Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 07:25:28 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny11:14:02
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 165 z 179 << < 162 163 164 165 166 167 168 > >>
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 19:02
- Nareszcie stąd odejdziemy... jestem za.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 19:04
- Tak! Jestem za! - krzyknęła Elena, jednak zamiast zerwać się na równe nogi i przyjąć bojową postawę, siedziała na krześle a jej głowa spoczywała na stole. - A gdzie nas zaprowadzisz? Popłyniemy na Hydrę? - zapytała z nadzieją w głosie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lisa Conway
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 193

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 19:09
- Wyspa Hydra? Hm... biorąc pod uwagę, że jest pełna ludzi Charlesa to nie jest najlepszy pomysł. Myślałam najpierw o stacji Orchidea, gdzie Joshua miał dynamit w razie wypadku. Potem moglibyśmy urządzić dywersję na ich obóz.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 19:18
- No szkoda, szkoda... - powiedziała myśląc o ilości batoników, jakie mogłabym tam znaleźć. Poza tym, pewnie spotkałaby tam Daniela. On na pewno będzie próbował tam się dostać... - Ich obóz? Rozbili obóz na głównej wyspie?
Edytowane przez Amelia dnia 21-05-2010 19:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lisa Conway
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 193

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 19:19
- Stacjonują na wyspie hydra, ale ktoś pewnie jest i u nas. Skorzystają z tego, że zniszczyliśmy numerki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 19:27
- To kiedy wyruszamy? - zapytała, po czym zrobiła przerażoną minę - A co z Su? Ona pobiegła za Danielem! Jak wróci do Świątyni... To nie zastanie tu nikogo...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lisa Conway
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 193

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 19:32
- Możemy na nią poczekać, ale nie zbyt długo.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 19:51
- Możemy iść i zostawić jej wiadomość, a po kilku dniach ktoś tu po nią wróci, lub cały czas będzie tu czekał.

//może np Juliet zostać, bo Octi i tak nie grasmiley//
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 20:02
Faraday po całym dniu marszu doszedł do celu. Spojrzał w dół, na ogromną dziurę która powstała po zdetonowaniu Łabędzia. To teraz muszę zejść na dół. Daniel wyjął linę z plecaka i przywiązał ją mocno do drzewa. Po niej zszedł na dół, miał nadzieję że uda mu się coś znaleźć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 20:03
Znalazła go. Szukała cały dzień i tak nagle napatoczyła się na niego w środku dżungli... Daniel siedział dokładnie w tym miejscu, w którym kiedyś wyznał jej miłość... Wyciągnęła w jego kierunku drżącą rękę, która trzymała pistolet.
-Dlaczego mi to robisz, Suzanne?- zapytał, podchodząc bliżej. Jej natychmiastowo łzy napłynęły do oczu. Nie odpowiedziała. Strzeliła raz. Jego martwe ciało przekoziołkowało nad martwym, leżącym drzewem i z hukiem spadło na ziemię. Zagryzła wargi. Więc tak wyglądał koniec...



-Su. Czas wstawać.
Otworzyła oczy, oddychając mocno. Nie miała pojęcia, kto wypowiedział te słowa... Wstała z kanapy tak szybko, że zakręciło jej się w głowie. Szybko zrobiła sobie śniadanie, złożone z musli z mlekiem (z proszku!), przebrała się i przepakowała plecak. Wyciągnęła z niego wszystko, co uważała za niepotrzebne, wypychając go tym samym niezbędnymi produktami. Na koniec przebrała się w rybaczki i koszulę w kratę, a ze sterty bagaży, która ciągle leżała obok, nienaruszona, wykopała czerwone glany. Ubrała je na nogi- pasowały idealnie... Opuściła stację czym prędzej. Jak się okazało, dopiero wschodziło słońce. Cały dzień spędziła na wędrówce po dżungli.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 20:34
- Zobaczymy... Może zdąży wrócić zanim opuścimy Świątynię - powiedziała i wstała z krzesła - Nie wiem jak Wy, ale ja idę się przygotować. - chwyciła dwie butelki z wodą, trochę jedzenia i kilkanaście smiley pączków. Wyszła z kuchni i skierowała się do łazienki. Wzięła prysznic i owinięta w ręcznik przemknęła do swojego pokoju. Ubrała się w czyste ubrania i zaczęła pakowanie. Przełożyła do plecaka wszystkie swoje ubrania, zawartość metolowego pudełka, które zabrała z Dharmaville, broń oraz prowiant, który wzięła z kuchni. Czegoś jednak brakowało...
- Batoniki! - krzyknęła i w panice zaczęła przeszukiwać pokój... pudełko zniknęło! - Daniel... - wycedziła przez zęby i kopnęła ze złości w biurko, na którym stała klatka z myszą. Elson zapiszczał.
- Co ja mam z Tobą zrobić? - zapytała myszy, dosypując mu ziaren do miski i dolewając wody. Postanowiła na razie się tym nie przejmować i zdrzemnąć się przed wprawą. Położyła się na łóżku i po 5 minutach już spała.
Edytowane przez Amelia dnia 21-05-2010 20:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 20:34
Faraday znalazł to czego szukał w dole. Sam się zdziwił że to jakimś cudem przetrwało wybuch oraz że znalazło się w takim dogodnym miejscu. Schował ten przedmiot do kieszeni, wiedział że się mu jeszcze przyda. O ile wszystko pójdzie zgodnie z moimi planami. No to teraz trzeba dalej iść, kolejny punkt mojego planu muszę spełnić. To będzie najtrudniejsze, ale na pewno dam radę. Faraday po linie wszedł do góry, odwiązał ją i schował do plecaka. Zaczął iść przez dżungle, wiedział że jeszcze długa droga przed nim.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 20:37
- A ja chcę stąd odejść na dobre... nie chce żadnej Orchidei, nie chce Hydry z przerośniętymi czubkami Widmore'a... chce do domu!- powiedziałam podniesionym głosem. Miałam dość tego wszystkiego co tutaj się dzieje. Złapałam Josha za rękę i spojrzałam w jego oczy, szukając jakby w nich potwierdzenia, że też chce wracać0 chce do domu...- powtórzyłam niemal niesłyszalnie.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Joshua Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 101

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 20:44
Spojrzałem w jej oczy. Nie mogłem jej teraz zawieść tym bardziej, że mogłem sprawić, że będzie szczęśliwa.
- Możemy odejść - szepnąłem. - Ale czy na prawdę tego chcesz po tym ile przeszłaś z Jacobem? Myślę, że on by nie chciał żebyś odeszła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 20:59
- Z Jacobem?! Żartujesz sobie ze mnie, tak?- spytałam zaskoczona, odsuwając się od niego- Z Jacobem?! Chyba z tymi ludźmi, z którymi nawzajem ratowaliśmy sobie życia... z którymi mieszkam, z którymi płaczę i się śmieję... z Jacobem? Pojawił się tylko parę razy... nie doświadczył tego co my... to z nimi przeżyłam najgorsze i najlepsze chwile swojego życia...z nimi, nie z nim! Z nimi przeszłam, nie z nim!- krzyknęłam zirytowana, wyciągając sztućce z szuflady tak że wszystkie wysypały się na podłogę- Damn it- przeklęłam pod nosem i zaczęłam zbierać widelce, cicho szlochając.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Joshua Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 101

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 21:30
Udałem się cicho za Mer. Wiedziałem, że popełniłem błąd, ale przez całe moje życie byłem oddany Jacobowi. Zobaczyłem ją jak zbiera widelce z podłogi łkając. Delikatnie przykucnąłem obok niej.
- Przepraszam. To co powiedziałem było głupie. Opuszczę tą wyspę razem z Tobą, jeżeli tylko chcesz.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 21:58
- Nie, nie przepraszaj mnie. To bez sensu... Ty jesteś za Jacobem, wcale Ci się nie dziwię bo się tutaj wychowałeś i logicznym jest, że wolisz tutaj zostać... ale ja... ja chcę do domu- mówiłam, wycierając łzy rękawem- i nie zwalaj na mnie podjęcie decyzji... ja jedynie mogę powiedzieć co bym chciała... ale nie mogę za Ciebie decydować.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Joshua Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 101

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2010 22:29
Objąłem ją ramieniem i wytarłem policzki. Wyglądała tak słodko kiedy płakała smiley
- Nie ważne czy to będzie na wyspie, czy poza nią. Chcę być z Tobą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2010 13:27
Przez ostatnie dwa tygodnie, Sawyer leżał w swoim pokoju, chory na dziwną tropikalną chorobę. Był tak osłabiony, że nie mógł mówić, nie mógł też podnieść się z łóżka. Jego los był obojętny reszcie jego kompanów. Czuł się z tym źle, lecz nie mógł nic na to poradzić. Jedyne co przez ten czas spożywał była woda, stojąca w butelce koło jego łóżka. Był bardzo głodny. Pewnego ranka poczuł więcej sił, aby wstać z łóżka i udać się w stronę kuchni. Wyszedł z pokoju i wtedy przed jego oczami wirował świat, był bardzo zdezorientowany. Udało mu się wyjść na dziedziniec, gdzie upadł na środku podwórza. Przekręcił się jeszcze na plecy, po czym umarł...

/ dzięki za wspaniałą grę smiley miło było, ale nie mam czasu na pisanie, dlatego uśmiercam swą postać. do zobaczenia w kolejnym MP! smiley /
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2010 14:02
Jason wyszedł na dwór, żeby zebrać powieszone wczoraj pranie. Ledwo przekroczył próg, a jego oczom ukazał się Sawyer leżący na plecach z zamkniętymi oczami. Podbiegł do niego i sprawdził puls... którego nie było, a z nosa ciekła mu krew. Sawyer był kolejną osobą, której nie znał za dobrze, ale tego było już za wiele... Przyniósł nosze, na których leżał wcześniej Lincoln i przeturlał na nie Sawyera, czekając aż ktoś pomoże mu go zanieść. Usiadł na ziemi i pomyślał, jak zareaguje na to Scarlett...
Edytowane przez Lion dnia 22-05-2010 14:04
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 165 z 179 << < 162 163 164 165 166 167 168 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum