Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:19:58 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 143 z 500 << < 140 141 142 143 144 145 146 > >>
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:02
Nicholas siadł. smiley
- A coś się stało? Graliśmy w butelkę. Popiliśmy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:04
-A wymianę zdań z Leslie pamiętasz? Nie podoba mi się to, że ciągle dochodzi między Dharmą a Wami do sprzeczek!- wysyczałam, prostując się lekko. -Siedzimy w tym razem i razem musimy z tego wyjść! Nie pomagacie nam..



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:06
Kiedy tak siedziała na werandzie, dała się ponieść emocjom. To nie miało tak wyglądać. Brian obiecywał jej niesamowite badania, niespotykane gatunki roślin i zwierząt! No tak, może i namiastkę tego skosztowała, ale to wcale nie dało jej szczęścia, którego spodziewała się osiągnąć. Jak dotąd jej znajomości na wyspie były powierzchowne (nie licząc Howarda, z którym nie widziała się nie wiadomo ile i nie wiadomo czy jeszcze kiedykolwiek go zobaczy). Co więcej, tkwią w jakiejś przestrzeni czasowej, nawet nie wie dokładnie jakiej!
Czy dotychczas zaznała tutaj więcej radości czy rozczarowań?
Łzy wypełniły jej oczy. Przymknęła je powoli, a kropelki zaczepiły się na jej czarnych rzęsach, by potem mogły swobodnie spłynąć nierównomiernym ruchem po jej policzkach.
Była samotna, tak - samotna. Po raz pierwszy w życiu odczuła samotność. Piekielnie ją pożerała od środka.
Edytowane przez Gooseberry dnia 18-10-2010 00:07
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:06
- Pewnie, że zazdroszczę. Takie zadanie to nie byle co. Cóż, jestem ciekaw jak pójdzie Ci z dziewczynami z Dharmy. Bardzo różnią się od naszych, zauważyłeś? Wybuchowe, krzykliwe, złośliwe.. No, może prócz Gianny. - Powiedziałem zamyślając się na moment. - Ale mi łeb pęka od tego alkoholu - rzuciłem w końcu masując czoło.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 18-10-2010 00:09
Po wypowiedzianym zdaniu, Liam ruszył do przodu między drzewami, ale bardzo wolno. Przysłuchiwał się czy Elena podąża za nim. Liczył, że postanowi jednak nie opuścić wyspy i wrócą do Dharmaville.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:11
- Ona nie lubi mnie z jakiegoś powodu. Więc ja jej też - odezwał się krótko.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:12
- Z Lil poszło szybko, bo była pijana. A Dharmowskie dziewczyny myślą, że wszystko im wolno i oceniają nas powierzchownie. Zobaczymy co będzie, jak skończę zadanie. - powiedział i napił się soku. - Poczekaj, Ashley dała mi świetne lekarstwo na kaca, może jeszcze zostało trochę... - wstał i wszedł do domku. Było tam jeszcze pół kubka receptury. Wziął je i przyniósł Jeffowi. - Masz, mi pomogło.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:13
-No tak, to faktycznie bardzo dojrzałe.- mruknęłam z przekąsem. -Gdzie w ogóle podziała się ta dziewczyna, która pojawiła się, gdy jedliśmy pizzę?- zmieniłam nagle temat. -Moglibyśmy wypytać ją, czy istnieje jakas szansa na zakończenie tych przeskoków...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:17
- Skąd mam wiedzieć. Jak jej szczęście dopisze to nie będzie złapana przez Dores i Edgara. Ich też nie widziałem dawno. I pry... Bernarda lub Richarda albo ludzi ze statku... - powrócił po chwili do poprzedniego tematu: - Spójrz na to z innej strony. Jeszcze kilka dni temu taka wspólna gra by była niemożliwa. Jest jakiś postęp...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:22
Wzruszyłam ramionami.
-Nie nazwałabym tego postępem. Swoją drogą... Jak smakował Ci mocz?- wyszczerzyłam się.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:22
- Nie zaprzeczam. - Mruknąłem analizując sobie słowa Josha. Po tym jak powiedziałem mu o bólu głowy rzucił coś o recepturze Ash i zniknął w drzwiach mieszkanka. Wrócił chwilkę później z kubkiem żółtawej mazi. Wypiłem gorzkawy napój i odstawiłem na stolik. - A Dharmowscy faceci? Wielka niewiadoma. Zachowanie Bryana i Liama to dwa różne spojrzenia na społeczność Agresorską... Ech.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:26
- Ej... Nie próbowałem go. Wlałem sobie do gardła. Poza tym było go mało... - bronił się jakoby miał próbować kiedykolwiek swojego moczu. - A co do... Mój głos jest przyjemny czy zaczęłaś krzyczeć kogokolwiek?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:30
- Akurat tutaj nie jesteśmy lepsi. Porównaj nas do Nicka albo Edgara. - zaśmiał się. Ponownie spojrzał na szczupłą brunetkę zaczynającą kolejną butelkę jakiegoś alkoholu. To mogłoby być łatwe, bo dziewczyna jakby była w innym świecie. - Dobra, czas na zadanie Josha, odsłona trzecia! - zawołał i jak gdyby nigdy nic podszedł i usiadł koło niej. Jeszcze nigdy nie czuł tak bardzo papierosów, dragów i alkoholu u kobiety. Nawet Pam tyle nie używała. Szybko ujął w swoje dłonie jej twarz i wymienił szybki, ale intensywny pocałunek. Dziewczyna chyba chciała więcej, bo była pijana, ale Josh był już daleko. Wracał do Jeffa z szyderczym uśmieszkiem na twarzy i schowanymi rękami do tyłu jak dziecko, które właśnie coś przeskrobało.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:32
Zaśmiałam się lekko, gdy bronił się, po czym odpowiedziałam:
-Nie, głos mas najprzyjemniejszy. Lekka, fajna chrypka. Próbowałeś kiedyś sił w śpiewaniu? Z takim głosem możesz być prekursorem jakiegoś nowego gatunku, który można by fajnie nazwać, na przykład... grunge!- powiedziałam z entuzjazmem.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 18-10-2010 00:32
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 00:49
- No dobra, wracajmy... - westchnęła i ruszyła za Liamem. Właściwie nie wiedziała, czemu się zgodziła, przecież chciała stąd odpłynąć. Wspólnie zaczęli się kierować w stronę Dharmaville, lecz Elena niespodziewanie się zatrzymała.
- Patrz! - zawołała wskazując za jakieś drzewo. - Widziałeś kiedyś coś takiego? - zapytała zadzierając głowę do góry. Po chwili spojrzała na Liama, który prawdopodobnie nie wiedział o co jej chodzi. - Tam wysoko na drzewie jest czerwony liść! Jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam, żeby w dżungli na drzewie rósł pojedynczy czerwony liść! - powiedziała to takim zdziwionym tonem, zupełnie jakby było to zjawisko nie z tej ziemi - Zerwałbyś go? Proszę!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 07:39
- Alleluja! - Krzyknąłem głośno w taki sposób jak robią to gospelowcy viwatując na cześć Boga. - Ekspresowe tempo Josh, jak będziesz tak szybko kończyć z kobietami to Ci tą Dores chyba dorzucę. - Mruknąłem szczerząc się do Cohena. Dopiero teraz zauważyłem, że zaczynało świtać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 13:42
Bernard który dalej tymczasem siedział w latarni z lustrami na górze ukazującymi domy rodzinne danej osoby dostąpił objawienia. Przed nim jak żyw stał stary pryk Bernard senior. To wydawało się nienormalne więc Bernard junior wpatrywał się tylko z otwartą buzią na widmo swojego ojca. Po chwili zapytał się:
- Tato, to ty?
- Tak to ja mój synu - odezwało się widmo Bernarda - Jestem twoją świadomością i muszę ci pokazać właściwą drogę gdyż opuszczając nasz papajowy gaj w młodości popełniłeś błąd. Ale nie martw się. Da się to jeszcze wszystko naprawić.
- Tatku ale jak? - odezwał się wzruszony Bernard junior.
- Musisz wykonać 12 prac mój drogi Bernardzie. Jest to ważniejsze od wszystkiego innego. Pod stołem z nazwiskami jest kartka. Weź ją i zrób to co ci każe serce mój synu.
Po tych słowach widmo ojca Bernarda zniknęło i Bernard junior został sam. Brakowało mu ojca i jego kozich bajek na dobranoc ale nie aż do tego stopnia. Postanowił jednak spełnić wolę ojca i poszukać karty z pracami. Po krótkiej chwili odnalazł na spodzie ogromnej szafki kartkę na której było napisane:
"12 Prac Bernarda"
Stary pryk tak się tym podniecił że aż wypadły mu ostatnie włosy z klaty. Po chwili zagłębił się w czytanie dalej i co go czeka w pierwszym zadaniu:
"Ja Jacob nakazuje tobie Bernardzie następujące czynności uczynić: Musisz niezwłocznie udać się do wschodniej części wyspy gdzie sprowadzi cię dziwna woń. Na pewno ją poczujesz gdyż siedzi tam mężczyzna imieniem Jack. To stary alkoholik srający do wiadra. Musisz go uratować i oczyścić jego bagno ze smrodu. Taka jest twoja pierwsza misja. Jeśli ją wykonasz Jack przekaże ci wskazówki do drugiej pracy."
Na dole Bernard zauważył tylko dopisane małymi literami: "Uważaj na jackface'e"
Czując narastającą siłę w swoim sercu i mięśniach Bernard szybko udał się na dół latarni by ruszyć w nieznane na bagno Jacka...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 14:00
- Hahaha, nie ma mowy! - odparł i ziewnął przeciągle. Przez pocałunek z Effy znowu śmierdziało od niego alkoholem. - Idę się trochę zdrzemnąć. - oznajmił i wszedł do domku. Rzucił się na łóżko i zasnął.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 18-10-2010 14:51
Liam zaczekał aż Elena do niego dołączy i po chwili ruszyli w drogę powrotną do Dharmaville. Norton chciał jak najszybciej wrócić do domku, zwłaszcza, że została tam sama Effy, najprawdopodobniej nie wiedząca gdzie się wszyscy podziali. Droga do wioski prowadziła przez dżunglę, ale nie tak gęstą jak w innych rejonach wyspy. - O czym Ty mówisz? - zapytał Elenę, rozglądając się wysoko w celu wypatrzenia czerwonego liścia. Faktycznie, na jednym z drzew rósł wyróżniający się pośród innych liść. - Ok, jeżeli Ci tak na tym bardzo zależy... - Liam stanął przed drzewem i po ułożeniu sobie w myślach planu wejścia na niego, wdrapał się wysoko i zerwał liścia. Włożył go w usta i zszedł na ziemię. - Proszę bardzo! - powiedział z uśmiechem i wpiął go w rude włosy, które idealnie komponowały się z kolorem liścia. - Idziemy dalej? - zapytał i zrobił minę zachęcającą do dalszej wędrówki.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-10-2010 17:26
Veronica wieczorem znalazła sobie jakiś pusty domek. Pierwsze co zrobiła po powierzchownym poznaniu go to wzięła ciepły prysznic. Następnie wyczesała dokładnie świeżo umyte włosy i ubrała się w czyste ubrania. Samopoczucie nieco się jej poprawiło.
Zjadła jakąś Dharmowską konserwę i rozłożyła się na kanapie delektując błogim odpoczynkiem. Na razie starała się nie myśleć o przeskokach i tym podobnych problemach - skupiała się na rozluźnieniu powtarzając sobie, że już niedługo może rozpętać się nowe piekło co na tej wyspie zdarzało się dość często.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 143 z 500 << < 140 141 142 143 144 145 146 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum