Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:25:19 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 51 z 500 << < 48 49 50 51 52 53 54 > >>
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 00:16
Nikt go nie widział, nikt go nie słyszał. Może zmyślasz Richardzie tego Jacoba a sam wypisujesz te bzdurne wskazówki na kawałkach papieru? - Bernard po chwili zdał sobie sprawę że po raz pierwszy zwątpił. Po tych słowach zabrał się za robienie noszy. Po kilku minutach były gotowe.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 00:18
Lil odetchnęła z ulgą, gdy ujrzała, że Liam oddycha. Niedługo po tym Elena pociągnęła ją za rękaw wskazując na poruszające się krzaki. Wstrzymały na chwilę oddech. Okazało się, że niepotrzebnie, bo z zarośli wyłoniła się postać Effy. Jakiejś dziwnej Effy, odmienionej Effy.
- Ona wygląda jak pijana, albo... - urwała, widząc jej nienaturalne zachowanie. Chwilę później przydupasy Howarda zanieśli Effy i Liama do bagażnika (jeśli Juliet i Gigi też tutaj są, to je także!) i ruszyli do Dharmówka.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 25-09-2010 00:18
Coooo???? - Dores podbiegła do Edgara. Ty nie umrzesz!!!!!!! - krzyczała, mimo że raczej potrzebował on spokoju, a nie wrzasków nad uchem. Słyszysz! Masz nie umierać! Zabraniam ci! Spróbuj, a cię zabiję! Eee.... - Dores sama już nie wiedziała, co mówi z tego zdenerwowania. Na szczęście Bernard się do czegoś przydał i nosze były już gotowe.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 25-09-2010 00:19
- Tak... zmyślam...- powiedział kręcąc głową.- W takim razie źródełko też jest zmyślone, bo przecież Jacoba nie ma! Cudownej wody też nie ma! A to, że jestem już na tej wyspie bardzo długo to też nie ważne. Róbcie co chcecie, a jak na tym skończycie to się przekonacie. Ja postaram się uwolnić moich ludzi.- powiedział Richard spoglądając na nich.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 00:26
Ted nie rozumiał tego co inni mówili, słyszał głos Dores mówiącej że ma nie umierać, Bernarda mówiącego o Jacobie oraz głos kogoś, kogo pierwszy raz słyszał. Mówił o uratowaniu ludzi. Ted resztkami sił zdołał powiedzieć
-Zdrajca jest wśród nas...- po czym znów stracił przytomność.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 00:37
O dziwo bardzo szybko udało im się odnaleźć Effy (oraz Gigi i Juliet?) i wszyscy wrócili do osiedla smiley Bryan zaprowadził Nicholasa do tej samej celi, w której był ostatnio i go tam zamknął. Elena zaciągnęła pół-przytomną Effy do ich domku i wpakowała ją do łóżka. Gigi i Juliet gdzieś zniknęły smiley Elena wróciła do pojazdu i razem z Lil udało im się przetransportować nieprzytomnego Liama do jego łóżka. Był rozpalony i nie wyglądał najlepiej, więc Elena poszła do łazienki i znalazła kawałek jakiejś szmatki. Zmoczyła ją w lodowatej wodzie, po czym położyła na czole Liama. Miała nadzieję, że to mu pomoże. Sama walnęła się na łóżko Kevina i po chwili zasnęła. Nie wiedziała, że wciąż ma rozpięty rozporek.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 00:44
Tymczasem Nicholas się cieszył, że znów go nie przeszukali i ma za paskiem pistolet i nóż. Na pewno się przyda...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 25-09-2010 01:08
Dores z pomocą Jeffreya i Bernarda położyła Edgara na noszach. Mężczyźni nieśli nosze, a Rosier szła obok, pilnując, by Ted przypadkiem im po drodze nie umarł.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 01:49
Ted nieprzytomny, nieświadomy tego co inni chcą zrobić leżał sobie na noszach. Nawet w swoim śnie nie mógłby sobie wyśnić, że uzdrowi go jakieś magiczne źródełko!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 11:39
Po powrocie do wioski zaprowadziłem Nicholasa do celi, ale olałem go, wziąłem swoje rzeczy i wróciłem spać do domku. Wziąłem błogą kąpiel i spałem bardzo długo.



~~~~

Gdy obudziłem się było już bardzo jasno. Dziwne, że nikt mnie jeszcze nie wypytywał o ucieczkę Nicholasa. Pobiegłem szybko do kuchni. Moja kartka ciągle wisiała na lodówce. Zerwałem ją i spaliłem, po czym zjadłem szybkie śniadanie i poszedłem do celi Nicholasa.
- Popatrz czy to nie dziwne? Wróciliśmy do punktu wyjścia.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 12:34
- No bardzo dziwne - powiedział Nicholas.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 25-09-2010 12:59
/Dziwne, że nikt zauważył, że w powietrze wyleciała cała szkoła i wszystkie dzieci w wiosce nie żyją smiley /


Dores szła obok noszy i całą czas popędzała Bernarda, by szybciej szedł i trzymał głowę Edgara wyżej, a nie nad samą ziemią, tak, że mógłby się zsunąć na ziemię.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 13:02
Josh, kiedy Dharma wdarła się do Laski, był na zewnątrz. Schował się i czekał, aż wrogowie opuszczą budynek. W tym popłochu nie zauważył, kto został tam, a kto sobie poszedł. Ostrożnie wszedł do tego ponurego miejsca. Odbezpieczył broń. I ruszył na poszukiwania.
- Ktoś tu jest? - zawołał. Nie wiedział, gdzie reszta jego towarzyszy. - Nick? Jeffrey? Ashley?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 15:17
Bernard poganiany ciągle przez Dores lekko się spocił ale rozumiał że trzeba dostarczyć rannego do świątyni więc starał się iść szybko jak tylko mógł. W końcu po całej nocy i połowie dnia marszu bez prawie żadnych przerw dotarli do murów świątyni. Po chwili Bernard odezwał się:

- Jesteśmy na miejscu moi drodzy. Kto idzie pierwszy do środka? - spytał się nieśmiało bojąc się że pierwszego mieszkańcy świątyni odstrzelą myśląc że ktoś ich atakuje.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 15:19
Jeffrey był wycieńczony, ale cieszył się, że są już na miejscu, obawiał się, że Richard mógł mieć rację i faktycznie ludzie ze Świątyni nie są przyjaźni, ale to jedyna szansa, by uratować Edgara. Obaj z Bernardem położyli nosze. - To może Ty Dores? - Zasugerował Moser.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 15:59
// to ja zauważę smiley

-Nie mam czasu z Tobą siedzieć. Mam dziś moje cotygodniowe zajęcia w szkole. Uczę matematyki, bo DHARMA tak sobie wymyśliła. Nie wiem co to za kiepską nauczycielkę tam mają... Może ktoś do Ciebie przyjdzie.
Wyszedłem z więzienia i udałem się w stronę szkoły, która była położona za wioską. Moim oczom ukazały się zgliszcza. Szkoły nie było: zostały po niej cegły, pustaki, trochę innego badziewia.
- Co tu się stało? To przecież ładny budynek był.
Podszedłem bliżej, nagle coś chrupnęło pod moim butem. Nadepnąłem na oderwaną ludzką rękę. Rozejrzałem się dokładnie i ujrzałem kilka głów, piersi, penisów, nóg i innych partii ciała. Gdzieniegdzie znajdowały się kałuże krwi. Pobiegłem szybko do wioski i uruchomiłem alarm w pomieszczeniu ochrony - pustym. Teraz wszyscy powinni zebrać się na środku wioski, sam pobiegłem w to miejsce. Ciekawe czym zajmuje się nasz ochrona, skoro dzieją się takie rzeczy?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 25-09-2010 16:16
/Jakie części ciała smiley /


Dores patrzyła niepewnie w stronę bramy muru wokół świątyni. Powinien być tu jakiś dzwonek, czy coś. - irytowała się. Jak mamy ich powiadomić, że to my?. Chodziła wzdłuż muru i dostrzegła sporą dziurę pod nim. Hej! Może wejdziemy tędy? - zawołała do reszty, wskazując na tonący w mroku tunel.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 16:33
Elena obudziła się wypoczęta. Przeciągnęła się i wstała. Podeszła do Liama, który wciąż był nieprzytomny. Okład, który wczoraj położyła na jego czole spadł na podłogę. Usiadła na jego łóżku i dotknęła ręką jego policzka. Wciąż miał gorączkę. W związku z tym, że jej ojciec był lekarzem, znała się trochę na medycynie. Podejrzewała, że Liam mógł się czym zatruć. Miała wielką nadzieję, że to nic poważnego. Spojrzała na niego z zatroskaniem i westchnęła. Podniosła szmatkę z podłogi i poszła ją zmoczyć. Gdy wróciła do pokoju, przetarła jego twarz a następnie położyła okład z powrotem na jego czole. Patrzyła na niego jeszcze przez chwilę z troską w oczach, a następnie poszła do łazienki. Wtedy zauważyła, że rozporek ma rozpięty.
- Oł, łał... Coś takiego... - mruknęła. Gdy wykąpała się, poszła do szafy Lil i bez pytania pożyczyła od niej dżinsy i bluzkę. - Mam nadzieję, że się nie obrazi... - ubrała się i zapięła rozporek.



Edytowane przez Amelia dnia 25-09-2010 16:34
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 17:49
W wiosce uruchomił się alarm oraz irytujący odgłos ostrzegawczy, który można było usłyszeć w każdym zakątku Dharmaville. Dobiegłem na miejsce spotkania, czyli środek wioski. Niestety nikogo jeszcze nie było. Przed oczami ujrzałem wizję masakry w szkole - wszędzie poodrywane nogi, ręce, penisy...
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-09-2010 17:52
Josh nie słysząc odzewu wyszedł ze stacji. Szedł za śladami, które kierowały go do świątyni. Co jakiś czas oglądał się, czy ktoś za nim nie idzie.
Edytowane przez panda dnia 25-09-2010 17:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 51 z 500 << < 48 49 50 51 52 53 54 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum