Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 07:44:22 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny11:32:55
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 130 z 179 << < 127 128 129 130 131 132 133 > >>
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 20:30
- W podziemiach- zaczęła Emily- zauważyłam płaskorzeźbę z Anubisem i zygzakiem- uśmeichnęła się mimo woli.- Niżej była krata, podważyłam ją, weszłam do tunelu i dostałam się do jaskini, w której było koło, coś w rodzaju steru. Nie mam pojęcia do czego służy, wolałam nie sprawdzać sama. A, i jeszcze znalazłam papirusowe zwoje- dodała.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 20:40
- Mhm.. Interesujące, ale mało mnie to szczerze mówiąc zdziwiło. Jesteśmy w Świątyni, Bóg jeden wie jak starej. - Odpowiedziała bawiąc się serduszkiem od łańcuszka. - Chociaż, ciekawa jestem do czego służy to koło-ster... W każdym razie.. Idę położyć kwiaty na grobie April. - Rzuciła wymawiając prawie szeptem imię przyjaciółki. Wzięła głęboki wdech i kontynuowała. - Jeżeli chcesz możesz iść ze mną, lub zostać tu i rozmyślać...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 20:45
Emily spojrzała przepraszająco na Anę. Odwiedzanie osoby, która strzeliła sobie w głowę niemalże na jej oczach, jakoś nie przypadło Em do gustu. Kiedy Ana oddaliła się, Emily wróciła do Świątyni. Nie bardzo wiedziała co ze sobą zrobić.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 11-05-2010 20:50
Malecky szybkim krokiem wyszedł ze Świątyni. Gdy zobaczył rozmawiającą Anę z Emily, zatrzymał się i ukrył za ścianą. Przyglądał się ich rozmowie z zaciekawieniem. Po kilku minutach dziewczyny się rozeszły. Ana-Lucia poszła w kierunku grobu April. W pierwszej chwili Linc chciał pójść tam razem z nią, lecz uznał, że skoro Ana nie zaproponowała mu tego, chce tam pójść sama. Lincoln usiadł na kamieniu i przyglądał się latającym na niebie ptakom.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 20:56
Dżejson poszedł sobie do kuchni po coś do picia, nigdzie nie widział Scarlett która miała przyciąć mu włosy. Rozważał czy sam tego nie powinien zrobić, ale odrzucił tę opcję. Wrócił do pokoju i nie robił nic.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:01
Ana poszła w stronę grobu April, chciała przy niej w tej chwili być, posiedzieć.. Potrzebowała tego, nie tylko ona sama, jak myśl, że Rossum też by tego chciała. Poza tym April była jej najbliższą osobą na tej wyspie, nie licząc Lincolna, bo uczucie które kierowała do niego Cortez było całkiem inne. Przechodziła przed krzaki, aż poślizgnęła się na błocie i przejechała się po ziemi wpadając na czyjeś nogi. Spojrzała w górę i zobaczyła młodą brunetkę. Numerki, kurwa, już po mnie. Pierwsze co przyszło jej na myśl, kiedy zza dziewczyny wychylił się .. Neal. - Uff.. Wystraszyłe.. Wystraszyliście mnie. - Mruknęła , leżąc w błocie. Spojrzała pytająco na Neala tak jakby pytając "Kto to jest!?".
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:04
Łzy ciekły po bladych policzkach Meredith, a Scarlett czuła, że nie jest w stanie ich powstrzymać. Chciała powiedzieć coś na pocieszenie, ale w jej gardle pojawiła się wielka gula, nie pozwalając jej wydać z siebie głosu. "Co niby jej powiem? Wszystko będzie dobrze, na pewno niedługo odzyskasz pamięć?" - prychnęła na własne myśli - "A co jeśli nie? A co jeśli jest to trwały efekt? Przecież na tej wyspie wszystko jest możliwe... Cholera jasna!"
Odgarnęła kosmyki, wpadające niemal do oczu rudowłosej i klejące się do łez, tym samym ukazując muminkowy plaster. Już ją nie śmieszył, wcale nie zwróciła na niego uwagi. Podała jej chusteczkę i powiedziała ciepłym tonem:
- Mer, obiecuję Ci, że zrobię wszystko co w mojej mocy, byś choć trochę sobie przypomniała. Myślę, że reszta naszych towarzyszy też mogłaby się przydać, w końcu przez pewien okres się rozłączyłyśmy i nie wiem co działo się wówczas w Twoim życiu. Może oni zapełniliby tamtą pamięciową lukę? Jeśli nie chcesz im o tym mówić, to można to zrobić dyskretnie. Jeszcze nic straconego. Musisz wierzyć, że się uda.
Meredith wpatrywała się przeszklonym wzrokiem w Scarlett, uważnie słuchając co ma jej do powiedzenia.
"Nie wiem co bym zrobiła, gdyby wszystkie moje wspomnienia szlag trafił" - pomyślała, strasznie współczując koleżance.
Edytowane przez Gooseberry dnia 11-05-2010 21:06
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:10
-Tylko pół dnia, zbyt wiele nie straciłaś. Pewnie jesteś głodna, chodźmy do kuchni zrobić coś do jedzenia. Masz siły wstać? - Faraday spytał się Su.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lisa Conway
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 193

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:17
Wyszła w ubraniu, silna gotowa stawić czoło przeciwnościom. Spojrzała na resztę.
- Witajcie. Kilku z was mnie zna, ale większość nie zna nawet mojego imienia. Jestem Lisa i chcę pomóc wam przetrwać. Musicie się zdecydować czy zostajemy w świątyni aby walczyć czy uciekamy. Decyzja należy do was.
Edytowane przez Lisa Conway dnia 11-05-2010 21:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:21
Przed Emily pojawiła się nagle kobieta, która parę dni temu wniesiono na noszach. Dziewczyna przyjrzała jej się ze zmieszaniem, przypominając sobie słowa Jasona... Zmartwychwstała. Lisa z pewnością nie była złudzeniem ani trupem. Jak na martwą wyglądała całkiem nieźle.
- Z kim mamy walczyć?- spytała Emily, ciesząc się w duchu, ze nareszcie coś się zaczyna dziać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:24
-Możesz wyjść na moment?- poprosiła, a gdy Daniel wyszedł, wstała z łóżka powoli. Ściągnęła zapoconą pidżamę i stanęła przed lustrem w samej bieliźnie. Westchnąwszy, założyła sukienkę w kratkę, którą kiedyś wzięła z jednego z szałasów na plaży. Nie ubierała butów. Poprawiła perukę na głowie. Gdyby nie bandaż, wyglądałaby całkiem normalnie. Uśmiechnęła się blado do swojego odbicia i wyszła na korytarz. Prowadzona przed Daniela, doszła do kuchni, w której spotkali Jasona.
-Cześć, człowieku.- powiedziała do niego, siadając na krześle.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:24
Wcale nie było mi do śmiechu, kiedy zobaczyłem lecącą przez błoto Anę. Odetchnąłem z ulgą. Podchodząc do niej podałem jej rękę, a gdy wstała odpowiedziałem już z uśmiechem na twarzy - To jest Kate. - podszedłem bliżej i szepnąłem jej do ucha - Prawdopodobnie miłość mojego życia. - Szeroko się uśmiechnąłem. Wtedy ruszyłem razem z Kate w stronę świątyni. Byłem już pewny, że jest ona tą prawdziwą osobą, którą poznałem przed powrotem na wyspę. Jest tutaj krótko, że wyspa nie zdążyła jej zmienić? Czy posiada aż tak silną osobowość? Dowiem się tego niedługo. Gdy dotarliśmy już na miejsce. Zobaczyłem na dziedzińcu Lisę. Wreszcie się obudziła. Wchodząc zagwizdałem palcami i krzyknąłem stojąc obok Kate. - Słuchajcie ludzie. Od teraz ona jest z nami, wyjaśnię wam wszystko później. Pamiętajcie o tym, żeby nie było żadnych niespodzianek. - po czym rzekłem do stojącej niedaleko blondynki - Hej Liso. Witam wśród żywych. Przed kim mamy uciekać lub z kim walczyć? Numerki, czy Widmore?
Edytowane przez grzechuuu dnia 11-05-2010 21:28
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:27
- No cześć. Ale nudy... - przyznał kładąc ręce i głowę na stole.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:34
-Inteligentni ludzie się nie nudzą.- stwierdziła, siadając przy stole. -Zawsze ktoś znajdzie sobie do roboty coś, co mu odpowiada. No chyba, że jest nieinteligentny, jak Ty.- puściła do niego oczko, uśmiechając się. Przyciągnęła do siebie tackę w muffinkami, nieśmiertelnymi muffinkami, których w ogóle nie ubywało, i zaczęła jeść jedną powoli.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:43
- Prawdopodobnie miłość mojego życia. - Powiedział szeptem i poszedł. Ana połknęła ślinę i spoglądała jak dwójka znika za krzakami. Wow. Ubrudzona błotem podreptała obok grobu April, po drodze zrywając kilka kwiatków. - To trochę żenujące, ale mam to gdzieś.. Co z tego, że rozmawiam z kimś kto mi już nie odpowie... Przepraszam za mój wygląd.. - Powiedziała cicho ścierając dłonią błoto z policzka. - Tęsknię April, za Twoim uśmiechem. - Wyszeptała i położyła kwiaty obok drewnianego krzyża, wstała i poszła w stronę Świątyni.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:46
- Wierzyć, że się uda?- spojrzałam na dziewczynę nie dowierzając- Scarlett, spójrz na mnie... Ja nawet nie wiem kim jestem, skąd się tu wzięłam? Skąd Wy się tu wzieliście? Kim byłam? Co robiłam? Czy kogoś mam?- sypałam pytaniami z niesamowitą szybkością- I co to do cholery za tatuaż na mojej nodze?- warknęłam zirytowana. W końcu puściły mi nerwy. Jak tak można żyć? Bez wspomnień. W przerażającej niewiedzy. Otarłam łzy i przytuliłam się do dziewczyny- boję się Scarlett, zajebiście się boję... co teraz ze mną będzie? Nie mam nikogo, zostałam sama w tej przytłaczającej niewiedzy.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 11-05-2010 21:48
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 21:48
Jason miał twarz na blacie, ale poczuł zapach ciastek i usłyszał mlaskanie Su, więc wyciągnął rękę na oślep w poszukiwaniu jedzenia. Macał ręką stół nie mogąc znaleźć tego czego chciał. Sapnął głośno, bo nie chciało mu się podnosić głowy żeby zobaczyć gdzie jest muffinka.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 22:05
Sawyer po powrocie do Świątyni, podczas którego nosił wraz z Jasonem Lisę, był wykończony. Spał ponad dobę w "swoim" pokoju, po czym wyspany obudził się pewnego dnia... Ale jakiego? Lekko zdezorientowany wyszedł z pokoju i udał się w kierunku kuchni. Zaczęło mu burczeć w brzuchu, był potwornie głodny. W kuchni zobaczył Su i Jasona na małej pogawędce. Chłopak niemal leżał na stole, wyglądał jakby spał. James przywitał się więc z Su:
- Dzień dobry! Albo i nie... nieważne. - Sawyer nie wiedział nawet jaka jest pora dnia. Na stole stały pyszne muffinki upieczone przez Meredith. Nie zważając na nic, wziął dwie do ręki i szybko wsadził je do ust.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 22:12
Suzanne jadła babeczkę w spokoju, gdy nagle do kuchni wszedł Sawyer.
-Cześć, James. Dobrze Cię widzieć.- powiedziała, uśmiechając się. Gdy ten zaczął manewrować po kuchni, Su spytała wszystkich mężczyzn;
-Jak myślicie, czy zjawi się tu jeszcze facet w płaszczu? Czy po śmierci Jacoba będą przydzielać nam jeszcze jakieś zadania?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lisa Conway
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 193

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 22:19
- Nie martwicie się teraz nim. Numerki chcą nas rozszarpać. I prawdopodobie im się to uda jeżeli nic nie zrobimy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 130 z 179 << < 127 128 129 130 131 132 133 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum