Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:21:48 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 140 z 500 << < 137 138 139 140 141 142 143 > >>
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 16:36
- No dobra, chyba rzeczywiście przegiąłem... To w takim razie nasikaj do tej butelki Nick i potem to wypij.
Podałem mu butelkę, którą właśnie opróżniłem. Alkohol cieplutko krążył po organizmie.
Edytowane przez Umbastyczny dnia 17-10-2010 16:36
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 16:36
- Bryan...- wykrztusiła Leslie w przerwie między "buaha", a "hahahaaaa". Odrzuciła do tyłu włosy, uśmiechając się triumfalnie do pijanego Nicholasa.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 16:40
- Okej, to akceptuję! - powiedziała uradowana Lilith, mrugając do Bryana.
Położyła się wygodnie na piasku, obserwując migoczące gwiazdy na niebie. Mimo, iż była pijana, to nie przeszkadzało jej w tym, by odczuwała brak pewnej osoby. Bardzo za nim tęskniła, wciąż wracając myślami do ich ostatniego wypadu wgłąb dżungli. Po chwili ocknęła się, wracając na ziemię. Czekała aż Nick nasika do butelki, co na pewno wywoła entuzjastyczne okrzyki towarzyszy - wtedy to, wstanie z piachu, by zobaczyć jego poczynania.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 16:41
- Ja chyba wolę na to nie patrzeć. Przypilnujcie go!
Po tych słowach wstałem i zataczając ruszyłem w stronę morza, gdzie sobie pływałem.

// idę na spotkanie ze znajomymi z LO, nie róbcie Bryanowi krzywdy smiley
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 16:46
W chwilach takich, jak ta, zawsze żałowałam, że nie mogę zobaczyć, co dzieje się obok. Na szczęście jednak wyobraźnia nie zawodziła, więc śmiałam się równie głośno, jak pozostali. Gdy usłyszałam o kolejnym zadaniu dla Nicholasa, zmarszczyłam lekko brwi.
-Tylko odejdź troszkę w bok, jak będziesz sikał, bo nie chcemy, żeby nam tu... śmierdziało.- parsknęłam cichym śmiechem, czekając, co zrobi mężczyzna.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 16:53
Nicholas odszedł kilka metrów, odwrócił się od wszystkich i oddał kilkanaście kropli moczu do butelki. Potem pokazał wszystkim, że na dnie coś pływa i wypił to tak, żeby ciecz nie dotknęła jego języka. Zakręcił butelką słabo ale w wymierzony sposób. Obróciła się dwa razy i zatrzymała na Leslie.
- Leslie kochana... Rozbierzesz się do naga, potem zamoczysz się cała w oceanie... Będziesz wracać na czworaka naga a gdy do nas dotrzeć będziesz miauczeć jak kotka, łasić się do każdego i każdego poliżesz po twarzy. Potem możesz się ubrać - tym razem on rozsiadł się wygodnie i patrzył na nią "z góry".
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 16:55
Wiesz co...to ja nie wiem o co Tobie chodzi. Uważasz mnie za jakiegoś mordercę, choć jesteś taki sam jak większość moich ludzi. Sorry, ale masz rację, rozmawiać nie musimy. - powiedziała, obróciła się na pięcie i powędrowała przed siebie. Nie wiedziała w ogóle o co temu gościowi chodziło. Pierwszy raz go widziała, nigdy nic mu złego nie zrobiła. Chciała nawiązać z nimi znajomości, lecz ten facet chyba nie chciał, odpychał ją. Hipokryta... - skomentowała krótko w myślach i postanowiła nie zawracać sobie nim głowy.
Edytowane przez Arctic dnia 17-10-2010 16:56
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:03
Usłyszałem Nicholasa, gdy pływałem. Leslie zaraz przyjdzie tu nago. Poczułem ciepło rozchodzące się po penisie. Tym razem to nie alkohol...
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:03
-Hej, no może bez przesady? Przecież to jest kobieta...!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:06
- Kobieta czy nie kobieta... Zadanie to zadanie! - powiedział lekko pijanym głosem
Edytowane przez Lion dnia 17-10-2010 17:07
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:06
Wstała. Poszła w stronę oceanu. na brzegu rozebrała się do naga. Zamoczyła się w wodzie, uśmiechając się łagodnie do ledwo już widocznej sylwetki Bryana. Wyszła. Wróciła do kręgu na dwóch nogach, niosąc ubranie, które zwisało i tylko częściowo zasłaniało to co trzeba. Podeszła do Nicholasa.
- Sądzę, że nigdy nie słyszałeś o kimś takim jak Cervantes, ale pozwól, że przytoczę jego słowa: "Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć" miau- mówiąc to wymierzyła mu tak siarczysty policzek, że biedak zachwiał się (być może przyczyniła się do tego za duża dawka wypitego alkoholu).
Uśmiechnęła się pogardliwie, ubrała się, w końcu usiadła na starym miejscu.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:06
Niedługo to będzie perwers edycja gry w butelkę - pomyślała, obojętnie patrząc na reakcję Leslie. Ciekawe czy wykona zadanie. Ja bym wymiękła...
Ale oto i Leslie wstała i ruszyła dziarsko do oceanu. Wracając częściowo naga, dała Nicholasowi za swoje, wymierzając w jego policzek. Zachichotała w duchu, podziwiając kobietę za odwagę.
Edytowane przez Gooseberry dnia 17-10-2010 17:08
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:08
- Nie wykonała zadania! Co za zdzira... - powiedział, masując policzek.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:15
W duszy Leslie grały trąby triumfu.
Hmm... Czy to początek zemsty, a może wystarczy?- pytała sama siebie, choć dobrze znała odpowiedź...
- Nickuś, kochanie, nie odzywaj się już. A może chcesz, żebym opowiedziała wszystkim jaką reklamę zrobiłeś Agresorom pierwszego dnia pobytu w Dharmaville? Tak, myślę, iż wszyscy chętnie się dowiedzą- dokończyła niewinnym głosikiem.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:19
- Hahaha! Kto tej małej słabej kobiecie w cokolwiek uwierzy. Może by tak Bryan wam opowiedział jak to się stało, że uciekłem z celi! - krzyczał
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:26
- Mógłbyś nie przerywać? Nieważne czy uwierzycie mi czy nie. Zdaje się jednak, że mam prawo do riposty po tym jak nasz kochany Nicholas opisał mnie przy Agresorach.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:30
- Oczywiście, że masz słuchamy! Chętnie posłucham o tym jak to Leslie wcale nie traktuje nas a szczególnie mnie jako gorszych ludzi!
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:38
-Hej, hola! Leslie, Nicholas, co Wy wyprawiacie?!- fuknęłam, podnosząc się lekko. Przyjemna i zabawna gra zmieniła się nagle w pole bitwy. Nie do tego dążyliśmy, przychodząc wspólnie na plażę... -Natychmiast macie przestać! I albo wracamy do gry, albo idziemy do Dharmaville i każdy rozchodzi się w swoją stronę! Więc jak?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:43
- Bawiłbym się świetnie przy tej grze jakby zadania były normalne, a nie mające na celu ośmieszyć kogoś. Przperaszam za ostatnie zadanie, ale było oną odpowiedzią na poprzednie i na złowieszczy śmiech tej małej zdzi... Ja chyba już pójdę... - powiedział i poszedł do dżungli, zataczając się trochę.
Edytowane przez Lion dnia 17-10-2010 17:44
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 17:45
Pokiwała pobłażliwie głową jak do nic nierozumiejącego dziecka, bo... kim innym był Nicholas?
- Przybyłam na tą Wyspę, bo chciałam odnaleźć spokój. Dharma zapewniła mi dach nad głową, jedzenie, pracę. Wszystko było dobrze. Pewnego dnia na nasz teren wszedł jeden z was, Bernard bodajże. Chciał zgwałcić małego chłopca z Dharmaville. Potem zaatakowaliście nas. Nie wydaję pochopnych opinii o ludziach, a i u nas znalazłoby się paru psycholi, więc postanowiłam dowiedzieć się czegoś o was od osoby kompetentnej... czyli Agresora. Autocharakterystyka jest najlepsza. Ktoś schwytał Nicholasa. Nie mam pojęcia w jakich okolicznościach i czyja to była wina. Poszłam do jego celi z talią kart. Pomyślałam, że mu się nudzi... Pogramy sobie, pogadamy, dowiem się czegoś. Spytałam, dlaczego nas tak nienawidzicie? Wiecie, co odpowiedział?- zawiesiła głos.- "Bo przybyliście na tą Wsypę!". Powiedział, że jedynym waszym celem jest pozbycie się nas, niezależnie jakimi metodami. Przyznał, ze Dharma nic mu nie zrobiła, ale wy, Agresorzy, nie chcecie nas tu widzieć! I pozbędziecie się nas... Później ktoś z was... zabił nasze dzieci. Jasne, nie oskarżam siedzących tutaj. Powiem nawet, że Juliet bardzo lubię. Często spotykałam potem Nicholasa. Za każdym razem dawał popisy chamstwa. Raz rozdarła mi się sukienka, a on nagle stał się usłużny. Erotoman. Nienawidzę go. Ale nie was, Agresorzy! Nienawidzę zabójców małych dzieci, chamów i gwałcicieli... Sądzę, że wy tacy nie jesteście. A jednak Nicholas twierdzi, że Agresorzy nienawidzą wszystkich i chcą ich wygnać z tej Wyspy... lub zabić Dlaczego nie przyjmiecie jednej wersji? Wydaje mi się, że siedzący tutaj- spojrzała na Josha, Juliet i Jeffa- jesteście nastawieni pokojowo. Przepraszam, jeśli w czymś was obraziłam... a może już zmieniłeś zdanie, Nick?


smiley
Edytowane przez von Veron dnia 17-10-2010 17:49
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 140 z 500 << < 137 138 139 140 141 142 143 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum