Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 19 2024 08:50:05 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny12:38:38
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 10 - Archiwum | Kandydaci
Strona 44 z 179 << < 41 42 43 44 45 46 47 > >>
Autor RE: Świątynia
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:27
Do Any podszedł Jason, z którym dotychczas jeszcze nie miała okazji porozmawiać. Pytał o kota. - Aaahhh! - Mruknęła uśmiechając się. - Chodzi Ci o tego słodkiego, małego kotka.. Owszem, pałętał się koło nas. Lubiał wyjadać nam jedzenie z plecaków. Jednak od jakiegoś czasu... On.. Widocznie się zgubił... - Odpowiedziała mężczyźnie idąc żwawo przez dżunglę. - Jason, to był twój kot?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:32
Grupa ruszyła w kierunku Ciemnego Terytorium. Sawyerowi nie uśmiechało się iść w tamtym kierunku, bo zawsze są tam kłopoty. Mężczyzna dostrzegł, że Scarlett prowadzi grupę z pochodnią w ręku. Postanowił wykorzystać zaistniałą sytuację, aby wyjaśnić sobie kilka nierozwiązanych spraw. Podbiegł w jej kierunku. Idąc chwilę obok niej w końcu zagadał:
- Hej... - popatrzył na jej smutne oczy. Była lekko zaskoczona, nie spodziewała się tego w takiej chwili. - Powiesz mi w końcu co jest powodem Twojej zmiany?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:33
Jasonowi zaszkliły się oczy ale nie patrzył prosto na kobietę żeby tego nie zdradzić. Nie odpowiedział jej, czy to był jego kot, ale mogła się domyślić.
- Zgubił się? - przełknął ślinę. - Jeśli wlazł to dżungli to już po nim pewnie, nie poradziłby sobie w dziczy... - stracił resztki nadziei na znalezienie kota. - Dzięki. - i został na tyle grupy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:42
Dziewczyna po raz pierwszy od dawna spojrzała w oczy mężczyzny. Chwilę później, szukając odpowiednich słów, odparła:
- To wszystko, co nas otacza. Wyspa mnie zmieniła.
James zmarszczył brwi, gdyż oczekiwał bardziej rozbudowanej wypowiedzi.
- Nie jestem tą samą zagubioną osobą, którą znałeś. Zmieniły się moje priorytety, poglądy, sposób na życie. Czasami tęsknię do dawnej Scarlett, ale... - urwała, zastanawiając się co powiedzieć - ...ale jej już nie ma. I nigdy nie wróci.
Wpatrzyła się w pochodnię. Ogień przybrał dziwny kształt, a bijące od niego światło padało na twarz Scarlett i odbijało się o jej lśniących włosów. Zamilkła, jakby zainteresowana jego dalszymi poczynaniami.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:44
Faraday szedł prawie na końcu grupy. Milczał. Obraz zostawił w Świątynia, to samo z dynamitem. Nie zdążył powiedzieć Suzanne dlaczego odłączył się od grupy oraz Scarlett wyjaśnić dlaczego wziął ten obraz i po co mu on jest. Znowu idziemy do tego ciemnego terytorium, jakby było im mało wrażeń z ostatniego razu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:48
Elena była na początku lekko zdziwiona tym optymistycznym nastawieniem Meredith do misji. Jednak z uwagi na to, że bardzo lubiła, gdy ktoś podzielał jej entuzjazm, uśmiechnęła się do rudowłosej i przyłączyła się do wyprawy idąc dziarskim krokiem.
- Hej ho, hej ho, do Latarni by się szło.... Hej ho, hej ho, hej ho... - Elenie cukier uderzył do głowy i zaczęła śpiewać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:53
-Idziemy tam, skąd właśnie przyszliśmy? Bez sensu, nie mogliście wpaść na to wcześniej?-mruknęła cicho Suzanne pewna, że nikt nie dosłyszy jej wypowiedzi. Westchnęła i poprawiając plecak, ruszyła przed siebie. Standardowo ludzie zaczęli dzielić się na mniejsze lub większe grupki. Suzanne zauważyła, że gdzieś w oddali idzie Jason, samotnie. Podbiegła do niego.
-Cześć, człowieku.- uśmiechnęła się. -Jak tam?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:53
- Rozumiem... - James opuścił wzrok na ziemię i szli w milczeniu przez krótką chwilę. - Wszyscy zmienili się na tej wyspie, nie sądzisz? I powiem jedno: nawet nie wiesz, co przeżywałem, kiedy siedząc na cholernej łodzi nie mogłem być z Tobą... kiedy wracam zostaję odrzucony... A to boli... Kocham cię... - odparł jej Sawyer, w którym zbierały się głębsze emocje.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 22:56
Do Jasona podeszła Su.
- Zawsze mówi się, że dobrze... Spytałem się Any o to czy widziała mojego kota... Ponoć był u nich ileś czasu ale potem się zgubił... Tak poza tym wszystko dobrze, miło że pytasz. - odchrząknął - A u ciebie? Co to za obraz miał Daniel?

//dobranoc//
Edytowane przez Lion dnia 25-04-2010 23:01
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 25-04-2010 23:02
- Znowu mamy tam iść!? Nosz ku*wa! - Lincoln nie krył irytacji. Nie potrzebował jednak wiele czasu na ochłoniecie, nie chciał zostawać sam w Świątyni więc dzielnie razem z grupą szedł do wskazanego celu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 23:05
Słysząc słowa Jamesa, Scarlett wciąż nie spuszczała wzroku z ognia. Przełknęła głośno ślinę, a w oczach wezbrały jej łzy. Nie potrafiła nic z siebie wydusić. Słowa utknęły w gardle, które zacisnęło się mimo jej woli.
- Przepraszam - szepnęła, ocierając łzy rękami, zanim jeszcze zdążyły się potoczyć po jej policzkach.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 23:07
-Znajdziemy go. Może też jest kandydatem?- mruknęła, przeskakując kamień, który zagrodził ich drogę. -Nie wiem, co to za obraz. Nie zdążyłam się dowiedzieć, właściwie... Hej, Daniel!- krzyknęła nagle, obracając się do tylu. -Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 23:24
Sawyer widząc łzy dziewczyny nie pozostał obojętny. Wiedział, że ona również bardzo to przeżywa. Zabrał z jej ręki pochodnię i objął ją w pasie, chcąc jednocześnie pocieszyć.
- To nie tylko Twoja wina... Moja również. Nie powinienem pozwolić ci iść do Innych, wtedy bylibyśmy cały czas ze sobą... - wyszeptał jej do ucha.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 23:34
Faraday odwrócił się słysząc Su. Su była razem z Jasonem.
-Na które pytanie nie odpowiedziałem? Dlaczego opuściłem grupę i udałem się do tej chatki? Przyznam że sam nie wiem dlaczego, czułem że jakby coś mnie tam wzywało, ciągnęło ku sobie. - Faraday odpowiedział Su.
Edytowane przez Furfon dnia 25-04-2010 23:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 23:43
Miała ochotę go przytulić, chcąc się wypłakać, ale wiedziała, że to nie byłoby fair w tym momencie w stosunku do niego. Otarłszy łzy, nie pozwoliła im więcej zabłyszczeć w jej oczach.
- Whatever happened, happened, James - odparła cicho i delikatnie odstawiła jego rękę na bok - To co było między nami... nie wróci.
Zostali w tyle, widać było tylko pochodnie oddalających się towarzyszy. Nie odwzajemniała już uczuć, które przed momentem jej wyjawił, ale gdy zbliżył się do niej, nie potrafiła odmówić mu pocałunku. Zatopili się w swoich ustach, przymykając oczy. W jej umyśle odtworzyły się obrazy z przeszłości, jego dotyk, szepty, smak i zapach ciała. Oderwawszy się od siebie, po raz ostatni spojrzała w jego mieniące się w świetle ognia oczy.
- Nie mogę. Przepraszam. Wybacz... uznaj to jako pożegnanie - wyjąkała i pozostawiła go w takim stanie, przyspieszając i tym samym doganiając grupę.
Gdy jej nie widział, targana wspomnieniami, rozpłakała się tak cicho, że nikt z idących obok niej tego nie zauważył.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 23:43
Jason nie był zainteresowany rozmową, podszedł gdzieś w przód. Suzanne kroczyła teraz obok Faradaya, ramię w ramię. Popatrzyła na jego osobę, która budziła w niej teraz swego rodzaju... strach.
-Fajnie, ale dlaczego nie powiedziałeś nam tego? Myślałeś, że nie zauważymy, że Cię nie ma, czy jak?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-04-2010 23:53
Sawyer pocałował Scarlett, lecz ten stan nie trwał długo, bowiem dziewczyna szybko się ulotniła. Oprowadził ją wzrokiem, chciał ją zatrzymać, ale wiedział, że to wszystko na nic. To już skończone, przynajmniej z jej strony. James stanął na chwilę, nie mogąc uwierzyć w to co się stało. Zgasił pochodnię, którą zabrał dziewczynie i cisnął nią w stronę drzew. Był zdruzgotany, ale jednocześnie poczuł pewnego rodzaju ulgę. Poprawił włosy i powolnym krokiem kontynuował podróż.

/ dobranoc wam smiley /
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-04-2010 00:06
-Nie zrozumiesz tego Su, ja.. - Danielowi trudno było wyrazić to, że będąc w chatce zapomniał o wszystkim, zaczął żyć inaczej, ta chatka go zmieniła, sam nawet nie wiedział czy na lepsze czy na gorsze -...ja myślałem że uznacie mnie za martwego. Chyba nie myślałem przez te kilka dni racjonalnie, coś się chyba zmieniło.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-04-2010 00:14
Suzanne przełknęła ślinę i zatrzymała się. Popatrzyła na Daniela z obawą.
-Dlaczego chciałeś, żebyśmy uznali Cię za martwego? Pomyślałeś o tym, jak czulibyśmy się z tą myślą? Jak JA bym się czuła?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Świątynia
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-04-2010 00:28
Faraday zatrzymał się. To co teraz powiem będzie dla niej ciężka wiadomością, zapewne lepiej byłoby jej tego nie mówić.
-Tak byłoby najlepiej, uwierz mi. Teraz ja stanowię zagrożenie dla was, Ty nie masz pojęcia co się ze mną dzieje. W jednej chwili myślę normalnie, w drugiej chce wszystko wysadzać i zabijać innych. W Świątyni jest taki dzieciak, taki brudas, na pewno go widziałaś. Dziś go widziałem przez moment. Nie chcesz wiedzieć co ja chciałem z nim zrobić, z niewinnym dzieckiem. Miałem myśli w głowie by go zabić. Ja nie jestem mordercą, nigdy nikogo nie zabiłem i nie chce tego zrobić. Coś złego się dzieje ze mną, chyba wariuje.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 44 z 179 << < 41 42 43 44 45 46 47 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum