Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 09:50:28 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny13:39:02
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 43 z 179 << < 40 41 42 43 44 45 46 > >>
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 20:37
//w porządku smiley

-To troszkę nieuczciwe, że przetrzymujecie nas tutaj i każecie spełniać wasze zachcianki tylko dlatego, że może czekać nas tu jakieś stanowisko, którego nawet nie chcemy.- skrzywiła się lekko. Nie czekając na odpowiedź weszła do busa. Za chwilę po obu jej stronach usadowili się również i mężczyźni.
-Daniel... Po co Ci ten obraz?- spytała zdziwiona, patrząc na przyjaciela, który w rękach trzymał potężną ramę.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 20:40
Scarlett zniecierpliwiona oglądała, jak niebo powoli zachodzą chmury, a następnie zapada zmrok.
- Czy ktoś mi powie na co my czekamy? Wzywają nas do wędrówki, a ten cały Richard sobie w najlepsze zwiedza wyspę?! - zdenerwowała się, zmieniając już po raz kolejny pozycję, tym razem siadając po turecku.
Wyjęła z plecaka bluzę z kapturem i zapięła się po samą szyję, głowę również nakrywając tak, że zasłoniła niemal całą jej twarz.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 20:46
- Scarlett, nikt z nas nie wie jak tam dojść, musimy czekać tak czy siak. - przysiadł sobie obok niej i wpatrywał się w las.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 20:49
-Nie podoba Ci się ten obraz? Mi się bardzo podoba, chce go mieć. Mam nadzieje że Jacob się nie obrazi jeśli wezmę go ze sobą - Faraday zwrócił wzrok na Richarda, po chwili odwrócił się do Su. - Suzanne co się działo podczas mojej nieobecności?
Jechali bardzo szybko, po godzinie jazdy zobaczyli mury otaczające Świątynię.
Edytowane przez Furfon dnia 25-04-2010 20:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 20:52
Sawyer stał na dziedzińcu razem z towarzyszami i był wyraźnie niezadowolony z czekania na bus, którym miał wrócić Richard. Co chwila kopał jakiś kamień, który turlał się na kilka metrów i wpadał na trawę.
- Gdzie oni są?! - krzyknął, lecz nie spodziewał się odpowiedzi od pozostałych. W końcu usiadł na trawę i zaczął patrzeć w kierunku Scarlett, której miał coś do powiedzenia.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 20:55
- Wciąż tylko na coś czekamy - powiedziała nachmurzona, nie widząc siadającego obok niej osobnika, ale rozpoznając jego głos- Masz coś dobrego do jedzenia? - rzuciła w stronę Jasona, szturchając go łokciem.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 20:56
- Mam banana. - choć miał go zachować na podróż, to dał go Scarlett. Z oddali można było usłyszeć ryk silnika. - Oho, chyba są.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 21:01
Powoli wyszli z samochodu i ruszyli w kierunku Świątyni.
-Właściwie nie działo się nic ciekawego. Dlaczego zostałeś sam? Dlaczego nie wróciłeś?
Zanim jednak Daniel zdążył udzielić odpowiedzi, stanęli na dziedzińcu. Zniecierpliwieni rozbitkowie na ich widok odetchnęli z ulgą i zaczęli wstawać. Suzanne popatrzyła na Daniela wyczekująco, mając nadzieję, że dokończy mówić właśnie teraz.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 21:02
Siedziałem spokojnie oczekując powrotu Richarda i reszty. Nie wiedziałem gdzie poszli. Wróciłem do pokoju tylko po prochy "Mony Lisy". Całkiem o nich zapomniałem. Gdy szedłem z nimi przez korytarz, Mozz zniknął. Co do cholery? Czy on się tego boi? - Przynajmniej znalazłem sposób, żeby nie przestał za mną chodzić. Wróciłem na dziedziniec i przyglądałem się reszcie. Głównie April, która wyglądała na zdenerwowaną. Poza tym, świetnie wyglądała w podartej koszuli. Przypomniał mi się Dharmówek, oraz miłe chwile w nim spędzone. W pamięci odnalazłem także śmierć Chloe, oraz moją obietnicę. Zabić Widmore'a. Choć przyćmiona przez pojawienie się tego czegoś przypominającego Mozza, to śmierć sukinsyna nadal była ważna.
Edytowane przez grzechuuu dnia 25-04-2010 21:05
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 21:04
- Ej, dajcie spokój... więcej optymizmu, ludzie...- rzuciłam ni stąd ni zowąd, słuchając narzekania Scarlett i Sawyera. Spokojnie paliłam fajkę i patrzyłam na rękę, którą niedawno zraniłam.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 21:17
Uśmiechnęła się do Jasona i zaczęła zajadać nieco rozmiękłego, ale smacznego banana. Gdy tak oddawała się tej przyjemnej czynności, w świątyni pojawił się Richard, Sue i Daniel. Przyjrzała się temu pierwszemu badawczo. Chyba wcześniej tylko raz miała okazję stanąć z nim oko w oko. Jej uwagę odwrócił Faraday, dzierżący w rękach wielki obraz z wizerunkiem psa. Popatrzyła na niego zaskoczona, po czym zapytała:
- Ej, Daniel, po co Ci to? - wskazała palcem na ramę.
Edytowane przez Gooseberry dnia 25-04-2010 21:17
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 21:20
Jasonowi na widok obrazu psa przypomniał się plakat foki w hotelu w Nowym Jorku i parsknął niekontrolowanym śmiechem, po chwili kładąc się na brzuchu i tłumiąc te odgłosy aby nie przeszkadzać w rozmowie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 21:58
Sawyer, który siedział na trawie, w końcu doczekał się przybycia Richarda, Su i Faradaya. Wstał, otrzepał spodnie z piasku i ruszył w ich kierunku.
- Rodzinka w komplecie, nie sądzicie, że czas ruszać? - zapytał ich, patrząc na Alperta, który miał im pokazać drogę do Latarni.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 25-04-2010 22:02
Richard znalazł się za murami świątyni. Od razu usłyszał nawoływania i poganianie do wyprawy.
- Oczywiście. - powiedział wyciągając mapę z torby. - Rozpoczniemy marsz w kierunku północnym, musimy dojść na ciemne terytorium.

Cele:
- Udajcie się na ciemne terytorium smiley
Edytowane przez Richard Alpert dnia 25-04-2010 22:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:06
Jason obudził więc Emily //chciała iść// i zaprowadził ją półprzytomną na dwór. Byli gotowi do drogi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:11
Scarlett popatrzyła na mętne oczy Daniela. Zignorował jej pytanie. Wzruszyła tylko ramionami i zapaliła pochodnię, kierując się w stronę Mrocznego Terytorium. Za nią powędrowało kilku reszta zgromadzonych ludzi. "Inni kandydaci" - w jej głowie pojawiły się słowa nieznajomego mężczyzny. Kto oprócz nich, o których istnieniu wcześniej nie wiedzieli mógł jeszcze pełnić tę rolę?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:12
Było trochę późno na wycieczkę do tej latarni, ale skoro byli już w komplecie, zwarci i gotowi powinni powoli ruszać. Ana ubrała torbę na plecy i czekała na decyzję reszty. Richard wyciągnął jakąś mapę mówiąc coś o Ciemnym Terytorium.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:15
Jason podszedł do kobiety, z którą nigdy nie rozmawiał.
- Ana Lucia, czy w waszym obozie był może... kot?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:18
Elena wziąć wpatrywała się w papierek po batoniku. W pewnych miejscach był nadgryziony, chyba musiała przez przypadek połknąć kilka kawałków opakowania, chociaż w ogóle sobie tego nie przypomina... Czekolada tylko rozbudziła jej apetyt na słodycze... Glukoza dostała się do krwiobiegu... Elena zrobiłaby wszystko, dla kolejnego batonika....

Po chwili Richard, Sue i Daniel wrócili do Świątyni. Elena była szczęśliwa, że mogą w końcu wyruszyć na wyprawę, ruch dobrze jej zrobi... Sprawi, że zapomni o słodyczach....
Edytowane przez Amelia dnia 25-04-2010 22:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:23
- Tak, tak ruszajmy!- krzyknęłam motywująco. Wstałam ochoczo i wyciągnęłam rękę w stronę siedzącej Eleny- no z życiem młoda, idziemy..- uśmiechnęłam się do dziewczyny, przypominając sobie, że właściwie tylko ona odkąd pamiętam zawsze wierzyła w tą wyspę, w Jacoba i że jest w tym ukryty jakiś głębszy sens. Sama powoli zaczynałam się do tego przekonywać. Chociaż nie byłam pewna czy przypadkiem szybko mi to nie minie. Może ten mój optymizm to tylko chwilowa reakcja na uzdrawiające moce źródła? Sama nie wiem. Aczkolwiek powoli zaczynałam mój pobyt na wyspie traktować w formie podróży. Podróży, która stopniowo uwalnia duszę. Która rozpoczyna się oderwaniem od miejsca zamieszkania (czyt. rozbicie samolotu), gdzie codzienność przytłaczała człowieka, a przyziemne sprawy nie pozwalały na lepsze poznanie samego siebie. Przez pierwsze dni podróżnik się wycisza, a potem rośnie w nim potrzeba zaspokajania własnych wewnętrznych oczekiwań (czyt. romans z Juliet) smiley, które długo leżały zapomniane pod grubą warstwą kurzu. Wtedy też rozpoczyna się wyprawa w głąb własnej duszy. Nie trzeba już własnych myśli wtaczać na odpowiednie tory. W tym stanie myśli same odnajdują właściwy kierunek. Uśmiechnięta, odpaliłam pochodnię i pociągnęłam za sobą Juliet. Ruszyliśmy na ciemne terytorium.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 25-04-2010 22:45
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 43 z 179 << < 40 41 42 43 44 45 46 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum