Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 06:31:47 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny10:20:20
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 131 z 179 << < 128 129 130 131 132 133 134 > >>
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 22:19
James spojrzał na Su i nie mógł się przyzwyczaić do czarnego koloru jej włosów. Z lekkim uśmieszkiem na twarzy odpowiedział jej:
- Kobieto, spieszy ci się gdzieś? Ja już się pogodziłem z tym, że prędzej umrę na tym zadupiu niż stąd wyjadę... Nie obchodzi mnie gość w płaszczyku... Fajna fryzura smiley - uśmiechnął się, opuszczając ton głosu.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 22:23
- Wiem, że to może być piekielnie trudne i... może nawet niewykonalne, nie oszukujmy się. Ale... dlaczego by nie spróbować? - poczuła łzy Meredith na swoich plecach. Przytuliła ją równie mocno i poklepała po łopatkach. Jej oczy również zabłyszczały. To okropne: nie wiedzieć, nie pamiętać. Choć, może nawet w pewnych kwestiach łatwiejsze? Tak jak śmierć jej siostry: gdyby nie wiedziała, że to miało miejsce, to byłaby innym człowiekiem.
- Heej, Mała - i nie jesteś sama. Masz mnie - odrzekła nie mogąc się powstrzymać i dając upust łzom. Objęła ją ramieniem i przyjacielsko pogładziła.
Siedziały chwilę w milczeniu. Otarłszy mokre policzki, przypomniała sobie od początku cały koszmar związany z tym miejscem.
- Lecielismy linią Oceanic 815 z Sydney do Los Angeles. Rozbiliśmy się na tej wyspie spory kawał czasu temu. Część z nas przeżyła, ale i kilka osób z tej grupy zginęło tutaj w wyniku różnych zaistniałych okoliczności. Wyspa ma niespotykane właściwości... - zaczęła, a następnie kontynuowała opowieść o wszystkich bunkrach, Dharmówku, Dymie, Numerkach, Jacobie itp. Meredith wpatrywała się w nią z zaciekawieniem, nie raz zaskoczona opowieściami o niej samej, reagowała na nie uśmiechem, a czasami zdziwieniem.
-Pytanie kim jesteś? Meredith Stevens jest jedną z osób, które najbardziej polubiłam podczas pobytu na tej wyspie. Jej szalone pomysły, sposób bycia, szczerość i niespożyte zapasy energii sprawiają, że zaraża tym innych. A, i byłabym zapomniała, świetnie śpiewa, gra na gitarze, gotuje i...boksuje. Lubi wypić, zapalić i imprezować. I przepada za plastrami w muminki - przy ostatnim zdaniu puściła do niej oczko.
Edytowane przez Gooseberry dnia 11-05-2010 22:28
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lisa Conway
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 193

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 22:40
/zdecydujcie czy chcecie zostać, czy... nie smiley
Jutro się zabawimy/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 22:45
Elena przed snem postanowiła, że będzie musiała co wieczór patrolować korytarze. Nie uwierzyła Danielowi, który obiecywał zostawić dzieciaka w spokoju. Miała również nadzieję, że chłopiec posłucha jej rady i nigdy więcej nie włoży skarpet. Gdy obudziła się rano, leżała przez długi czas gapiąc się w sufit. W końcu wstała i zaczęła grzebać w plecaku w poszukiwaniu ubrań. Wszystko było brudne. Elena skrzywiła się... Wtedy sobie coś przypomniała. Pudełko. Miała pudełko, które ocalało po pożarze w Dharmówku. Wyjęła je spod łóżka i położyła do kołdrze. Wzięła kilka głębokich oddechów. Świadomość, że zaraz ujrzy jego zawartość, przyprawiał ją o skurcz żołądka. Nie otwierała go... odkąd zadomowiła się na wyspie. Odkąd chciała zapomnieć o dawnych czasach. Przed dobre 5 minut gapiła się na pudełko. Zrób to, w końcu, zrób to... Zrobiła. Jednym szybkich ruchem zdjęła pokrywkę. Momentalnie coś ścisnęło ją w gardle. Drżącymi rękami zaczęła przeglądać jego zawartość. Portfel, pieniądze, karty kredytowe, kilka znaczków, stare bilety do kina, zdjęcia... Zdjęcia, które przedstawiały jej rodziców, kilkoro przyjaciół w tym Alison. Znalazła się również fotografia jej byłego męża, Kevina. Odłożyła zdjęcia szybko na bok, wywoływały zbyt wiele wspomnień... W pudełku znalazła również magazyny o modzie (przejrzy je później), gumę do żucia, klucze do jej mieszkanie w LA, biżuterię i parę innych drobiazgów. W końcu dokopała się do tego, czego szukała. Ciuchy. Nie było ich wiele, ale zawsze coś... Trochę było jej szkoda, zakładać drogie ubrania wprost od projektantów mody... Ale przecież i tak nie wróci nigdy do Ameryki, nie ma sensu ich trzymać nie wiadomo na jaką okazję. Ubrała się i przeglądnęła w lustrze. Wyglądała teraz mnie więcej tak: KLIK (oczywiście nie miała okularów)

Wyszła na korytarz i natychmiast zobaczyła Lisę, podążającą w stronę dziedzińca. Postanowiła pójść za nią.
- Walczymy! - zawołała od razu - Nie możemy pozwolić na to, aby Numerki nas wygoniły. I tak nie mamy dokąd uciekać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 22:49
Starałam się nie przerywać Scarlett, która najwidoczniej była moją przyjaciółką. Na tą myśl uśmiechnęłam się pod nosem. Wprawdzie był to uśmiech przez łzy ale zawsze coś. Nie przerywałam jej w opowieści ale w głowie co chwilę pojawiały mi się pytania: Los Angeles? Naga kąpiel? Tajemniczy Jacob? Czarna Skała? Desmond? Numerki? What the fuck? Miałam nadzieję, że gdy usłyszę od szatynki historię to może co nieco zacznie do mnie wracać? Może chociaż na razie same urywki, cokolwiek. Niestety nic takiego nie nastąpiło. Przynajmniej nie w tej chwili. Może potrzeba więcej czasu? Modliłam się aby tylko nie za dużo.
- Pobiłyśmy się z Su?- spytałam z niedowierzaniem, mimowolnie lekko się uśmiechając. Spojrzałam prosto w brązowe oczy.
- Dziękuję Ci Scarlett, naprawdę bardzo Ci dziękuję- uścisnęłam jeszcze raz mocno dziewczynę- ale wiesz... nie chciałabym żeby wszyscy od razu się dowiedzieli o...- wywróciłam oczy do góry- o tym...- nie chciałam tego konkretnie nazywać. Bałam się tego słowa- myślę, że można komuś jeszcze o tym powiedzieć tyle że ja nie bardzo wiem komu... Ty powinnaś wiedzieć, w końcu Ty coś pamiętasz- uśmiechnęłam się blado. Nie chciałam już dłużej ciągnąć tej sytuacji więc chwyciłam Scarlett za ramię i poszłyśmy w stronę kuchni. Po drodze jeszcze dodałam- wiesz, że od tej pory jesteś moją prywatną Scarlettpedią?- zażartowałam, gdy przekroczyłyśmy próg kuchni. Od razu zmieniłam wyraz twarzy.
- Dzień dobry wszystkim- przywitałam się wesoło. Wstawiłam wodę na kawę i czekając aż się zagotuje usiadłam na blacie kredensu.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 11-05-2010 22:50
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 22:55
Jason który się zdrzemnął na stole ocknął się tak raptownie, że krzesło się wywróciło i wylądowało na podłodze wraz z nim. - Jak zwykle... - powiedział i przywitał się z wszystkimi siadając znów przy stole i masując łokieć.
Edytowane przez Lion dnia 11-05-2010 22:55
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 11-05-2010 23:01
Lincoln wszedł do kuchni nucąc sobie coś pod nosem. Bez żadnego skrępowania, drapiąc się po szyi, zaczął przeglądać szafki w poszukiwaniu 'czegoś'. Miał na coś ochotę, lecz nie potrafił tego dokładnie sprecyzować. Przeglądał kolejne słoiki i opakowania, ale nic go nie zainteresowało. Do momentu jednak, gdy zobaczył Lisę. Przyjrzał się jej dokładnie i zdał sprawę, że to chyba o niej mówiła Elena. - Jasna cholera... - pomyślał, mając cały czas wzrok utkwiony w blondynce.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 23:02
Kiedy do kuchni weszła Meredith, od razu mój uśmiech był skierowany w jej kierunku. Była dla niego zawsze bardzo miła i otwarta, ufał jej. Przede wszystkim miała to coś, co go pociągało. Przywitał się z nią serdecznie. Kiedy bacznie jej się przyglądał, Jason runął razem z krzesełkiem na ziemię, co wywołało u niego nagły atak śmiechu. Zasłonił jednak usta, żeby nie było za głośno.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 23:28
Suzanne wywróciła oczami.
-Będziemy dzisiaj jedli, albo robili coś konstruktywnego?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 23:35
- Nie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 11-05-2010 23:35
Lincoln podszedł do jednej z niewielu osób, której mógł zaufać. Stanął blisko i cicho zapytał - Suzanne, kim jest ta blondynka? - palcem dyskretnie wskazał na Lisę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 23:36
Elena po wyrażeniu swojego zdania na temat walki, udała się do kuchni, gdzie zebrało się sporo osób. Wśród nich była również Su.
- Hej, jak się czujesz? Jak głowa? - zapytała nalewając sobie soku do szklanki i siadając przy stole. Sięgnęła po jedną z babeczek, które o dziwo jeszcze się nie skończyły. I o dziwo wciąż były tak samo pyszne.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 23:38
-To jest... Jakby Ci to powiedzieć, Linc... Zmartwychwstała córka Jacoba. Tak, dla mnie też brzmi to piekielnie absurdalnie.- uśmiechnęła się lekko, widząc zdezorientowaną minę Maleckiego. -Gdy poszliśmy do stopy, nagle znikąd pojawiły się numerki. Zabiły Jacoba... Jak później się okazało, gdy ktoś z mitycznych mieszkańców wyspy umrze, ktoś inny może zmartwychwstać. Padło na nią.- powiedziała cicho, po czym parsknęła śmiechem. Nigdy chyba nie opowiadała czegoś równie absurdalnego.
Nagle podeszła do nich Elena. Su popatrzyła na nią z półotwartą buzią.
-Eleno... Wspaniale wyglądasz! Dziękuję, czuję się już lepiej. Właściwie gdyby nie ten bandaż, nie pamiętałabym, co w ogóle miało miejsce.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 11-05-2010 23:40
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 23:46
- Dzięki, zdołałam uratować kilka ciuchów z Dharmaville... - powiedziała uśmiechając się do Su. Zaczęła bawić się naszyjnikiem, przyglądając się dziewczynie z uwagą - Ale pamiętasz co się stało? Jak wpadłaś do dziury? Czy wepchnął Cię ten chłopiec z brudnymi stopami? Daniel twierdzi, że to był on...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 11-05-2010 23:51
Linc patrzył na Su i próbował słuchać tego, co mówi o Lisie. Nie potrafił się skupić na jej słowach, gdyż cały czas w myślach przebijał się donośny głos Eleny. - "Może... możemy ją uratować! Przecież Lisa ożyła!" Malecky patrzył na blondynkę i zastanawiał się czy to prawda. Gdyby widział ją wcześniej martwą, może by uwierzył w te słowa. Ale z drugiej strony dlaczego Su miałaby go okłamywać? Może zaraziła się od Faradaya? Ale jak można się zarazić chorobą psychiczną? Linc oparł się o blat i bił się z myślami. Nie mógł się jednak skupić, gdyż tego wieczora Elena skutecznie temu przeszkadzała swoim wyglądem.
Edytowane przez Lincoln dnia 11-05-2010 23:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 23:54
Suzanne powoli pokiwała głową.
-Tak, Eleno. To był ten chłopiec...- przełknęła ślinę i szepnęli w jej ucho, by jedynie ona usłyszała. -Co nie oznacza, że z Danielem wszystko w porządku. Martwię się o niego, piekielnie...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 11-05-2010 23:59
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2010 23:57
-Tak wepchnął ją ten chłopak, widziałem jego uśmiech wiec nie rozumiem Twojego pytania Eleno. Su mogła go nie widzieć lecz ja jestem pewny że to ten sam co dzień wcześniej próbował mnie zabić. Kiedy się z nim spotkamy? - spytał się Faraday który przez cały czas siedział koło Su. Wcześniej milczał i tylko jadł. Spojrzał na Elene, zdziwiony był jej ubiorem. Gdzie się ona wybiera że tak się ubrała?


//gdzie ja jestem??smiley w kuchni z wami czy gdzieś łażę sobie po Świątyni?
Edytowane przez Furfon dnia 12-05-2010 00:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-05-2010 00:08
- Z Danielem zdecydowanie nie jest w porządku. On chce zabić tego dzieciaka... Nawet jeśli Was wepchnął, to jednak nie zasługuje na śmierć... - szepnęła do Su, a potem powiedziała głośno do Daniela - Hmm... Nie wiem kiedy. Nie widziałam go dzisiaj w ogóle. Chyba się gdzieś ukrywa - powiedziała, czekając na reakcję Faradaya.
Edytowane przez Amelia dnia 12-05-2010 00:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-05-2010 00:11
- To ja pójdę go poszukać, jak go znajdę to go przyprowadzę tu - powiedział Faraday po czym wybiegł z kuchni. Jak tylko był już na korytarzu to chwycił nóż w prawą rękę i z obłędem w oczach ruszył na poszukiwanie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-05-2010 00:17
Suzanne, nie zastanawiając się zbyt wiele, bez słowa wybiegła za Danielem. Pobiegła przed siebie za dźwiękiem echa jego kroków. Już po chwili stała przed nim. Zauważyła nóż w jego ręku. Z całej siły spoliczkowała go.
-Co chciałeś zrobić?!- krzyknęła głośno, patrząc na niego wściekle. Choć nie miała przy sobie broni, nie bała się. Nie tym razem. Była silniejsza psychicznie od Daniela. Wiedziała, że nic jej nie zrobi.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 131 z 179 << < 128 129 130 131 132 133 134 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum