Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:53:30 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 92 z 500 << < 89 90 91 92 93 94 95 > >>
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:29
Jako że nie znalazł nikogo! w obozie agresorów kto mógłby pomóc, pobiegł w głąb dżungli, zostawiając ich wszystkich. Omijał intuicyjnie drzewa, nie wiedział że teraz więźniowie uciekają, teraz go to nie obchodziło, chciał znaleźć kogoś, kto uratuje jego córkę. Biegł trzymając ją mocno, zagłębiał się w głąb dżungli, już raz tam był, raz...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:30
- Tak? A można nią odpływać kiedy się chce?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:30
-Jeszcze nie dopracowałam planu do końca!- odpowiedziałam mu. Biegliśmy tak szybko, jak nie biegłam jeszcze nigdy. Wkrótce odgłosy obozowiska nie docierały do naszych uszu. Musieliśmy przebiec co najmniej pięć kilometrów, kiedy w końcu zatrzymaliśmy się, dysząc ciężko.
-Trzeba skombinować broń.- powiedziałam szybko. -A co dalej... Nie wiem. Chyba mój plan nie był zbyt dobry...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:30
Josh zawołał Nicka głośniej, i wystrzelił kolejny nabój swojego rewolweru.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:32
- Nie wiem. Ale jestem pewna, że to nie byłby problem. Nikt nie będzie mnie tu trzymał na siłę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:34
- Co jest!? - odkrzyknął do kogoś, kto zapewne pomagał Richardowi odkręcić tusz do rzęs. Miał dwóch Dharmowców do pilnowania i omawiał z jednym z nich jego opuszczenie wyspy, nie miał czasu na jakieś błahostki. - Kiedy możesz odpłynąć?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-10-2010 23:35
- "Jeszcze nie dopracowałam planu do końca!" - gdy tylko to usłyszał natychmiast zwolnił. Nie spowolniło to jednak ich ucieczki bo Gianna mocno ściskała dłoń Liama i teraz ona nadawała tempo biegu. Liam chcąc, nie chcąc musiał biec dalej. - Myślałem, że przemyślałaś to! - powiedział lekko zdenerwowany tym, że przez taką akcję mogą zaszkodzić pozostałym osobom. Po przebiegnięciu kilku kilometrów, zdyszany Liam schylił się, dłonie opierając na kolanach i zaczął ciężko oddychać. - Jesteś szalona Gigi. - odpowiedział na słowa o broni, śmiejąc się bardziej z bezradności niż śmieszności tej sytuacji.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:40
-Miałam na przemyślenie planu jakieś dziesięć sekund, cwaniaku! Ty się lepiej ciesz, że nie gnijesz dalej w tym dole... No chyba, że chcesz wrócić, to załatwię Ci to bez problemu.- powiedziałam wesoło, siadając po turecku. Zaśmiałam się na słowa mężczyzny. -Podsumujmy naszą sytuację.- powiedziałam. -Elena i Lilianne są na powierzchni, tak? Zdążyłeś zaobserwować, ilu ludzi je pilnuje? Moglibyśmy je odbić.- powiedziałam śmiertelnie poważnie i na dowód tego, że nie robię sobie jaj, zasalutowałam.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:41
Josh kichnął (smiley) tak, żeby Nick go usłyszał. Tylko oni wiedzieli, że to był ich specjalny kod, używany tylko w nagłych przypadkach. Potem wystrzelił jeszcze raz z rewolweru.
Edytowane przez panda dnia 03-10-2010 23:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:43
- Jak najszybciej. Muszę tylko znaleźć osobę, która umie obsługiwać łódź podwodną. Mam nadzieję, że reszta osób też będzie chciała wyjechać ze mną. - zaczęła się zastanawiać, co by zrobiła, gdyby Liam postanowiła zostać na wyspie. Jednak po chwili odrzuciła te myśli, niech Przyszła Elena się o to martwi.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-10-2010 23:46
- Oj dobra, dobra - powiedział uśmiechając się do Gigi, starając aby ton jego głosu miał w sobie wyczuwalny uśmiech. - Nie widziałaś tego, ale zrobiłem z Eleną dość duży podkop i prędzej czy później wydostalibyśmy się stamtąd. zaśmiał się i położył na ziemi, podpierając się łokciem, jakby był na jakiejś majówce a nie podczas ucieczki od psychicznych Agresorów. - Chyba tak, są na powierzchni. Ale w dołach ciągle jest Jeff, Effy, Bryan i Lesli - zaczął wyliczać kolejne imiona na palcach. - Oj Gigi, to będzie nasza pierwsza misja i od razu tak trudna. Gdyby udało się nam skontaktować z Lil i Eleną byłoby łatwiej wydostać tych uwięzionych. Możemy wziąć Dharmabusa z wioski. Jesteśmy chyba całkiem niedaleko - powiedział i zaczął się rozglądać jakby wiedział gdzie dokładnie jest.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-10-2010 23:48
Majacząca Dores wypowiedziała: Edgar, jak Naomi imię Desmonda i ponowie straciła całkiem przytomność. Chciwie czepiała się życia, ale ono co chwilę starało się umknąć. Była bezradna po raz pierwszy w życiu!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:54
Zaiste, wyczułam uśmiech smiley
Słuchałam wypowiedzi mężczyzny, podwijając nogawki brudnych od ziemistej podłogi spodni.
-Może wyślijmy im znaki dymne? Albo... Albo ja wiem!- klasnęłam w dłonie- Znam alfabet Morse`a!!- z entuzjazmem wstałam, kiwając rękoma, by i Liam podniósł się z miejsca. Milczenie jednak oznaczało, że nie jest to dobry pomysł. -Oj no dobra, w ostateczności możemy iść po tego Dharmabusa. Ale wiesz? Oni przecież chyba przywieźli nas jednym. Musi być gdzieś w okolicy. A jeśli nam się poszczęści... Nikt nie będzie go pilnował..- usiadłam z powrotem, ręką jednej ręki kręcąc kółka na powierzchni drugiej, próbując wymyślić coś konstruktywnego.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:57
To był znak. Strzały ze strony agresora, dobiegające z któregoś dołu. Uciekająca Gigi i Liam, którzy przemknęli nieopodal niczym błyskawice. Uśpiona czujność strzałami przez Nicholasa. To był dodatkowo TEN moment.
- Przepraszam, naprawdę tego nie chciałam... Proponowałam... - to powiedziawszy, kopnęła mocno Nicka w piszczel i pociągnęła Elenę za rękaw.
Rzuciły się w ucieczkę, przemykając między chaszczami i znikając z pola widzenia oszołomionego Fursa.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-10-2010 23:58
Ted biegł przez dżungle, nagle odnaleźli mały staw, zamarznięty. Na drzewie obok siedziała sowa s i patrzyła swoimi oczami. Ted wiedział co to jest. To była jego szansa, tylko tak mógł uratować Dores, musiał się poświecić....
-Oddam duszę jeśli uratujesz jej życie - powiedział głośno. Czekał na...


//nie chce nic mówić ale powiem. Uciekacie - ja nie mam nic przeciwko, tylko żebyście jutro nie narzekali że nie dostajecie fabuły, bo w takim celu zostaliście porwani najprawdopodobniej smiley //
Edytowane przez Furfon dnia 04-10-2010 00:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 00:00
Elena nie doczekała się odpowiedzi Nicholasa, bo Lil postanowiła działać. Kopnęła Nicholasa w piszczel i natychmiast obie dziewczyny zaczęły pędzić ile sił w nogach przed siebie, zostawiając w oddali obóz agresorów... Obie miały rozpięte rozporki, ale Elena zupełnie o tym w tej chwili nie myślała.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-10-2010 00:01
Liam patrzył bez większego entuzjazmu na pokaz alfabetu Morse'a w wykonaniu Gianny. - Wiesz co? To chyba nie jest najlepszy pomysł. - zaśmiał się szczerze po chwili demonstracyjnego milczenia. - Nawet nie pomyślałem o tym. - powiedział na temat Dharmabusa. - Jak byliśmy u Agresorów to nigdzie go nie widziałem. Musieli nas wcześniej z niego wysadzić. - próbował sobie to przypomnieć, ale fakt że był wtedy dość nieprzytomny utrudniał to. - Chodź, rozejrzymy się po okolicy. Może go nawet wywąchasz po zapachu benzyny - podał Gigi dłoń i podciągnął ją do góry, dopiero po chwili orientując się, że powiedział coś głupiego. - Chyba się trochę zapomniałem. Przepraszam. - dodał, nie puszczając jej dłoni.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 00:07
// spoko loko furf smiley

Uśmiech momentalnie zniknął z mojej twarzy, gdy mężczyzna potraktował mnie jak ślepego psa. Skrzywiłam się na dźwięk słów przeprosin.
-Nie... Nic nie... szkodzi.- wychrypiałam. -Chodźmy już...- i nie czekając na mężczyznę, wyrwałam swą dłoń z jego ręki i ruszyłam przed siebie, odgarniając ręką krzaki i gałęzie drzew.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 00:07
Dopiero podczas niezwykle szybkiego biegu, poprzez nasiloną wentylację w okolicach guzika od spodni dotarło do Lil to, że Elena rozpięła jej rozporek.
- Też sobie zasuń, bo jeszcze zimny podmuch nam zaszkodzi - wydyszała, śmiejąc kącikiem ust.
Edytowane przez Gooseberry dnia 04-10-2010 00:08
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-10-2010 00:13
Po tym jak Gigi wyrwała z uścisku swoją dłoń, Liam został przez chwilę z tyłu po czym szybko ruszył do przodu i dogonił Giannę. Objął ją przyjacielsko ramieniem i powiedział - Hej, jest mi naprawdę głupio. W ogóle nie wiem czemu mi coś takiego przyszło do głowy. Jeszcze raz Cię przepraszam... - lekko zacisnął dłoń na jej ramieniu, zatrzymując ją. - Chodźmy lepiej tędy - po ujrzeniu bagna, skierował się z Gianną na inną drogę. - Nie jestem pewien, ale chyba... - nie dokończył zdania bo poczuł zapach spalenizny i zauważył w oddali unoszący się dym.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 92 z 500 << < 89 90 91 92 93 94 95 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum