Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:49:57 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 87 z 500 << < 84 85 86 87 88 89 90 > >>
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 20:44
Elena zanim zdążyła zareagować, już została wyciągnięta z dołu przez Dores, która przyłożyła jej nóż do gardła i zaczęła szarpać jak szmacianą lalką. Elena próbowała się uwolnić z jej uścisku, jednak nadaremnie.
- Puszczaj mnie, Ty wiedźmo! - zawołała gniewnie i spojrzała na Liama. - Nie słuchaj ich! Nie podpalaj go! Przecież... On chyba żyje!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 20:44
- Ty chyba nie bardzo wiesz o co tu chodzi, kochanie- rzekła do Veronici, wracając do swojego spokojnego tonu- Lepiej mi to oddaj bo kogoś postrzelisz- skinęła głową na pistolet, wciąż celując w Dores... Albo w Elenę...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-10-2010 20:45
Dores była w potrzasku. Nadal trzymała Elenę, ale nie mogła wykonać ruchu. Szach... - pomyślała. Teraz mógł jej pomóc tylko Jeff albo Edgar, ale jeden leżał na ziemi, a drugi gdzieś odszedł. Jeeeeff! - wrzasnęła. Pomóż mi, albo już nigdy mnie nie dotkniesz!. Pomyślała, że ten szantaż może zadziałać, gdyż Dores pociągała go.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 20:51
- Ani mi się śni... - Syknęła do Bachman. Było prawdą, że ostatnio Veronica była trochę nieobecna i wróciła do starego trybu życia "Trzymaj się z boku i nie mieszaj się", ale mniej więcej wiedziała co i jak. Wycelowała w Juliet. Postanowiła pomóc Jeffreyowi, który chciał pomóc Dores... a skoro Bachman celowała w Dores trzeba było wycelować w nią. - Opuść broń... - Powiedziała roztrzęsionym głosem. - Albo... albo cię zabiję... - Rzuciła wiedząc, że nigdy nie spełniła by tego co powiedziała.
Edytowane przez shan dnia 03-10-2010 20:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 20:53
- Dziękuję, naprawdę, Nick - wyjąkała, wychodząc po drabince. Buchnęło w nią świeże powietrze. Jej oczy zarejestrowały całe wydarzenie. Przy drzewach stała grupa ludzi. W całej szamotaninie dostrzegła Kevina, Liama, Elenę i agresorów.
- Po co to robicie? Naprawdę chcecie nas wszystkich wyzabijać? - zapytała, patrząc w oczy Nicka.
Jednocześnie czuła pokusę rzucenia się w stronę swoich. Chciała odwiązać Kevina od drzewa, chciała uchronić Elenę od tej Rozczochranej i Liama, ale w tej sytuacji nie mogła tak po prostu czmychnąć. Nie, nie teraz, kiedy jej zaufał.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 20:54
Juliet w rozbawieniu zmarszczyła brwi, jakby zobaczyła słodkiego szczeniaczka smażącego jajecznicę w maleńkiej czapeczce kucharza na główce.
- Ty to byś nawet nie rzuciła we mnie naleśnikiem podczas bitwy na żarcie- rzuciła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-10-2010 20:55
Jeff był Jeff spoglądał na sytuację z boku. Słyszał krzyki, płacz i złość w oczach Lilianne.
- Spokojnie. Nie możesz się denerwować, bo zaraz i nas pozabijają.
Rozejrzał się po dole, w którym byli. Z boków wystawało kilka konarów. Starał się po nich wydrapać, ale spadł i się poobijał.
- Cholera. Nawet jako więźnia mnie olewają. Masz jakąś broń czy coś w tym rodzaju? - zapytał ją.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 20:55
- Raczej nie wszyscy tego chcą, ale większość... Z resztą zobacz co się tam dzieje, ja sam do końca nie wiem kto jest z kim już - wskazał na grupę osób.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 20:56
//Goose, jak na moje to Juliet zrobiła mu przysługę (znowu) i Liam jest teraz uwolniony, chyba że ktoś w niego celuje smiley//
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 20:57
Jeffrey wziął głęboki oddech i mimo ogromnego bólu w okolicach nerek, mostku i kręcenia w głowie wstał. Zachwiał się i przyłożył dłoń do głowy. Jako, że Veronica zajęła się Juliet, Moser podszedł pewnie do Liama i pociągnął go za ramię. - Podpalaj go, natychmiast!! Bo będzie źle z twoją koleżanką! - Rzucił wskazując scyzorykiem na Elenę.

/ja celuję, swoim scyzorykiem smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-10-2010 21:02
Liam już w tym wszystkim się pogubił. Każdy do każdego mierzył, w oddali mignęła mu Lilianne wychodząca z dołu, Kevin powoli odzyskiwał przytomność, Elena nadal miała nóż na gardle. - O co wam do ku*wy nędzy chodzi? Niech ktoś kto potrafi się jasno wyrazić powie! - krzyknął zirytowany. Chwilę później głos zabrał Jeffrey. - Chyba Cię poje*bało synek... - odrzekł.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 03-10-2010 21:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-10-2010 21:03
Tymczasem Lilianne opuściła dół, a Jeff patrzył się tylko w górę z niedowierzaniem.
- Cholera. - nie mógł więcej powiedzieć.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 21:04
"Podpalaj go, natychmiast!" - usłyszał Nicholas. Jeffrey chyba za długo przebywał z Dores... Cała sytuacja wyglądała jak zimna wojna o podpalenie Kevina - wszyscy stali z bronią w ręku i nic więcej się nie działo. Do Kevina właściwie nic nie miał... Wyciągnął mu kule z ramienia gdy pierwszy raz trafił do celi. Nie wiedział, co ma robić.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 21:05
/Lincoln, czemu sie pogubiłeś ? Popatrz:
ja dałem wolność liamowi, a dores związała kevina i każe mu go podpalić na stosie, ale ja celuje w dores, a ona ma nóż na gardle eleny, do tego skopałem jazeerę, która teraz grozi liamowi nożem, a shan do mnie strzela, natomiast lion uwolnił gooseberry, a gianna sie drze w niebogłosy. Richard oczywiście zastanawia się czy dobrze sie umalował/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 21:12
Veronica była wściekła, ale nie była też zdolna do oddania strzału. Poza tym miała jeszcze tylko jeden nabój. Przełknęła ślinę. Uświadomiła sobie, że zgrywa kogoś kim nie jest i nigdy nim nie będzie, ale nie mogła teraz opuścić broni.
Juliet może i była pewna, że nie odda strzału, ale Veronica wiedziała, że Bachman może rozważać i tę drugą opcję w, której osuwa się martwa na ziemię.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 21:15
Ashley przyglądała się całej tej zaistniałej sytuacji. Oparta seksownie o drzewo, śmiała się w duchu z głupoty Agresorów. Zresztą ta banda nie mogła się nazywać Agresorami. Zamiast współpracować, wszyscy mają swoje racje. Jedni chcą torturować i zabijać, drudzy negocjować. W t5ej właśnie chwili powinien zadecydować Przywódca, przed którym każdy będzie czuł respekt. Niestety takiego Przywódcy nie było. Sama popierała działania Juliet, całym sercem była z nią. Ludzie, spokojnie ! - krzyknęła na całe gardło, wychodząc na środek polany. Celując do siebie i kłótniami nic nie wskóracie. Żadna strona nie ustąpi, to jest pewne. Jesteśmy Agresorami, jedną grupą, a zachowujemy się jak rozwrzeszczane stado małpiszonów. Decyzję, co zrobimy z więźniami, powinien podjąć Przywódca, a że go nie mamy...proponuję wybór nowego Lidera - omiotła groźnie wszystkich po kolei, jej zdaniem to było jedyne wyjście. Co wy na to ? - spytała blondynka.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 21:16
Josh tylko strzelił facepalma jak zobaczył to wszystko. Niby prawie wszyscy chcieli pokoju, a zachowywali się jak dzieci. Podniósł się z miejsca.
- Wszyscy odkładajcie broń! - krzyknął. Nie wytrzymał. - Kurwa, opanujcie się! Ashley ma rację!
Edytowane przez panda dnia 03-10-2010 21:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 21:17
Ted nie wiedział co się dzieje, co robił przez ostatni czas. Po chwili zorientował się, że trwa wojna domowa, wśród agresorów jest zdrajca - Juliet oraz Richard, którzy chcą paktować z Dharmą. Szybko wyciągnął z dołu krzyczącą Gigi, trzymał nóż na jej gardle.
-Koniec tego szaleństwa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 21:17
- Nie no weź Ashley, nikt nikogo nie posłucha- powiedziała do blondynki która również pojawiła się znienacka- Dores nie przegadasz, Veronica sie nie liczy, Jeffrey też nie da rady nic zrobić, wiadomo że nikt do nikogo nie strzeli, to tylko przedstawienie. Będziemy tak tu stali do rana i nikt nie ustąpi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 21:20
-Zgadzam się z Ashley, niech zostanie wybrany nowy przywódca, który zdecyduje o wszystkim. A na ten czas wszyscy z Dharmy wrócą do dołów. Ja jestem gotów odłożyć broń, myślę że inni to samo zrobią w takiej sytuacji. Wybory!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 87 z 500 << < 84 85 86 87 88 89 90 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum