Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 07:44:57 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny11:33:30
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 22 z 179 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:18
- Kiedy chcecie tam iść? Najpierw rosół! - rzekł buntowniczo Jason.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:19
Emily spojrzała tęsknym wzrokiem na rosół. Wzięła pierwsza lepsza łyżkę i zaczęła jeść prosto z garnka. Przerwała sobie tylko na chwilę, by oznajmić:
- Niedługo do was dołączę...

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:19
Siedziałam przyglądając się wszystkim dookoła. O niektórych osobach nie wiedziałam dosłownie nic. Zaśmiałam się słysząc o tanecznych popisach Jasona. Po chwili jednak wszedł Sawyer i wesoła atmosfera nieco podupadła, przynajmniej jeśli chodzi o Scarlett. Nie wiedziałam o co chodzi, ale widać było, że dziewczyna nagle spochmurniała. Usłyszeliśmy komunikat. Nie czekając za bardzo na resztę, nalałam sobie rosołui szybko wypiłam. Widząc Scarlett skrępowaną obecnością Sawyera, chwyciłam ją za rękę i pociągnęłam za sobą.
- Chodź młoda... idziemy pobawić się w środę popielcową.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dean Davis
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 143

NPC

Dodane dnia 18-04-2010 21:21
- Czarna Skała? To stamtąd jednooki ukrainiec z granatami i dynamitami chciał nas zabić i wysadzić, a potem gonił nas potwór z czarnego dymu i uciekaliśmy rzucając dynamitami po dżungli? Spoko, tylko się spakuję.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:21
Po usłyszeniu komunikatu, ludzie zrobili się trochę bardziej niespokojni. Scarlett nie należała do tych osób. Z obojętną miną przyjęła wiadomość, będąc gotowa nawet teraz wyruszyć w drogę. Z rozmyślań wyrwała ją Meredith, pociągając na zewnątrz świątyni.
Wcześniej zdążyła jednak zapytać zgromadzonych osób czy jutro wyruszą wraz z nią do Czarnej Skały.
- Taak rozsypywanie popiołu to moja specjalność - mrugnęła do rudowłosej i dołączyły do nachylonej (sexi smiley) Juliet.
Edytowane przez Gooseberry dnia 18-04-2010 21:35
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:25
- Ja z chęcią pójdę. - odparł Scarlett, głowiąc się co to za skała. - Co z tym makaronem, gotowy już?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:25
Sawyer zastanawiał się co zrobić: iść do Czarnej Skały, czy rozsypywać popiół wokół Świątyni. Po chwili namysłu zdecydował się na dłuższą drogę do opuszczonego statku, po dynamit. Wyjął zza paska pistolet i sprawdził, czy nadaje się do użytku.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:26
Ana znów zrobiła niezadowoloną minę. Znów mieli wyruszać i wypełniać jakieś zadania. Wyciągnąć rdzeń, biegać po dżungli z prochem, iść do Czarnej Skały.. Co jeszcze? Nie pasowało jej to zbytnio, ale postanowiła się dostosować do decyzji robitków..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:32
Elena drzemała na swoim łóżku, gdy nagle zbudził ją głos dobiegający z głośników. Ucieszyła się na wieść o tym, że mają udać się do Czarnej Skały i w podskokach znalazła się na dziedzińcu. Świątynni Inni rozdawali wszystkim woreczki z popiołem. Elena również dostała jeden z nich, jednak wcale nie miała ochoty biegać w okół Świątyni. Odnalazła wzrokiem Tego Z Brudnymi Stopami. Chował się za kamieniem, ale Elena i tak go wypatrzyła. Zaszła go od tyłu.
- Hej, dzieciaku! - krzyknęła, a chłopiec rozpoznawszy Elenę zaczął się trząść i wyglądał, jakby miał zaraz dostać zawału. Elena wcisnęła mu woreczek w ręce i powiedziała - Do roboty! - Dzieciak tym razem posłuchał jej bez mrugnięcia okiem. Elena patrzyła jak wybiega przed Świątynię, a sama usiadła na kamieniu z wyrazem satysfakcji na twarzy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:33
Ja pójdę - Popatrzyłem na Scarlett z niepewnością. Nie wiedziałem, czy Mozz będący niedaleko, w świątyni to ten sam, którego znałem od dawna. Chyba się już tego nie dowiem. Nie poznam prawdy o Kate oraz o jego przybyciu na wyspę. Mój przyjaciel, który potrafił obrócić wszystko w żart, stał teraz obok mnie w powadze, zamyśleniu. Nie żartował. Wyspa go tak odmieniła, czy wydarzenia po tym jak zniknąłem? To było kolejne pytanie, na które nie potrafię odpowiedzieć. Takich jak to było coraz więcej. Wiedziałem tylko jedno, nie jestem sam. Ktoś mnie ciągle wspiera na duchu. Postanowiłem teraz o tym nie myśleć i wykonywać zadana zlecone przez człowieka w długim płaszczu. Wziąłem popiół od kurdupla z siwą brodą i zacząłem rozsypywać go wokół murów. Po chwili dołączyła do mnie April.
Edytowane przez grzechuuu dnia 18-04-2010 21:41
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:34
Emily nie przejmowała się niczym i nadal wcinała rosół. W końcu poczuła się nasycona. Odłożyła łyżkę i spytała:
- O co chodzi z tym popiołem? Po co mamy obsypywać nim mury?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:35
Dołączyłyśmy z dziewczyną do nachylonej sexi Juliet. Wzięłam od niej część popiołu tak, że nasze dłonie się zetknęły. Podałam trochę Scarlett i równie sexi nachylone zaczęłyśmy sypać popiół. Gdy tak sexi się nachylałyśmy coś sobie uświadomiłam.
- Ej, podobno wiemy dlaczego mamy rozsypywać popiół...ale czy naprawdę wiemy?- spytałam towarzyszek, podpierając sexi ręce na biodrach.

[ smiley ]


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 18-04-2010 21:36
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:38
Emily zauważyła, że większość rozeszła się już do roboty, więc wyszła na dziedziniec, chwyciła jakiś worek i również zabrała się za rozsypywanie.
- To o co chodzi z tym popiołem?- zapytała.
Razem z nimi pracował jakiś chłopiec. Emily spojrzała na niego z zaskoczeniem. Był raczej drobnej postury, a dźwigał taki ogromny worek...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:39
Gdy tak Meredith sexi podpierała biodra rękami, Scarlett wykonała sexi ruch dłonią odgarniając włosy (tą nieubrudzoną od popiołu). Na słowa Meredith wybuchnęła niekontrolowanym śmiechem.
- Szczerze? Nie mam pojęcia - odparła i spojrzała pytająco na wciąż sexi nachyloną Juliet.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:44
Jason oczekując na makaron wyszedł znów na dwór i przyglądał się sexi dziewczynom aż zaczęły mu do głowy przychodzić dziwne myśli więc uciekł i nalał sobie zupy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:50
Po odsłuchaniu wiadomości, Suzanne przez moment siedziała, wspominając... Czarna Skala. Jak dobrze pamiętała tę nazwę... Przed oczami przebiegały jej teraz sceny sprzed kilkudziesięciu dni: robienie spaghetti w bunkrze, Mari, oznajmiająca, że muszą uciekać, detonacja bunkra... I wreszcie naga Suzanne, pośród kościotrupów na statku w środku lasu. Pamiętała strach, jaki wtedy czuła, obawę, która przechodziła przez nią, gdy myślała, że nigdy już nie spotka towarzyszy. A później już tylko szczęście, gdy zobaczyła pijanego Jasona, a zaraz później całą resztę... Suzanne mocno zacisnęła wargi, prawie nie było ich widać. Po tamtym przykrym incydencie pozostała jej tylko kilkucentymetrowa blizna na lewej stopie. Powoli chwyciła kule i wyszła na dziedziniec, gdzie byli już wszyscy. Czula się zmieszana. Przez jej obecny stan zdrowia, nie mogla iść z nimi, choć chciała tego bardzo. Oprócz uczuć, które targały nią po wspomnieniach, czuła również nieopisaną, dziwną złość. Podeszła do Jasona.
-Hej, człowieku... Nie wydaje ci się to dziwne? Traktują nas jak jakieś tresowane małpki..



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 18-04-2010 21:55
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:54
Coraz więcej osób pojawiało się na dziedzińcu i coraz więcej osób garnęło sie do roboty. Sawyer obserwował i doszedł do wniosku, że jest im zbędny i sobie szybko poradzą. Zauważył Su, która chodziła o kulach, zapewne chciała pomóc, lecz złamana noga uniemożliwiała to. Podszedł do niej i zapytał:
- Hej blondi, jak Twoja noga?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Joshua Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 101

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:55
Jason siedział na kamieniu nie rozumiejąc co się dzieje. Kandydaci? Przecież Jacob... ale nie! On na pewno ma plan. Ciekawe do czego oni kandydują.
Nagle usłyszał słowa bezimiennego. Wstał i podszedł do grupy.
- Idę z wami - oznajmił.

/Nie ma czegoś takiego jak świątynni inni! Wszyscy są wybici pamiętacie? /
Edytowane przez Joshua Barnett dnia 18-04-2010 21:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:56
Juliet najwidoczniej była bardzo skupiona na rozsypywaniu popiołu bo nic nie odpowiedziała. Rozłożyłam tylko bezradnie ręce do Scarlett robiąc przy tym głupią minę. Po chwili jednak zaśmiałam się widząc obserwującego nas sexi Jasona. Mężczyzna jak szybko się pojawił tak szybko się zmył. Rozsypywałyśmy popiół, a końca nie było widać. Oddaliśmy się ze Scarlett nieco od sexi nachylonej Juliet. Wiedząc, że nikt nas nie słyszy powiedziałam:
- Hej... zapomnij o tym co mówiłam w kuchni, ok?


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-04-2010 21:58
Zanim Jason zdążył jej odpowiedzieć, obok nich pojawił się Sawyer. Uśmiechnęła się do niego lekko.
-Dzięki, James, coraz lepiej. Aczkolwiek chyba nie będę mogla wyruszyć z Wami... Myślisz, że zostanę przez to skreślona z listy kandydatów?- prychnęła. -Byłam już w tej całej... Czarnej Skale. Parszywe miejsce.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 22 z 179 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum