Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 09:30:42 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny13:19:18
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 68 z 179 << < 65 66 67 68 69 70 71 > >>
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 20:57
- Mhhmmmm...- zamruczałam, słysząc odpowiedź. Zacisnęłam usta, wyszukując innych nieznanych mi nazwisk: Davis, Wallace. Zerknęłam w górę, jakbym intensywnie się nad czymś zastanawiała. Po chwili odezwałam się:
- A pamiętacie co nam powiedział Mr.Płaszczyk... że mamy przekonać i sprowadzić kandydatów z listy do świątyni...- spojrzałam na ich twarze, czekając na reakcję- no to chyba będzie problem...- burknęłam cicho pod nosem.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 20:59
- Do Świątyni? No tak.. Chociaż, nie widzę sensu by tam wracać, tak samo jak zostać tutaj. Cholera.. Już nic nie układa się w całość. - Odpowiedziała masując się dłonią po szyi. - Pytasz.. Po co była ta wędrówka? Jak narazie to chyba tylko po to, aby dziewczyny mogły spalić te koło. - Prychnęła. Znów kipiała złością, a tylko o tym wspomniała. Jednak postanowiła, przemilczeć ten temat. Zacisnęła zęby i wpatrywała się w fale które odbijały się od skał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:04
- Musimy wyruszać czym prędzej- stwierdziła Juliet, kierując swoje słowa ku grupie czekających pod latarnią- Ogień i dym może sprowadzić tutaj nieproszonych gości, lepiej żeby nas tu wtedy nie było.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:06
- Myślę, że musimy skorzystać z własnego zdrowego rozsądku i... pominąć Keamyego. Może nawet wykreślić- czekała na reakcję pozostałych.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:07
- Ja uważam, że każdy powinien wiedzieć o co tu chodzi. Ja na pewno wracam do Świątyni, tu nie ma przyszłości. - Sawyer odpowiedział Emily. Zeszli ze schodów latarni i wyszli na plac znajdujący się przed nią. Niektórzy obserwowali morze, nieświadomi pewnych wydarzeń.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:10
- Mogłam równie zostać w Świątyni, nie potrzebnie tutaj przyłaziłam w ogóle to jest bez sensu- sarknęła z gniewem spoglądając na Anę, która wyglądała podobnie, ale była lekko oburzona tym, że April ma do niej pretensje- Wybacz... Po prostu nie jestem w stanie tego zrozumieć, tego co tutaj się dzieje. Wszystko jest takie metafizyczne.
Po chwili dwie kobiety wstały i były gotowe do wędrówki w stronę powrotną. Rossum zaczynała mieć coraz większe wątpliwości co do dobrych intencji Jacoba i tego co on wyprawia. Wolała się jednak z nikim nie dzielić swoimi przemyśleniami. W końcu jednak się nie powstrzymała, znała Cortez od zawsze i chyba jej mogła powiedzieć co myśli na ten temat- Um... Co myślisz na temat tego całego Jacoba?
Wolała najpierw wypytać ją o całą sytuację, a dopiero później powiedzieć coś od siebie. Szła obok niej, kątem oka spozierając na nią.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:11
- Hume ?- zapytała, podchodząc do Meredith i czytając listę- Desmond Hume ? Ponoć był w Łabędziu, gdzież on się podziewa?- Juliet zdziwiła się nieco nieobecnością Desmonda, gdyż według listy żył, mimo tego nie było go wśród nich smiley
Edytowane przez Octopus dnia 30-04-2010 21:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:13
- Ma ktoś długopis?- spytała Emily kierując się w stronę zejścia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:14
- Nie... Hume był w tym nooo... Spotkaliśmy go na samym początku w jednym z tych bunkrów- zaczęłam strzelać palcami, starając się przypomnieć sobie jego nazwę- no podobno ratował świat przez "push the button"...- prychnęłam.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 30-04-2010 21:20
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:17
Sawyer usłyszał coś na temat Desmonda. Przypomniał mu się ten koleś - siedział w bunkrze i co 108 minut wciskał klawisz, uważając że ratuje świat. Co do tego nie miał racji, bez niego świat nadal istnieje.
- To ten dziwak, który nam kazał wskakiwać do jego nory koło plaży? - krzyknął w kierunku Meredith, aby się upewnić.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dean Davis
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 143

NPC

Dodane dnia 30-04-2010 21:18
- A po co znowu wracać do tej świątyni? To chyba będzie główny cel ataku Charliego i Martiego, nie? Możemy poszukać choćby tego Hume'a, to pewnie ten Szkot co był z nami zanim... nie pamiętam co się z nim właściwie stało, zgubił się zanim wypłynęliśmy z wyspy. Nikogo innego z tej listy nie znam. - powiedział patrząc na skreślone nazwisko "Gale". Przypomniał sobie, że nie mówił nigdy rozbitkom ani o nim, ani o tym że go zabił...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:24
//wracamy do świątyni? czy jak?

- Cóż, szczerze mówiąc mało o nim wiem. Staram sie nie oceniać osób których nie znam, sama dobrze mnie znasz, więc wiesz jak to jest. - Odpowiedziała, jednak sama nie była do końca zadowolona ze swojej odpowiedzi więc dodała. - Jacob.. Ludzie go traktują jak jakieś bóstwo, chore. Jeszcze raz powtórzę, że nie mam zaufania do ludzi których nie znam... - Powiedziała. Zastanawiała się jakie jest zdanie Rossum na ten temat, bała się, że przyjaciółka ma całkiem inne zdanie, ale warto było spytać.. - A ty April, co o nim sądzisz?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:30
Kobieta nabrała dużo powietrza do ust, bo szykowała jej się długa odpowiedź.
- Co ja myślę na temat Jacoba? Na początku ufałam mu, spełniałam jego rozkazy chociaż nigdy go nie wiedziałam i uważałam, że robię dobrze, ale od pewnego czasu mam taki rozłam w głowie... Teraz z kolei samo na myśl ciska mi się to, że źle robimy spełniając jego rozkazy i polecenia. Coś mi mówi, że ja nie powinnam tego robić. Wiem, że to głupie- powiedziała spoglądając kątem oka, ale ta kiwnęła tylko głową, aby ona kontynuowała swoja myśl- Po prostu, im bardziej próbuję wyrzucić swoje myśli na temat Jacoba, że on wcale nie jest taki dobry jak go wszyscy uważają, tym bardziej one nie dają mi spokoju.
Uśmiechnęła się frymuśnie w stronę Any, która uważnie ją słuchała.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 30-04-2010 21:33
- Skoro nie wyobrażasz sobie życia w Europie, przeprowadź się do Stanów. To wspaniały kraj i na pewno się Tobie spodoba. - powiedział z uśmiechem Lincoln.
- Ja to co się tu aktualnie dzieje, będę wspominał z sentymentem. Gdy już opadną emocje, człowiek nie pamięta o złych chwilach, tylko tych dobrych. A te mieliśmy okazję przeżyć. To, że się spotkaliśmy. To, że razem żyjemy. To jest naprawdę ważne i miłe.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:41
Przemilczała fragment o Stanach Zjednoczonych. Nie miała siły ani chęci tłumaczyć mężczyźnie, że chodziło jej ogólnie o cały świat, "normalne" życie...
-Żyjemy razem, Linc?- przerwała nagle. -Problem właśnie w tym, że chyba idzie nam to coraz gorzej, prawda...? Gdybyśmy faktycznie żyli w jednej ekipie, nigdy nie zginęłaby Kate.- zagryzła dolną wargę i zacisnęła powieki. -Stajemy się zwierzętami. Jeśli szybko stąd nie uciekniemy, pozabijamy się nawzajem. Na początku pobytu tutaj próbowałam być optymistką, ale to niemożliwe. Nie tutaj.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:41
Emily odwróciła się.
- Wiesz, ratowania świata przez wciskanie klawisza jest sensowniejsze od łażenia po dżungli, szukania latarni i... palenie koła- uśmiechnęła się ironicznie do Meredith.
Odwróciła się na chwilę od kandydatów. Wyjęła z plecaka długopis i spróbowała skreślić nazwisko Keamy. Jednak tusz się wyczerpał! Emily zaklęła pod nosem. Rozłożyła długopis na części, napluła do wkładu. Tym razem na liście pojawiła się gruba czarna krecha, dzięki której Martin Keamy raz na zawsze zostanie zapomniany.

/Przepraszam, jeśli ta wiadomość wysłała się kilka razy, ale mój internet wariuje w najgorszym tego słowa znaczeniu (tzn. staje się narzędziem niechcianego floodu), dzisiaj już raczej nie pociągnie, więc zaraz was opuszczę. Dobranocsmiley/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:44
- Mądra wypowiedź April, jest się nad czym zastanawiać po twojej odpowiedzi. Wiesz znam twoje zdanie i się do niego kompletnie zgadzam, ale jest to pewne, że inni myślą całkiem inaczej, zdajesz sobie z tego sprawę? Wydaje mi się, że prędzej czy później wyniknie z tego jakiś konflikt, mam jednak głęboką nadzieję, że się mylę. - Odpowiedziała kiedy doszły do miejsca gdzie siedziała większość kandydatów. - Ludzie, co w końcu robimy? Mamy jakiś pomysł, plan?


//idę biegać, nie wiem czy jeszcze dziś wpadnę.
w każdym razie i tak nie wiem o czym pisać smiley

Edytowane przez jazeera dnia 30-04-2010 21:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Mari
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Marí

Postów: 106

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:50
Do Jasona podeszła dziewczyna, którą znał, lecz nie widział jej na tyle długo, że niemal zdążył o niej zapomnieć.
Mari zbliżyła się do niego, nachyliła swe ponętne usta do jego uszu i wyszeptała:
- Sporo już wiecie. Jesteście wybrańcami i macie ważną misję do wypełnienia. Teraz najważniejsze. Musisz przekonać wszystkich, że incydent jaki miał miejsce w toalecie z Johnem Lockiem był prawdziwy. Następna sprawa, to koniecznie musicie odnaleźć i uratować Desmonda Hume.
Dziewczyna cmoknęła go na koniec w usta.
- A to, żebyś nie zapomniał o tym co ode mnie usłyszałeś. Jestem prawdziwa. Obserwuję was i wierzę, że Jacob słusznie was wybrał.
Po tych słowach odeszła, nim Jason zdążył oprzytomnieć z zaskoczenia.
??? Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 30-04-2010 21:50
Na słowa Suzanne, Lincoln zamilkł. Zmusiły go one do refleksji. - Kate... Miałem nadzieję, że nie będziemy o niej rozmawiać. To był wypadek i zapomnijmy o tym. Ja staram się nie wchodzić nikomu w drogę i żyć w miarę spokojnie. Nie znam kilku osób niedawno spotkanych bo wystarczają mi znajomości, które już nawiązaliśmy. Jeżeli będziemy żyć, mając na względzie inne osoby, nic nam się nie stanie. - Lincoln mówił słowa, w które sam nie wierzył. Widział co się dzieje w grupie. Perspektywy nie były zachęcające. Coraz mniej osób mówiło o wydostaniu się stąd i żyło tak, jakby chcieli zostać tu na stałe. - Su... - powiedział po chwili Linc. - Nie rozmawiajmy o tym. Wytrzymajmy jeszcze trochę. Głęboko wierzę, że to się kiedyś skończy. Bo jeżeli nie... - Malecky nagle przerwał wypowiedź i siedział zamyślony.


/mi też się komputer psuje. poza tym jakoś nie mam pomysłu o czym pisać/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-04-2010 21:57
Utknęła swoje błękitne oczy na czarnowłosą i uśmiechnęła się. Wiedziała, że mówiła to co myśli, czyli prawdę. Jeśli patrzy się komuś głęboko w oczy da się rozpoznać, czy ktoś oszukuje czy mówi ci prawdę.
- Domyślam się, że niedługo może wybuchnąć spory spór, a powiem więcej nawet spodziewam się tego. Będę niezmiernie zdziwiona gdy się tak nie stanie. Wśród kandydatów chyba nie ma osób, które dadzą sobie tak wszystko wmówić, a przynajmniej tak myślę- powiedziała przerywając swoją wypowiedź, aby chwilę się zastanowić- W każdym bądź razie takiego sporu się spodziewam, oby tylko nie zakończył się tak jak akcja z Kate.
Uśmiechnęła się dufnie, wzruszając ramionami. Chciała jak najszybciej znaleźć się w Świątyni dlatego nie zważając na innych ruszyła w drogę powrotną.



Edytowane przez April dnia 30-04-2010 21:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 68 z 179 << < 65 66 67 68 69 70 71 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum