Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 06:41:42 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny10:30:15
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 139 z 179 << < 136 137 138 139 140 141 142 > >>
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 00:31
Kiwnęła głową, dopiła sok i wygodniej rozsiadła się na krześle. Przez moment przyglądała się Jasonowi, jego krótszym o połowę włosom i długim zaroście na twarzy, który musiał bym niezwykle niemiły w dotyku. Zastanawiała się też, po co Elenie szczur... Odchrząknęła.
-Więc, co sądzisz? Wolisz atakować czy uciekać?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 00:38
- No zostajemy tu... to raczej obrona. - powiedział.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 00:39
- Elson od tej pory będzie naszym zwierzęciem. Każda drużyna musi mieć swoją maskotkę - Scarlett patrzyła z przerażeniem na Elenę, czując jak robi jej się niedobrze od zapachu i wyglądu myszy.
Nie będąc w stanie powiedzieć ani słowa, pokiwała potakująco głową, gdy ta powiedziała o tym, że Elson spocznie u niej w pokoju.
Stała tak chwilę sparaliżowana i zdegustowana, gdy Elena nawiązała do Jamesa.
- Y.. chyba by się nie zmieścił w pudełku - obróciła niezręczne pytanie w żart i zaśmiała się nerwowo.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 00:48
Elena przygląda się dziewczynie, która wyglądała na zmieszaną.
- To jak to z Wami było? Byliście parą, tak? - zignorowała wcześniejszy żart Scarlett i zapytała wprost. Stwierdziła, że jeśli teraz tego nie zrobi, to później nie będzie okazji.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 00:51
- Tak - odparła krótko tonem pozbawionym emocji, unikając wzroku Eleny.
Rozmowa o uczuciach należała do tych najtrudniejszych. Nie potrafiła się zwierzać, tłumiła to co przeżywała w sobie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 00:57
Po chwili Su poszła spać mówiąc ciche dobranoc, więc Jason także udał się do swojego pokoju zostawiając drzwi otwarte i czekał na Elenę.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 00:59
Elena odstawiła Elsona na bok, nie chciała, aby niepotrzebnie rozpraszał Scarlett.
- Więc... To już skończone? - zapytała, starając się, aby jej głos brzmiał naturalnie - Jeśli chciałabyś o tym pogadać... To możesz się do mnie zwrócić - powiedziała szczerze.
Edytowane przez Amelia dnia 14-05-2010 01:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 01:04
- Dziękuję, ale to już przeszłość. Nie chcę tego rozpamiętywać... - powiedziała szybko, choć moment rozstania z Jamesem miała przed oczami każdego dnia i wciąż nie mogła o tym zapomnieć. Chcąc odwrócić jej uwagę, zaczęła przeszukiwać kuchenne szafki.
- Kurcze, gdzie ta herbata - powiedziała, kątem oka sprawdzając czy Elena ma zamiar zadać kolejne niezręczne pytanie.


/Idę spać. smiley dobranoc smiley/
Edytowane przez Gooseberry dnia 14-05-2010 01:05
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 01:25
Elena odetchnęła z ulgą, gdy Scarlett urwała szybko niezręczną rozmowę i zaczęła szukać herbaty. Złapała Elsona i wyruszyła na poszukiwanie Jasona. Odnalazła go w jego pokoju. Weszła do środka, usiadła na biurku a klatkę postawiła obok.
- Wisisz mi przysługę. Nie dość, że Scarlett uważa mnie za wariatkę, bo postanowiłam zatrzymać mysz, to teraz dodatkowo myśli, że jestem wścibska. - zrobiła niezadowoloną minę. - Nie jest już z Sawyerem. - powiedziała w końcu, widząc zniecierpliwienie na twarzy Jasona.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 01:28
- Dobra dobra, wiszę... - uśmiechnął się. - Jesteś pewna? - chciał się upewnić.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 01:37
- Tak, jestem pewna, sama mi to powiedziała. Poza tym, wyglądała na bardzo zmieszaną, gdy wspomniałam o Sawyerze. Nie wiem co planujesz zrobić... Ale wiem jedno: nie przynoś jej w prezencie myszy. - zaśmiała się tak głośno, że aż Elson podskoczył w klatce.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 01:41
- Myszy nie, dobra... Jak sądzisz, co by powiedziała o pikniku na plaży lub polanie? Oczywiście jak już się uporamy z tą armią co podobno tu nadciąga. - Elena w końcu też jest kobietą i mogła stwierdzić czy to dobry pomysł, mimo że z Jasonem znała się słabo a przynajmniej do niedawna.
Edytowane przez Lion dnia 14-05-2010 01:42
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 01:57
Utkwiła wzrok w jakimś pęknięciu w ścianie i zamyśliła się na chwilę. Gdyby tu chodziło o Elenę... To najlepszym pomysłem byłoby zabranie jej np. do Czarnej Skały i jedzenie batoników w towarzystwie kościotrupów i dynamitu... Albo wyprawa na Hydrę i rozprawienie się z całą gromadą ludzi Widmora... To by była dopiero randka idealna... - Hmm... Zdaje mi się, że Scarlett spodobałoby się piknik na plaży. - rzekła otrząsają się z zamyślenia. - Tylko pamiętaj o jednym: koniecznie weź koce. Bo jeśli tego nie zrobisz... Może się to źle skończyć. Weź koce. - powiedziała z naciskiem.
Edytowane przez Amelia dnia 14-05-2010 13:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 01:59
Spojrzał na nią podejrzliwie.
- Czemu koce są aż tak istotne? - myślał czy miała może jakieś przygody z kocami.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 02:19
- Pozwól, że opowiem Ci pewną legendę... - powiedziała siadając głębiej na biurku i opierając się plecami o ścianę. Odchrząknęła - Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami... a właściwie, może nie aż tak daleko, jak mogłoby się zdawać, był sobie chłopak i dziewczyna. Chłopak zaprosił dziewczynę na randkę. Ona się zgodziła i wspólnie udali się na plażę. Chłopak był lekkim niezdarą i gdy dotarli na miejsce, ukazało się, że zapomniał zabrać koce. Wtedy dziewczyna zaproponowała, że uda się do domu i je przyniesie. Chłopak czekał na nią długo, prawie do zachodu słońca. Jednak ona nigdy nie powróciła... - powiedziała tajemniczym głosem - Chłopak stracił ją na zawsze. Każdy, kto zapomina koców, będzie przeklęty. - ton jej głosu był śmiertelnie poważny.
Edytowane przez Amelia dnia 14-05-2010 13:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 02:26
Jasona przeszyły ciarki na całym ciele, czy Elena była jakąś czarownicą? Co kryje się pod jej czapką... Zrobił takie przerażone oczy, że na pewno to zauważyła.
- No dobra. Wezmę koce... Gitarę, alkohol, trzeba będzie zrobić nowe babeczki... - powoli układał sobie plan mówiąc na głos. Nagle Jasona nawiedziła przerażająca go wizja - Scarlett odmawia pikniku. Starał się nie dopuszczać takiej opcji, ale niestety zaczął od tej chwili myśleć o tym cały czas. Zwrócił się do Eleny: - Dobra, dzięki za rozmowę i za te rady, musi się udać. - uśmiechnął się ciepło, zapominając o strasznej historii z kocami. - Nie chcę cię wyganiać, ale jestem zmęczony i chciałbym iść spać.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 13:13
- Babeczki? Będziesz musiał poprosić Meredith, aby zrobiła nowe - powiedziała uśmiechając się. Po chwili uświadomiła sobie, że Mer może nie pamiętać w jaki sposób je upiec... - Jasne, ja też już idę spać - mówiąc to zeskoczyła z biurka i chwyciła klatkę. W drzwiach odwróciła się na chwilę i ostatni raz spojrzała na Jasona jednocześnie groźnym i tajemniczym wzrokiem - Pamiętaj o kocach - powtórzyła po raz kolejny przestrogę i ruszyła do swojego pokoju.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 15:05
Jason wstał i poszedł do kuchni, gdzie jeszcze nikogo nie było. Przez to że miał krótsze włosy na głowie miał kilkanaście sterczących kogutów, wyglądało to jakby wiał mu w głowę wiatr. Zaczął przygotowywać mąkę, jakieś orzechy i inne rzeczy potrzebne do zrobienia nowych ciastek. Gdy już wszystko miał zaczął czekać na osobę która umiała zrobić muffinki. Usiadł i czekał, jedząc śniadanie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 15:43
Scarlett obudziła się i przeciągnęła kilkakrotnie, rozprostowując kości. Zapakowała plecak, w razie, gdyby wystąpił jakiś nieoczekiwany zwrot akcji podczas obrony świątyni. Gdy w jej brzuchu rozległo się burczenie, ruszyła do kuchni.
- Hej, Jason - rzuciła w jego stronę, idąc ślepo w stronę spiżarni. Po chwili, dzierżąc w rękach dżem i wafle ryżowe usiadła przy stole. Zdziwiona, dopiero teraz dostrzegła porozkładane tam różne produkty, jakby Australijczyk miał coś piec.
- Z góry zakładam, że to będzie niejadalne - spojrzała na niego, śmiejąc się - Swoją drogą niezły moment na kuchcenie wybrałeś. Zaraz numerki mogą zawitać do nas. Pewnie ich poczęstujesz zatrutymi babeczkami, zgadłam?
Edytowane przez Gooseberry dnia 14-05-2010 15:43
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-05-2010 15:49
- No jasne... - mruknął. - Czekam na kogoś kto mógłby mi pomóc w zrobieniu tych ciastek, bo ja nie mam o tym pojęcia. - miała rację, swoje plany musiał odłożyć na potem, bo te cholerne Numerki... jakby nie mogły przyjść kiedy indziej! Podparł głowę ręką położoną na stole i się zamyślił.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 139 z 179 << < 136 137 138 139 140 141 142 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum