Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 07:25:23 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny11:13:57
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 127 z 179 << < 124 125 126 127 128 129 130 > >>
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-05-2010 22:54
Linc siedział prawie naprzeciwko Eleny. Gdy ta zaczęła się krztusić, Malecky aż odskoczył z krzesłem do tyłu. Z otworów umieszczonych na twarzy blondynki, zaczęło się wydobywać jedzenie, głównie picie. Kilka kropel spadło na talerz Malecky'ego. Ten spojrzał na niego z niesmakiem. Nie chcąc robić przykrości Elenie, udał że wszystko jest w porządku. Po chwili wstał od stołu i wyrzucił resztki za okno. Następnie umył talerz i z powrotem usiadł przy stole.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 22:59
- Nawet te lekarstwa nie pomogły- mruknęła do siebie Emily. Nadal słyszała krzyki. Tyle że teraz sto razy głośniej.
Usiadła na parapecie i zaczęła wybijać palcami o szybę rytm zasłyszanej dawno temu rockowej piosenki.
- A jeśli chodzi o Daniela, będę mieć na niego oko-zapewniła.- Nie podoba mi się to wszystko... Wyspa źle na niego działa. Swoją drogą Jacob mógłby z tym coś zrobić- dodała z kpiną, nie wiedząc o wydarzeniach sprzed kilku dni.
Edytowane przez von Veron dnia 10-05-2010 23:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:08
- Nie wyjawię Ci co tu jest - wskazała palcem na swój talerz - Bo jeszcze będziesz chciał TO przyrządzić, a wtedy dopiero się potrujemy - wystawiła mu język i skończyła jedzenie. Oblizawszy usta, poklepała się po pełnym brzuchu.
Odwróciła się na chwilę na Elenę, która wycierała twarz chusteczką i w tym samym momencie poczuła na swoim czole zwiniętą kartkę papieru, która odbiła się i wpadła do pustego naczynia po obiedzie. Kulka należała do Meredith. Zachichotały, po czym jej oczom nie umknęła pewna sekunda, która w oczach rudowłosej zdawała się być tą nieprzyjemną, paraliżującą. Jej dłonie powędrowały do skroni, a następnie odeszła od stołu i zaczęła przegrzebywać szafki. Zaniepokoiło to Scarlett. Wodziła jeszcze za nią wzrokiem, następnie spojrzała po twarzach przyjaciół. Nikt w tej przyjaznej atmosferze tego nie zauważył. Zagadała ponownie do Eleny, sądząc, że Mer nie chce skupiać na sobie uwagi.
- Tak właściwie, gdzie jest Daniel?
Edytowane przez Gooseberry dnia 10-05-2010 23:10
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:18
-To nic nie da.- mruknęła cicho Su, otwierając oczy. Ciągle jej ręka przytrzymywała krwawiące obszary twarzy. -Nawet jeśli usłyszą Twoje wołanie nie przyjdą, bo się Ciebie boją. Daniel, co z Tobą?- mówiła cicho, jednak dokładnie. I chciało jej się tak baaaardzo spać...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:20
Przeszukałam prawie wszystkie szafki i dopiero przy końcu znalazłam całe opakowanie ketonalu. Ucieszona, niechcący trzasnęłam drzwiczkami.
- Łuuuups... przepraszam- uśmiechnęłam się niewinnie do ekipy, która się odwróciła. Nalałam sobie wody i trzymając w jednej ręce szklankę z tabletkami, a w drugiej paczkę z fajkami, wyszłam na dziedziniec. Usiadłam pod murem, łyknęłam tabletki i powoli zaciągałam się papierosem, wypuszczając dymowe kółeczka.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:23
Elena nawet nie zauważyła, że kogoś opryskała. Opanowała śmiech i zabrała się za jedzenie obiadu. Nie pamiętała, kiedy ostatnio tyle osób zebrało się przy stole na wspólnym posiłku. Uśmiechnęła się po nosem.
- Dziękuję Ci, Emily. - podziękowała dziewczynie za zaoferowanie pomocy - Jacob? Jacob nie żyje... - powiedziała i natychmiast spochmurniała. Spuściła głowę i zaczęła grzebać widelcem w niedokończonej potrawie. Była wpatrzona w swój talerz i przegapiła niepokojące zachowanie Mer. Odetchnęła z ulgą, gdy Scarlett odezwała się. Incydent z Danielem pozwalał jej zapomnieć o Jacobie, chociaż na chwilę.
- Dobre pytanie... - serce zaczęło jej mocniej walić. A co jeśli Daniel już dopadł chłopca? - Może pójdziemy go poszukać?
Edytowane przez Amelia dnia 10-05-2010 23:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:27
Scarlett wciąż obserwowała zachowanie Meredith i gdy ta wyszła, poczuła, że powinna iść za nią w razie, gdyby coś jej się stało. Poza tym wreszcie nadarzyła się okazja by z nią poważnie porozmawiać.
- Hej, Mamo Muminka - zagadała, przysiadając się i dając jej lekkiego kuksańca łokciem.
Mer uśmiechnęła się do szatynki i zaciągnęła papierosem.
- Łączymy tabletki z papierosami, co? - pokiwała gardząco głową i również odpaliła jednego.
Zwykle tego nie robiła, ale w pewnych sytuacjach nie mogła się powstrzymać.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:39
Uśmiechnęłam się blado do Scarlett.
- Heej... skoro ja jestem Mamą Muminka to dla Ciebie proponuje rolę Bobka albo Buki- zaśmiałam się, podpalając dziewczynie papierosa. Zaciągnęłam się mocno, czekając na ten przyjemny moment aż nikotyna uspokoi mój krwiobieg. Dopiero potem się odezwałam:
- Łączę bo boli mnie głowa... a Ty czemu palisz?- spytałam, starając się odwrócić uwagę od mojej osoby.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:40
-Ze mną wszystko w porządku, lekko się potłukłem, to wczoraj gorzej oberwałem gdy mnie rzucił do podziemi. Jak Ty się czujesz, przyznam że ta rana kiepsko wygląda, tutaj już nic nie mogę zrobić. Boją się mnie, powiadasz że gdy ja wołam o pomoc to oni nie przyjdą? To chyba źle świadczy o nich. No to teraz to będę wykrzykiwał, jeśli nikt nie przyjdzie to kiepsko z nami będzie - Daniel skończył mówić i zaczął krzyczeć na cały głos ponownie
-SUZANNE JEST RANNA, POMOCY!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:47
Elena wstała gwałtownie, przewracając niechcący krzesło, na którym siedziała.
- Czy ktoś pójdzie ze mną poszukać Daniela? - zapytała lekko zirytowana, że nikt wcześniej jej nie odpowiedział. Jeszcze chwila, a zacznie tupać...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:50
-Daniel, Daniel...- pokiwała powoli głową. -Nie ma sensu. Powiedz mi proszę, dlaczego z chatki wróciłeś... odmieniony?- skrzywiła się. Nie lubiła tego słowa, a i zadawanie takiego pytania było dość męczące.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:50
- Ja mogę... - Jason wstał niechętnie aby tylko nie doczekać się tupnięcia. Czekał aż Elena ruszy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:50
- Zauważyłam - mruknęła, patrząc z niepokojem na głowę Mer. Jednakże muminkowy plaster wywoływał za każdym razem na jej twarzy uśmiech.
- W sumie mogę być Buką. Będę straszna - poczuła jak ciepły dym roznosi się w jej organizmie - Hmmm... To tak, jakbym zapytała Ciebie dlaczego palisz. Ot tak, do towarzystwa - skłamała, odwracając wzrok od plastra i poważniejąc - Skąd te bóle głowy? Długo ci doskwierają?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:53
- Nie pamiętam dokładnie, ale jakoś od paru dni. Pewnie jestem przeziębiona, nic takiego, Pani Straszna Buko- powiedziałam obojętnie.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:54
-Su o co Ci chodzi? Jak to odmieniony?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2010 23:57
Suzanne westchnęła. Zamknęła oczy, ponieważ leciała na nie krew. Nie patrząc więc na Daniela, powiedziała cicho:
-Wszyscy mówią, że od kiedy wróciłeś z chatki, stałeś się dziwny. Przynosisz ten dziwny obraz, wdajesz się w konflikty, wbijasz sobie nóż do ramienia... Wcześniej nie byłeś taki.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 00:05
- Powiesz mi w końcu co zrobiłaś w tę nieszczęsną głowę? Od jakiegoś czasu wydajesz się być...hmm... trochę... inna? - spojrzała w jej zielone oczy, a na papierosie zebrał się centymetrowy popiół.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 00:06
- Su sam bym chciał Tobie odpowiedzieć lecz nie wiem. Jak sama wiesz ostatnio robię dziwne rzeczy lecz czy stanowiłem zagrożenie dla was? Nie, zawsze jestem gotowy was bronic, pomagać. Chwilami jestem tym kim kiedyś byłem. Nie wiem czy kiedykolwiek już taki będę. Myślę że to co mnie spotkało spotka wszystkich, zwariujemy i się pozabijamy nawzajem jeśli tutaj zostaniemy. Musimy tą wyspę opuścić, teraz nam będzie łatwiej gdy nie żyje Jacob. - Faraday skończył mówić i przetarł jej ponownie twarz. Wyjął z plecaka kolejną koszulę, spróbował zrobić bandaż.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 00:11
- Jak to co zrobiłam?- powtórzyłam pytanie, udając głupią- uderzyłam głową o kamień... potknęłam się i walnęłam, wszystko w porządku- starałam się uśmiechnąć, ale zamiast tego wyszedł mi jakiś dziwny grymas na twarzy. Zdenerwowana wstałam i zaciągnęłam się kilka razy szybko papierosem. Przeszłam się parę razy w tą i z powrotem, powtarzając sobie w kólko w myślach "Mogę ufać Scarlett, mogę jej ufać, mogę mogę...". W końcu zebrałam się w sobie i stanęłam nieruchomo przed dziewczyną. Spojrzałam na nią śmiertelnie poważnie:
- Właściwie to... kurwa mać, nic nie jest w porządku...- wyparowałam.


[ branoc smiley ]


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 00:11
Gdy Faraday przetarł jej twarz, znów mogła otworzyć oczy.
-Czujesz... cokolwiek? Jakieś uczucia? Czy jedynie... żądzę krwi?- spytała go, zdając sobie sprawę z tego, jak absurdalnie to brzmi. Mimo to czekała na odpowiedź, przymykając lekko oczy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 127 z 179 << < 124 125 126 127 128 129 130 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum