Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:43:36 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 93 z 500 << < 90 91 92 93 94 95 96 > >>
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 00:17
Szłam przed siebie szybko. Osiemnaście lat. Tyle czasu żyłam już na świecie. Tyle czasu słuchałam docinek tego typu. A jednak wciąż bolało... Liam dobiegł do mnie i otoczył mnie ramieniem. Machnęłam ręką.
-Nie, nie ma sprawy...- westchnęłam. -Już się nie gniewam.
W tym momencie do nozdrzy doszedł swąd dymu. Uniosłam brew i pomknęłam szybko w tamtym kierunku. Liam został gdzieś z tyłu. Na moje nieszczęście wpadłam wprost na... Edgara. Czując, że ktoś stoi przede mną, przełknęłam ślinę.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 00:22
Poczuł to wewnątrz siebie, przez krótką chwilę. Upadł na ziemię, Dores spadła na ziemię lecz się nie poobijała. Trwało to minutę, a może godziny, sam nie wiedział ile to trwało. Gdy to minęło spojrzał na swoją córkę, która była już cała. Oddychała swobodnie, była zdrowa jak ryba.
-To dla Ciebie córeczko -powiedział, nie wiedział czy ona słyszała czy nie. Zrobił to, poświecił się dla niej. Teraz był już...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 00:23
"Też sobie zasuń, bo jeszcze zimny podmuch nam zaszkodzi" - po tych słowach Elena wybuchnęła śmiechem i w biegu zapięła sobie rozporek. Nie wiedziała jak długo pędziły ani dokąd zmierzały. Biegły jak w transie, aż w pewnym momencie wpadły na Liama, dosłownie go taranując. Cała trójka upadła na ziemię.



Edytowane przez Amelia dnia 04-10-2010 00:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-10-2010 00:24
Nim Liam się zdążył zorientować, Gianna zniknęła między drzewami. - Hej, Gigi! Jesteś tu? - wołał cicho, aby w pobliskim obozie Agresorów nikt go nie usłyszał. Błądził między drzewami, starając się natknąć na ślady rudowłosej, jednak bezskutecznie. W pewnej chwili usłyszał szelest liści, który coraz bardziej się nasilał. Odwrócił się w jego kierunku i momentalnie wpadły na niego Elena z Lil. Rozpędzone dziewczyny powaliły Liama na ziemię, same upadając obok. - Dobrze Was widzieć. - zareagował momentalnie z uśmiechem Norton.

/dobranoc ostatecznie już smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 04-10-2010 00:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 00:25
ON nie kontaktował się teraz że światem, nie wiedział że ktoś jest obok wiec każdy mógł swobodnie obok niego przejść. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 00:40
ON nie kontaktował, dlatego JA wycofałam się. Najpierw powoli i spokojnie, po chwili już biegłam co sił do przodu, by tylko nie wrócić do mężczyzny. To był jeden z agresorów- byłam tego pewna. Usiadłam pod jednym z drzew kilkaset metrów dalej, nie mając pojęcia, co ze sobą zrobić.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 00:51
ON po chwili wyczuł że KTOŚ był obok, lecz uciekł ten ktoś. Spojrzał na Dores, która żyła lecz się jeszcze nie wybudziła. Wziął ją na ręce i pobiegł dalej, w bezpieczne miejsce...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 01:18
JA, usiadłszy pod drzewem, zastanawiałam się, kim był ON i dlaczego nie zaatakował. Zbiegliśmy im... Zbiegliśmy... Uśmiech mimowolnie pojawił się na MOJEJ twarzy. Ciekawe, jak zareagują gdy dowiedzą się, co zrobiliśmy! Jednocześnie myślałam o Liamie. Zgubiliśmy się. Nasz plan poszedł się chędożyć. Westchnęłam. Na pewno znajdzie mnie, gdy nastanie ranek...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 01:31
Elena przyłożyła rękę do brzucha. Na skutek zderzenia, rana zaczęła mocniej krwawić. Nie przejęła się tym za bardzo, tylko spojrzała w bok, żeby zobaczyć, z kim się zderzyły, bo w biegu nie rozpoznała tej osoby.
- Liam? - zapytała nie ukrywając swojego zaskoczenia. Tego zupełnie się nie spodziewała, bo nie zauważyła, że on i Gigi zdołali uciec. - To... Udało Ci się zrobić ten podkop i się wydostać? Wow, a myślałam, że ten patyk się do niczego nie nadaje...



Edytowane przez Amelia dnia 04-10-2010 01:32
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 01:48
Ruda czupryna opadła na zieloną podłogę dżungli. Jeszcze przez chwilę zastanawiałam się nad tym, jak wygląda zielony kolor. Mama kiedyś opowiadała mi o barwach. Zwykle łączyła je w pary z uczuciami i dziwnymi rzeczownikami, stąd żółty był dla mnie radością, czerwony namiętnością, niebieski chłodem... A zielony był wolnością i nadzieją.
Czy czułam się teraz wolna? Czy ogarniała mnie nadzieja? ... Na te pytania nie zdążyłam już sobie odpowiedzieć. Zasnęłam i wszystkie troski, związane z agresorami uciekły, dając mi pierwszy od kilku dni spokojny, wyrównany sen.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 06:40
/ nikt mnie nie chce wypuścić to robię turbodymomena
Otworzył oczy. Ze zdziwieniem stwierdził, że ręka już go nie boli. Musiała być po prostu stłuczona. Zauważył, że poprzedni właściciele dołka zostawili delikatne wgłębienia w ścianie, jakby do wspinaczki. Strzelił ostatni raz i schował pistolet. Zaczął się wspinać na górę. Za pierwszym razem prawie od razu spadł na podłogę. Za drugim był już blisko otwarcia kraty, ale nie udało mu się. Syzyf, kurwa, przemknęło mu przez myśl. Postanowił spróbować jeszcze raz. Ostatkiem sił otworzył kratę i wyszedł z dołka. Uszedł jakieś kilkanaście metrów i padł na ziemię. Ciężko oddychając, powtarzał szeptem:
- Dla agresora nie ma rzeczy niemożliwych! Wszystko przez te przeklęte wybory!
Było to jego pierwsze bliskie spotkanie z Dharmą. Nikomu patrz w oczy i o nic nie pytaj, postanowił. Teraz odpoczywał, ale niedługo weźmie sprawy w swoje ręce.
Edytowane przez panda dnia 04-10-2010 06:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 07:45
Siedząc w dole próbowałem orientować się w sytuacji, ale nic nie mogłem wyłowić z istnego gąszczu rozmów i tej całej paplaniny. Jedyny charakterystyczne moment to wrzask Kevina. CHUJE. Korzystając z braku ochrony zacząłem robić rękami podkop. Było ciężko, w ziemi znajdowało się sporo kamieni i gruzu. W końcu dokopałem się... do zaczętego przez kogoś tunelu i sąsiedniego dołu*.
- Kurwa! Da piczku materi!

~~~~

* - do dołu, w którym był Liam, a teraz uciekł Josh
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 07:57
Nicholas już nigdy jej nie zaufa. Oczywiście, że chciałaś ździro... Będę ją więzić za każdym razem bez głupich sztuczek na zapłakane oczy i słodki głosik. Tylko czemu to zrobiły... My chcemy pokoju, a one wojny... - tłumaczył sobie masując nogę. Wystawiały na próbę jego cierpliwość i dobroć dla Dharmowców. Ale ile można... Ja chcę wynegocjować dla nich warunki wpsólnego mieszkania na wyspie, ale nie... - podbiegł do Josha. Okazało się, że jego też oszukali i wrzucili do dołu. Nicholas miał dosyć.
Edytowane przez Lion dnia 04-10-2010 07:58
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 13:17
Nikomu patrz w oczy i o nic nie pytaj


Nie pozwól, by ktoś za Ciebie decydował, nigdy nie bój się patrzeć na niebooooo smiley

Gig spala dalej, jakby coś.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 04-10-2010 13:17
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 14:33
Zderzenie z jakąś postacią zwaliło ją z nóg tak, że upadła i na parę godzin straciła przytomność. Obudziła się na trawie, pokrytej gęsto rosą. Do jej nozdrzy dostał się pomieszany zapach liści i gleby. Zamrugała. Podniosła powoli tułów i zajrzała wprost w oczy Liama i Eleny, którzy wyglądali tak, jakby również dopiero co się przebudzili.
- A więc i tobie się udało! Widziałam, jak im uciekacie... - tu przełknęła ślinę i zamilkła - ... No właśnie - UCIEKACIE. Gdzie jest Gigi?
Wstała z podłoża i otrzepała jeansy z przylgniętej do materiału ziemi i roślin, następnie wodząc wzrokiem po otoczeniu.
Po Giannie nie było ani śladu.
Edytowane przez Gooseberry dnia 04-10-2010 14:35
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 15:31
Josh usiadł, kiedy dobiegł do niego Nick. Był bardzo zirytowany i miał minę 'bez kija nie podchodź'.
- Co z tobą? - spytał. - Już jesteś po ich stronie?

/bo na niebie tylko - helikoptery! smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 15:38
Zanim Elena usłyszała odpowiedź od Liama, niespodziewanie straciła przytomność. Gdy się przebudziła, pierwsze co usłyszała to słowa Lil. - Gigi? Ona też zrobiła podkop? - Elena była wciąż przekonana, że właśnie w ten sposób oni uciekli. Dźwignęła się na nogi i podeszła do jakiejś rośliny. Czuła, że ma zupełnie sucho w gardle, nie piła nic odkąd ich złapano. Wypatrzyła największy liść i zaczęła zlizywać z niego rosę.



Edytowane przez Amelia dnia 04-10-2010 15:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 15:49
Juliet, jak to ostatnimi czasy miała w zwyczaju, pojawiła się znienacka przy Liamie i jego przyjaciółkach. Rewolwer swój i Jeffrey'a (Agresora) miała za pasem, dharmowcy tego nie widzieli, widzieli jednak uniesione puste ręce z długimi palcami.
- Gigi...- tu zająknęła się, gdyż wzrok dharmianek nie był w stylu "O, siema Juliet, co tam u Agresorów?"- Cóż, wydaje mi się że zemdlała z nerwów, leży o tam- skinęła głową w swoją prawą stronę, wciąż mając ręce na wysokości głowy- Dharmówek jest na północny zachód stąd, 5 godzin marszu. Jeśli mi wierzycie, oczywiście, jeśli nie to zróbcie głosowanie w którą stronę idziecie- ciągnęła powoli, stonowanym głosem, jednocześnie pełnym czujności- Niebawem przyjdę do was, jako wygnaniec lub jako lider, w obu opcjach będę w pokojowej misji.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 16:38
Iebiesuki zakończył polowanie. Stwierdził, że upolował 6 dzików, 7 różnych gatunków ptaków, 2 węże i krokodyla smiley. Zjadł jednego mniejszego dzika oglądając resztę i latające nad padliną muchy. Uznał, że z jego strzelaniem jest nadal bardzo dobrze i może spróbować jakieś wyprawy lub walki. Zaczął więc szykować odpowiednie ubranie aby być w dżungli niewidocznym.
Edytowane przez Michal dnia 04-10-2010 16:40
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-10-2010 16:47
Ted wrócił z Dores do obozu, zauważył że niektórzy więźniowie uciekli, nie było też Juliet. Podszedł do Josha i Nicholasa.
-No to miałem rację, z nimi nie można po dobroci. Mam nadzieję że już nie macie wątpliwości w tej kwestii. Juliet najwyraźniej zdradziła, trzeba się zastanowić co z nią zrobić. Gdzie jest Ashley, Veronica i Jeff? Jakieś macie pomysły co teraz zrobić? - spytał się ich, nadal trzymał nieprzytomną Dores na rękach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 93 z 500 << < 90 91 92 93 94 95 96 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum