Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 06:42:17 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny10:30:50
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 124 z 179 << < 121 122 123 124 125 126 127 > >>
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 02:42
-Tak to było zabawne. Ledwo co opanowałem śmiech. A co tam, masz na poprawę humoru - Faraday wyjął całe pudełko batoników i podał je Elenie - Ja i tak ich nie lubię, a nie mam ochoty Ciebie szantażować. Nie martw się o April, teraz moim celem jest dzieciak.


//dobranoc //
Edytowane przez Furfon dnia 10-05-2010 02:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 02:46
- Nie jesteś pewna? Nie można trochę żałować... Uważasz, że to, co się wtedy stało było dobre czy złe? Nie chcę nic mówić, ale... dzisiaj posunęliśmy się jeszcze dalej. - wróciła mu myśl o kąpieli.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 02:51
Suzanne wzruszyła ramionami. Musiało to wyglądać bardzo dziwnie, bowiem ciągle leżała płasko, a ręce miała ułożone wzdłuż ciała.
-Dzisiaj byliśmy troszkę pijani i nie byliśmy sami.- powiedziała powoli, przypominając sobie, jak daleko posunęła się, gdy była pijana ostatnio. -A Ty, Jason, żałujesz czegoś?- spytała, po czym zagryzła wargi.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 10-05-2010 02:52
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 02:52
Ledwo co opanował śmiech? Elena postanowiła tego nie komentować, w końcu nie mogła pozwolić na to, aby Daniel znów się na nią zdenerwował.
- Wow, dzięki... - powiedziała biorąc od niego pudełko pełne batoników. Nie spodziewała się tego po nim. Może jednak nie jest z nim aż tak źle? Może da się go jeszcze odratować? Skierowała się do swojego pokoju i po chwili leżała już w łóżku. Odpakowała jednego batonika i rozkoszowała się czekoladą, rozpływającą się w jej ustach. Jednocześnie zaczęła rozmyślać nad tym, w jaki sposób powstrzymać Daniela przez zabiciem dzieciaka....

/dobranoc
Edytowane przez Amelia dnia 10-05-2010 02:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 02:54
//dawno nie przygryzałaś warg smiley//

- Ja tak, ale raczej w drugą stronę, żałuję rzeczy, które nie miały miejsca, a mogły mieć. - po wygłoszeniu tej kwestii Jason przysunął do siebie gitarę iz nerwów zaczął skrobać pudło.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 02:58
Suzanne przeturlała się po piasku też, że leżała teraz na brzuchu. Patrzyła uważnie na każdy ruch mężczyzny, uśmiechając się pod nosem.
-Więc, co według Ciebie mogło mieć miejsce?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 03:00
- No trudno to określić... - uśmiechnął się również. - Różne rzeczy...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 03:03
Zaśmiała się cicho, siadając po turecku. Niewygodnie było jej leżeć, gdy rozmawiała z kimś, kto siedział.
-Hej, człowieku.- powiedziała nagle. -Różowe niebo.
Istotnie, niebo nad ich głowami nagle poróżowiało, a zza horyzontu zaczęło wychodzić słońce. Su podświadomie czuła, że będzie jeszcze dzień, w którym zajdzie za ten garbaty kopiec i odnajdzie cywilizację, o której śniła jako mała dziewczynka.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 03:06
Jason chrząknął... drugi raz doczekał wschodu słońca. Zawiał wiatr, powodując totalny misz masz na jego głowie. Popatrzył na Su i nic nie mówił.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 03:08
Suzanne uśmiechnęła się lekko.
-Chyba najwyższa pora iść już spać, jeśli chcemy się wyspać.- stwierdziła.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 03:13
- Tak. - rzekł, kładąc się, odwracając do niej plecami i mając nadzieję, że zapomni o tym, że Jason wyszedł wcześniej z wody.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 03:15
Suzanne już nawet tego nie pamiętała. Zasnęła natychmiastowo, wdychając piasek. Śnila jej się klata Lapidusa, powiększona kilkunastokrotnie, i ona sama, skacząca po niej. Byl to definitywnie najwspanialszy sen, jaki przyśnił jej się na tej wyspie.

//branoc



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 16:12
Faraday obudził się, wczoraj zasnął na korytarzu w Świątyni. Jeszcze po nocy próbował go znaleźć, chłopak zapadł chyba pod ziemię. Faraday ruszył w stronę swojego pokoju. Dziś na pewno go znajdę. Muszę się przebrać i umyć, już w tych ciuchach chodzę kilka dni. Niepotrzebnie dawałem batoniki, i tak by Elena tego nikomu nie powiedziała. Chyba jej ukradnę batoniki i powiem że to ten dzieciak ukradł jej.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 16:21
Obudziłam się rano z bólem głowy. Udałam się pod prysznice, przemierzając świątynne korytarze w zupełnej ciszy. Zastanawiałam się czy wszyscy jeszcze śpią czy gdzieś się wybrali beze mnie. Jednak całkowite zamartwianie się zostawiłam na później. Teraz liczyło się zażycie rześkiego i pobudzającego prysznica. Letnia woda niewątpliwie nastawiła mnie miło do nadchodzącego dnia. Jednak wychodząc z kabiny zwróciłam uwagę na swoje odbicie w lustrze. Rana na czole z pewnością nie dodawała mi uroku. Hmm... gdzieś tu musi być jakiś plaster- pomyślałam, zaglądając do małych szafeczek pod umywalkami. Po minucie znalazłam małe opakowanie dziecięcych opatrunków.
- No bez jaj...- zaśmiałam się, wyciągając plastry z postaciami z kreskówek. Stałam chwilę i śmiałam się jak głupia. Ostatecznie wybrałam ten zielony z muminkami smiley Przykleiłam go na ranę, starałam się zasłonić mokrą grzywką i poszłam w kierunku kuchni. Po drodze wpadłam na Elenę. Wczoraj trochę głupio się zachowałam, nie odpowiadając na jej pytanie, ale cóż... nieco mnie spłoszyła. Chciałam ją teraz przeprosić, ale ostatecznie stwierdziłam, że tylko bym zwróciła uwagę na ten temat. Uśmiechnęłam się więc i przywitałam:
- Dzień dobry kociaku!- powiedziałam wesoło- jak się spało? Wiesz w ogóle gdzie się wszyscy podziali?- spytałam zainteresowana.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 16:24
Jason obudził się. Śnił mu się banan pływający na wodzie... Dziwny sen. Ziewnął i zaczął się zbierać.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-05-2010 16:36
Gdy Scarlett wczoraj zaproponowała grupie kąpiel w oceanie na golasa, Lincoln z Aną się wycofali. Taka zabawa mogła doprowadzić do sytuacji, której mogliby później żałować. Na czarnym niebie pięknie świeciły gwiazdy i księżyc w pełni. Malecky z Aną wracali spacerem po plaży do Świątyni. Piękny o tej porze krajobraz sprzyjał romantyczności. Tej nocy Linc chciał widzieć nago jedynie swoją ukochaną. Po dotarciu na miejsce, bez żadnego skrępowania spowodowanego obecnością innych ludzi, spędzili upojną noc. Tylko on i ona, jak kiedyś w jaskiniach i na frachtowcu. Po raz pierwszy od dawna, malował się na ich twarzach szczery uśmiech. Gdy nastał poranek, Linc wstał i wyszedł na dziedziniec sprawdzić czy wszyscy wrócili z wczorajszej imprezy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 16:52
Elena od rana spacerowała korytarzami, zastanawiając się, co zrobić w sprawie Daniela... Z kim mogłaby porozmawiać? Neal i Juliet byli ostatnio jakby nieobecni, April nie żyje... Z Aną rozmawiała chyba tylko raz... Emily bardzo dawno nie widziała. James gdzieś się zapodział... A Lincoln? On byłby ostatnią osobą, do której zwróciłaby się o pomoc. Więc zostaje Mer, Scarlett, Su, Jason...
Niespodziewane wyrwały ją z zamyślenia słowa Meredith. Przez chwilę patrzyła na rudowłosą nieobecnym wzorkiem, ale natychmiast oprzytomniała, gdy ujrzała... plaster z muminkami.
- Co jest jest? - zapytała wskazując palcem na czoło Meredith - Nie było plastra z wizerunkiem Buki? - zażartowała - Nie wiem, gdzie są inni... też chciałabym to wiedzieć. Dobrze, że Cię spotkałam... Muszę Ci coś powiedzieć... - nie mogła oderwać wzroku od plastra, który z każdą chwilą wydawał jej się coraz bardziej zabawny. Po chwili wybuchnęła śmiechem, zginając się w pół i trzymając się za brzuch.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 16:59
- Tak, śmiej się, śmiej- warknęłam, odsłaniając grzywkę aby mogła dokładnie obejrzeć mój cudowny plaster- a ja miałam tylko do wyboru Muminki, Gufiego albo Gargamela... i myślałam, że Muminki nie będą się tak rzucać w oczy- przerwałam na chwilę i spojrzałam na rozbawioną w dalszym ciągu Elenę- ale najwidoczniej źle myślałam- dokończyłam i sama na końcu zaczęłam się śmiać. Po chwili jednak nieco spoważniałam i spytałam z uprzejmą miną:
- Słucham Cię... co jest?


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 17:15
- Nie denerwuj się - wydusiła, próbując złapać oddech - Uważam, że muminki Ci pasują. Wyglądasz oryginalne - stwierdziła i ku uldze Eleny Meredith również zaczęła się śmiać - Gargamel, powiadasz? Razem z Klakierem? Dobrze wiedzieć, może się przydać. Zawsze lubiłam Smurfy. - powiedziała wycierając ręką łzy z policzków. Wzięła głęboki oddech i zaczęła mówić, starając się nie patrzeć na plaster, który nie pozwoliłby jej zachować powagi - Znasz tego chłopca z brudnymi stopami, który kręci się po Świątyni? Daniel... Daniel... uważa, że on jest numerkiem. Wiem, to niedorzeczne... - dodała szybko, widząc zdziwioną minę Mer - Wczoraj mi powiedział, że... chce go zabić. Wiem, że nie spocznie póki dzieciak nie będzie martwy. Musimy go powstrzymać. - powiedziała patrząc na Meredith w wyczekiwaniu. Postanowiła nie wspominać o obłąkanym zachowaniu i szaleńczym wzroku Faradaya.
Edytowane przez Amelia dnia 10-05-2010 17:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 17:23
Emily spała w najlepsze, przykryta po głowę śnieżnobiałą kołdrą, gdy usłyszała wstrząsający huk. Usiadła na łóżku i rozgorączkowanym wzrokiem rozejrzała się dookoła. Niestabilne, przymocowane starymi jak świat gwoździami półki po prostu spadły. Wraz z nimi oczywiście wszystkie książki, ubrania, zapasy.
Emily skrzywiła się. Już dawno zniknęły gdzieś jej pedantyczne zamiłowania. Machnęła z niechęcią ręką, zmieniła ubranie... Tamto było całkowicie przepocone. Emily marzyła o środku przeciwgorączkowym. Nie pościeliła nawet łóżka, otworzyła drzwi i pomaszerowała do kuchni.
- Witam- powiedziała do Eleny i Meredith.
Zaczęła grzebać w jakiejś szafce.
- Widziałyście może jakieś lekarstwa przeciwgorączkowe?- spytała.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 124 z 179 << < 121 122 123 124 125 126 127 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum