Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:27:47 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 116 z 500 << < 113 114 115 116 117 118 119 > >>
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:09
- Chyba... - Burknęła w stronę Gigi. - Wszystko na to wskazuje... choć to niemożliwie. - Dodała pod nosem. - Słuchajcie ja bym radziła nam zejść z tej polany... wiecie jeśli TO wydarzy się znowu i znajdziemy się pośrodku obozu, który jest pełny osób, które nas nie znają... nie chcę znowu skończyć przywiązana do słupa lub nawet gorzej.
Edytowane przez shan dnia 11-10-2010 22:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:10
- Uhm... Tak, chyba. - zająknął się. Nie chciał nikogo okłamywać, a tak naprawdę nie wiedzieli, co się dzieje. Wszystkie obserwacje opierali na przypuszczeniach. - Musimy znaleźć jakiś inny punkt oparcia niż Dharma, może idźmy do miejsca, gdzie powinna być Czarna Skała? Z odrobiną szczęścia może jeszcze tam stoi...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:13
Elena stała z buzią szeroko otwartą. Nagle jakaś nieznajoma kobieta zaczęła do niej wrzeszczeć i w dodatku zwracała się do niej po imieniu!
- Ja jej nie znam! Nie znam jej! - krzyknęła patrząc raz na kobietę a raz na swoich przyjaciół. - Co tu się dzieje? Skąd wiesz, kim jestem?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:14
Przełknęłam ślinę.
-A może... A może poszlibyśmy do Dharmaville? Albo do miejsca, w którym kiedyś powstanie... Dharmowcy na pewno coś wykombinują.- powiedziałam niepewnie. Przede wszystkim chodziło mi o to, że ciągle bałam się przebywać wśród Innych, którzy budzili we mnie strach.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 11-10-2010 22:14
Liam zrobił wielkie oczy jak usłyszał - "ELENA! Przyszłaś po mnie! Uratowałaś mnie!" Szybkim ruchem głowy i z otwartą buzią spojrzał na Elenę. Effy i Lilith wyglądały na równie zaskoczone wypowiedzianym przez nieznajomą zdaniem. - O co tym razem chodzi? - zapytał pod nosem skołowany Liam.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:15
- Elena! To ja April! A to numerki! Pamiętasz! Strzel do niego! Zanim on zabije nas wszystkich!- pisnęła i wtedy mężczyzna zbliżył się do niej, złapał ją za nadgarstek, bardzo mocno ją ścisną i przyłożył do jej głowy lufę, a kobieta zdążyła tylko pisnąć- Elena, błagam...
- Gadajcie kim jesteście!- wrzasnął.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:20
April? Numerki? Elena nic z tego nie rozumiała... Na jej twarzy malowało się przerażenie, czuła się kompletnie zagubiona, nie wiedziała co ma zrobić w tej sytuacji.
- Jesteśmy z Dharmy! Pracujemy dla tej Inicjatywy! Nikomu nie chcemy zrobić krzywdy, więc wypuść tą biedną dziewczynę... - powiedziała Elena ze smutkiem patrząc na błagalny wzrok April.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:25
- Dhamy?- zaśmiał się mężczyzna- Przecież już nikt z Dharmy od dawna nie żyje, a wasze obozy zajęli oni. Jesteście ludźmi tego pierdolonego Jacoba! Nie pozwolę wam opuścić tego miejsca!- wykrzyknął.

Cele dla was:
- Uratujcie April, ale nie zabijajcie numerka- posłużcie się inteligencją i pomysłowością. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:31
- Boisz się? - mruknął kpiąco do Gigi tak, żeby tylko ona to usłyszała. Co prawda zaniechał kłamania w poważnych sprawach, dotyczących wszystkich, ale musiał się odegrać za to wrzucenie do dołu. Potem zaczął sobie wszystko układać w głowie. Dharmówek był dobrym pomysłem, ale nie mogli stracić niewidomej. Mogła coś jeszcze ugrać dla agresorów. - Okej, możemy tak zrobić - powiedział głośniej. - Mamy Dharmaville po drodze do Czarnej Skały (nie wiem, gdzie teraz jesteśmy, więc improwizuję smiley), więc kierujmy się w tamtą stronę. Jeszcze jakieś propozycje?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:33
- Chodźmy tam - zgodził się Nicholassmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 11-10-2010 22:33
- Gdzie my jesteśmy? Jaki jest w ogóle rok? - Liam podszedł do dwójki nieznajomych ludzi, szeroko rozkładając ręce w geście niewiedzy. - I zostaw tę dziewczynę! - krzyknął, stając przed nią, na wprost wyciągniętego pistoletu. Zachowanie Liama było zupełnie pozbawione racjonalności. Nawet sobie nie zdawał sprawy, że w jednym momencie może zginąć.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:37
-Musisz być sarkastyczny, naprawdę?- syknęłam w jego kierunku równie cicho. Gdy usłyszałam pomruk wyrażający zgodę, wstałam szybko i otrzepałam spodnie na pupie, gdyż całe były z ziemi, na której siedziałam. -Macie jakąś broń.. W razie czego?- spytałam już z większym entuzjazmem, zadowolona z faktu spotkania niedługo moich współpracowników. Zastanawiałam się jednocześnie, czy w ogóle zauważyli moje zniknięcie.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:37
Dharmaville ? Sorry, ale nie wiem za bardzo po co mielibyśmy tam iść. Tam jest teraz pustkowie, albo Bóg wie co. Bardziej skłaniałabym się do propozycji Josha, choć ten pomysł też jest raczej kiepski. Nie wiadomo czy statek już tam stoi, zresztą po tamtych okolicach mogliby się kręcić Inni. Proponuję iść wszystkim do jaskiń, jest tam woda i dużo pożywienia. Zatrzymajmy się tam, nim obmyślimy jakiś konkretny plan. - nagle wtrąciła się do rozmowy Ashley, zerkając na każdego po kolei. Tylko Gigi przyglądała się dość dłużej niż reszcie. Nie znała tej kobiety, jednak wydawała się być czymś zaniepokojona, przestraszona. Blondynka doskonale wiedziała jak to jest być z obcymi ludźmi, jednak kompletnie nie wiedziała jakby miała jej pomóc.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:37
Nie ma Dharmy? - powtórzyła w duchu słowa mężczyzny - To jest przyszłość...
Lilith stała nieruchomo, z przeszklonymi oczyma. Jeśli nikt z Dharmy już od dawna nie żyje, to znaczy, że my... albo... nasi następcy zostali wyzabijani przez Agresorów. Czy tak właśnie umrę? I... kim jest ta kobieta? Skąd zna Elenę?
- Puść ją! - krzyknęła mimowolnie. Przeczucie podpowiadało jej, że ta dziewczyna ma coś wspólnego z Dharmą
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:37
- Ja mam pistolet! - krzyknął Nicholas. Był tak głodny, że jak wstał to się przewrócił.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:41
-A jeśli przeskok w czasie się powtórzy? Chcesz spędzić w jaskiniach resztę życia, w niepewności i strachu przed tym, że gdzieś mogą kręcić się inni ludzie?- spytałam, zwracając głowę ku dziewczynie, z którą jeszcze nie rozmawiałam. Głos jej był stanowczy, przepełniony srogością. Zacisnęłam wargi.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:41
- No przecież, że nie w latach 80- zakpił mężczyzna patrząc na niego- Jeżeli zrobicie jeszcze krok do przodu to ona zginie i wy razem z nią. Nie interesuje mnie to, czy ją znacie czy nie. Jeszcze próbujecie mi wmówić, że jesteście z Dharmy.
Zakpił facet uśmiechając się do April, która omal się nie rozpłakała.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:47
Elena korzystając z okazji, że Lil i Liam odwrócili uwagę Numerka, zaczęła się rozglądać w poszukiwaniu czegoś, czym mogłabym obezwładnić napastnika. W jej zasięgu znajdowała się jedynie papaja leżąca akurat obok jej nogi. Elena powoli kucnęła i podniosła owoc. Cisnęła nim z całej siły w Numerka, trafiając go prosto w oko.
- Trzymajcie go! I zabierzcie mu broń! - zawołała do Liama i Lil, a sama podbiegła do April i odciągnęła ją od mężczyzny.



Edytowane przez Amelia dnia 11-10-2010 22:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:48
- Wszędzie teraz mogą być ludzie. A jak wylądowaliśmy w roku 2050 i w jaskiniach ukrywają się ludzie, tworząc jakąś biologiczną broń? Poza tym mamy tam spory kawałek. A jeśli przenosimy się w czasie, to tylko w takie czasy, w których mielibyśmy coś do zrobienia. Co zrobimy w jaskiniach? Prędzej czy później i tak stanie na tym, że będziemy musieli iść do któregoś z innych obiektów.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 22:51
/Papaja niczym kokosysmiley /

Numer oszołomiony upadł na ziemię, a dziewczyna ledwo co słaniając się na nogach usiadła, była cała pobijana.
- Elena... wiedziałam, że przyjdziesz, musimy znaleźć Lisę i resztę- wybełkotała April- To twoi przyjaciele, czy Inni, których nie znam?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 116 z 500 << < 113 114 115 116 117 118 119 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum