Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 08:49:45 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny12:38:18
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 160 z 179 << < 157 158 159 160 161 162 163 > >>
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 02:00
- Tak, możesz być z siebie dumny. Łowy były udane. - powiedziała ironicznie. Otarła policzek o bark, próbując odgarnąć włosy przyklejone do twarzy. Zostali w Świątyni... Na pewno zauważą nieobecność czterech osób. Oby tylko wiedzieli, dokąd Su, Scarlett i Lincoln się wybrali... Spojrzała na pączka. Meredith je upiekła? Wyglądają pysznie... Jednak nie mogła wziąć niczego od Faradaya. Nie po tym, co właśnie zrobił. A może jednak...? Przez chwilę zastanawiała się, czy Daniel rozwiązałby ją, gdyby zaczęła udawać wariatkę. - Hmm chętnie zjem pączka. Meredith ma talent do pieczenia - powiedziała starając się, aby jej głos brzmiał łagodnie.
Edytowane przez Amelia dnia 20-05-2010 02:01
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 11:22
- Hej Josh... nie wydaje Ci się to co najmniej dziwne? Zobacz... upiekłam pączki, normalnie zbiegła by się tu cała zgraja głodomorów, a już na pewno Elena! Ale jej nie ma, a podobno wróciła... prawie nikogo nie ma- mówiłam, żywo gestykulując- chodź, przejdziemy się po Świątyni- powiedziałam i nie czekając na jego odpowiedź, chwyciłam za rękę. Byliśmy w prawie każdym pokoju kandydatów i przemierzyliśmy trochę korytarzy. Zero, null, nikogo. Spojrzałam niepewnym wzrokiem na Josha i wyszliśmy na dziedziniec.
- Nooo... chociaż jeden- powiedziałam nieco się ożywiając na widok Jasona.
- Hej... powiedz, że chociaż Ty widziałeś całą resztę bo martwię się o nich...- spojrzałam z nadzieją na blondyna.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 16:54
- Widziałem tylko Su jak wchodzi do dżungli, ale to było dawno temu. Nie wiem gdzie są... - powiedział. - Nawet nie wiemy, gdzie ich szukać - odparł rudowłosej.
Edytowane przez Lion dnia 20-05-2010 16:55
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-05-2010 16:56
- Uspokój się! - krzyknął Lincoln, gdy Daniel powalił na ziemię Scarlett. Mężczyzna szybko ruszył na pomoc kobiecie, jednak chwilę potem sam był już nieprzytomny, z kolejnym guzem na głowie. Został związany i rzucony pod ścianę, obok Scarlett, jak worek ziemniaków. Przez kilka godzin był nieprzytomny. Dopiero nad ranem otworzył oczy i zaczął prosić o coś do picia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:01
- Damn it! Niedobrze...- syknęłam zdenerwowana- wiedziałam, że Faraday jest stuknięty!- krzyknęłam, wymachując rękami. Zaczęłam chodzić w tą i z powrotem- dobra... zastanówmy się... Daniel powiedział nam, że wrócili z Eleną... której nikt w ogóle nie widział... miał jej czerwoną czapkę, z którą Elena się w ogóle nie rozstaje... potem wpadła dziwnie poddenerwowana Scarlett pytając o Elenę... a Su poszła do dżungli... jest noc i nikt nie wrócił... bez kitu, coś tu śmierdzi... i nie są to moje pączki- powiedziałam, odpalając zdenerwowana fajkę- Gdzie oni mogą być... gdzie mogą być...- mówiłam cicho, wędrując w kółko.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:09
- Zastanówmy się gdzie byśmy byli, gdybyśmy byli Danielem... - po chwili się zamyślił, ale nic konkretnego nie przychodziło mu do głowy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:10
Scarlett rozchyliła powieki. Obraz, jaki jej się ukazał był zamazany. W głowie szatynki huczało, jakby odgłos strzału z pistoletu skumulował się w jej mózgu. Już miała sięgnąć do skroni i je pomasować, lecz w momencie, gdy szarpnęła rękami poczuła, że są związane. "Co do cholery...?!" Wtedy jej pole widzenia stało się wyraźne i ku jej zdziwieniu okazało się, że znajduje się w jakiejś potwornej chatce. Oprócz tego, że z powodu mroku pomieszczenie napawało lękiem, to jeszcze zewsząd dochodził smród pleśni i stęchlizny zarazem, co wywoływało u niej odruch wymiotny.
Przytwierdzona do jakiejś zgrzybiałej szafki, z powodu bólu w karku ledwo mogła poruszać szyją. Delikatnie jednak nią przesuwając, rozglądnęła się po drewnianym wnętrzu. W różnych miejscach porozstawiani byli jej przyjaciele: Elena, Su, Linc i...
Po jej ciele przeszedł mrożący dreszcz. Na przeciwko Larionovej oparty o ścianę martwy Numer 4 spozierał na nich swymi zastygłymi w przerażeniu oczyma. Gdzieś niedaleko niej siedział umorusany krwią Daniel, wcinając w najlepsze pączka.
Teraz wszystko sobie przypomniała. Wczoraj podczas ulewy poczuła, jak odbiera jej broń a następnie uderza ją w głowę.
- D-daniel... Dlaczego to robisz? - Faraday spojrzał na nią swoim obłąkanym spojrzeniem - Co się stało z Danielem, którego znaliśmy? Co się stało z tą dobrą częścią jego duszy, którą potrafił kontrolować? Czy już całkiem zapomniałeś o tym, jak to jest być normalnym?! Jesteśmy Twoimi przyjaciółmi! Jak możesz nam to robić?! - popatrzyła na niego z wyrzutem, a po jej policzkach spłynęły pojedyncze łzy.
Edytowane przez Gooseberry dnia 20-05-2010 17:17
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:16
- Hmm....- przystanęłam, zaciągając się mocno papierosem- może poszedł do swojego ojca? Widmore'a? Chociaż nie... nie wiem- wypuściłam zrezygnowana dym z płuc. Siedzieliśmy dłuższą chwilę w milczeniu, każdy w skupieniu. Nagle pstryknęłam palcami i podskoczyłam- Wiem! Może chatka? No wiecie... ta w której Faraday ześwirował... któryś z Was wie gdzie to jest?- spojrzałam pytająco na chłopaków.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:18
- Jaka chatka? - zdziwił się. - Ta z której zabrał obraz z... psem?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:22
- Tak, tak o tą mi chodzi... siedział tam przez kilka dni.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:23
Popatrzył z uśmiechem na nią, żeby po chwili oznajmić:
- Nie mam pojęcia, gdzie to jest.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:28
- No to zajebiście...- bąknęłam wkurzona i kopnęłam jakiś kamień. Na szczęście po chwili namysłu Josh stwierdził, że mniej więcej wie gdzie to jest.
- Więc nie ma na co czekać, idziemy!- krzyknęłam, otrzepując spodnie- Idziesz też?- spojrzałam na Jasona.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:29
- Idę. Może lepiej wziąć broń? Macie jakąś?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:38
- Tak, ja mam jakąś w pokoju, Josh na pewno też- stwierdziłam krótko- widzimy się tutaj za 10min. i ruszamy- powiedziałam i popędziłam do pokoju. Wzięłam broń dla siebie i Jasona oraz spakowałam plecak, do którego wpakowałam pączki, wodę i parę innych rzeczy, które mogą się przydać. Cała trójka szybko się uwinęła i ruszyliśmy w dżunglę za Joshem.
- Trzymaj- podałam Jasonowi pistolet. Podobno mieliśmy do przebycia jakieś 1,5h drogi. Szliśmy w milczeniu przez gęste zarośla, gdy w końcu się odezwałam- hej, co my w ogóle zrobimy? Przydałby się jakiś plan działania.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:42
Jason wziął rewolwer i schował za paskiem.
- No zakładamy, że Daniel w jakiś sposób przetrzymuje tam całą czwórkę. Zagrozimy mu bronią i będzie musiał się poddać, chyba że będzie chciał oberwać kulkę w nogę lub rękę...

/ja proponuję poczekać aż pojawią się te osoby z chatki i Daniel, bo nie ma sensu robić akcji bez nich smiley/
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:47
[ no tak, tak! Ja też jestem za tym smiley Nie wbijemy się od razu bo ja chcę zobaczyć jak Daniel będzie ich męczyć smiley ]


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 17:55
[Mer, jesteś okropna! smiley smiley]
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-05-2010 18:04
Lincoln bezskutecznie się próbował wyswobodzić z więzów. W tej sytuacji był bezsilny. Obok siedziała zapłakana Scarlett. Próbowała nawiązać rozmowę z Danielem, jednak ten był nieugięty. - Co on z nami zrobi? - zapytał szeptem Malecky, cały czas próbując poluzować linę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 18:47
Su prychnęła, słysząc odpowiedź Daniela. jednocześnie zadawała sobie w myślach pytanie: jaki to ma sens? Siedział długo w milczeniu. Współtowarzysze zaczęli się budzić, a dziewczynę ogarniała coraz większa irytacja, Nie, nie bała się. Nie jego, nie w tych okolicznościach. Wiedziała, do czego jest zdolny- widziała przecież numerek, który leżał pod ścianą bez ręki... Tymczasem zaczęło świtać.
-Mam pistolet w plecaku.- szepnęła półgębkiem do Lincolna, który siedział najbliżej. Plecak leżał u stóp Daniela.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2010 19:10
- Nie wiem - odparła poważnym tonem - Ale... wydaje mi się, że albo zrobi z nami to, co zrobił z tym numerkiem - wskazała brodą na bladego trupa przytwierdzonego do ściany - Albo będzie chciał, żebyśmy ześwirowali jak on.
Kiedy usłyszała słowa Su, zaczęła błądzić opuszkami palców po podłodze, w poszukiwaniu czegoś ostrego. Jej ręce jednak na nic takiego nie napotkały, ale ponieważ była przywiązana do szafki, znalazła ostry kant na jej powierzchni i zaczęła energicznie o niego pocierać. Błagam, oby się udało... - mówiła do siebie w duchu, widząc jak Daniel po zjedzeniu drugiego pączka oblizuje swoje palce ze słodkiego pudru i jeszcze resztek krwi, które się na nich znajdowały.
Edytowane przez Gooseberry dnia 20-05-2010 19:11
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 160 z 179 << < 157 158 159 160 161 162 163 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum