Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 08:31:26 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny12:20:00
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 94 z 179 << < 91 92 93 94 95 96 97 > >>
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2010 22:57
Jason znów odwiedził kuchnię, wziął dwa krzesła, na jednym usiadł, a na drugim położył nogi. Nalał sobie swojego ulubionego soku i myślał o niczym.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2010 23:01
Suzanne spojrzała zaskoczona na Daniela. Nie miała pojęcia, co robi. Było jej wszystko jedno z kim popłynie, nie chciała, by komuś stała się krzywda.
-Elena... Ustalaliśmy, że na Hydrę popłynie jedna osoba. Dwie to i tak dużo, reszta musi zostać tutaj. Nie wydaje mi się również, by był to odpowiedni czas i miejsce na to, by rozmawiać o tym ze wszystkimi. Krótka piłka: kto płynie ze mną?- kąciki jej ust lekko podniosły się.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2010 23:04
Zerknęłam na Elenę, która dzisiaj nie miała na sobie swojego znaku rozpoznawczego czyli czerwonej czapeczki.
- Elena, powiedzieć Ci do czego doprowadzą nas nasze wspólne ustalenia? Do kłótni...- uśmiechnęłam się ponuro, uświadamiając sobie jak często ostatnio nie mogliśmy dojść do porozumienia- mimo wszystko masz rację... może jednak warto podzielić się z tą myślą z innymi...


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2010 23:14
- Dzięki, Meredith, że mnie popierasz - powiedziała uśmiechając się do rudowłosej - Niektórzy naprawdę chcieliby wydostać się z wyspy i to byłoby niesprawiedliwe, gdybyśmy na nich nie zaczekali. Dlaczego tylko dwie osoby mają płynąć na Hydrę? Widmore pewnie ucieszyłby się, gdyby w jego ręce wpadło więcej kandydatów - powiedziała uśmiechając się krzywo - Tyle czasu wytrzymałaś na tej wyspie, nie możesz poczekać kilku godzin? Nie musimy się tak spieszyć...
Edytowane przez Amelia dnia 04-05-2010 23:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2010 23:18
-Elena...- zaczęła powoli, zagryzając dolną wargę. -Pamiętasz, co się działo, gdy wy próbowaliście tam dotrzeć? Nie zdążyliście nawet dopłynąć... Teraz będzie tak samo, jestem tego prawie pewna. nie uwierzą w siódemkę ludzi, porzucaną przez Innych.- usiadła na ziemi, wzdychając.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 04-05-2010 23:32
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2010 23:23
Faraday nie chciał brać udziału w kłótni. Wziął obraz pod ramię, założył plecak i zaczął gwizdać. Był gotowy do wyprawy.


//Amelia ??smiley To jest Elena!//
Edytowane przez Furfon dnia 04-05-2010 23:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2010 23:28
/ Nie Amelia, ale Elena smiley /

- Nie mówię o siódemce osób, ale gdyby popłynęły 3 lub 4 osoby, mogłoby się udać. Nie zapominaj, że machalibyście cały czas białą flagą, więc wasza podróż mogłaby się zakończyć inaczej niż nasza. - powiedziała przypominając sobie tonącą łódkę - Ja w takim razie nie popłynęłabym z Tobą, tak jak mówiłaś, najlepiej, gdyby byłby to ktoś, kto chce opuścić wyspę. Daniel jest synem Widmora, więc dobrze byłoby go również zabrać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2010 23:31
Słysząc jak Elena wspomina o tym żeby Daniel też płynął na Hydrę to od razu mi się szybko wyrwało:
- To ja jednak zostanę!- rzuciłam głośno. Zabrzmiało to dosyć dziwnie.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2010 23:32
/o przepraszam. smiley


-Dobrze. W takim razie zbierzcie ludzi, kogokolwiek. Wyruszamy jutro z rana.- powiedziała i rozsiadła się wygodniej, opierając plecy o ścianę Świątyni. Patrzyła w jeden punkt, naprzeciwległy jej i zastanawiała się, czy wyprawa, do której jeszcze nie doszło, będzie miała jakikolwiek sens. Nurtowała ją jeszcze myśl, że coraz mniej ludzi chce opuścić wyspę... O ile nie tylko ona.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2010 23:40
Elena popatrzyła na Mer, która niezwykle głośno oznajmiła, że jednak zostaje. Nie mogła się powstrzymać i uśmiechnęła się do niej serdecznie. Wcale nie chciała, aby Meredith opuszczała wyspę. Wystarczy, że Su chce dać nogę. Smutno jej się zrobiło, gdy pomyślała, że niedługo się rozstaną i może nigdy jej nie zobaczy.
- Cieszę się, że dałaś się przekonać. Prześpij się, przemyśl wszystko i może do jutra zmienisz zdanie i uznasz, że ta wyspa jest tak wspaniała, że nie warto z niej wyjeżdżać - powiedziała siląc się na wesoły ton głosu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2010 23:48
- Nie liczyłabym na to, że w jedną noc Su stwierdzi, że wyspa na której zabiłyśmy Kate i każdego dnia musimy walczyć o życie jest czymś wspaniałym... bardzo w to wątpie- uśmiechnęłam się blado. Poczułam jak zaczynają mi się trząść ręce z nie wiadomo jakiego powodu. No tak- nerwica. Każdy by się jej nabawił przebywając w takim miejscu. Nie chcąc wzbudzać żadnego niepokoju wśród reszty, szybko sięgnęłam po papierosa. Nikotyna w moim krwiobiegu potrafiła zdziałać cuda. Już po 2 machach stałam rozluźniona.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 04-05-2010 23:51
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 00:07
- Zdaję sobie z tego sprawę, tylko żartowałam... - powiedziała, jednak w głębi duszy miała nadzieję, że Su jednak nie wyruszy na Hydrę. To wszystko wina Eleny. To ona wystąpiła z tym pomysłem z białą flagą. Chciała pomóc Su, która tak rozpaczliwie pragnie stąd odejść, a teraz nie wie, czy dobrze postąpiła...

- Mer, te babeczki które upiekłaś, były pyszne. Umiesz robić też pączki? - zapytała, zmieniając temat. Nie chciała już myśleć o jutrzejszej wyprawie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 00:12
Jason poszedł pod prysznic... Tak trzasnął drzwiami od kabiny że się zatrzasnął i został nagi w środku.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 00:13
Suzanne nic nie odpowiedziała Elenie. Uśmiechnęła się do niej jedynie i powędrowała do swojego pokoju. Korytarz dłużył się w nieskończoność, a gdy dotarła do małego pomieszczenia, to zdawało się ją przytłaczać. Mimo to zamknęła za sobą drzwi, otworzyła szeroko okno, przebrała się w pidżamę- bokserki i koszulę nocną... Później powoli otworzyła plecak i wyciągnęła z niego ubrania, które miała wziąć na Hydrę. Odłożyła je na szafkę, wcześniej składając w kosteczkę. Zauważyła jeszcze coś- roślinka, która spadła rano z parapetu, ciągle pozostała niesprzątnięta. Pochyliła się nad nią i delikatnie włożyła ją do nowej doniczki, zasypując ziemią, która rozsypała się wcześniej obok. Wreszcie wyszła z pokoju, w pidżamie, na boso, i poszła przed siebie, bez konkretnego celu.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 00:18
Jason zaczął walić w kabinę ale to nie pomagało...
- Heeeeeeeeeeeeeeeeej! - liczył na to że ktoś go usłyszy, bo nie zamierzał spędzić tu nocy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 00:19
- Prościej by było gdybyś zapytała czego nie umiem robić...- powiedziałam poważnie, nonszalancko odgarniając grzywkę. Po chwili parsknęłam śmiechem- jasne, że umiem robić pączki- uśmiechnęłam się przyjaźnie do Eleny. słodyczoholiczka- pomyślałam o blondynce, zastanawiając się czy przypadkiem nie dałoby się zrobić czegoś na kształt batoników Apollo. W końcu dziewczyna tak je uwielbiała, a przyjemnie by było gdybym zrobiła coś miłego dla innej osoby.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 00:29
Wędrując korytarzami uświadamiała sobie, jak bardzo nienawidzi tego miejsca. Jeśli tylko ich plan wypali, jeśli wrócą, naprawdę w r ó c ą ...! Mijała kolejne drzwi- a to od spiżarni, a to od suszarni, a to od czyjegoś pokoju. Przystanęła nagle pod drzwiami łaźni, której niegdyś nie mogli znaleźć.
-W sumie można się umyć...- uśmiechnęła się do siebie i pociągnęła za klamkę. Znalazła się w pomieszczeniu pełnym pary i luster. Kabin prysznicowych prawie w ogóle nie było widać. Ktoś ewidentnie musiał się kąpać- Neal, Sawyer, może Juliet?
-Heej, kto tu jest?- spytała głośno. Obecność kogokolwiek podczas brania prysznica krępowałaby ją i musiała mieć pewność, że jest sama.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 00:31
Elenie oczy zabłysnęły, gdy usłyszała, że Mer umie zrobić wszystko. Oblizała się na samą myśl o słodkościach, jakie mogłyby powstać w tej niepozornej Świątynnej kuchni...
- W takim razie zrobimy pączki! Ja Ci pomogę, umiem.... umiem zagotować wodę!- pochwaliła się swoimi wspaniałymi zdolnościami kucharskimi, przypominając sobie, że kiedyś, jak mieszkała w Rosji, prawie spaliła dom próbując zrobić popcorn.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 00:32
Jason słysząc głos Su umilkł od razu, gdyby znalazła go zatrzaśniętego w kabinie była by to kompromitacja na całe linii... Usiadł na mokrej posadzce i czekał aż sobie pójdzie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 00:36
Suzanne wzruszyła ramionami. Widocznie ktoś wyszedł przed momentem... Rozebrała się i szybko wskoczyła do jednej z kabin. Zaczęła nucić piosenki Led Zeppelina, myśląc sobie, że gdyby Jason byłby obok, pewnie śpiewałby również. smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 94 z 179 << < 91 92 93 94 95 96 97 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum