Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:33:15 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 118 z 500 << < 115 116 117 118 119 120 121 > >>
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2010 23:36
Gryzłam powoli papaje, obmyślając dokładnie plan jutrzejszego dnia. I choć kilka dni temu wydawałoby mi się to niemożliwe, Agresorzy byli ludzcy i chyba zaczynałam ich lubić.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 14:21
Ashley od kilku dni w ogóle nie spała, także wieczorem bardzo szybko usnęła, była taka senna, że nawet nie chciało jej się jeść. Po bezsennej nocy obudziła się o świcie, wszyscy jeszcze spali. W nocy nie mogło być błysku, bowiem ognisko i papaje były na tym samym miejscu, co wczoraj. Blondynka przeciągnęła się, przetarła oczy i poszła do strumyku, by trochę się umyć i zaspokoić pragnienie. Poranna higiena osobista została zaliczona, podczas której zastanawiała się, czy Dores w ogóle kiedykolwiek się myła, bo nigdy jej na tym nie przyłapała smiley Ashley wróciła do pozostałych, usiadła przy dogasającym ognisku i zaczęła pałaszować pozostałe papaje, które zostały z wczoraj.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 15:25
Juliet przyłączyła się do Ashley. Jej lewa ręka prawie wrosła w ramię Gigi, więc jednak zabrała ją z niej.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 16:20
- Jaki samolot, jaka walka z Numerkami? Kim są Numerki?! - Elena była coraz bardziej skołowana. Patrzyła na April z przerażeniem w oczach. - Hej, zostań ze mną! - zawołała, gdy ujrzała, że April traci przytomność. Zaczęła lekko nią potrząsać, jednak dziewczyna po chwili odpłynęła. Zrezygnowana Elena oparła się plecami o drzewo, spojrzała na Lil i Liama wzrokiem wyrażającym totalne zdezorientowanie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 17:38
- Rozbił samolot?- spytałam, podchodząc do kobiet. Spojrzałam na April i Elenę. Tą drugą zaczęłam bez żadnego skrępowania lustrować wzrokiem- Elena czy Ty nam czegoś nie mówisz?


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-10-2010 17:55
- Będzie bardzo dobry. - odpowiedział Liam na widok mocnego paska od spodni. Trzymając Numerka jedną ręką, wyciągnął dłoń do Lil i wziął od niej pasek. Oplótł nim ręce nieznajomego i zacisnął klamrą, uniemożliwiając mu ruchy rękoma. Następnie z satysfakcją pchnął go na ziemię. - A teraz czas na jakieś wyjaśnienia. - powiedział trzymając obie dłonie na biodrach. Ledwo skończył to mówić, a nieznajoma kobieta straciła przytomność. - Jeszcze tego brakowało... - wycedził przez zęby i kucnął przy niej, podnosząc jej głowę lekko do góry. - Zróbcie coś z nią... - bezradnie powiedział w stronę przyjaciół, przystawiając ucho do twarzy nieprzytomnej April.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-10-2010 17:57
Arctic napisał/a:
Poranna higiena osobista została zaliczona, podczas której zastanawiała się, czy Dores w ogóle kiedykolwiek się myła, bo nigdy jej na tym nie przyłapała smiley


/Oczywiście, że sie myła - pisałam o tym smiley /


Dores nadal szła z Edgarem, już chyba trzeci dzień przemierzali dżunglę, która nie miała końca. Cały czas patrzyła na niego podejrzliwie, nie mogąc się oprzeć wrażeniu, że te dziwne błyski, to jego sprawka. W pewnym monecie usłyszeli jakieś głosy i przycupnęli w krzakach, by odkryć tożsamość ich sprawców, nie zostając przy tym samym odkrytym.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 18:21
- Effy, Effy!
Nikt nie odpowiadał. Ja, Leslie i Jeff długo nawoływaliśmy, aż w końcu weszliśmy w dżunglę nadal wrzeszcząc.
- O tędy dojdziemy do DHARMÓWKA.
Powiedziałem szybko, bo nagle mnie oświeciło. Może Effy zgubiła się w dżungli jak poszła za potrzebą i trafiła też na ten szlak? Trzeba to sprawdzić. Ruszyliśmy ścieżką krzycząc wniebogłosy.

// niech znajdzie nas ktoś kto też idzie w tamtym kierunku smiley
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 18:28
Bernard tymczasem lazł niczym cień za Dores i Edgarem i zastanawiał się gdzie w końcu dojdą po tym kilkudniowym marszu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 18:50
/bryan możecie nas znaleźć po drodze/

Związany jej paskiem od spodni nieznajomy, aż pałał nienawiścią do nich przez to, że dał się złapać w tak głupi sposób.
- Byłeś taaaki cwany, a teraz co? - zapytała mężczyznę, z kpiącym uśmieszkiem - Powiesz nam dlaczego chciałeś zabić tę kobietę?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 19:10
/ my mamy ich znaleźć, gdyż my też kierujemy się do Dharmówka. smiley trochę przyspieszyłam fabułę.. /


Jeffrey i cała ferajna w składzie Ashley, Gianna, Juliet, Josh, Veronica, Nicholas(ktoś jeszcze?) kierowali się w stronę Dharmaville. Mężczyzna szedł na końcu, pilnując tyłu. Idąc zaczął nucić starą piosenkę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 19:16
- Bo oni zabijają naszych ludzi, zresztą nie będą się wam tłumaczył, bo wy dobrze wiecie dlaczego- powiedział numerek patrząc na kobietę- Zobaczymy czy będziecie tacy cwani jak przyjdą moi ludzie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 19:25
- ONI? Czyli kto? - zapytała Lil, próbując ustalić co tak naprawdę dzieje się w tym okresie czasu - Twoi ludzie? Niby skąd wiedzą, że tutaj jesteś?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 19:27
- Oni czyli ludzie którzy pozbyli się Dharmy i teraz mieszkają w tych domkach podporządkowani Jacobowi! Jak to skąd... moi ludzie zastawili pułapkę na ich ludzi i zaraz tutaj się zjawią.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 19:30
- To w takim razie kim TY i TWOI ludzie jesteście? Kim jest Jacob? - Lil pochwyciła broń, którą zabrali mężczyźnie i rozejrzała się dookoła. Na razie nic nie wyglądało na to, by ktokolwiek miał się pojawić.
Czyli April jest jedną z tych którzy zniszczyli Dharmę? Może trzymamy złą osobę na muszce? - zastanawiała się, mierząc wzrokiem kobietę, która podawała się za znajomą Eleny.
Edytowane przez Gooseberry dnia 12-10-2010 19:31
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 19:46
Noc minęła szybko. Zmęczona położyłam się obok ogniska i natychmiastowo zasnęłam, nasycając się wcześniej owocami. Rano wzięłam przykład z jednej z agresorek i powolutku doszłam do strumyczka, w którym prowizorycznie się wykąpałam. Moment później zarządzono zbiórkę i już szliśmy po dżungli. Powoli i ostrożnie stawiałam każdy swój krok, w obawie przed wystającymi z ziemi konarami i wzniesieniami terenu. Mimo że wędrówka była przyjemna, chciałam już jak najszybciej dojść na miejsce: na myśl o Bryanie, Leslie, Effy, Liamie, Elenie, Lilianne i reszcie serce po prostu troszkę szybciej biło, a na twarzy pojawiał się uśmiech.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-10-2010 19:48
Liam tymczasem cały czas siedział na zgiętych nogach obok April i dopóki widział, że Numerek jest bezbronny nie wchodził z nim w dyskusję. Bardziej od tego kim jest mężczyzna, interesowało go skąd nieznajoma i nieprzytomna kobieta zna Elenę, i dlaczego była tak pewna siebie patrząc na rudowłosą, z którą Norton miał za zadanie zaprojektować nową stację dla Inicjatywy Dharma, o czym już chyba nikt nie pamiętał. Zwłaszcza teraz gdy nie wiadomo w jakich czasach się znajdowali.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 19:55
- Jesteśmy dobrymi ludźmi, a Jacob to szef Innych, a teraz powiedzcie mi kim WY jesteście?
Tymczasem kobieta odzyskała przytomność i rozejrzała się dookoła.
- Musimy uciekać... zaraz numerki tutaj przyjdą... Eleno, powiedziałaś im kim są numerki prawda?- brunetka cała telepała się z zimna- Szybko, zanim oni przyjdą.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-10-2010 20:06
Nieznajoma kobieta równie szybko odzyskała przytomność jak ją straciła. Nie wyglądała najlepiej. Jej ciało było roztrzęsione i dodatkowo mówiła mało zrozumiałe rzeczy. Liam podniósł oczy na towarzyszy, mając poważne obawy co do stanu April. Nim ktokolwiek z nich zareagował, podał nieznajomej wody.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 20:14
- Dziękuję...- powiedziała słabym głosem próbując wstać- Błagam was... musimy naprawdę uciekać ci ludzie to potworzy, oni są zdolni do wielu rzeczy.
Powiedziała April przypominając sobie jak ją torturowali jeszcze kilka dni temu.
- Ci ludzie są nieobliczalni- wtrąciła na koniec łapiąc się za głowę wokół której miała owinięty bandaż.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 118 z 500 << < 115 116 117 118 119 120 121 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum