Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 05:59:09 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny09:47:43
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 84 z 179 << < 81 82 83 84 85 86 87 > >>
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 02:47
- No i znalazłaś - powiedziała puszczając oczko do Su - Chyba nie myślałaś, że się od Ciebie odwrócimy, bo nie masz włosów - zażartowała, biorą kolejną muffinkę. - Mmm... Nie wiem, skąd je wytrzasnęłaś, ale są naprawdę pyszne...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 02:50
Chętnie by objął Su, ale byłoby tak niewygodnie na betonie, że nie miało to sensu. Także wziął muffinkę.
- Pójdziesz jutro z nami szukać Desmonda?
Edytowane przez Lion dnia 03-05-2010 02:51
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 02:53
-To Meredith je zrobiła.- powiedziała szybko, jakby usprawiedliwiając kobietę. -Też uważam, że są pyszne. -dojadła jedną i strzepała z dłoni okruszki. Później znów zawiązała na głowie chustkę.
-Jason... Chętnie bym poszła, ale nie zostawiłam im żadnej kartki, będą się martwić... Jeśli zmieścicie się do busa i starczy paliwa, mogę was podwieźć do innych stacji.-zasugerowała.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 02:59
- Dobrze, jutro rano możemy wyruszyć. No dobra nie rano, bo świtać będzie już za chwilę, może w południe... - wziął jeszcze jedno ciastko i usiadł pod ścianą, wyciągając swoje nogi przed siebie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 03:04
- Meredith je zrobiła... Mogłam się domyślić... - stwierdziła przypominając sobie lasagne w wykonaniu Mer. Obserwowała, jak Su zakłada z powrotem chustkę - Wciąż nie mogę uwierzyć, że naprawdę ścięła Ci włosy! - powiedziała z niedowierzaniem. Po chwili Su zaproponowała, że podwiezie ich do stacji, Elena uznała, że to niezły pomysł - Zaoszczędzilibyśmy dużo czasu. Zwierciadło odpada, więc albo Perła albo Laska. Za którą stacją jesteście?
Edytowane przez Amelia dnia 03-05-2010 03:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 03:05
- Laska.

//smiley//
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 03:10
Suzanne złapała się na tym, że z łagodnym uśmiechem przygląda się równemu snu Daniela. Na jego twarzy widniała błoga mina, wyglądał tak, jakby śnił mu się niezwykle miły sen. Gdy zorientowała się, że patrzy na niego już od jakiejś minuty, szybko odwróciła głowę i przeniosła wzrok na Jasona.
-W Lasce nie byłam.- powiedziała. -Ale Perła jest daleko stąd, na drugim końcu wyspy, więc może najpierw faktycznie odwiedźmy tę stację. Co tam badano?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 03:21
- Hmm... To była stacja medyczna... Badano tam między innymi ciężarne kobiety. - odpowiedziała na pytanie Su, próbując jakoś ułożyć się na podłodze. Było twardo i niewygodnie. Elena obiecała sobie, że już zawsze będzie zabierać na wyprawy koc - Mogliśmy zostać na plaży, na piasku lepiej się leży... - popatrzyła na Emily, Scarlett i Daniela, którzy wyglądali, jakby zupełnie nie przeszkadzało im leżenie na betonie - Nie wiem, jak im udało się zasnąć...
Edytowane przez Amelia dnia 03-05-2010 03:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 03:23
Podobnie jak dzień wcześniej Jason przymknął oczy i usnął chwilę później, wciąż oparty o ścianę i przechylił głowę, a z ust pociekła mu ślina.

//dobranoc smiley//
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 03:27
-Właściwie, Eleno, po co kazano nam wciskać klawisz?- spytała nagle Suzanne, kładąc się obok. Jedyną pozytywną cechą noszenia chustki było to, że teraz służyła jej jednocześnie jako poduszka i przynajmniej jej głowa miała miękkie posłanie.

/też już spadam, hej smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 03-05-2010 03:35
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 03:36
Elena zdjęła bluzę i zrobiła z niej poduszkę. Po chwili Su położyła się koło niej.
- Po co kazano wam wciskać klawisz? - powtórzyła zastanawiając się, jak odpowiedzieć na to pytanie - Wiem tylko tyle, że było to związane z energią elektromagnetyczną. Wciskanie klawisza miało 'resetować' energię.... Daniel jest fizykiem, może on wiedziałby coś więcej na ten temat...

//dobranoc
Edytowane przez Amelia dnia 03-05-2010 03:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 13:13
Faraday obudził się, wstał i obejrzał się dookoła siebie. Wszyscy jeszcze spali. Wczoraj jak doszliśmy do Strzały to od razu zasnąłem, rzadko mi się tak zdarza. Faraday ujrzał Su obok Eleny i Jasona. Mamy gościa chyba, dobrze że zmieniła zdanie. Podszedł bliżej jej, ukucnął obok niej i przyglądał się z bliska. Faraday usmiechnął się. Tego się nie spodziewałem, czyżby obcięła się na łyso? Po co zrobiła to?
Edytowane przez Furfon dnia 03-05-2010 13:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-05-2010 13:27
Lincoln, korzystając z okazji, że został w świątyni prawie sam, udał się do sypiali, gdzie została część rzeczy osób, które nie zdecydowały się szukać Desmonda. Malecky zaczął je przeglądać w poszukiwaniu broni. W jednej z toreb znalazł kilka pistoletów i wziął jeden z nich. Schował go w starym stylu za spodnie i wyszedł na dziedziniec. Chciał w samotności przemyśleć kilka spraw. Usiadł pod drzewem i zakrywając dłonią usta, próbował się skupić.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 15:15
Przez noc jej myśli jakoś wyrównały się. Umysł podpowiadał jej, że nie musi przejmować się łysą głową, ponieważ może to być kolejna z niezapomnianych przygód, o której będzie wspominać wnukom ("A wiesz, Kaziu, babcia kiedyś, na takiej wieeeelkiej wyspie, pełnej potworków i niewyjaśnionych zjawisk, zgoliła sobie głowę, bo założyła się z taką rudą panią i przegrała...")-jeśli dożyje. Mimo tego, że betonowa podłoga była niezwykle niewygodna, obudziła się wyspana i pełna sił. Otworzyła powoli oczy i prawie krzyknęła. Nad jej twarzą pochylał się Daniel. Zważywszy na ostatnie okoliczności, szybko dotknęła głowy sprawdzając, czy mężczyzna przypadkiem nie polizał jej podczas snu.
-Daniel? Przestraszyłeś mnie...- powiedziała, łapiąc się za serce. Po chwili, gdy oddech już się jej wyrównał, przytuliła mężczyznę, mówiąc: -Dobrze Cię widzieć.
Wspólnymi siłami szybko dobudzili resztę i spakowali rzeczy. Suzanne zjadła jeszcze kilka muffinek, żeby uśmierzyć głód i wszyscy wpakowali się do dharmabusa.
-Eleno, prowadź.- powiedziała z uśmiechem, chwytając kierownicę.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 15:43
Jason jechał z nimi też. smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-05-2010 16:03
Malecky rozprawił się z dręczącymi go myślami, przynajmniej na jakiś czas. W Świątyni nie było nikogo oprócz niego oraz Any-Lucii i Sawyera. Jeszcze gdzieś pałętał się chłopiec z brudnymi stopami, lecz Linc uznał za niestosowne zapoznanie się z nim. Ponownie wszedł do środka budynku. Minął Jamesa i Anę, której łobuzersko rozczochrał włosy. Zajrzał do kuchni i zaczął szukać w szafkach alkoholu. Znalazł butelkę koniaku i mimo, że nie lubił go, zaczął powoli opróżniać butelkę. - Na zdrowie Lincoln - wzniósł toast sam za siebie i z niesmakiem zaczął przełykać koniak.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 16:09
Przez całą drogę wspólnie śpiewali stare, rockowe piosenki. Suzanne powoli zaczynała przyzwyczajać się do łysej jak kolano głowy i w połowie drogi ściągnęła turban. Jej piękne, blond włosy zostały gdzieś na ziemi w Strzale. Wreszcie stanęli przed jakimiś zaroślami. Elena wskazała je mówiąc, że to stacja. Wyszli z busa.
-To co, wchodzimy?- spytała Suzanne, drapiąc się po głowie. W sumie było to całkiem miłe uczucie.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 16:11
- To wchodzimy. - powiedział, łapiąc za jedno skrzydło wejścia i unosząc je do góry.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 16:15
Suzanne podeszła do Jasona i pomogła mu otworzyć wejście. Po chwili stali już w środku dziwnego, białego korytarza. Byłą blondynkę przeszedł dreszcz na ten widok, choć nie było to dziwne- gdzieś przecież musieli się badać...
-Dobra, Jas, prowadź.- powiedziała, nerwowo chwytając mężczyznę pod ramię. Nie wiedzieć czemu, miejsce przerażało ją.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2010 16:16
Przy tym rozdaniu nie było tak źle. Miałam parkę asów i króli. Mimowolnie kąciki ust powędrowały mi do góry. Tylko Juliet miała na sobie wszystkie ciuchy. Noo... czas to zmienić mała...- pomyślałam, zerkając na graczy. Mój wzrok na chwilę zatrzymał się na nagim torsie Josha. Jednak szybko odwróciłam głowę, gdy mężczyzna nakrył mnie, że podziwiam jego ciało. Na nieszczęście na mojej skórze pojawiła się gęsia skórka, która bynajmniej nie była spowodowana zimnem. Pech chciał, że nie miałam jak się zasłonić...


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 03-05-2010 16:17
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 84 z 179 << < 81 82 83 84 85 86 87 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum