Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:32:15 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 74 z 500 << < 71 72 73 74 75 76 77 > >>
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 02-10-2010 12:47
Richard spojrzał na wszystkich i w końcu powiedział.
- Zbieramy się... czeka nas długa droga musimy przed zmierzchem dotrzeć do słupów, po drodze opowiem wam mój plan.
Edytowane przez Richard Alpert dnia 02-10-2010 12:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 02-10-2010 13:04
- Oh I believe, Yeah I believe I'm in love again... - mknący między domkami Dharmabus, a raczej piosenka, która leciała na cały regulator obudziła Liama. Poderwał się do góry jak to czasami bywa gdy się śni straszny sen i automatycznie spojrzał przez okno. Pojazd szybko zniknął gdzieś za drzewami. Liam jeszcze chwilę poleżał i nie mogąc ponownie zasnąć wstał z łóżka. Wziął z szafki ubrania i udał się do łazienki. Po drodze minął Elenę, która chyba też się już przebudzała i mimochodem powiedział do niej, przechodząc obok - Może powinnaś się tu wprowadzić skoro ciągle śpisz na dziko? - uśmiechnął się nieznacznie i po chwili zniknął w łazience.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 02-10-2010 13:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 02-10-2010 13:24
Dores obudziła się późno. Przez chwilę wydarzenia minionej nocy wydawały jej się snem, koszmarem. Co przecież jej rodzice robiliby na wyspie? - pomyślała. Po chwili jednak, gdy chciała się podnieść, poczuła, że nie może się ruszyć. Przestraszona spojrzała na swoje ręce. Jej prawa ręka była przypięta kajdankami do reki Edgara, natomiast lewa do... trupa jej "ojca". Ten widok zmroził jej krew w żyłach. Panicznie zaczęła się rozglądać za kimś, kto mógł im to zrobić.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 13:40
Najwyraźniej Effy nie miała zamiaru odpowiadać na to pytanie. Być może poukładała sobie fakty i stwierdziła że ciężko byłoby Juliet zaatakować dzieci, poćwiartować, strzelić sobie w ramię i przebiec pół Wyspy, by wpaść prosto w jej ręce, by ją związali i wrzucili do celi.
- Dobra, nieważne. Jednak powinniście wiedzieć że trzymacie dwóch Agresorów, więc pewnie nasi dzikszy koledzy już wlewają benzynę do swoich pił łańcuchowych i ostrzą sobie na was ząbki. Nie przyjmuj tego jako groźbę, lecz jako poradę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 13:47
- Tak. - odpowiedział bez zbędnych komentarzy. Doszli do strumyka. Nabrali wody. - Everybody dies. - rzucił i spojrzał na mężczyznę. - A ty już zdrowy?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 13:58
Słuchałem wszystko w spokoju. Dobrze, że dziewczyny wyszły. Znaczy się Effy została, ale wydawała się twardsza i agresywniejsza.
- Dzieci zginęły mniej więcej w czasie kiedy byliśmy w Lasce, prawdopodobnie równolegle do misji ratunkowej.
Powiedziałem to nadzwyczaj spokojnie choć w środku kipiałem ze złości.
- Co do Twej rady Juliet to pozwól, że ją olejemy. Mamy Was wypuścić, żeby tu nie przyszli? I tak przyjdą, a Wy jeszcze wzmocnicie ich siły. Skoro jesteście pokojowi to będziecie nosić za nimi kanistry do tych pił.
Wyjąłem schowane pistolety.
- Zresztą chętnie ich przywitam.
Na mojej twarzy pojawił się szaleńczy uśmiech. Głównie chciałbym spotkać cytatą agresorkę o czarnych włosach, którą widziałem w Lasce z szafki. Chętnie ją zniewolę!
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 14:42
Ted wybudził się, zauważył że jest przypięty do Dores. Znów ma ochotę na zabawę, już kajdanki mi zakłada. Po chwili zorientował się, że ona jest jeszcze przypięta do swojego byłego ojca.
-Dores, co ty zrobiłaś? Nudzisz się? - zapytał się jej, nadal miał w pamięci jej wczorajszą słabość. Czy dziś zabije ona kogoś? Czy będzie w stanie? Może ilekroć podniesie na kogoś nóż zobaczy twarz swojej matki?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 15:08
Elena spała sobie smacznie, gdy nagle ze snu wyrwała ją jakaś piosenka.
- Kto puszcza muzykę o tak nieludzkiej porze? - mruknęła i przeciągnęła się na kanapie. Dopiero teraz zauważyła, że jest przykryta kocem. W tym momencie przeszedł koło niej Liam.
- Wprowadzić się? - Liam miał rację, częściej nocuje u nich w domku niż u siebie. - Mogę się wprowadzić! - uśmiechnęła się, jego propozycja bardzo ją ucieszyła. Obserwowała jak znika w łazience, po czym wstała i poszła do kuchni. Najpierw zaparzyła kawę, a następnie zaczęła szukać czegoś do jedzenia. W końcu wzięła chleb oraz masło orzechowe i zaczęła robić kanapki.



Edytowane przez Amelia dnia 02-10-2010 15:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 02-10-2010 15:11
To nie ja! - powiedziała, zerkając mimowolnie w stronę przypiętego do niej trupa. Myślałam, ze to jakaś kolejna twoja gra!Odrąb go siekierą! Jak mamy walczyć z Dharmą w takim stanie?. Zaczęła się niepokoić, gdyż ktoś albo coś zaczęło mocno ingerować w jej pobyt na wyspie. Najpierw odnalezienie ojca, potem wizyta dawnych rodziców, a teraz to! Czy to jakaś gra, czy próba! - zaczęła gorączkowo myśleć. Czy za tym wszystkim stoi ów tajemniczy Jacob? Czy to dlatego, że w niego zwątpiła?




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 16:08
Oboje z Joshem napełnili wody do manierek/butelek po czym wrócili do obozu. - Tak zdrowy.. Wyspa mnie uleczyła. - Uśmiechnął się do Cohena i spojrzał na Richarda. - Jesteśmy gotowi Alpert, ruszajmy.. Zaraz, zaraz gdzie jest Dores i Hart... ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 17:32
Richard zaczął się rozglądać.
- No pięknie... jeszcze tego nam brakowało, trzeba ich poszukać...- odparł Alpert głośno wzdychając.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 17:37
Cichy, spokojny szum liści na wierzchołkach drzew uspokajał. Miękka ściółka zachęcała do odpoczynku. Zasnęłam tam, gdzie usiadłam, kołysana do snu huczeniem sów.
Całą noc miałam koszmary. Dziwne, psychodeliczne dźwięki wlewały się do mnie z każdej strony. Przebudzenie się o świcie było ulgą. Drżąc jeszcze zarówno od bólu, który sprawiła mi noc, jak i od mokrego od rosy podłoża, wstałam i otulając się szczelnie rękoma, ruszyłam ku domkom.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 02-10-2010 17:57
Z szczoteczką w buzi Liam wyszedł po kilkunastu minutach z łazienki. Eleny już nie było na kanapie, ale słysząc jakieś odgłosy w kuchni udał się w tamtym kierunku. Szczotkując niedokładnie zęby powiedział niewyraźnie - Kevin całe dnie i noce spędza najprawdopodobniej w pracy i chyba już zamieszkał w tej swojej stacji. Możesz zamieszkać u niego do czasu aż nie wróci. Lepsze to niż spanie po kątach w domku. - zerknął na reakcję Eleny i szybko pobiegł do łazienki bo piana po paście do zębów nie mieściła już mu się w buzi.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 18:56
- W łóżku na pewno będzie mi wygodniej. - uśmiechnęła się, licząc po cichu na to, że Kevin nie wróci już do domku. Przyglądała się Liamowi, który w najlepsze szczotkował swoje zęby. W buzi miał tak dużo piany, że wyglądał jakby miał wściekliznę. Gdy zniknął ponownie w łazience, Elena zaczęła cicho chichotać. Skończyła robić kanapki z masłem orzechowym i zaczęła je jeść, podchodząc do okna. Nagle w szybie zobaczyła swoje odbicie i zorientowała się, że jest na buzi brudna od czekolady! Zrobiło jej się bardzo głupio, natychmiast chwyciła jakąś ścierkę i zaczęła trzeć buzię z całej siły, chcąc jak najszybciej pozbyć się tego brudu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 19:18
Nicholas się nudził.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 19:31
Juliet i Nicholas byli dziwni, jakby nie z tego świata - tacy opanowani i spokojni.
- Jak myślicie, kiedy przyjdą Wasi pobratymcy?
Razem z tymi słowami schowałem pistolety. Nie mógłbym kogoś zabić - to znaczy zabić ot tak, bezbronnego w celi, co innego na polu bitwy czy w obronie własnej.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 19:34
/Nie no ludzie ruszamy, bo takim tempem nigdy nie dojdziemy. smiley/

Richard nie mógł nigdzie znaleźć Dores dlatego postanowił iść bez niej. Wiedział, czy prędzej, czy później kobieta dojdzie- na pewnie nie ominęłaby takiej zabawy. Zdecydowanie ruszyli w głąb dżungli.
- Musimy podzielić się na dwie grupy- powiedział Alpert zwracając się do pozostałych.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 19:46
- Pewnie niedługo... Wtedy pożałujecie, że zamiast wypuścić niewinnych trzymaliście nas w celi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-10-2010 19:48
Nie mogłam ich już dłużej słuchać. O ile jeszcze Juliet starała się zachować pozory tak Nick zachowywał się arogancko i odpowiadał jak totalny popieprzony cwaniak.
- Chuje...- rzuciłam na koniec do więźniów i poklepując Bryana po ramieniu, wyszłam z więzienia. Udałam się wprost do domku Liama. Nie wiem czemu ale jedyne czego teraz potrzebowałam to jego towarzystwa. Przy okazji chciałam się dowiedzieć nieco więcej z tego co stało się w dżungli. Niewiele pamiętałam. Weszłam do środka bez zbędnego pukania. W kuchni zamiast Liama spotkałam Elenę. Może być...- pomyślałam, patrząc na rudą.
- Muszę się napić. Napijesz się ze mną?- spytałam dziewczynę. Zanim zdążyła odpowiedzieć już postawiłam przed nią kieliszek. Odmowy raczej się nie spodziewałam. Nalałam wódki- wiesz, myślałam że to ze mną coś jest nie tak... poważnie... ale patrząc i słuchając tych w celi nie mam już wątpliwości... - jednym haustem wypiłam alkohol.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 02-10-2010 19:48
/Dlaczego mnie nie znaleźliście??? smiley Jestem tylko parę metrów dalej! Niech mi ktoś pomoże smiley /


Dores nie mogła w żaden sposób się uwolnić. Gdym tak tylko miała jedną rękę wolną - myślała z rozpaczą. Jej sytuacja nie należała do najszczęśliwszych. W dodatku akurat teraz, gdy szykuje się atak na Dharmę!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 74 z 500 << < 71 72 73 74 75 76 77 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum