Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 06:00:11 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny09:48:44
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 16 z 179 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-04-2010 23:13
Sawyer wyszedł z pokoiku i szedł korytarzem przed siebie. Niedaleko szwędała się Elena, lecz to nie ona była obiektem Jamesa. Był nim lekarz. Po wejściu w pare drzwi Sawyer zobaczył dwóch mężczyzn, siedzących przy stole. Spytał, czy wiedzą gdzie jest lekarz, lecz ci aby pomachali ręką i kazali mu wyjść.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-04-2010 23:15
Suzanne słuchała opowieści ze zwieszoną głową. Miała ochotę zacząć się śmiać, ale... nie było z czego. Zachowanie, które opisał jej Lincoln, wydawało się być niezwykle żałosne. Lekko uśmiechnęła się dopiero przy końcu opowiadania, gdy mężczyzna zadał jej pytanie. Lekko odchyliła kolniesz bluzki, tak, by tylko ona widziała swój stanik.
-Nie, Lincoln. Już nie mam na sobie kremowego stanika.- zagryzła dolną wargę. -Ciągle nie wiem, jak znalazłam się w wodzie...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-04-2010 23:21
Malecky mając na względzie sumienie Suzanne pominął wiele faktów z tamtego wieczora. Próbował sobie dokładnie przypomnieć w jaki sposób Smithers wylądowała w oceanie. - Więcej na ten temat powiedziałby Ci Daniel bo to on był tego świadkiem. Zostawiłem Cię pod jego opieką i to z nim spędziłaś całą noc za burtą. Najprawdopodobniej pijana wypadłaś do wody, a Faraday próbował Cię ratować. Dobrze, że następnego dnia Was odnaleźliśmy. Nie byłabyś teraz kandydatką. To zaszczytny tytuł, co nie? - Malecky za każdym razem się śmiał przypominając sobie słowa faceta w płaszczu o tym, że każdy z nic jest jakimś kandydatem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-04-2010 23:26
Machnęła ręką.
-Daj spokój, Lincoln, na prawdę nie egzaltuje mnie bycie jakąś tam... kandydatką. Skoro wybierają przypadkowych ludzi, którzy rozbili się samolotem przez przypadek, to ich organizacja musi być świetna.- prychnęła. -A Ty, co o tym sądzisz?

//ej, niech jakiś NPC mi nogę uratuje smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-04-2010 23:27
Elena szwendała się po korytarzu. W pewnym momencie minął ją Sawyer i poszedł w nieznanym jej kierunku. Elena weszła do swojego pokoju i jej wzrok przyciągnęły dwa białe kubki z logiem Dharmy, które zabrała z altanki. Usiadła na łóżku i wzięła jeden do ręki. Był brudny, w środku miał zacieki od kawy. Elena przyłożyła otwór kubka do swojego nosa i zaczęła wąchać. Poczuła słaby aromat kawy, ledwo wyczuwalny. Obiecała sobie, że jutro poszuka w kuchni kawy. Albo... Znajdzie Tego Z Brudnymi Stopami i jemu każe poszukać. Na samą myśl o tym, zaśmiała się, nie odrywając nosa od kubka, wciąż inhalując cudowny zapach.
Edytowane przez Amelia dnia 17-04-2010 23:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-04-2010 23:30
Sawyer kontynuował swój rekonesans w poszukiwaniu doktora. Przy wejściu to jakiejś komnaty stało dwóch strażników, oboje skośnoocy.
- Gdzie znajde lekarza? - spytał ich, lecz nie reagowali. - Mówicie po angielsku? - również zero reakcji z ich strony. Świetnie... do starożytnej budowli sprowadzili skośnookich... - wymamrotał pod nosem i poszedł w dalsze poszukiwania.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-04-2010 23:32
Linc założył ręce za głowę i ponownie się zaśmiał - Ja chcę być kandydatem, ale pierwszym do opuszczenia tego miejsca. Jakby na to spojrzeć chłodnym okiem, to można powiedzieć, że to wyspa wariatów.
Przez cały czas Malecky przyglądał się Suzanne. Na jej twarzy, mimo iż starała się to ukryć, pojawiał się grymas bólu. - Jak Twoja noga? Chyba trochę opuchła? - powiedział spoglądając na powiększenie jednej z kończyn.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-04-2010 23:36
//Linc, liczba Twych postów zdumiewa i zachwycasmiley

Suzanne pochyliła się troszkę i podwinęła nogawkę. Istotnie, noga była opuchnięta i purpurowa. Ktoś musiał zająć się nią natychmiast... Suzanne zakryła nogę z powrotem.
-Przeżyję.- powiedziała Lincolnowi, kryjąc ból lekkim uśmiechem. -Proszę Cię, nie mów nikomu o tym, w jakich okolicznościach zepsułam swą nogę. To dla mnie bardzo ważne.




140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-04-2010 23:40
- Malecky patrząc na zaczerwienioną i opuchniętą nogę Suzanne poczuł dreszcze na swoim ciele. - Su, potrzebujesz szybko pomocy. James mówił, że idzie po lekarza. Miejmy nadzieję, że szybko wróci... Słyszałem jak kłamałaś Jamesowi o tym co nas spotkało. Powiesz mi dlaczego to robisz?


/na szczęście już jest inna liczba smiley/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-04-2010 23:40
Sawyer szedł korytarzem i nagle zza roga wyskoczył niski, gruby facet, który wpadł prosto na niego. James spytał się, gdzie znajdzie lekarza. Okazało się, że owy karzełek znał się na medycynie, więc Sawyer starał się zaprowadzić go do Su, aby opatrzyć jej nogę. - Ale którędy teraz? - pomyślał sobie, starając sobie przypomnieć właściwy kierunek drogi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-04-2010 23:43
-Wydaje mi się po prostu, że nie ma sensu po raz kolejny niepokoić naszych ludzi. I tak wiele już przeszli...- skłamała, uśmiechając się lekko. Nie czuła się dobrze, okłamując Maleckiego, ale może lepiej będzie, gdy nie przekażą tego dalej? Umowa z Nealem też nie była dla niej niczym. -Wpadną w panikę. Między nami i Innymi może dojść do nieporozumień.. Nie, nie wydaje mi się, by dobrym pomysłem było mówienie im o tym. Jesteś ze mną?- spytała, patrząc mu w oczy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-04-2010 23:48
Sawyer po chwili zastanowienia połapał się w drodze powrotnej do pokoju, w którym leżała Suzanne. Pospieszył lekarza i szybko mknęli do rannej. Na miejscu okazało się, że ta ma sie dobrze i zapomniała o bólu. James wszedł do pokoju i poinformował:
- Mam lekarza... - powiedział lekko zasapany.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-04-2010 23:48
- Jasne, jeżeli uważasz, że tak będzie lepiej to będę milczał - odpowiedział. Linc co chwila spoglądał na drzwi wyglądając Jamesa. Bał się, że długo nie opatrywana noga może doprowadzić do amputacji. To byłby szok dla wszystkich. Malecky wziął swój plecak i wyjął z niego butelkę wody. - Masz, napij się. Musisz teraz o siebie wyjątkowo dbać.
Po chwili do pomieszczenia wszedł Sawyer z jakimś niewysokim grubaskiem. Nie wyglądał on na lekarza, ale skoro James go przyprowadził to musiało oznaczać, że nikt inny nie jest w stanie pomóc w tej sytuacji.
Edytowane przez Lincoln dnia 17-04-2010 23:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-04-2010 23:58
Elena inhalowała tak długo, że zaczęło jej się kręcić w głowie. Odstawiła oba kubki na nocny stolik i sięgnęła po metalowe pudełko. Stwierdziła, że bardzo głupio zrobiła zostawiając je na wierzchu. Nie chciała, aby ktokolwiek je otwierał, zwłaszcza, że ona sama nie zaglądała do niego od... bardzo dawna. Było dosyć duże, spokojnie mógłby zmieścić się tam zeszyt A4. Schowała pudełko za łóżko. Nie była jeszcze gotowa, aby je otwierać.
Edytowane przez Amelia dnia 17-04-2010 23:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-04-2010 23:58
Chwyciła butelkę wody i łapczywie wypiła kilka łyków. Uświadomiła sobie wtedy, że nie pila nic od... Chyba od wczoraj. Gdy wszedł Sawyer z niskim, grubym mężczyzną, zmieniła pozycję z siedzącej w leżącą.
-Oddaję się panu w całości.- zaśmiała się. Przyglądała się jego pracy. Mężczyzna tak bardzo przypominał jej Hurleya... Uśmiechnęła się na wspomnienie mężczyzny i dnia, w którym się poznali. Nie mogla również zapomnieć dźwięcznego, wesołego "I feel good!", śpiewanego przez Reyesa na plaży.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 18-04-2010 00:02
Gdy grubasek zaczął opatrywać Suzanne, Lincoln wstał i staną obok. Nie miał zaufania do mieszkańców tej wyspy więc patrzył czy ten cudak nie wstrzyknie czegoś kobiecie. Jego ruchy były tak niezgrabne, że Malecky postanowił w duchu, że nigdy nie znajdzie się w takiej sytuacji. - Złamana czy stłuczona? - zapytał medyka. Odpowiedzią był tylko jego jakby pijany wzrok. - Ok, rób co masz robić... Już nic nie pytam.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 00:10
Faraday usiadł koło drzewa. Szedł już dobrą godzinę w nieznanym kierunku. W plecaku nie miał nic do picia. Muszę wracać, będę musiał zapalić pochodnie by wrócić do świątyni. Daniel wyjął pistolet, sprawdził magazynek. Ten pełny, w plecaku mam jeszcze dwa. Trzeba będzie niedługo znaleźć nową broń bo od pistoletów kończy się powoli amunicja. Nagle zobaczył wybiegającego dzika z krzaków. Daniel zaczął strzelać do niego, dzik padł martwy.
Edytowane przez Furfon dnia 18-04-2010 00:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 00:37
W pewnym momencie Suzanne przestała patrzeć na operację. Bala się. Ruchy mężczyzny były niesprecyzowane, wyglądał, jakby był pod wpływem alkoholu. Gdy wreszcie obwiązał jej nogę bandażem i wyszedł, Suzanne czmychnęła z łóżka. Wypatrzyła coś w oddali. Czyżby dzisiaj miała szczęście? O ścianę oparte były kule! Lincoln podał je dziewczynie, a ta czym prędzej wyszła z pomieszczenia. Udała się na zewnątrz, gdzie oddychała głęboko świeżym powietrzem.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 00:40
No to teraz będzie coś dobrego do jedzenia. Faraday wziął dzika na plecy, ruszył w kierunku świątyni.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 00:45
Suzanne wiedziała, że ryzykuje. Wiedziała też, że robi głupio. Cholernie głupio. Czuła, że poniesie konsekwencję swego czynu... Mimo to wzięła plecak na plecy i powoli idąc, podpierając się przy tym o kulach, wyszła ze Świątyni. Większość ludzi już spała, nikt nie zatrzymywał jej. 15 minut temu przeszła prowizoryczną operację, ale teraz czuła potrzebę wykąpania się. Nie dałaby się zatrzymać, gdyby ktoś jej kazał... Posuwała się w przód bardzo wolno, wolniej niż ślimak. Mimo to nie traciła nadziei, i już po chwili przekroczyła mury Świątyni.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 16 z 179 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum