Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 06:00:16 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny09:48:49
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 96 z 179 << < 93 94 95 96 97 98 99 > >>
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 01:48
-Tak.- powiedziała. -I dziwi mnie piekielnie, dlaczego tylko ja odczuwam potrzebę powrotu... Nieważne. Dobranoc.- przecisnęła się obok niego i już po chwili szła korytarzem do swojego pokoju.




140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 01:48
- Tak, tak, Su ma rację. Jestem pewna, że Dogenowi zdarzyło się to tysiące razy... Te kabiny są przedpotopowe, nic dziwnego, że szwankują - mówiąc to kopnęła w drzwi, ze znacznie mniejszą siłą, niż przed chwilą Su. Po chwili dziewczyna zaproponowała Jasonowi opuszczenie wyspy... O nie, znów się zaczyna... - pomyślała ze smutkiem i również wyszła z łazienki kierując się ku swojemu pokojowi.
Edytowane przez Amelia dnia 05-05-2010 01:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 01:53
Su odeszła, a on chciał złapać ją za rękę, ale już nie dosięgnął. Znów posmutniał. Popatrzył na Elenę, która też go opuściła. Pomyślał, że może lepiej by było jakby został w tej kabinie... Po chwili i poszedł do swojego pokoju.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 11:07
Po powrocie do Świątyni, Sawyer od razu skierował się w kierunku swojego pokoju, gdzie momentalnie zasnął. Jak na faceta o mocnych nerwach, bardzo słabo przeżywał ostatnie dni - rozstanie z ukochaną oraz śmierć koleżanki trochę go rozstroiły. Przez 3 dni wcale nie wychodził z pokoju, nie chciał z nikim rozmawiać, przez większość czasu spał bądź myślał nad swoim losem. Dzisiejszego poranka obudził się i wszystkie problemy, jakby ręką odjął, zniknęły z jego głowy. Czuł, jakby urodził się na nowo. Wstał, przetarł oczy oraz poprawił włosy i wolnym krokiem wyszedł na dziedziniec, gdzie poranne promienie słońca raziły go w zaspane jeszcze oczy. Rozejrzał się po placu, lecz nikogo nie zastał. Podrapał się po głowie i wszedł do kuchni, gdzie zastał Meredith.
- Dzień dobry! - przywitał się z nią, dość radosnym głosem. - Więc co dzisiaj jemy?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 11:19
Położyłam się spać z wizją wypoczynku na plaży. Może to ta świątynia mnie tak przytłaczała? Może gdybyśmy mieszkali bliżej plaży czułabym się nieco inaczej? Ale jak tu zrezygnować z wygodnych łóżek i kuchni zaopatrzonej w "normalne" jedzenie? Rano obudziłam się bardzo wypoczęta. Już dawno nie czułam się tak dobrze. Wzięłam długi prysznic i z mokrymi włosami powędrowałam do kuchni. Co by tu zrobić?- myślałam, przeglądając zawartość szafek i lodówki. Nie chciało mi się za bardzo męczyć więc stanęło na jajecznicy. Zaczęłam sobie wesoło podśpiewywać "Downtown" Petuli Clark, gdy do kuchni wszedł Sawyer.
- A dzień dobry- zaświergotałam wesoło do mężczyzny, trzymając się jeszcze melodii piosenki- Co dzisiaj jemy? Najpierw musisz spróbować moich podobno pysznych muffinek- wskazałam głową na stół gdzie było jeszcze pełno babeczek- ...i jak wypowiesz się o nich pozytywnie to może starczy jajecznicy i dla Ciebie- uśmiechnęłam się zawadiacko do Sawyera.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 11:24
- Jajecznica powiadasz? Kusząca oferta... - odparł jej James, uśmiechając się. Po chwili chwycił za jedną z babeczek upieczonych przez dziewczynę i wepchnął ją do swoich ust. Pierwsze wrażenie było dziwne, lecz po chwili ciasteczko rozpłynęło mu się w ustach. Pokiwał głową z zadowolenia i przełknął babeczkę.
- Wiesz co, nie spodziewałem się, że na tej wyspie zasmakuję czegoś tak dobrego.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 11:34
- Nooo... masz szczęście- pogroziłam w żartach palcem i nałożyłam na 2 talerze jajecznicę. Jeden podsunęłam pod nos Sawyera, a drugi mocno już trzymałam w swych dłoniach w obawie, że ktoś skuszony zapachem, mógłby przyjść i mi wyrwać jedzonko. Gdy jadłam przypomniał mi się pomysł z plażą. Sama na pewno nie mogłam iść więc spojrzałam tajemniczo na blondyna.
- Masz jakieś plany na dzisiaj?- spytałam głupio, mając nadzieję, że znajdę towarzysza na poranną kąpiel w oceanie.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 11:37
- Hmmm... niech no pomyślę... - James zastanawiał się nad swoimi planami na dzisiejszy dzień, co chwila biorąc do ust porcję jajecznicy. - Chyba jestem wolny. Zależy też co zamierzasz ze mną zrobić... - uśmiechnął się od ucha do ucha, czekając na dalszą propozycję rudowłosej.
Edytowane przez Dexter dnia 05-05-2010 11:38
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 11:47
- Co byś powiedział na poranną kąpiel w morzu?- zapytałam tracąc już pewność- nie wiem jak Ty ale jeśli ja się szybko stąd gdzieś nie wyrwę to zeświruję...- rzuciłam stanowczo. Spojrzałam na Sawyera pałaszującego jajecznicę i po chwili dodałam- jestem nawet w stanie dorzucić paczkę fajek do propozycji... byleby ktoś ze mną poszedł- uśmiechnęłam się niewinnie.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 11:50
Sawyer patrząc na swój talerz słuchał propozycji Meredith. Nie spojrzał na nią nawet przez chwilę, trzymając ją w niepewności co do podjętej przez siebie decyzji. W pewnym momencie odwrócił głowę, rzucił ironiczne spojrzenie w jej kierunku i odpowiedział:
- Podoba mi się ta propozycja. Kiedy wyruszamy?
Edytowane przez Dexter dnia 05-05-2010 11:51
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 12:00
Po początkowej reakcji (a raczej braku reakcji ze strony Sawyera) byłam pewna, że będę musiała szukać innego kompana do morskich kąpieli. Po chwili jednak mężczyzna przestał udawać, a ja parsknęłam śmiechem na myśl, że dałam się tak łatwo nabrać.
- To zależy jak szybko się wyszykujesz...- uśmiechnęłam się odgarniając grzywkę- ja muszę iść tylko po ręcznik i te nieszczęsne fajki, które obiecałam...- powiedziałam, robiąc na końcu smutną minę.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 12:06
- No dobra, spotkajmy się za 10 minut na dziedzińcu. - odpowiedział jej James, dokańczając jeszcze poranną jajecznicę. Ucieszył się na myśl, że ktoś chce jeszcze z nim przebywać, bo w ostatnich tygodniach czuł się lekko odtrącony przez grupę. Po chwili odłożył talerz do zlewu i poszedł do swojego pokoju. W plecak włożył tylko swój koc i kilka owoców. Szybko wyszedł na dziedziniec i czekał na Meredith.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 12:19
Zadowolona pobiegłam szybko do swojego pokoju. Byłam rozentuzjazmowana jak małe dziecko, które pierwszy raz w życiu miało zobaczyć morze. Chwyciłam pod pachę ręcznik, paczkę goździkowych djarumów i już miałam wychodzić, gdy w oczy rzucił mi się pistolet, który grzecznie leżał sobie na szafce. Oszzz Ty mały gnojku- burknęłam pod nosem. Wzięłam jednak na wszelki wypadek ten pistolet. W końcu na tej wyspie nigdy nic nie wiadomo. Widziałam już Sawyera, czekającego na dziedzińcu. Szłam żwawym krokiem w jego kierunku, jednak przekraczając próg potknęłam się i mało co nie zaryłam twarzą o ziemię.
- Boże, ale ze mnie fajtłapa...- wymamrotałam przy Sawyerze, czerwieniąc się. Podałam mu broń, dodając przy tym- masz, trzymaj... w moich rękach nie będzie to bezpieczne. Mężczyzna schował pistolet z tyłu za pasek od spodni i ruszyliśmy na plażę.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 05-05-2010 12:19
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 12:25
Po chwili czekania James nareszcie doczekał się przyjścia Meredith. Wpadła z wielką pompą, kładąc się mu niemal do stóp. Dziewczyna potknęła się o próg, co wydawało się zabawne, patrząc na to z boku. Jednakże jej chyba za bardzo do śmiechu nie było. Sawyer podał jej rękę, aby pomóc wstać, a ta w zamian dała mu pistolet.
- Mówisz, że jesteś fajtłapą? Znam... Znałem gorszych nieudaczników. Ale na pewno jesteś najładniejszą fajtłapą jaką znam. - James uśmiechnął się pod nosem, chcąc jakoś pocieszyć lekko speszoną Mer.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 12:37
Również uśmiechnęłam się pod nosem na słowa Sawyera. Ten facet zdecydowanie wiedział jak trzeba rozmawiać z kobietami. W zamian poczęstowałam go moimi ulubionymi papierosami. W dosyć miłej, luźnej atmosferze przedzieraliśmy się przez gęstą subtropikalną roślinność. Był ranek więc upał nam jeszcze nie doskwierał, a do bardzo wilgotnego powietrza zdążyliśmy się już chyba wszyscy przyzwyczaić. Przez większość część wędrówki milczeliśmy, ale nie było to krępujące czy niezręczne. Po kilkunastu minutach, między drzewami zaczęło prześwitywać cudownie turkusowe morze. Zerknęłam na Sawyera, który szedł parę kroków za mną.
- Kto pierwszy nad wodą ten wygrywa!- krzyknęłam i pędem rzuciłam się w stronę plaży. Naprawdę miałam dzisiaj dobry humor.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 05-05-2010 12:38
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 13:38
Jason obudził się i jak codzień powędrował w strone kuchni.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 14:16
- No nie, tak to się nie będziemy bawić... - Sawyer burknął sobie pod nosem, po czym szybko ściągnął z pleców plecak i ruszył za dziewczyną. Ciężko było ją dogonić z racji przewagi na starcie, ale ostatecznie udało się. James dopadł ją i chwycił na ręce, po czym położył ją na piasku.
- No to chyba przegrałaś. - uśmiechnął się do niej i wbiegł po kolana do wody.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 14:37
Mogłam się domyślić, że nie będę miała żadnych szans z Sawyerem. Facet nie dość, że mnie doścignął to jeszcze w między czasie udało mu się chwycić mnie na ręce i ulokować na piasku. Śmiałam się jak małe dziecko. Zresztą jakby ktoś patrzył z boku to obydwoje zachowywaliśmy się jak dzieciaki.
- Wcale nie przegrałam!- krzyknęłam wesoło, szukając w plecaku stroju kąpielowego. No wayyy!- warknęłam nie mogąc go znaleźć. Świetnie broń zabrałam, ale już stroju nie bo po co?! Wkurzona usiadłam na piasku- ...jednak przegrałam... kąp się sam- powiedziałam, ciskając garścią piachu w wodę.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 14:44
Nie no, tak nie może być. - pomyślał James, idąc z wolna w kierunku siedzącej Meredith, jednocześnie zdejmując swoją koszulę. Zobaczył na jej twarzy grymas niezadowolenia. Postanowił taki stan rzeczy zmienić, bowiem nie lubił patrzeć na smutne kobiety w jego towarzystwie.
- Według mnie strój Ci nie potrzebny, chodź! - Sawyer chwycił ją za rękę i energicznie pociągnął do siebie. Zaczął przyspieszać w kierunku oceanu, a rudowłosa starała się uwolnić z silnego uścisku Jamesa. Niestety bezskutecznie, bowiem po chwili oboje wylądowali w wodzie. Uśmiech od razu pojawił się na twarzach obojga.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-05-2010 14:53
/Mógłby mi ktoś streścić?smiley Proszęsmiley/
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 96 z 179 << < 93 94 95 96 97 98 99 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum