Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:28:37 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 111 z 500 << < 108 109 110 111 112 113 114 > >>
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 17:07
- When you're alone and life is making you lonely, you can always go-downtown... - rozległ się w busie znajomy dźwięk - W Dharmowskim radiu chyba nie ma niczego poza tą piosenką - zaśmiała się - Ale teraz kocham tę piosenkę. Czuję wreszcie, że wracamy do domu! - to krzycząc, wesoło zaczęła kołysać się w rytm muzyki, podśpiewując i wymachując rękami, ale jednocześnie panując nad kierownicą.
- No co?! - wyszczerzyła się, widząc w lusterku ich zdziwione miny.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-10-2010 17:19
Po usłyszeniu pierwszych słów piosenki, Liam odruchowo spojrzał na Elenę - Elena, śpiewaj! Dawno tego nie robiłaś! - zaśmiał się, próbując ją do tego namówić. Sam też zaczął cicho podśpiewywać tę piosenkę, gdyż treść znał doskonale. Przerwał w momencie gdy zobaczył przed sobą wyciągnięte w górę obie ręce i roześmianą Lilianne. - Lil, co Ty wyprawiasz? - krzyknął jak najbardziej na poważnie i złapał jedną dłonią kierownicę, skręcając busem z drogi na polanę, przy skraju której gęsto rosły drzewa.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 18:32
Ashley z wielkim trudem dotarła na plażę, wypluwając ostatnie łyki słonej wody z ust. Odwróciła się w stronę oceanu, jednak nie zauważyła żadnej łodzi, czy goniących ich żołnierzy. Położyła się na piasku, by trochę odpocząć. Zamknęła oczy i zaczęła sobie wyobrażać, że leży w cieplutkim łóżku, z dala od nieprzyjaciół i zimnej wody. Usłyszała znajome głosy i chcąc nie chcąc podniosła się. Wyglądała bardzo seksownie w mokrych ubraniach, włosy opadały jej na przemoczoną bluzkę, robiąc jeszcze bardziej seksowny efekt. Odkryła swój jędrny brzuch, zawiązując białą bluzkę, powodując tym samym widok stanika. Wyglądała mniej więcej tak: KLIK Podbiegła do reszty grupy, nie zważając na własne zmęczenie. Hej, chłopaki...wszyscy cali i zdrowi ? - spytała, przyglądając się leżącym na piasku Joshowi i Nicholasowi. Tyłki do góry, bo bezpieczni to jeszcze nie jesteśmy. Zresztą musimy jak najszybciej poszukać Richarda - zaczęła zachęcać towarzyszy, patrząc niepokojąco w stronę oceanu, spodziewając się lada chwila, że wypłynie stamtąd tuzin łodzi z uzbrojonymi żołnierzami.
Edytowane przez Arctic dnia 10-10-2010 18:33
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 18:37
Wstał. Zdjął suchą już koszulę z kamienia i założył ją na siebie. Obejrzał się - wszyscy powoli podnosili się i szykowali do drogi. Wszyscy prócz Tamary, która gdzieś się zgubiła.
- A ta nieznajoma? - rzucił, zapinając guziki. Nagle morze wyrzuciło na brzeg nieprzytomną Tamarę. - No nie...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 18:49
Ashley spostrzegła nieprzytomną Tamarę i cała złość powróciła tak samo, jak odeszła. Przesłuchajmy ją, a potem zabijmy. Będzie tylko przeszkadzać, zresztą to jest nasz wróg, który zrobiłby z nami to samo, gdybyśmy byli na jej miejscu - powiedziała, mając nadzieję, że towarzysze broni ją poprą.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 18:50
Nicholas usiadł na piasku.
- Ktoś mi wyciągnie kulę?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 18:53
Ja bym Ci mogła wyciągnąć, jakbym miała jakiś nóż, czy scyzoryk. Ma ktoś ? - spytała, spoglądając po twarzach.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 19:08
Jeffrey wyciągnął zawartość swoich kieszeni na piasek i podał Ashley scyzoryk. Znalazł też mokrą karteczkę z wiadomością dla Richarda. - Kurwa... - Przeklnął pod nosem i schował kartkę z powrotem do kieszeni, aby żaden z jego towarzyszy nie zauważył całego zajścia. Moser chrząknął głośno i spojrzał niepewnie po okolicy. - Żołnierze mogą przyjść lada chwila..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 19:15
Nie słysząc sprzeciwu wbiegłem na plażę. Po drodze znalazłem 3 papaje. Jedną dałem Leslie, jedną Effy, a jedną złamałem na pół i podzieliłem się z Jeffem. Siedzieliśmy sobie na rozgrzanym piasku i odpoczywaliśmy.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 19:20
Nagle stało się coś dziwnego. Niebo stało się fioletowe, a wy zaczęliście słyszeć dziwny dźwięk, który was ogłuszył. Po chwili wszystko wróciło do normy, ale nawet nie zadawaliście sobie sprawę, że bunkry nie zostały zbudowane...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 19:28
Nagle niebo zrobiło się fioletowe i usłyszałem dziwny dźwięk. Wstałem i zacząłem się rozglądać.
- Co to jest?
Próbowałem przekrzyczeć hałas, ale nie było potrzeby, bo ucichł i wszystko wróciło do normy.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 19:49
Ashley wzięła od Mosera scyzoryk i uklękła obok Nicka. No, dobra. Lepiej dla Ciebie, byś tego nie widział, bo delikatna to raczej nie będę - nie zdążyła mówić, gdy rozległ się dziwny dźwięk. Wszystko jakby znikło w fioletowej poświacie. Blondynka złapała się za głowę, wydawało jej się, że zaraz rozsadzi jej głowę. Po chwili wszystko wróciło do normy. Co to do cholery było !? - spytała rozglądając się.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 20:02
Josh właśnie cucił Tamarę, kiedy niebo ściemniało i wszystkie odgłosy dżungli ucichły. Spojrzał na wszystkich pytająco, i w tej samej chwili rozległ się ten okropny, gorszy od jakiegokolwiek bólu dźwięk. Przeszył mu całe ciało. Nie trwało to długo, a jednak po wszystkim przez moment każdy dochodził do siebie. Cohenowi nadal szumiało w uszach.
- To pewnie sprawka tych szalonych naukowców. - powiedział do Ashley. Tamara wypluła nadmiar wody, kaszląc i otworzyła oczy. - Albo jej ludzi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 20:07
- Ten debil to zrobił!- wykrzyknęła Tamara, podnosząc się powoli, zachwiała się i upadła na piasek- Mieliście dostarczyć kartkę! Teraz wszystko stracone!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 20:11
Debil !? - powtórzyła po Tamarze i błyskawicznie znalazła się tuż przy niej. Ty wiesz, co tutaj się dzieje ! Mów wszystko co wiesz ! - krzyknęła do kobiety.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 20:12
- Muszę iść ostrzec moich ludzi!- warknęła do niej wyrywając się z jej uścisku- Nasze drogi tutaj się rozchodzą, wybaczcie mieliście umowę.
Warknęła blondynka patrząc na Ashley, po chwili pobiegła w głąb dżungli zostawiając ich samych.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 20:17
I tak Cię jeszcze dorwę ! Nie zapomniałam, że mnie torturowałaś ! - krzyknęła za Tamarą, jednak nie była pewna, czy to usłyszała. Wróciła do Nicka i jednym ruchem walnęła go w twarz, tak, że mężczyzna zemdlał. Niech ktoś go przytrzyma, bo zapewne będzie się rzucał - powiedziała, jakby nie robiło to na niej żadnego wrażenia i zaczęła wycierać ostrze o swoją bluzkę.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 20:20
Josh przytrzymał Nicka i uśmiechnął się pod nosem. Ashley wyglądała uroczo, kiedy się bulwersowała.
- Spokojnie, jestem pewien, że się jeszcze z nią spotkamy. - powiedział i popatrzył jej w oczy. - Wyspa z nią nie skończyła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 10-10-2010 20:24
Nagle z krzaków wyszedł Richard z dziewczyną, która miała może dziesięć lat. Na widok ludzi odsunęła się do tyłu. Alpert spojrzał na nich zdziwiony.
- Kim wy jesteście i co wy tutaj robicie?- spytał, a brunetka tylko wychylała od czasu do czasu główkę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-10-2010 20:30
- Richard? - powiedział, odwracając głowę. Jak mógł ich nie pamiętać? Coś było nie tak. Ta dziewczynka kogoś mu przypominała... Może to córka Alperta? - To my, twoi współpracownicy... Uciekliśmy ze statku Continiego. Nick jest ranny, pomożesz nam?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 111 z 500 << < 108 109 110 111 112 113 114 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum