Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 20:23:43 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny00:12:16
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 89 z 500 << < 86 87 88 89 90 91 92 > >>
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:02
Ashley uśmiechnęła się lekko do Edgara. Chyba w pierwszej kwestii się z sobą zgodzili. Spojrzała na każdego po kolei i w końcu postanowiła też kandydować. Ja będę dążyła do tego, by na Wyspie zapanował spokój i żeby wśród nas nie było takich spięć jak teraz. Zakończymy wojnę z Dharmą, jednak zanim zaatakujemy, damy wolny wybór profesorkom, by mogli się do nas przyłączyć, jednak jeśli odrzucą naszą propozycję, zginą w okrutnych torturach - wygłosiła przemowę i usiadła na pobliskim głazie, czekając na wyniki.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:06
- Tak może nie powinnam być taka... taka nieopanowana... - Wzruszyła ramionami. - W każdym bądź razie nasz grupa jest na skraju rozpadu i jeszcze ten Jacob... coraz częściej mam wrażenie, że jest to bajeczka wyssana z palca... gdyby istniał... gdyby istniał nie dałby nam byśmy dopuścili się do czegoś takiego... nie dałby zginąć tak wielu naszym ludziom.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-10-2010 22:11
Jakiś nieznajomy Agresor odprowadził Liama do dołu. Wydawał się być najsympatyczniejszy z nich wszystkich. Liam bez robienia większych problemów i scen zszedł po drabinie na dół i jak gdyby nigdy nic zaczął dłubać patykiem w ścianie, w której otwór był już dość głęboki. Czekał aż reszta towarzyszy wróci do dołów, wydawało się to kwestią czasu.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:12
- Och... Mówiliśmy już na ten temat. Kulka od Dores wtedy mnie tylko czeka albo raczej spalenie czy ukrzyżowanie. Nie wiem jak się jej pozbyć... - powiedział, a myślach przestrzegał się aby nie dać się naciągnąć na jakąś kolejną pułapkę ze strony Dharmy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:13
- To samo można powiedzieć o Bogu, Ver. Nikt go nie widział, a jednak tyle ludzi w niego wierzy. Najlepiej zawsze słuchać wszystkich stron. - powiedział. Zaczęła się otwierać. Było lepiej. Pobyt u Agresorów zahartował ją. Jacob istniał i wiedział, co robi, sprowadzając ją tutaj. - Nie jesteś nieopanowana, tylko... - zawahał się. Nie chciał jej urazić. - Niedoświadczona?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-10-2010 22:13
Dores była wściekła. Wszyscy popsuli jej prezent od ojca. W furii pchnęła Elenę na bok, nie zważając, na co ona upadnie, zapaliła zapałkę i rzuciła w oblanego benzyną Kevina. Lloyd od razu zajął się ogniem, krzycząc na cała wyspę.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:14
- Dores nawet nie zauważy twojego zniknięcia. Zwiększymy ochronę ogrodzenia. Zresztą i tak to jest konieczne po ostatnich wydarzeniach. Nick, pomyśl racjonalnie. Być może to Twoja ostatnia szansa na normalne życie. Więc? - spojrzała na niego pytająco.
Chwilę później rozległ się krzyk. Lilith blada jak ściana zwróciła głowę w kierunku, z którego dobiegał.
- Nie!! - rzuciła się w jego stronę, wyrywając się Nicholasowi - NIE, Kevin! - ściągnęła sweter i usiłowała ugasić nim ogień, uderzając w płomienie, co w efekcie tylko rozpaliło i tę część garderoby.
- Co ty zrobiłaś głupia popierdolona wywłoko?!! - krzyknęła i zaczęła okładać Dores kopniakami i pięściami tak, że ta upadła na ziemię. Waliła w nią grubą podeszwą buta ze łzami w oczach.
Edytowane przez Gooseberry dnia 03-10-2010 22:18
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:16
- Dałam się ponieść emocjom... tak to nazwijmy... jestem za słabą osobą... nigdy nie mogła zrozumieć dlaczego zostałam sprowadzona na tą wyspę... bardziej nadaje się do nich. - Kiwnęła głową w stronę dołów. - Coraz częściej marzę by opuścić to miejsce... - Dodała ciszej. Spojrzała w stronę płonącego Kevina - nie mogła mu pomóc. I pomyśleć, że jeszcze przed chwilą broniła tej psychopatki.
Edytowane przez shan dnia 03-10-2010 22:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:17
Nicholas miał odpowiedzieć Liliannie, gdy usłyszał krzyk Kevina.
- Jezu... - odwrócił się do blondynki, która pobiegła do ognia a potem zaczęła walić w Dores. Nicholas nie reagował.
Edytowane przez Lion dnia 03-10-2010 22:20
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:22
- Zależy co chcesz nazwać słabą osobą. Ja raczej tak określiłbym Dores. Kobieta z problemami, całą złość wyładowuje na tym, kto akurat zajdzie jej drogę. Chciałabyś być taka jak ona? Według mnie każdy z nas ma inne cechy, dzięki których może czuć się tutaj wyjątkowy. Ty też takie posiadasz. - próbował dodać jej otuchy. Celowo pominął jej wzmiankę o opuszczaniu wyspy. Obiecał sobie, że jeżeli on będzie miał taką możliwość, zabierze ją ze sobą. Też nie czuł się tu dobrze.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-10-2010 22:23
Dores nawet nie wiedziała, skąd nadeszło zagrożenie. Upadła na ziemię i kiedy tylko próbowała się podnieść, dostawała kopniaka. Jej ciąża mogła tego nie przetrwać,. Odruchowo zasłoniła głowę rękoma.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:26
- Jeszcze przed chwilą zachowywałam się jak ona i chciała zabić ją.... - i nie żałuje tego (dodała w myślach) - Dzięki... czuję się trochę lepiej... - Powiedziała i faktycznie poczuła się nieco lepiej. Wreszcie ktoś ją zrozumiał. - Cóż... pozostaje nam czekać i mieć nadzieje, wybrany przywódca zaprowadzi porządek i pokój. - Rzekła starając się zmienić temat.

/dobranoc/
Edytowane przez shan dnia 03-10-2010 22:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:26
Elena czuła się coraz bardziej zdezorientowana... Liam nagle został odprowadzony do dołu, a Dores odepchnęła Elenę tak mocno, że dziewczyna straciła równowagę i upadła na kamień, rozdzierając sobie koszulkę i raniąc sobie brzuch. W tym momencie Dores podpaliła Kevina, a chwilę później na miejscu pojawiła się Lil i zaczęła bić Dores. Elena patrzyła na to wszystko z otwartą buzią, nie zwracając uwagi krew kapiącą z rany. Przez chwilę miała ochotę po prostu uciec, jednak... Nie ruszyła się z miejsca.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:29
Lilith, napełniona jakąś dziką energią, nagłym wybuchem emocji i tym przerażającym widokiem palącego się człowieka atakowała Dores. Nie znała dobrze Kevina, ale to nie było w tym momencie ważne. Ważne było to, że ta psychopatka podpaliła CZŁOWIEKA. Była zdolna do tak okropnego rodzaju zabójstwa. Lil nie przestawała kopać. Obkładała ją na oślep butem z każdej strony: w brzuch, ramiona, nogi. Łzy kapały z jej oczu. Dookoła roznosił się odór palonego ciała.
- Chcesz?! Chcesz? Mogę Cię podpalić suko! - wysapała, dysząc i jednocześnie nie ustając w kopaniu.
Edytowane przez Gooseberry dnia 03-10-2010 22:30
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:30
Nikt nie zareagował, więc mężczyzna w końcu podbiegł do kobiet, złapał Lil w pasie i pociągnął ją do tyłu tak, że oboje upadli na plecy. Jeszcze tego brakowało, żeby zabiła Dores.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-10-2010 22:31
Dores leżała nieprzytomna po tym, jak dostała kopniaka w głowę od Lil. Była ranna, miała złamane dwa żebra i Jacob wie, co jeszcze.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:32
- Ja nadzieję straciłem już dawno. - mruknął i wrócił do lektury. Był jednak zadowolony. Nie pamiętał już, kiedy ostatnio ktoś mu dziękował. Mimo wszystko taka normalna rozmowa sporo mu dała. Zaraz potem wrócił do starego stanu, kiedy poczuł ten dziwny zapach. Wiedział, co się tak paliło, ale nie dopuszczał tego do wiadomości. Spojrzał na ognisko. Dores leżała obok. Z tymi podkrążonymi oczami wyglądała, jakby była martwa. Podszedł do niej, podniósł i wziął na ręce z lekkim obrzydzeniem. Zaniósł ją do namiotu. Nie było tam jednak nic prócz bandaży. Postanowił spróbować źródełka, w końcu nie było daleko.
Edytowane przez panda dnia 03-10-2010 22:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:32
- Puszczaj, puszczaj! - wierzgała rękami i nogami, przepychając się z Nickiem. Ten jednak był zdecydowanie silniejszy. Chwilę później, opadła bezsilnie na plecy i po prostu się rozpłakała.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 22:32
Ted rzucił się na Lili, przygniótł ją i obezwładnił. Nie mógł pozwolić by jego córka była bita, by jego z jego dziećmi było coś nie tak. Związał jej ręce, teraz trzymał ją mocno przy sobie. Nawet nie zauważył, że obok jest Nicholas, który ją już trzymał. Spojrzał na obecnych, zastanawiał się kto ją uwolnił. Krzyk Kevina był coraz głośniejszy, facet umierał a nikt mu nie chciał skrócić cierpienia
-Kto ją uwolnił? - spytał się Ted głośno, by nikt sam nie mógł uciec z dołów. Po chwili podbiegł do Dores, zaczął sprawdzać czy żyje.
Edytowane przez Furfon dnia 03-10-2010 22:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-10-2010 22:35
Po kilku minutach pracy, która dawała mizerny efekt, Liam rzucił w bok patyk. - Ech... gdzie oni są? - pomyślał, bo już dawno wszyscy Dharmowcy powinni wrócić do swoich dołów. Zamiast tego z góry dobiegały dzikie wrzaski. Liam wszedł na górę po zostawionej na ścianie drabinie, lecz nie mógł podnieść do góry klapy. Zdołał jednak wypatrzeć wielkie ognisko. - Kevin... - wyszeptał z przerażeniem i tracąc równowagę spadł na ziemię.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 89 z 500 << < 86 87 88 89 90 91 92 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum