Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 09:31:37 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny13:20:11
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 149 z 179 << < 146 147 148 149 150 151 152 > >>
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 18:33
/łoł, Scarlett ma niezłe uszy smiley/

Więc spakował wszystko oprócz soku, który został na plaży, ponieważ Jason został pociągnięty za rękę. Powiedział sobie w myślach, że kiedyś po niego tu wrócą. Biegli przez dżunglę jak najszybciej mogli.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-05-2010 19:02
Błogą ciszę w kuchni, przerwały dziwne odgłosy. Linc wyjrzał przez okno i zobaczył nadciągającą grupę ludzi. Schylił się bardzo szybko, tak, że nikt go nie zauważył. Przez małą szparę w oknie, obserwował co się dzieje na dziedzińcu. Agresorzy zamordowali jedną z osób żyjących w Świątyni. Nie zrobiło to jednak na Malecky'm większego wrażenia. Zaczął się chaotycznie rozglądać wokoło, w poszukiwaniu towarzyszy. Teraz wszyscy byli w niebezpieczeństwie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 19:03
Gdy dzielił ich już krok od wejścia do Świątyni, usłyszeli krzyki Dogena [Cas, genialnie się wczułeś w rolę smiley], a w momencie, gdy uchylili drzwi, mężczyzna padł martwy na ziemię. Scarlett upewniła się, że trzyma w ręku nóż i wymieniły wraz z Eleną porozumiewawcze spojrzenia, oznaczające decyzję natarcia na mordercę Skośnookiego. Równocześnie wystartowały, wbijając w jego brzuch dwa sztylety.
- A, masz, pieprzony agresorze. Zapamiętaj sobie z kim zadzierasz - powiedziała z nienawiścią w głosie, a Numerek zwinął się w bólu i opadł bezwładnie na posadzkę, krztusząc się krwią.
- Jeden z głowy... - wydyszała do Eleny.
Edytowane przez Gooseberry dnia 17-05-2010 19:15
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-05-2010 19:16
- Jee! Dawaj dalej! - Lincoln komentował w ukryciu i samotności walkę Scarlett i Eleny z napastnikami. Był tak podniecony widokiem na dziedzińcu, że chciał już wyskoczyć przez okno i dołączyć do dziewczyn. Trochę mu się jednak nie chciało i został w kuchni. Oglądał się co chwila za siebie, gdyż atak mógł nadejść z każdej strony. Dla bezpieczeństwa, schował się pod stołem.

/jeżeli odpada jedna osoba, to nie ma konieczności wysilania się smiley/

// a skąd wiesz smiley ? Odpadają dwie osoby//

/Czas na kolejną radę. Głosujecie na dwie osoby, do niedzieli godziny 18. Ostatnia rada, na której odpadają dwie osoby./
Edytowane przez Lincoln dnia 17-05-2010 19:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 19:20
Nie zdążyłam nawet dokładnie obejrzeć rany chłopca, gdy do Świątyni wkroczyły zapowiadane numerki. W popłochu uciekłyśmy z Eleną. Ja nie bardzo wiedząc co ze sobą począć, bez żadnej broni pobiegłam do pokoju Josha.
- No to teraz masz okazję mnie obronić!- rzuciłam roztrzęsionym głosem- Oni nas zabiją!- krzyknęłam zdezorientowana- powiedz mi jak mam się bronić... daj mi jakąś broń... cokolwiek... ja nic nie wiem... damn itt!!!- lamentowałam, niemal biegając po całym pokoju.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 19:26
Stały przez chwilę nieruchomo wpatrzone w wypływającą z ust numerka krew.
- Daniel miałby pożywkę! - zaśmiała się Scarlett, której wypity alkohol dawał się trochę we znaki. Nóż zalśnił czerwienią, wchodzącą w kolor bordowy. Za Eleną pojawił się muskularny mężczyzna, przypominający goryla, lecz ta była szybsza. Ze zwinnością i szybkością, przypominającą błyskawicę, wyjęła zza pasa pistolet i strzeliła prosto w jego serce.
- To było niezłe, Eleno - pokiwała z aprobatą głową.
Nie czekały aż upadnie. Odwróciły się do niego plecami, by po chwili usłyszeć głośny łomot o ziemię.
- Za Jacoba! - krzyknęła Elena i rozłączyły się.
Czerwona czapeczka zajęła się kolejną osobą, a do Scarlett podszedł kolejny numerek. Zaczęła się szarpanina.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Joshua Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 101

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 19:27
Do mojego pokoju wbiegła rozhisteryzowana Mer. Krzyczała o numerkach, biegała po pokoju. Wstałem z łóżka i złapałem ją mocno za ramiona. Złożyłem na jej ustach pocałunek, może ostatni w życiu?
- Posłuchaj, weź jak najwięcej kandydatów i uciekaj wejściem awaryjnym, ja i Richard sobie z nimi poradzimy. Zabierzcie Lisę, ona wam pomoże. Idź już, a ja spełnię obietnicę i Cię ochronię. - uśmiechnąłem się, jednak w głębi ducha wiedziałem, że czeka mnie śmierć. Ale dla Mer, zrobiłbym wszystko...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 19:32
Błogą ciszę, panującą w kuchni, przerwały odgłosy szamotaniny z zewnątrz. Su oderwała ręce od twarzy. Na jej czole natychmiastowo pojawiły się kropelki potu. W kuchni, prócz niej, był jeszcze Linc, który widocznie jej nie zauważył. Na klęczkach, by nie dosięgnęła jej kula, wyszła z kuchni. Zamykając drzwi szybko przebiegła do swojego pokoju. Z plecaka wyciągnęła pistolet, którego już od dawna nie nosiła przy sobie. Drżała. Pierwszy raz w takiej sytuacji naprawdę się bała. Jedno było pewne- nie było tu osoby, która mogłaby ją chronić... Wybiegła szybko na Dziedziniec, gdzie już rozgrywała się akcja. Scarlett i Elena napierały na wroga. Zaciskając mocno wargi schowała się za filar, mrucząc ciche: przepraszam.... do samej siebie. Nie mogła.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 19:36
Przewaga Numerka, napierającego na Scarlett była znaczna. Dziewczyna nie do końca trzeźwa, tym bardziej nie miała siły do pokonania mężczyzny, co dopiero krwiożerczego Numerka. Serce przyspieszyło jej bicie, gdy przycisnął ją do ściany.
- I co teraz, maleńka? - zapytał, ukazując pakiet żółtych zębów.
Była w potrzasku, zaczął ją przyduszać, nie miała nawet jak pisnąć. Czuła, jak ból rozchodzi się po szyi. Luźną ręką, szukała w kieszeni po omacku noża. W momencie, gdy już go miała w palcach, wyślizgnął jej się na podłogę, co uśpiło jego czujność. Z tyłu zaatakowała go Elena, wbijając z impetem nóż w jego łopatki.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
4 8 15 16 23 42
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 121

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 19:38
macie prawo zabić wszystkie numerki smiley
Nie będą mi już potrzebne smiley
Edytowane przez 4 8 15 16 23 42 dnia 17-05-2010 19:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-05-2010 19:45
Dziwny odgłos przestraszył Lincolna, który siedział pod stołem. Chcąc zobaczyć co się dzieje, wstał, nabijając sobie trzeciego guza w odstępie tygodnia. - Auuu!! - krzyknął, pocierając intensywnie głowę. Odwrócił się i zaobserwował charakterystyczne nogi Suzanne, z dziurami w nogawkach. Wcześniej jej nie widział w kuchni, teraz z niej wychodziła. Podszedł do okna i zobaczył jak biegnie w kierunku Eleny i Scarlett. Lincowi zrobiło się głupio, że dziewczyny bronią Świątyni, a on ogląda to wszystko z bezpiecznego miejsca.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 19:49
4 8 15 16 23 42 napisał/a:
macie prawo zabić wszystkie numerki smiley
Nie będą mi już potrzebne smiley


a które zostały?

Mam na myśli tych co są w świątyni i numer 4. Z numerkiem 23 jeszcze coś będzie smiley
Edytowane przez Wyspa dnia 17-05-2010 19:52
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 19:50
Pochłonięta myślami samobójczymi Emily podniosła głowę. W Świątyni rozlegały się dziwne odgłosy. Dziewczyna przez chwilę siedziała bez ruchu na łóżku i nasłuchiwała. W końcu zeskoczyła, nachyliła się i zaczęła szukać czegoś pod łóżkiem. Karabin! I to NAŁADOWANY. Chwyciła go oburącz i uśmiechnęła się. Przynajmniej zrobi coś pożytecznego; zemści się na przeklętym Widmorze... lub dowie się o co chodzi z Numerkami. Wybiegła na dziedziniec. Od razu zobaczyła biegnący Numerek. Nacisnęła na spust, lecz... nie wystrzelił! Emily przestraszona spojrzała na broń. Co się dzieje!? Sięgnęła po nóż i rzuciła się na człowieka.
- Powiedz mi, dlaczego 4 9 15...? Czy to ma związek z Dharmą!?
W odpowiedzi potrząsnął głową i uśmiechnął się okrutnie. Emily wbiła mu nóż prosto w serce. Już nie żył.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 19:54
/ dzięki Cas za dedykację smiley i dzięki Goose że zajęłaś się Eleną smileysmiley /

W jednym momencie Elena zapomniała o wszystkim. Dzieciak przestał się liczyć. Chwyciła pistolet oraz nóż i sekundę później znalazła się na dziedzińcu. Razem ze Scarlett, która okazała się być wyjątkowo waleczna (Elena nie znała jej od tej strony) rzuciły się w wir walki i likwidowały po kolei napastników. Były tak zgrane, że można było pomyśleć, że to nie jest ich pierwszy raz. Zupełnie, jakby pracowały ze sobą od zawsze. Elena była trochę zdenerwowana, że nikt inny im nie pomaga, ale nie było teraz czasu na rozmyślenia na ten temat. Zaczęła rozglądać się dookoła w poszukiwaniu pewnej kobiety... Numeru 4... I ujrzała ją, ładująca pistolet za drzewem. Popędziła w jej kierunku, miała już oddać strzał, gdy kobieta nagle odwróciła się i rzuciła w Elenę kamieniem. Elena złapała się za krwawiące czoło, starając się zachować przytomność i nie pozwolić, aby krew zalała jej oczy.
Edytowane przez Amelia dnia 17-05-2010 19:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-05-2010 19:59
- No tego już za wiele! - widok Emily wkraczającej na dziedziniec i zabijającej jedną z osób, zmusił Lincolna do zareagowania. Wyskoczył przez okno z kuchni na dziedziniec, w tym samym czasie gubiąc pistolet. Nie wracał już po niego, tylko naładowany energią, zaczął biec w kierunku agresorów. Za cel obrał sobie jednego z nich, ubranego w strój moro. Rozpędził się i wyprostowaną nogą kopnął go w plecy. Mężczyzna upadł, a Linc przydepnął go butem. Odwrócił się do dziewczyn i zapytał - Macie na niego ochotę?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 20:03
- Dobij go - krzyknęła zadowolona, umorusana krwią Scarlett. Wtem zobaczyła nr 4 nad Eleną. Dziewczyna trzymała się za głowę, chwiejąc się i omal nie tracąc równowagi. Rzuciła się w ich kierunku. Nr 4 wycelowała bronią w Elenę, lecz ta szybko zareagowała i w ostatniej chwili uskoczyła w bok. Korzystając z okazji, Scarlett wyjęła pustą butelkę po whisky z plecaka i z impetem przywaliła kobiecie w głowę [smiley]. Nr 4 opadła na ziemię, ciężko oddychając, cała poraniona szkłem.
- Pozostawiam Ci ostatni cios - powiedziała do Eleny, wiedząc, jak bardzo chciała się zemścić na numerkach za Jacoba.
Edytowane przez Gooseberry dnia 17-05-2010 20:05
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 20:06
Emily skrzywiła się lekko.
- Zabijaj, Lin, nie trać czasu, bo zanim się obejrzysz on zabije ciebie- wymsknęło jej się. Poczuła się dziwnie. Nie była tym samym człowiekiem.
Usłyszała za sobą kroki, odwróciła się. W jej kierunku podążał jakiś Numerek. Zanim Emily zdążyła zareagować, uderzył ją tak, że dziewczyna padła an ziemię. Przez chwilę nie mogła oddychać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 20:07
-CZEKAJCIE!- wrzasnęła nagle, wyłaniając się zza kolumny, trzymając pistolet wyciągnięty przed siebie. -Weźmy ją do niewoli. Może powie nam co nieco...- syknęła cicho, oddając kilka niecelnych strzałów w kierunku wrogów, którzy gromadzili się z każdej strony. Szanse były nierówne, ich było zaledwie czterech... Mimo to walczyli do samego końca. Z każdym strzałem Su napawała się coraz większą ilością energii i siły.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-05-2010 20:10
- "Dobij go." - to były chyba jedyne słowa, których Lincoln nie chciał w tym momencie usłyszeć. Dziewczyny bawiły się w najlepsze i z uśmiechem na twarzy mordowały kolejne osoby. Malecky nawet nie wiedział kim one są. Spojrzał na twarz mężczyzny leżącego na ziemi. Ten milczący wyraz twarzy i błagalny wzrok zmusił Linca, do zlitowania się nad napastnikiem. Zabrał mu broń i sprawdziwszy, że nikt na niego nie patrzy, wziął faceta za ubranie i zaczął ciągnąć za Świątynie. Wyglądał jak nieżywy, więc Lincoln nie musiał się nawet z tym bardzo ukrywać. Gdy wyszli za dziedziniec, Malecky pchnął go do przodu, żegnając surowym wzrokiem.
Po chwili wrócił na dziedziniec i odpowiedział Suzanne - Jeżeli chcecie go więzić, to jest tam - ręką machnął w kierunku dżungli. Liczył, że mężczyzna już się oddalił i dziewczyny go nie złapią.
Edytowane przez Lincoln dnia 17-05-2010 20:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-05-2010 20:15
Utrzymaj się na nogach, utrzymaj się na nogach.... - powtarzała bez przerwy, zataczając się i kołysząc na boki. Chciała podejść do numeru 4, chciała się na nią rzucić, jednak nie była w stanie. Ledwo widziała na oczy, a głowę przeszywał pulsujący ból. Jak przez mgłę widziała, jak kobieta wstaje z ziemi i podchodzi do niej z szyderczym uśmiechem na twarzy. Wyciągnęła rękę w kierunku Eleny... Elena chciała ja odepchnąć, jednak nie zdołała trafić w jej dłoń. Kobieta zaśmiała się i pchnęła Elenę, która odsunęła się do tyłu i mało brakowało, a przewróciłaby się, czego tak bardzo nie chciała. W końcu Numer 4 wyciągnęła pistolet... Elenie jakimś cudem udało się odskoczyć na bok i uniknąć pocisku. Nie udało jej się jednak utrzymać równowagi. Kątem oka zobaczyła, jak Scarlett rozbija butelkę na głowie kobiety, która po chwili upada na ziemię.
- Scarlett... Miej ją na muszce... - powiedziała, próbując się podnieść, jednak bez powodzenia. - Ja muszę ją zabić. Ale najpierw... ją zamkniemy...
Edytowane przez Amelia dnia 17-05-2010 20:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 149 z 179 << < 146 147 148 149 150 151 152 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum