Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:26:23 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 80 z 500 << < 77 78 79 80 81 82 83 > >>
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-10-2010 00:12
- Ja nawet nie wiem jak to się stało, że zostałyście z Lil porwane. Jedynie wiem to co powiedziałaś dzisiaj Gigi. Wszystko przez to, że... - oderwał dłoń od głowy i dotknął szyi, na której ślady po pętli były coraz mniej wyraźne. - Powinienem się obawiać tych Agresorów? Czego oni od nas w ogóle chcą? - zapytał, ukradkiem spoglądając na lekko rozpięty rozporek u spodni Eleny, co spowodował zapewne upadek z tak wielkiej odległości.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 00:13
Ted podszedł do Kevina. W sam raz nadawał się
-Dores, jesteś w ciąży, wiesz o tym dobrze. On będzie Twoim ginekologiem! - wskazał Ted na przywiązanego Kevina, który chyba nie był świadomy tego co się dzieje.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-10-2010 00:17
Cooooooo? - Dores omal nie zakrztusiła się z wrażenia. Zbladła. Na tej wyspie kobiety w ciąży umierają. - powiedziała, a w jej oczach kryło się przerażenie. Będę musiała usunąć ciążę! - zaczęła mówić, panikując.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 00:24
-Żadnego usuwania ciąży, dlatego zatrudnimy pana Doktora by wszystko było ok. Co nie doktorku? - spytał się go mimo że miał zakneblowaną twarz.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-10-2010 00:28
Chciałam go zabić... - powiedziała ze smutkiem Dores. Czuła się, jak dziecko, któremu ktoś zabrał cukierka. Była już tak podniecona na myśl o przypalaniu Kevina na stosie!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 00:33
- Zostałyśmy porwane, bo przez przypadek natknęłyśmy się na Agresorów... Nie wiem, czego oni chcą. Nie są zbyt rozmowni. Wiem tylko tyle, że uważają, że ta wyspa jest niesamowita i że nie znoszą Dharmy... - wstała powoli, opierając się rękami o ścianę dołu. Nie zdawała sobie sprawy z tego, że ma rozpięty rozporek. Spojrzała do góry. Odległość była tak duża, że nie było szans na doskoczenie do klapy. Mimo wszystko podskoczyła. Skok sprawił, że rozporek rozpiął jej się jeszcze bardziej. Westchnęła i usiadła z powrotem koło Liama. - Powinieneś się obawiać niektórych Agresorów, bo niektórzy to wariaci....


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 00:36
Ted się zastanawiał. Jakie jest prawdopodobieństwo że znajdą drugiego lekarza na tej wyspie? Małe. Ale za to jest teraz okazja dać prezent Dores, za te wszystkie lata. No już dał prezent, zapłodnił ją lecz teraz chciał dać coś co lubiła. Ted podszedł do Kevina, ukucnął i wyjął nóż. Zabić czy nie zabić, o to jest pytanie. Po chwili wbił nóż w drzewo, obok twarzy Kevina. Wstał i podszedł do córki
-No to zabij go, uznaj to za prezent. Wszystkiego najlepszego - powiedział po czym usiadł obok, oczywiście nie mogło go ominąć takie przedstawienie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-10-2010 00:39
To by było za proste! - powiedziała rozochocona Dores. Zróbmy stos, przywiążmy go do pala i podpalmy! - cieszyła sie jak dziecko. Strach w oczach Kevina potęgował jej podniecenie. A ciążą zajmie się Juliet! - dodała. Już zapomniała o chwili strachu, który przeżyła.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-10-2010 00:43
- Ja też nie znoszę Dharmy... Może trochę mniej niż na początku ale jednak jakąś niechęć mam. Tylko, że ja z tego powodu nie mam zamiaru nikogo porywać. - Spojrzał na Elenę i jej podskok, który sprawił, że rozporek rozpiął się jeszcze bardziej. - Weź zapnij w końcu ten rozporek i nie mieszaj mi w głowie! - powiedział, ostentacyjnie odwracając głowę w bok, ukradkiem jednak na nią zerkając. - A Agresorów się nie boję... - dodał, wpatrzony w ścianę. Po chwili milczenia zaczął krzyczeć. - Effy!! Gigi!! Jesteście tutaj!? Wszystko w porządku!?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 00:46
-Ok córko, rób tak jak uważasz za słuszne - rzekł Ted, po tym morderstwie miał zamiar porozmawiać z porwanymi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-10-2010 00:54
Dores zaczęła zatem znosić materiał łatwopalny i składać go u stóp Kevina przywiązanego do drzewa, który aż się posikał ze strachu. Musi być duuuży ogień! - cieszyła się tak, jak rafalek wtedy, gdy budował bunkier ze śniegu.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 01:00
To było jak mignięcie, porównywalnie szybkie do błysku światła. Otoczenie (jakże cudowne, jeśli wziąć pod uwagę, że w jego skład wchodził Howard) nagle rozpłynęło się. W jej mózgu co prawda rozchodziły się jakieś odgłosy, ale ledwo słyszalne i przytłumione. Chciała otworzyć powieki, ale były zbyt ciężkie...
Obudziło ją światło, rażące, tak jasne, że w oczach zabłyszczały jej łzy. Kiedy pozwoliła im spłynąć po policzkach, obraz wreszcie się unormował i dostrzegła, że znajduje się w jakimś głębokim dole. Nie sama, a... z Jeffem.
- Yyy, Jeff? - zapytała, jakby chcąc upewnić się, że ta sytuacja to czasem nie wymysł jej wyobraźni.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 01:10
Elena nieco zawstydzona i zaskoczona spojrzała na swój rozporek, który faktycznie był rozpięty! Tylko pojawiam się blisko agresorów, to od razu mu się rozpina... - pomyślała i uśmiechnęła się, widząc reakcję Liama, który co chwilę na nią zerkał.
- Uciekniemy stąd. Jestem tego pewna. - powiedziała zdecydowanie, jednocześnie zapinając rozporek. Gdy Liam zaczął wołać, Elena zrobiła to samo.
- Hej!!! Jest tu jeszcze ktoś????



Edytowane przez Amelia dnia 03-10-2010 01:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 01:12
Mocne uderzenie w bok rozbudziło mnie. Kręciło mi się w głowie. Żołądek skakał. Miałam ochotę zwymiotować. Jeden oddech, drugi, trzeci. Powoli wszystko wracało do normy. Mroczki sprzed oczu zniknęły i po chwili pojawiła się standardowa ciemność.
-Gdzie ja jestem?- spytałam, mając nadzieję, że jest obok mnie ktoś, kto udzieli mi odpowiedzi na pytanie. Nic takiego jednak się nie stało. Na klęczki zaczęłam macać podłoże. Po chwili zorientowałam się, że ubita, wilgotna ziemia otaczała mnie z każdej strony- za wyjątkiem góry. Bałam się wstać, by nie uderzyć w coś głową. Powolutku wyprostowałam rękę w górę, jak przy odpowiedzi w szkole. Kończyna nie napotkała oporu. Nie wstawałam mimo to. Strach rozchodził się powoli po całym moim ciele.
Oprócz mnie w tym dziwnym pomieszczeniu był ktoś jeszcze. Obok siebie wyczułam drobną sylwetkę, najprawdopodobniej kobiety. Cucenie jej nie przyniosło skutków. Usiadłam pod ziemistą ścianą, podkulając nogi pod brodę. Nie wiedziałam, co się dzieje. Miałam ochotę się rozpłakać- właściwie już broda drżała niebezpiecznie, a do oczu napłynęły łzy. Nim dałam im upust, usłyszałam swoje imię. Serce zadrżało i podniosłam się. Głowa nie stuknęła o nic, byłam więc najprawdopodobniej w bardzo wysokim dole.
-Liam?!- odkrzyknęłam drżącym głosem. -Gdzie jesteś?!
Mimo strachu, jednocześnie poczułam ulgę. Dharmowcy byli tu ze mną...!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 03-10-2010 01:14
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 01:14
Czekając aż Dores skończy robić swoje przedstawienie, Ted podszedł do jednego z dołów, była tam Gigi i Effy. Spytał się cicho
-Wszystko w porządku? Nie jesteście ranne?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 01:17
Nim Liam zdążył odkrzyknąć cokolwiek, usłyszałam głos. Ktoś mówił do mnie cicho, lecz wyraźnie. Słowa dochodziły z góry. Od człowieka musiało dzielić mnie dobrych kilka metrów. Sęk w tym, że poznałam ten głos. Przemawiał do mnie mężczyzna, który zdradził Dharmę.
-Edgar?- upewniłam się i dam sobie głowę uciąć, że usłyszałam, jak przytakuje. -Co się dzieje? Uwolnij nas stąd, póki agresorzy przyjdą!!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 01:25
-Nie - powiedział po czym zaczął się śmiać jak wariat - Nie, nigdzie nie idziecie, tutaj jesteście bezpieczni. Odpowiedz na moje pytania - rzekł, zastanawiał się z kim rozmawia, pierwszy raz słyszy ten głos.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 01:30
Łzy natychmiastowo napłynęły do moich oczu. Brakowało mi teraz Effy. Na pewno odszczeknęłaby się mężczyźnie i przygadała mu... Zamiast tego miałam nieprzytomną osobę, której pewnie nawet nie znałam.
-Nie jesteśmy ranne.- powiedziałam cicho, opuszczając głowę. Po lewym policzku spłynęła słona, samotna łza.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 01:46
-To dobrze, jutro wam zorganizuje śniadanie. Jak się nazywasz? -spytał się jej cicho, tak by ona słyszała tylko.
Edytowane przez Furfon dnia 03-10-2010 01:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 01:48
-Gianna.- odpowiedziałam słabo i siadłam po turecku na ziemi. Ani jedna łza więcej już nie uleciała. -Dlaczego przeszedłeś na stronę Innych?- spytałam po chwili, zwracając głowę ku górze, choć i tak nie mogłam przecież zobaczyć twarzy mężczyzny.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 80 z 500 << < 77 78 79 80 81 82 83 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum