Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:19:43 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 141 z 500 << < 138 139 140 141 142 143 144 > >>
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 18:30
Zrobiło się dziwnie. Zadania były coraz głupsze, w porównaniu do jego zadania. Do tego po alkoholu wszyscy zaczęli pleść trzy po trzy, w tym Leslie. Z drugiej strony jednak chyba miała trochę racji. Ich przywódca - no właśnie, gdzie był? A Dores? Agresorzy wyraźnie podzielili się na grupki. Nawet Dharma zauważała, jak bardzo się różnią od siebie, a to nie budowało ich autorytetu wśród naukowców. Nick poszedł sobie, więc właściwie mogli grać dalej, bo chyba prócz niego wszyscy chcieli się dobrze bawić niezależnie od tego, po której był stronie. Spojrzał po wszystkich. Zabawa trwała już dosyć długo, każdy chyba powoli trzeźwiał.
- Żeby nie było - zadanie wypełnię w terminie, ale... Chyba już czas to skończyć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 18:40
Lilianne poczuła już kilka godzin wcześniej, że należy odstawić wódkę na bok i jak się okazało - słusznie, gdyż, z każdą minutą, kiedy zbliżał się poranek, głowa coraz bardziej ją bolała. Nawet nie wiedziała, kiedy urwał jej się film i zasnęła. Dopiero wówczas, gdy się obudziła dotarło do niej, jak dużo wypiła. Czuła, jakby jej głowa była wielkości gigantycznej, w której huczy na cały regulator piskliwy głosik rafalka, który jeszcze nie przeszedł mutacji. Złapała się za czoło i postanowiła udać do morza, żeby chociaż trochę postawić się na nogi. Z drugiej strony słyszała słowa Leslie. Miała sporo racji. Już chciała dołączyć do dyskusji, lecz zaniechała tego pomysłu, gdy stwierdziła, że własny głos tak dudni w jej mózgu, że nie jest w stanie tego przecierpieć.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 18:42
-Tak, chodźmy już do wioski. Zresztą... Nie minie godzina i słońce zacznie wschodzić. Przydałoby się nam dobre śniadanie i...- nie dokończyłam. Wstałam i zasypałam szybko piaskiem ognisko. Później otrzepałam ręce i, naciągając koszulkę do ud, zaczęłam zagłębiać się w dżunglę.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 19:26
Tymczasem Nicholas leżał pod drzewem gdzieś w dżungli. Nie dał rady dojść do Dharmaville, zgubił się w lesie. Postanowił to przeczekać żeby nie oddalić się jeszcze bardziej. Położył się na mchu i śpiewał coś
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 19:30
Veronica nabrała wielkiej niechęci do dalszego grania po małej sprzeczce między Nicholasem i Leslie. Prysnęło wszystko a szczególnie bariera, która chroniła ją przed natrętnymi myślami wiążącymi się z przeskokami i skutkami temu towarzyszącymi.
Wstała powoli ociągając się.
Edytowane przez shan dnia 17-10-2010 19:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 19:31
- Kaman, ludzie- powiedziała stanowczo Juliet po długim czasie milczenia- Chyba nie zrezygnujemy z zabawy przez fochy jakiegoś antyspołecznego dupka?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 20:14
- Następnym razem, Juliet. I wódka nam się skończyła... - odparł, wchodząc do dżungli. Pamiętał o nieszczęsnym zadaniu, teraz jednak bardziej liczyła się ta niezręczna sytuacja. Chcieli dobrze, wyszło jak zwykle. Jak nie Dores i Edgar, to Nick. Szedł coraz szybciej, bo zaczynała go boleć głowa. Za długo nie pił alkoholu i jego organizm nie był przyzwyczajony.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 20:47
Pływałem sobie i pływałem. Przez chwilę widziałem nagą Leslie co bardzo mi się spodobało. Wyszedłem z wody i dołączyłem do grupy wracającej do wioski.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-10-2010 21:37
Dores za zgodą Teda wbiła nóż w ciało Evana. Jednakże... on tylko zasmiał się ej w twarz. Rosier szybko wyciągnęła nóż. Nie był nawet zakrwawiony. Spojrzała na Evana, jego ślady po uderzeniach Edgara zniknęły. Dores cofnęła się i upuściła z wrażenia nóż na ziemię.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 21:43
smiley Syn swojego ojca, udało się to! Nie umrze tak łatwo, są sposoby ale... Patrzył na Evana i Dores, która była totalnie zaskoczona, nigdy jej to pewnie nie spotkało
-Co teraz?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 21:48
Josh, wracając do Dharmówka spotkał Ashley. Miała zacięty wyraz twarzy. Byli sami, więc miał okazję. Ale najpierw musiał ją wtajemniczyć.
- Wszystko okej? - spytał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Draco Malfoy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC Asha

Postów: 98

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 21:50
Może mnie rozwiążecie, wy nędzne szumowiny! - odpowiedział Evan na pytanie Teda. Czy tak rodzice powinni traktowac swoje dzieci? - zakpił i spojrzal wymownie najpierw na Edgara, a potem na Dores, która nadal wyglądała na przestraszoną.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 21:53
Jasne, wszystko w porządku. A u Ciebie ? - odpowiedziała zaskoczona. Josh zachowywał się troszkę dziwnie. Przysunęła swoją twarz do buzi Josha i wyczuła alkohol. No, widzę, że świetnie się bawiłeś - dodała, puszczając oczko do bruneta i lekko się uśmiechając.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 21:54
-Czy dzieci powinny porywać swoją matkę? Chyba nie? Ja już mam dość Ciebie, tutaj nasze drogi się rozchodzą synu -rzekł Ted, wiedział że w przyszłości jeszcze się spotkają, lecz gdyby coś zrobił to zmieniłby bieg wydarzeń a tego nie mógł. Evan był potrzebny, do zabicia Jacoba.
-Dores, co chcesz zrobić z swoim synem? Decyduj.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 21:59
- Fajnie było, ale się skończyło. Integracja z Dharmą jak narazie wychodzi nam bokiem, chcieliśmy rozładować sytuację i pograć w butelkę, ale oczywiście niektórzy brali wszystko na poważnie. I to wcale nie Dharma. Niestety zdążyłem dostać najgłupsze z możliwych zadanie. - westchnął i złapał się za głowę. Bolała coraz bardziej.
Edytowane przez panda dnia 17-10-2010 22:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 22:17
Hmm...rozumiem. Moja integracja z Dharmą nie była aż tak udana, jak wasza - westchnęła i zaczęła się przyglądać ze współczuciem Joshowi. Choć...wrócimy do Dharmy i zrobię Ci mój sekretny napój, który w mig zlikwiduje kaca. A po drodze opowiesz mi o swoim zadaniu - wzięła Josha pod ramię i poszli pomalutku w stronę Dharmaville.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-10-2010 22:25
Dores ostrożnie podniosła nóż, podeszła do Evana, uważnie go obserwując i rozcięła więzy. Gdy był wolny, nie zrobił jej nic. Precz! - powiedziała, po czym Evan oddalił się. Po chwili odwrócił się jeszcze do Teda i Dores i krzyknął: Jeszcze się spotkamy! - pozdrowił ich i zniknął w zaroślach. To co? Pora kogoś zabić? - zapytała Dores, chcąc rozładować napięta sytuację.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 22:29
- Wiesz co, sam nie wiem, co lepsze. Cały czas się kompromitujemy brakiem jakiejkolwiek organizacji w grupie. Kiedy ostatnio widziałaś Edgara albo Dores? A ta butelka to był poroniony pomysł. Praktycznie się nie znaliśmy i zadania były dziwne. Muszę pocałować osiem kobiet na tej wyspie, odpuścili mi tylko Rosier. - przerwał i powoli nabrał powietrza. Kiedy oddychał normalnie, ból się nasilał. Chciał też zaobserwować jej reakcję. - Oby to twoje lekarstwo było dobre.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 22:37
Świetne zadanie, ale nie aż takie straszne. Dasz radę - zaczęła zachęcać Josha do ukończenia zadania, chciała to zobaczyć na własne oczy. Gdy tak szli, Josh co chwilę zerkał na nią. Ashley lekko się zaczerwieniła. Postanowiła przerwać tą ciszę. Tak strasznie boli ? Może zrobimy postój ?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-10-2010 22:41
- Nie, no co ty... Dharmówek już czeka. - powiedział i pokazał jej, że są już na miejscu. Niepotrzebnie wspominał jej o zadaniu, teraz dziewczyna czuła się nieco skrępowana. Skierowali się do jednego z domków, najwidoczniej tam wszystko chowałai mieszkała przez te kilka dni. - Z czego to twoje lekarstwo? Jakieś skutki uboczne?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 141 z 500 << < 138 139 140 141 142 143 144 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum