Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:20:08 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 120 z 500 << < 117 118 119 120 121 122 123 > >>
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-10-2010 21:47
Tymczasem Dores i Edgar obserwowali z krzaków helikopter z dwojgiem pilnujących go ludzi w środku. Widocznie musiał przenieść się w czasie z powodu obecności w nim ludzi, którzy podróżują w czasie. Dores w jednej sekundzie zdała sobie sprawę, że zawsze marzyła o tym, by mieć własny helikopter. Uznała, że wreszcie spełni swoje pragnienie (albo też jedno z wielu pragnień). Zauważyła, że mężczyźni nie byli zbyt uważni, a koło maszyny leżały puste puszki po piwie Dharma. To będzie dziecinnie proste. - pomyślał i uśmiechnęła się chytrze. Po chwili skrzywiła się lekko, gdyż słowo "dziecinnie" wywołało u niej wspomnienie rafalka.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 21:48
- Oooł shit!
Nigdy nie przeklinała. Nigdy. Ale ten facet... ten facet był ostatnią osobą, którą chciałaby spotkać w Czasie Nieznanym!
Postanowiła zignorować Nicholasa.
- A gdzie reszta?- spytała, chociaż miała ogromną ochotę dodać jeszcze parę słów.


smiley
Edytowane przez von Veron dnia 12-10-2010 21:50
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 21:48
Nim zdążyłam zauważyć, agresorzy już umknęli na spotkanie z nieprzyjacielem. Powolutku ruszyłam w tamtym kierunku. Już z daleka rozpoznałam kobiecy głos. Pędem pognałam do przodu, zatrzymując się tuż przed nią.
-Leslie!- krzyknęłam wesoło, czując obecność Dharmowca pierwszy raz od kilku dni. Wyszczerzyłam się do dziewczyny wesoło.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 21:51
- Miłe przywitanie hahaha - zrobił facepalma, tłumiąc śmiech
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 21:55
Odpowiedź przyszła sama.
- Gigi!- wykrzyknęła radośnie.
Rzuciła się na nią, obejmując jej szyję.
- Cieszę się, że tu jesteś! Brakowało kogoś normalnego w naszym prześwietnym gronie- rzuciła przepraszające spojrzenie Joshowi wraz z ironicznym uśmieszkiem specjalnie dla Nicholasa.
Bryan i Jeff jeszcze nie doszli.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 21:58
- Morda kapciu... - powiedział cicho Nicholas

//będę za 45 minutsmiley//
Edytowane przez Lion dnia 12-10-2010 21:58
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 21:59
Ściskałam mocno Leslie, wąchając woń, która rozchodziła się wokół dziewczyny- dałabym sobie głowę uciąć, że czuć było od niej zapach dharmowskiego szamponu! Wreszcie wyrzuciłam z siebie potok pytań:
-Z kim szłaś? Wszystko w porządku? Co się z Wami działo?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 22:06
- Przyzwyczaiłem się już, że wszystkich oceniacie jednakowo. - burknął i machnął ręką. Poszedł do najbliższego, oddalonego o jakieś 15 minut strumienia i napił się wody. Nagle zauważył coś metalowego za krzakami. Wytarł ręce o koszulę i odgarnął liście. Były to Dharmowskie słupy. Wyglądały jednak jakoś inaczej... Starzej? Jakby miały co najmniej dwadzieścia lat. Budynki, chociaż znajdowały się w pewnej odległości, również wyglądały na sporo starsze. Ze zdziwieniem przyglądał się temu dziwnemu zjawisku.

/Dobranoc
Edytowane przez panda dnia 12-10-2010 22:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 22:26
Lil nie odezwała się na słowa April. Obserwowała w milczeniu burzliwe reakcje Liama i dziewczyn. Kazała wstać mężczyźnie i iść za resztą, przyłożywszy mu pistolet do potylicy.
- Żadnych gwałtownych ruchów - szepnęła zjadliwie do jego ucha.
Wcale nie zaskoczyła ją ta data - 2004. Co było jednakże w tym wszystkim najdziwniejsze? To, że April kojarzyła TYLKO Elenę. Czy to znaczy, że na wyspie pozostanie z nas czterech tylko Elena? Czy to znaczy, że ja, Effy i Liam umrzemy tutaj marnie zanim nastąpi rok 2004 albo, że powrócimy do normalnego świata?
- April, mogę ci zadać pytanie? - zwróciła się do kobiety - Czy kojarzysz w Dharmie kogokolwiek o nazwisku Spice albo... Barnett?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 22:32
Nim Leslie mi odpowiedziałam, oparłam się ręką o drzewo. Niby zwyczajne, lecz... Pod dłonią wyczułam wgłębienie. Ktoś wyrył na nim literki, być może było to proste wyznanie miłosne, być może coś innego. Wiedziałam jedno...
-Znam tę okolicę!!!- krzyknęłam i aż podskoczyłam z podniecenia. Pobiegłam przed siebie tak szybko, że po drodze wywróciłam się co najmniej trzy razy. Ale.. warto było. Usłyszałam charakterystyczny szmer, dochodzący z barierek. Dharmaville!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 12-10-2010 22:33
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 22:39
Juliet oraz Leslie pośpieszyli za Gigi, która ni stąd ni z owąd puściła się biegiem naprzód. Reszta pobiegła za nimi, a gdy minęły drzewa, im oczom ukazało się łagodne wzniesienie otoczone słupami, a nieco dalej widać było żółte baraki Dharmy. Gigi bardzo się ucieszyła, stojąc przed słupami, lecz Juliet nie była pewna co może czekać na nich w Dharmówku...
- Gigi, jesteś pewna że to, co zastaniemy w wiosce będzie dobrym widokiem ? Jesteśmy w przyszłości, słupy wyglądają dużo starzej, wioska wcale nie musi być zamieszkana przez Dharmę, ludzie mogą nas zamknąć pod kluczem uważając za bandę debili...- zwrócila się do dziewczyny, opierając dłonie na kolanach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 22:43
-Pierdolić!- machnęłam ręką. Nie wiedzieć czemu, czułam się tak, jakbym wracała do domu po wieloletniej wojnie. Czułam podświadomie, że to osiedle nam teraz pomoże, że w środku rozwiążą się nasze problemy. Wypuściłam mocno powietrze z płuc.
-To co...? Idziemy?- spytałam nieśmiało i powolutku zaczęłam kroczyć przed siebie.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-10-2010 22:44
- Chyba jesteśmy raczej w 1904 roku, a nie 2004... - powiedział beznamiętnie, jakby do siebie Liam na widok bosego chłopca, którego szybko spłoszył widok Eleny. - Zadziwiająco odstraszająco działasz na dzieci. - rzucił do niej mimochodem z delikatnym uśmieszkiem na twarzy i zaczął się kierować w stronę rozmawiających Lil i April. W międzyczasie wyjął z kieszeni zgniecionego papierosa i nie mając go czym odpalić rzucił z wściekłością na ziemię.

/dobranoc


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 22:45
Juliet patrzyła na Giannę wzrokiem cierpliwego nauczyciela i ponownie złapała ją za ramię- Słupy wciąż działają, musimy uważać. Możemy kogoś zawołać, albo wystrzelić z pistoletu...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 22:48
Westchnęłam przeciągle.
-No to strzelaj, na co czekasz?
Jednocześnie przeskakiwałam z nogi na nogę, niecierpliwiąc się z każdą sekundą coraz bardziej.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 22:49
Juliet z nieukrywaną niechęcią i niepewnością w każdym ruchu wyciągnęła rewolwer zza paska i strzeliła raz w powietrze, szybko chowając go z powrotem.
- HEJ HEEEEEJ!- krzyknęła ku miasteczku
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 22:52
Nicholas też poszedł i zaczął wołaćsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2010 23:07
- Co ty robisz?! - krzyknęła poirytowana Lil tuż po tym, jak zadała pytanie April - Ten papieros jest na wagę złota! - podniosła go z ziemi i schowała do kieszeni. Już zapomniała jak to jest czuć nikotynę w krwiobiegu.
Właściwie... wiele rzeczy zapomniała, choćby jej pasji - fotografowania. Czy naprawdę ta wyspa pozbawiła ją wszystkiego co najcenniejsze? Porzuciła rodzinę i cały jej dotychczasowy świat w imię wielkich badań i odkryć. Czego się spodziewałaś, dziewczyno? - zakpiła z samej siebie - Myślałaś, że życie w dziczyźnie to kaszka z mleczkiem?
No właśnie... Niczego nie osiągnęła, ba, wręcz nie wiadomo jak skończy żywot na tej wyspie. Podekscytowana planami Changa, manipulacją czasem, doświadczeniami na niedźwiedziach POLARNYCH nie zdawała sobie sprawy z niebezpieczeństwa, które się z tym wiązało, skutków ubocznych. A co jeśli one są nieodwracalne?
Momentalnie zbladła. Czuła, że te ciągłe zmiany czasu są czymś spowodowane i niełatwo będzie ich zaprzestać. Ból głowy i inne dolegliwości mogą się nasilić w skutek ciągłych podróży w czasoprzestrzeni, organizm może nie wytrzymać takiej dawki.
Koniecznie muszę dotrzeć do kogoś w 2004 roku, kto kontynuuje działalność Changa. Może to być jedyny sposób na zakończenie tych podróży. W przeciwnym wypadku, możemy utkwić w czasoprzestrzeni.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-10-2010 00:16
Dwaj panowie w helikopterze pochłonięci byli konsumpcją kolejnej puszki dharmapiwa, gdy Dores bezszelestnie zdjęła łuk z ramienia i wycelowała w pierwszego mężczyznę. Już miała puścić cięciwę, gdy nagle rozległ się strzał i mężczyzna padł martwy. Drugi poderwał się z miejsca i po chwili także był trupem. Dores znieruchomiała. W tym momencie na polanę wszedł młody człowiek o czarnych włosach, który był mniej więcej w jej wieku. Dores obserwowała go uważnie. Podszedł do trupów, lecz zamiast się przy nich zatrzymać, minął je i skierował się ku Dores i Edgarowi. Rosier już miała strzelić do niego, gdy odezwał się chłodnym, beznamiętnym głosem, celując w nią ze swej broni: Kim jesteście i co robicie na MOJEJ wyspie!. Słowo "mojej" wyraźnie zaakcentował.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 13-10-2010 00:16
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2010 07:01
Z daleka usłyszał strzał. Zaniepokojony, rzucił ostatnie spojrzenie na Dharmowskie słupy i kierował się w stronę, z której dochodził huk. Na szczęście to tylko Juliet strzeliła w powietrze. Nie wołał ze wszystkimi, to i tak nic by nie dało. Nagle przyszedł mu do głowy pomysł w stylu Dores. A może by tak któregoś Dharmowca rzucić na ogrodzenie? Natychmiast wybił jednak sobie ten pomysł z głowy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 120 z 500 << < 117 118 119 120 121 122 123 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum