Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 09:30:46 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny13:19:20
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 74 z 179 << < 71 72 73 74 75 76 77 > >>
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-05-2010 21:05
Grupa udająca się do Świątyni, w milczeniu pokonywała kolejne kilometry. Malecky chciał się w pewnym momencie odezwać, ale głupio mu było przerywać tę jakże przeszywającą ciszę. Podziwiał więc przyrodę, czego nie robił od dawna. Czuł się jak w pierwszych dniach, gdy rozbitkowie zwiedzali wyspę. Chyba nikt się z nich nie spodziewał, że będzie kryła w sobie tyle tajemnic.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 21:06
Jason zaśmiał się.
- W dżungli. - spojrzał na łodzie. - No to co, płyniemy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 21:09
Elena szła z przodu, podpierając się swoim kijkiem, który znalazła wczoraj. Była bardzo ciekawa, co zastaną jak dopłyną do Hydry. Nie obawia się za bardzo ludzi Widmora, ani tego, że może ich być dużo... Nie raz już rozprawiali się ze zgrają napastników. Chociaż... Właściwie tylko Elena i Neal brali udział w tych bitwach. Jason, Emily, Scarlett chyba nie... Elena nie mogła sobie przypomnieć, czy kiedykolwiek widziała ich podczas walki. Więc tym razem może być inaczej. Tylko o Daniela się nie martwiła, wiedziała, że on będzie zdolny ukręcić głowę każdemu...
- Hej, wszyscy macie broń? - zapytała grupy, gdy doszli do łodzi schowanych między krzakami tuż przy plaży.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 21:13
- Ja mam dwie sztuki, Emily ma jedną, a ty Eleno?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 21:18
Nadarzyła się niebywała okazja rozprawienia się z Widmore'em. Szkoda tylko, że celem naszej wyprawy było zabranie Hume'a. Nie chciałem pokrzyżować planów, więc postanowiłem sobie odpuścić. - Ja mam tylko nóż. - Odpowiedziałem na pytanie Eleny. Nawet broń palna nie wystarczyłaby przeciw armii Charles'a. - Potrzebujemy planu. Nie wejdziemy od tak i nie zabierzemy Desmonda. Jakieś pomysły?
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 21:18
- Ja mam tylko pistolet, ale Jason pożyczy mi karabin, prawda? Zgadzam się, Neal. Proponuję zostać tu przez jakiś czas i naradzić się. W końcu nie ruszymy na Widmore'a ot tak po prostu? Ich jest na pewno dużo więcej.
Emily dziwiła się sama sobie. Ta Wyspa zahartowała ją, wpoiła pewną... obojętność. Simms pamiętała swoja pierwszą wyprawę na Hydrę. Zabiła wiele osób, przeżywała to przez wiele dni. Czy to możliwe, żeby wybierała się na rzeź z własnej woli?

/Idę już. Nie atakujcie ich beze mnie, proooszę smiley/
Edytowane przez von Veron dnia 01-05-2010 21:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 21:22
Suzanne szla powoli za kobietami i Lincolnem, podziwiając świat wokół. Przez cały pobyt na wyspie nigdy nie mieli okazji tak po prostu... rozglądać się. Suzanne poprawiła kosmyk włosów, który odczepił się od reszty i wtedy coś zauważyła.
-Ślady opon... Chyba jesteśmy blisko.- zaśmiała się cicho.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 01-05-2010 21:23
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 21:24
- Szkoda, że uciekł mi lot numer 814... - Powiedziała raczej do siebie. Wszyscy szli w milczeniu, krępowała ją ta cisza, coraz bardziej. Spokojnie można było usłyszeć własne kroki, lub ptaki które śpiewały kilometry od nich. - I co będzie dalej? - Odezwała się w końcu. - Dojdziemy do świątyni, fajnie. Co zrobimy później? Będziemy czekać na kolejne zadania Bezimiennego? Bo ja pasuję, jeśli chodzi o to..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-05-2010 21:27
Malecky przeniósł wzrok z drzew na ziemię. Faktycznie, widać było ślady opon. Najprawdopodobniej te, które zostawili ostatnio z Su, podczas ich wycieczki po wyspie. - Nie ma jak w domu... - powiedział z przekąsem Lincoln i odwrócił się w stronę towarzyszy, patrząc na ich zamyślone twarze.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 21:27
Juliet ruszyła razem z dziewczynami i niczego nie spodziewającym się Lincolnem. Blondynka urwała jakiegoś szerokiego liścia i zaczęła go dziurawić i rwać, bawiąc się nim by zniwelować nudę podróży.
- To jak, miłe panie, czemu nie "szukanie Desmonda" ?- zapytała, chcąc nawiązać jakąś rozmowę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-05-2010 21:33
- Desmond. - powiedział z uśmiechem Lincoln, gdy Juliet o nim wspomniała. Przypomniała mu się impreza na jego jachcie, jaką urządzili z Bernardem. Wydarzenia na wyspie sprawiły, że zupełnie zapomniał, że ktoś taki w ogóle istnieje. A to przecież z nim podziwiał góralski taniec Bernarda, oczywiście do czasu, gdy Desmond nie zaliczył zgonu. Późniejsza degustacja trunków z Nadlerem i powrót jachtem do podwodnej stacji. Wtedy można się było jeszcze śmiać. Nadzieja na przybycie ratowników jeszcze wtedy się tliła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 21:38
Zanim zdążyła odpowiedzieć na pytanie zadane przez Juliet, jęknęła głośno i z rezygnacją obróciła się wokół własnej osi.
-Jednak nie jesteśmy blisko... Jeśli pójdziemy jakiś kilometr na wschód, trafimy tam, gdzie jest pełno tych zeszytów z jednej z dharmowskich stacji... Pamiętasz, Linc?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 21:42
- Ja mam jeden pistolet. Więc na razie mamy cztery sztuki broni palnej i sześć osób... Chyba, że Daniel i Scarlett również coś wzięli. - powiedziała drapiąc się w głowę - Zgadzam się, powinniśmy obmyślić jakiś plan. Proponuję spróbować zakraść się do Hydry i sprawdzić, ile osób pilnuje głównego wejścia. Nie sądzę, aby było ich więcej niż 10-20... Zabić wszystkich i oszczędzić jedną osobę, przywiązać ją do drzewa i torturować dopóki nie zdradzi, gdzie przetrzymują Desmonda...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-05-2010 21:44
- Ja nie podpowiem czy jesteśmy blisko, czy nie, bo orientacji w tej dżungli nie mam prawie żadnej. A tą stację oczywiście pamiętam, Su. Chcesz pokazać ją reszcie?
W międzyczasie zwrócił się w stronę Any. - Ja też nie mam zamiaru robić wszystkiego, co ten facet w płaszczu powie. Czasami jednak ciekawość bierze górę. Teraz mam ochotę na normalność, o ile życie w świątyni można nazwać normalnym...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 21:46
Faraday usiadł na ziemi, z plecaka wyjął pistolet i ostatni magazynek. Jeszcze mam nóż, jakoś będzie. Ciekawe jak się zachowa Widmore wobec mnie, wobec swojego syna. Słuchał pomysłu Eleny, całkiem mu się spodobał. Torturowanie, ja się na to piszę, tylko więcej osób.
-Mogę odstąpić pistolet komuś. Elena, ja jestem za, myślę że by się nam to spokojnie udało. Najlepiej to zrobić w nocy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 22:19
Całą drogę szłam na końcu grupy. Ściskałam mocno w ręce listę kandydatów i starałam się odgonić wszelkie myśli. Dopiero gdy Su z Lincolnem, zaczęli o czymś dyskutować, wtrąciłam się:
- Ej nie, błagam ludzie... wracajmy prosto do świątyni, bez zbędnych wycieczek krajoznawczych...- powiedziałam, patrząc na pozostałe osoby, które miałam nadzieję, że mnie poprą.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 01-05-2010 22:19
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-05-2010 22:24
- Ja tam nie muszę wracać. Ale jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć tę tubę i zeszyty z dziwnymi notatkami, to nie widzę przeszkód, żeby tam po drodze zajść. - odpowiedział Lincoln. - Jest ktoś taki chętny? - dodał po chwili, również patrząc na twarze znajomych.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 22:29
April przysłuchiwała się rozmów kandydatów, którzy postanowili iść. Wolała się nie wtrącać, bo jakoś nie była skłonna do jakichkolwiek rozmów. Gdy usłyszała propozycję Lincolna kątem oka zerknęła na Cortez, gdyż postanowiła, że jeśli kobieta ma ochotę iść, ona pójdzie z nią.
- Ana idziesz prosto do Świątyni, czy idziesz zobaczyć tą tubę zeszytów?- spytała łagodnie uśmiechając się w jej stronę. Chciała zabrzmieć jak najbardziej naturalnie, nie miała ochoty zdradzać swojego złego samopoczucia.



Edytowane przez April dnia 01-05-2010 22:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-05-2010 22:31
Cortez była ciekawa tego o czym mówili Lincoln i Suzanne. Chętnie by tam poszła, zobaczyć jakie jeszcze dziwadztwa są na tej wyspie. Tuba z zeszytami, dziwnymi notatkami? Interesujące, ale widząc zniesmaczoną tym pomysłem minę Meredith, postanowiła dostosować się do zdania innych na ten temat. Stała w osłupieniu kiedy wyrwał ją głos April. Spojrzała z boku na dziewczynę pytającym wzrokiem. - To co, idziemy? W końcu to prawie po drodze. - Zwróciła się do Su i Linca.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-05-2010 22:35
- Meredith, to jest niedaleko. Chodźmy tam wszyscy. Nie ma sensu się znowu rozdzielać. - Malecky zwrócił się do kobiety, która nie wyrażała ochoty na zboczenie z kursu. - Idąc śladem tych opon, na pewno tam dojdziemy, a później wrócimy do Świątyni. Więc? - mówiąc to, przybrał pytający wyraz twarzy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 74 z 179 << < 71 72 73 74 75 76 77 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum