Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:20:42 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 68 z 500 << < 65 66 67 68 69 70 71 > >>
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 20:55
Ted znalazł Jeffreya, który akurat rozmawiał z Michelle. Michelle która mu jeszcze nie odpowiedziała smiley, nie wiedział czy między nimi jest tymczasowy rozejm.
-Jeff, znalazłem wspaniałe miejsce, nie będziesz niepełnosprawnym człowiekiem dzięki mnie- krzyknął z radością, podobnie jak on chciał powtórzyć w przyszłości ostatnią akcję. Tylko tym razem z większą ilością osób...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 20:56
Juliet prosiła o kogoś kompetentnego i go dostała- ujrzała wkraczającą rudowłosą dziewczynę z kanapkami w rękach. Mimo iż była niewidoma, najwidoczniej była jedną z najbardziej pogodnych i dobrych do rozmowy Dharmowców. Wysłuchała dialogu pomiędzy nią a Nickiem, a potem dołączyła się.
- Gigi, my nie jesteśmy tacy. Walczymy gdy musimy walczyć, osobiście sama nigdy nie otworzyłam ognia do nikogo. W naszej grupie jest paru... delikwentów- powiedziała z naciskiem- Którzy z chęcią powiesiliby was za jaja i chłostali aż skóra odpadać wam będzie płatami. Rozumiem waszą postawę wobec wyspy, ale pragnę byście zrozumieli także nas. To jest nasz dom, wyobraź sobie, jakby teraz Nicholas wszedł w slipkach do salonu któregoś z was, położył nogi w butach na stole i włączył sobie mecz na cały regulator. Jeden będzie go siłą wyrzucał za próg, a inny po prostu powie mu co jest nie tak w jego zachowaniu. Rozumiesz metaforę?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 20:57
- Może... - przypomniał sobie widok majtek dziewczyn i uśmiechnął się do Gigi. Ta nie zareagowała w ogóle i patrzyła na punkt mniej więcej 20 centymetrów od jego głowy. Jej oczy nie miały żadnego wyrazu. Wziął picie. - A ty kim jesteś? Gigi to chyba nie imię.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:02
Jeffrey chciał już prosić Miśkę o zszycie jego narządów, kiedy podszedł do niego Edgar informując go o wspaniałym miejscu, czy te miejsce zszyje jego język? No cóż warto spróbować, a jeśli się nie uda, Moser wróci do Michelle. - Wyebaaeaczzz.* - Rzucił po czym złapał Harta za ramię i odszedł na bok. - Prprroowaeadzżź przerzyyjaźjacieealu. *

* Wybacz
* Prowadź przyjacielu
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:08
Ku mojej uciesze nagle odezwała się Juliet- ta sama, którą poznałam w dżungli. Siedziała do tej pory tak cichutko, że gdyby nie jej powolny oddech, który ciągle dochodził gdzieś z lewej strony, pomyślałabym, że kobieta uciekła.
-Przecież Was jest garstka. Wyspa jest duża. Do prawdy, nie rozumiem, dlaczego nie możecie dzielić się nią z nami...- odpowiedziałam jej i uśmiechnęłam się lekko. Poczułam wtenczas, jak butelka wyślizguje mi się z rąk, by wpaść w ręce Nicholasa.
-Kim jestem? Moje imię to Gianna, jednak nie lubię, gdy ludzie zwracają się tak do mnie. Pracuję w stacji medycznej.- odpowiedziałam.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:08
Miśka obrzuciła mężczyznę mściwym spojrzeniem, chciała zaprowadzić go do Świątyni, w zamian obróciła się na pięcie i maszerowała w jej stronę, gdy doszła do celu obrażona wzięła do ręki pistolet i ostrzegła brodacza o niebezpieczeństwie. Doskonale nim manipulowała.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:14
Juliet nieco zdziwiła się, że niewidoma osoba pracuje w stacji medycznej, lecz szybko dotarło do niej, że wcale nie musi być jakimś chirurgiem.
- Gigi, a'propos medycyny... Może ktoś opatrzyć moje ramię ? Obawiam się że wdarło się w nie zakażenie, muszę zażyć jakiś kefleks- poprosiła ją o pomoc.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:25
-A co jest z Twoim ramieniem?- zdziwiłam się. Nie dane mi było zauważyć wielkiej dziury i zakrwawionej koszulki. -Jasne, nie ma problemu.
Odeszłam kawałek w bok, macając w ścianie na wysokości ramion małe wgłębienie. Wreszcie wyciągnęłam z niego mikrofon. Takie zestawy były w każdym dharmowym pomieszczeniu. Włączyłam go, a w pomieszczeniu wszyscy wstrzymali oddech.
-Cześć, tu Gigi.- powiedziałam do mikrofonu promiennie, a mój głos rozległ się echem po całej wiosce, wydobywając się z każdego zawieszonego na słupie głośnika. -Proszę o przybycie do pomieszczenia więziennego Kevina. Powtarzam: Kevin Lloyd zapraszany jest do pomieszczenia więziennego. Dziękuję.[- skończyłam mówić, a gdy już miałam wyłączać mikrofon, dodałam jeszcze szybko: -Przy okazji, moglibyście zrobić w końcu jakąś porządną imprezę!- zagrzmiałam i wyłączyłam ustrojstwo, modląc się w duchu, by ochrona i szefostwo nie przyczepili się mojego przemówienia. W końcu mikrofonów można było używać tylko w nagłych wypadkach. Wróciłam pod kratę i usiadłam tam, uśmiechając się do Jiliet.
-Pomoc już idzie.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:26
Josh wstał z miejsca. Nudziło mu się niesamowicie. Wszedł do świątyni. Zajrzał do pierwszego lepszego pokoju. Nie było tam niczego, prócz prowizorycznej leżanki. To mu jednak wystarczało. Rzucił się na łóżko i wyjął książkę. Westchnął przeciągle. Dawno nie czuł się tak zrelaksowany. Zaczął czytać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:30
- Dziękuję, Gigi- odwzajemniła uśmiech Juliet której zdawało się, że rudowłosa wyczuła u niej to odwzajemnienie- Dostałam kulkę od kogoś z was, w potyczce... Sprawna reakcja lekarza powinna wszystko naprawić- dodała- Gigi... A u was nikt się nie zbuntował, nikt nie uciekł z Dharmówka bądź innej stacji ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:32
Leslie uniosła głowę i rozejrzał się niespokojnie. Z pobliskiej tuby dobiegał głos...
- Gigi- szepnęła do stojącej przed nią dziewczyny (Effy).- Który to Kevin?


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:37
Od Juliet biło takie ciepło, że aż dziw ogarniał, że dziewczyna należy do wrogów. W tym momencie dotarło do mnie jedno: nie wszyscy wrogowie są źli. Westchnęłam cicho.
-Nie ma za co. Mam nadzieję, że Kevin nie siedzi w stacji. Nie mogę, niestety, zawieźć Cię tam autem.- przewróciłam oczami.* -Nic nie wiadomo mi o jakichkolwiek buntach. Ostatnie dni spędziłam raczej w samotności.

/*niewidomi mogą przewracać oczyma?/



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:43
- Rozumiem. Jaka jest twoja posada w Lasce ? Macie tutaj jakiegoś lidera ?


//No chyba mogą, ale po co ?//
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:44
- Nie mam pojęcia. Nikogo tu nie odróżniam w tych workowatych kombinezonach, nieważne. Chodźmy tam- powiedziała i pociągnęłam Leslie za sobą. Chciałam już wcześniej zajść do więźniów lecz poszłam dopiero, gdy usłyszałam komunikat Gigi. Szłam w bojowym nastawieniu. Obraz blizn Liama i zamordowanych dzieci zrobił swoje. Cała aż się w środku gotowałam.
- Pomoc już przyszła- powiedziałam, wchodząc. Objęłam obojętnym wzrokiem całe pomieszczenie. Gigi siedziała oparta o kraty. Uśmiechnęłam się do niej na powitanie by po chwili złapać się na tym, że przecież nie ma możliwości aby dostrzegła mój uśmiech. Nieważne bo po sekundzie i tak zniknął on z mojej twarzy. Spojrzałam na ranną blondynkę.
- Pokaż, pomogę Ci- powiedziałam miło, wskazując na jej ramię. Kobieta wyciągnęła rękę, a gdy to zrobiła, złapałam ją i pociągnęłam na kraty. Walnęła mocno głową o metal- spróbuj jeszcze raz kogoś powiesić albo...- w tym momencie przeniosłam wzrok na Nicholasa- spróbujcie zabić chociaż jeszcze jedno dziecko to możecie być pewni, że niedługo będziecie wąchać kwiatki od spodu!- warknęłam wściekle, zaciskając pięści.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 30-09-2010 21:46
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:49
Nim zdążyłam odpowiedzieć, do pomieszczenia wtargnęły dwie osoby. Chód jednej z nich znałam. Lekko stawiane, szybkie kroczki uświadomiły mi, że zamiast Kevina do środka wpadła moja współlokatorka. Zanim choćby wstałam, już słyszałam jej krzyk.
-Effy...- jęknęłam cicho. Nie zamierzałam prosić, by przestała. Nie zdziwił mnie nawet fakt tego, co zrobiła. Gdy usłyszałam o mordowaniu dzieci, wstałam natychmiast, tak szybko, że zakręciło mi się w głowie.
-Co Ty gadasz?!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:50
Leslie bez słowa podążała za dziewczyną, której imienia nawet nie znała.
Ale polubiła ją. Co za charakter! Z lekkim uśmiechem patrzyła na to, co robi z Juliet.
Nagle radosny wyraz znikł z jej twarzy. Zmarszczyła czoło.
- Zaraz, zaraz... Jakie wieszanie, jakie dzieci!?- wykrzyknęła.- Czy oni zrobili coś...?
W kącie celi ujrzała Nicholasa. W jej oczach widać było złowrogie błyski.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:51
Juliet poczuła pękającą skórę na policzku i ciepłą krew, kontrastującą z zimnem stalowych krat. Ciemnowłosa dziewczyna działała szybko, a w jej głosie wyczuła czysty gniew.
- Kto powiesił, jakie dziecko, wariatko!- ledwo ruszała żuchwą, więc cedziła przez zęby- Puszczaj mnie natychmiast, urwiesz mi rękę!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:52
Juliet z bólu zemdlała

/dobranoc smiley/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 21:55
Czerwień znikła z policzków Leslie. Dziewczyna przez chwilę próbowała ogarnąć te wszystkie informacje. O co właściwie...? Juliet zemdlała. W tej chwili mało ją to obchodziło. Były ważniejsze sprawy do załatwienia.
- Kto zabił dzieci? O co chodzi?- zapytała poważnym tonem, cały czas rzucając Nicholasowi ponure spojrzenia.


smiley
Edytowane przez von Veron dnia 30-09-2010 21:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2010 22:01
- Kto zabił? Te bydlaki wysadzili szkołę z dzieciakami...a Liam to co? Niby sam wlazł na drzewo i się powiesił? Pojebańcy!- warknęłam, puszczając blondynkę, która po chwili osunęła się na zimną posadzkę.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 30-09-2010 22:03
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 68 z 500 << < 65 66 67 68 69 70 71 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum