Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:33:35 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 136 z 500 << < 133 134 135 136 137 138 139 > >>
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 15:02
Pędziłem za Leslie. Widziałem ją w oddali między drzewami. Wyglądała jak łania albo gazela. Widok był bardzo pociągający. Gdy dziewczyna dobiegła na plażę, schowałem się za jednym z ostatnich drzew wzdłuż linii brzegowej.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 15:13
Josh wygładził powierzchnię, żeby butelka się łatwiej kręciła i zakręcił nią. Nagle usłyszał jakiś hałas.
- Wypadło na... - zawahał się. Butelka wskazała Leslie, która stała z tyłu. Wskazał na nią - Ciebie!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 15:15
Josh, Juliet, Gigi, Nicholas. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ten ostatni. Boże, co cię podkusiło, że stworzyłeś takiego idiotę? Musiała to być przeogromna siła!- pomyślała nieco sarkastycznie.
Wierzyła w Boga... a właściwie wolała się nad tym nie zastanawiać. Nie chciała, by jakiekolwiek czynniki zewnętrzne wpływały na jej decyzję. Starała wyzbyć się sumienia, zostawiając przy tym dobroć wraz ze zdrowym rozsądkiem.
Gromadka na plaży doskonale się bawiła. Dołączyć do nich? Za plecami Leslie coś zaszeleściło. Emocje związane z koszmarem jeszcze nie opadły. Dziewczyna nie namyślając się długo wyskoczyła na gorący piasek.
Widok był piękny: idealnie błękitny ocean, zlewający się w jedno z niebem, roześmiani ludzie. Ta Wyspa... może tylko na tym polegała jej niezwykłość?
- ... na nią.
Leslie usiadła obok Josha.
- Hej, ludzie- przywitała się, omijając wzrokiem Nicholasa.- Mam nadzieję, że nie gracie na rozbierane?- sięgnęła po butelkę z wódką, jednocześnie rozglądając się za jakimś kieliszkiem. Picie "z gwinta" nawet tutaj nie wydawało jej się dobrym pomysłem.

/Po edycji.../


smiley
Edytowane przez von Veron dnia 16-10-2010 15:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 17:47
Kurde, czemu musiała do nich dołączyć? Myślałem, że będzie tu sama. Wyszedłem zza drzew:
- Cześć wszystkim.
Usiadłem obok Leslie, bardzo blisko...
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 18:13
/vV ominęłaś mnie smileysmiley

Zaraz po tym jak przyszła Lilianne, z dżungli wyszło jeszcze dwóch Dharmowców. - No prosze, jednak nie jesteśmy tacy straszni, skoro przychodzą. - Mruknałem raczej do siebie niż do reszty. - Cześć.. Bryan, mam rację? A ty to zapewne.. ? - Urwałem spoglądając na Leslie. Butelka wskazała na nią więc przyszło czas na zadanie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 18:16
-No to kto wymyśla zadanie?- zatarłam ręce i usiadłam po turecku, opierając się o drzewo.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 16-10-2010 18:32
- Hmm? - zareagował automatycznie Liam, zanim mózg przetworzył usłyszaną informację. - Na pomost? Żartujesz sobie? Skąd taka decyzja? - zadawał pytania bo bardzo go zdziwiła decyzja Eleny. - Myślisz, że ktokolwiek pozwoli Ci tak o odpłynąć? - wstał ze schodów, po raz ostatni zaciągając się papierosem i wyrzucił go na bok.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 19:05
- Cześć Jeffrey, jak miło Cię widzieć. Tak, Bryan, a to Leslie.
Uśmiechnąłem się do dziewczyny, a potem powiedziałem do Gigi:
- Ja nie mam pomysłu.
Niech ktoś powie, że ma mnie pocałować, albo od razu numerek. Ciekawe czy Gigi ma aż tak wyczulony słuch, żeby usłyszeć moje myśli? smiley
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 19:09
Wszyscy się jakoś długo zastanawiali więc powiedziałem głośno i wyraźnie. - Leslie, więc.. Twoje zadanie to pocałowanie Bryana.. - Rzuciłem od tak. Sam się zastanawiałem skąd przyszedł mi ów pomysł do głowy. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 19:12
- Skąd taka decyzja? To chyba oczywiste... Nie mam ochoty walczyć z agresorami, uciekać przed jakąś czarną chmurą, która mnie i Lil kiedyś goniła. I jeszcze te podróże w czasie! To jest jakaś żenada! - mówiła, mocno gestykulując rękami. Po chwili dotarli do słupów i przekroczyli ogrodzenie, zagłębiając się w dżunglę. - Nie będę pytać o pozwolenie. Nie mogą tu mnie trzymać na siłę. - powiedziała bojowo - A Ty naprawdę chciałbyś tu zostać?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 19:26
ALLELUJA! CI agresorzy to jednak porządni ludzie. Jeffrey musi być chyba jakimś medium. Skąd u niego taki pomysł? Chyba, że w dzieciństwie grał w butelkę na całowanie. Mimo wszystko miło z jego strony.
- Leslie, musisz wypełnić zadanie.
Powiedziałem do niej z niby obojętnym uśmiechem.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 20:26
Ashley przez kilka ostatnich dni zadomowiła się w jednym z domków i zaczęła żyć normalnym życiem. Spała w łóżku, codziennie kąpała się w wannie, gotowała obiady i czytała znalezioną literaturę. To życie bardzo jej się podobało, tęskniła za nim. Jednak gdy poczuła smak spokojnego życia, przypomniała sobie o swoim dawnym domu poza Wyspą. To było to, czego jej brakowało. Chciała wrócić do rodzinnego miasta, znów zobaczyć swoich przyjaciół. Chciała chodzić po sklepach, jeść przepyszne kremówki w pobliskiej cukierni i cieszyć się każdym dniem życia. Jednak to było niemożliwe...przynajmniej na razie. Wyszła na zewnątrz, by wyrzucić śmieci i wtedy usłyszała rozmowę Eleny i Liama...o odejściu z Wyspy. Ciekawe jak oni tego chcą dokonać. Może Dharma ma jakiś helikopter ? - pomyślała i postanowiła ich śledzić. Ciekawość zwyciężyła nad innymi rekcjami umysłu i już była w dżungli, ukryta za zaroślami. Dharmowcy jeszcze nie spostrzegli agresorki, która szła za nimi krok w krok i przysłuchiwała się ich rozmowie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 16-10-2010 21:04
- Sam się sobie dziwię bo jeszcze nie tak dawno byłbym pierwszą osobą, która tę wyspę chciałaby opuścić. Ale teraz... Nie ciągnie mnie z powrotem. Nie czujesz, że to miejsce mimo wszystko trzyma nas tu? Sam się sobie dziwię... - powiedział, na chwilę zerkając w bok gdyż wydało mu się, że ktoś podsłuchuje ich rozmowę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 21:23
- Myślisz, że to miejsce nas trzyma? Jeśli masz rację, to nie uda mi się opuścić wyspy. Ale próbować i tak będę... - przygryzła wargę i przyglądała się Liamowi, który co chwilę spoglądał w jedno miejsce. Elena odwróciła głowę i zmrużyła oczy, starając się coś wypatrzeć. - Jest tam ktoś? - zawołała i zrobiła krok do tyłu, gdyż wydawało jej się, że krzaki się poruszyły.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 21:30
Ashley siedziała cichutko za krzakami, jednak wychyliła się na chwilę, by zobaczyć co oni robią. Pytanie Eleny, trochę ją przeraziło, myśląc, że ją nakryli. Już miała wyjść z kryjówki, gdy nagle nieopodal niej przemknął jakiś kształt. Blondynka siedziała cicho, postanowiła się jeszcze nie zdradzać. Nagle zza krzaków, wprost na Elenę i Liama wybiegł chrumkający dzik smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 16-10-2010 21:31
- Nie wiem w jaki sposób trzyma, ale czuję, że mimo tego, iż te miejsce nie było moim wymarzonym, nie umiałbym go teraz opuścić. Gdybym miał za chwilę wejść do łodzi i po raz ostatni spojrzeć na wyspę, oczy by mi się na pewno zaszkliły. Z Tobą pewnie byłoby podobnie. Na pewno przywiązałaś się trochę do tego miejsca.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 21:46
- Może trochę się przywiązałam... - przyznała w końcu i spuściła wzrok. Przecież poznała na tej wyspie kilka osób, które zdążyła polubić. Zanim zdążyła coś jeszcze powiedzieć, zza krzaków wyskoczył dzik i przebiegł tuż obok Eleny i Liama. Elena zrobiła taką minę: smiley i nagle wybuchnęła głośnym śmiechem, bo przypomniała sobie swoją przygodę z dzikiem i Lil - Kastrowałam kiedyś dzika razem z Lil - wypaliła nagle, a po policzkach pociekły jej łzy ze śmiechu. Cały czas jednak patrzyła na krzaki, z których wybiegło zwierzę. Miała wrażenie, że ujrzała coś jasnego, coś co mogłoby być włosami w kolorze blond. Podeszła do zarośli i odgarnęła je zdecydowanym ruchem.
- Witam. - powiedziała patrząc z góry na nieznaną dziewczynę.



Edytowane przez Amelia dnia 16-10-2010 21:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 22:05
O, cześć. Jestem Ashley...eee...właśnie polowałam na dziki i przez przypadek usłyszałam wasze głosy. Nie chciałam wam przeszkadzać, ale dzik jak dzik nie zna się na uprzejmościach i w ogóle. Zresztą sami wiecie - paplała co jej ślina na język przyniesie. Czuła się jak dziecko przyłapane na złym uczynku. Widząc jak Elena i Liam patrzą się dziwnym wzrokiem, dała za wygraną. No dobra, poddaję się. Śledziłam was i podsłuchiwałam, ale gdy usłyszałam o opuszczeniu Wyspy, nie mogłam się powstrzymać i poszłam za wami - powiedziała i spojrzała przepraszającym wzrokiem na dharmowców, szukając jakiegoś porozumienia z nimi. Chyba nie macie mi tego za złe ? - spytała.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-10-2010 22:08
-No to zamierzacie się całować czy nie?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 16-10-2010 22:48
- Kastrowałyście dzika!? Myślałem, że jesteście zwyczajnym dziewczynami.- Liam zamiast się zaśmiać, stał nie dowierzając w to co usłyszał. Nagle z miejsca, w którym niedawno coś usłyszał wyszła nieznajoma kobieta. - Co jest z Wami ludzie? - zapytał Agresorkę. - Wczoraj nasz domek odwiedziło dwóch facetów od Was, a teraz Ty nas śledzisz? O co Wam w ogóle chodzi?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 136 z 500 << < 133 134 135 136 137 138 139 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum