Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:46:06 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 148 z 500 << < 145 146 147 148 149 150 151 > >>
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 19-10-2010 23:11
Dores zastanowiła się chwilę nad planem Edgara. Miał on swoje plusy, ale i minusy. Minusem był oczywiście brak najważniejszej rzeczy, który przyprawiał ją niemal o orgazm (smiley), czyli agonii wijącej się w bólach ofiary. Doszła jednak do wniosku, że na wyspie zostało jeszcze wielu kandydatów do zabicia i raczej nie będzie się tu nudzić. Przystała więc ostatecznie na propozycję swojego ojca.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 19-10-2010 23:12
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 19-10-2010 23:21
Dopiero gdy Effy powiedziała o sytuacji, w której Agresor był przywiązany do drzewa, Liam skojarzył, że to właśnie Leslie groziła mu śmiercią. Kobieta chyba się zawstydziła bo szybko oddaliła się do swojego domku. - Co słychać w wiosce? - zapytał, chociaż faktycznie go to mało interesowało. - Masz ochotę się przejść po okolicy? - dodał po chwili, próbując zachęcić Effy do tego miną.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-10-2010 23:25
Kiwnął do swojej córki, ruszył na poszukiwania, po jakimś czasie wrócił z wielkim workiem, w którym coś miał. Położył je na ziemię, sam usiadł obok.
-Wiesz, na tej wyspie jest jedno miejsce, dzięki któremu dostaniemy pewną listę, listę osób które... - nie dokończył bo nad nimi przeleciał ptak, ogromny który...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 19-10-2010 23:26
... który zrobił tak samo jak on ogromną kupę wprost na Jeffa. Dores która go trzymała, by się nie szamotał, odskoczyła z obrzydzeniem.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 19-10-2010 23:27
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-10-2010 23:30
Oprócz tego że ptak nasrał na Jeffa( który stracił przytomność gdyż stolec ptaka był niezwykle twardy), Tedowi wydawało się, że ptak coś powiedział, zanim odleciał. Nie mógł w to uwierzyć, czyżby...
-Słyszałaś to co ja? -spytał się szybko Dores, Edgar był podniecony...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 19-10-2010 23:34
Dores usłyszała, że ptak wydał jakiś dziwny skrzek. Czy on nie powiedział: "Bernard to stary pryk"? - zastanawiała się Dores. Nieee to na pewno było coś innego.... Spojrzała na ojca. Wydawał jej się podniecony. Dores zastanawiała się, czy przyczyną tego był ptak, czy też jego kupa smiley Bo chyba nie był to Jeff.... Zaczęła drapać się po głowie, analizując to zjawisko.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-10-2010 23:36
- Nie ma za co! - powiedział i poszedł się znowu błąkać.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-10-2010 00:05
Ted sam nie wiedział co usłyszał, nie był pewny na 100%. Możliwe każdy coś innego usłyszał. Nie wiedział czemu widok tego ptaka go podniecił, nie rozumiał tego. Ogromny był ale mimo wszystko to był tylko ptak!
-No to do dzieła - powiedział zmieniając ich chwilowy temat, czekał na to od dawna....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-10-2010 00:11
Dores wreszcie rozwiązała zagadkę. Ptak musiał podniecić Edgara, gdyż zapewne swoim ogromem przypominał jego własnego w chwili, gdy gwałcił swoją córkę (smiley). Ucieszona, że ma tę zagadkę z głowy, podeszła do Jeffa, by się mu przyjrzeć i wybrać odpowiednią część ciała. Niestety Jeff był w kupie ptaka, co mogło odebrać cała przyjemność tortur!




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-10-2010 00:26
Ted rozwiązał worek, spojrzał na to, co było na ziemi
-Dores, najpierw zajmijmy się TYM czymś, dopiero potem weźmiemy się za tamtego - tutaj Ted pokazał nożem na Jeffa, do którego teraz nikt oprócz Shitmana nie chciałby być blisko niego. - Łatwiej i przyjemniej będzie, pamiętaj też o zasadach BHP!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-10-2010 00:32
Dores, zatykając nos z powodu zapachu Jeffa, nachyliła się na woreczkiem. Oczy zaświeciły jej się z ciekawości a źrenice rozszerzyły na myśl o tym, co będą robić. Co on tam ma? - zastanawiała się Dores. Może prochy jakiegoś umarlaka. Jej wszystko kojarzyło się z trupami.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-10-2010 00:36
W worku, który Ted rozwiązał była nieprzytomna Pauline de Tourvel, którą znalazł przez przypadek.
-Tym się zajmiemy, z chęcią bym zrobił jej sekcję zwłok lecz sama wiesz....To co będzie pierwsze? Wyliczanka? - spytał się jej, sam nie mógł zdecydować się, czego najpierw pozbawić ich ofiary...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-10-2010 00:40
Dores ucieszyła się, że prawie odgadła. Różnica była taka, że Pauline jeszcze nie była trupem. Jeszcze! Jej stan miał jednak wkrótce ulec zmianie.
Czemu ona jest nieprzytomna??? - Dores skrzywiła się, jakby właśnie zjadła fasolkę Bertiego Botta o smaku shitu Jacka. Żadna przyjemność ćwiartować nieprzytomna osobę. Prawie się obraziła.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 20-10-2010 00:40
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-10-2010 00:43
-Czy to jakiś wielki problem zmienić ten stan rzeczy? Zrób coś żeby była przytomna! - odpowiedział jej, czekał na jej kreatywność...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-10-2010 00:55
Zdenerwowana Dores chodziło wzdłuż Pauline. Nagle zatrzymała się i ze złości kopnęła nieprzytomna kobietę w głowę. Wstawaj, głupia suko! - wrzasnęła. Nnnno wstawaj! - kopała ją, w co popadnie, jednak nie przynosiło to spodziewanego efektu. Zebrała więc z Jeffa trochę shitu ptaka, którego szukał Bernard, i podstawiła pod nos Pauline. Po chwili kobieta, ocknęła krztusząc się i zaraz potem zwymiotowała na trawę. Gdy doszła do siebie po tym wstrząsającym przeżyciu, dostrzegła Dores i Edgara, co wstrząsnęło nią jeszcze bardziej, lecz tym razem nie miała już czym zwymiotować. Wpatrywała się więc w nich tylko niemo swoimi przerażonymi oczami.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-10-2010 14:16
Mógłby wysilić się na coś bardziej oryginalnego niż "No". Jednak z drugiej strony Ashley nie mogła narzekać, bo bardzo jej się to podobało. Dalej siedziała jak zaczarowana na kanapie, wpatrując się przed siebie. Przez tyle lat nigdy nie spotkało jej coś takiego. I to jeszcze na Wyspie. Nie wiedziała, jak ma teraz postąpić. Poddać się uczuciu, czy spróbować zapomnieć ? Kierować się głosem serca, czy rozumu ? Nie była w stanie podjąć teraz jakiejkolwiek decyzji. Znalazła w kuchni schowaną przez nią paczkę papierosów. Nie miała pojęcia, że kiedykolwiek jej użyje, teraz nadeszła taka okazja. Wyszła na zewnątrz i usiadła na tym samym miejscu, co wcześniej Josh. Zaciągnęła się nikotyną, wprawiając tym samym nikotynę w krwiobieg. Stąd miała doskonały widok na całe Dharmaville.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-10-2010 15:03
Tosty były tak smaczne, że gryząc je, odleciałam w daleki kraj kubków smakowych.
-Może jestem aż tak głodna, ale to chyba najlepsze tosty, jakie kiedykolwiek jadłam!- uśmiechnęłam się szeroko, zajadając się ciepłym pieczywem Gdy skończyłam, powiedziałam już poważniej:
-Sądzę, że wysnuwanie teorii na tematy, o których nie mamy pojęcia, jest bezsensowne. A o podróżach w czasie, niestety, nie wiemy nic...



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-10-2010 15:35
Był już daleko od Dharmówka. Nogi same poniosły go na klif. Poczuł ulgę, kiedy tylko usłyszał delikatny szum morza. Usiadł na samym krańcu ziemi tak, że mógł machać nogami jakieś trzydzieści metrów nad ziemią. Spojrzał w dal. Nikogo wokół, był sam ze sobą. Woda uderzała o klify z głośnym pluskiem. Josh nie mógł się pozbyć obrazu rozanielonej miny Ashley. Nie mogli być obojętni wobec tego, co się między nimi stało, ale z drugiej strony liczyły się też inne rzeczy - przeskoki w czasie, czy chociażby to, co teraz robi reszta grupy. Czy było na wyspie miejsce na uczucia? Ciągle w ruchu, presji nie zauważył, jak blisko może mieć szczęście. Pozorne, bo na Wyspie często ginęli ludzie. Przed oczami stanęła mu wizja martwej Ashley. Nigdy by sobie nie podarował, gdyby zginęła po tym, jak wyzna jej, co czuje.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-10-2010 15:48
Wytarłem serwetką twarz z okruchów.
- Pozwolę sobie się nie zgodzić. Kiedyś ludzie na pewno nie mieli pojęcia co to koło, radio czy grawitacja, ale właśnie wysnuwali teorie i dzięki temu potrafili to zrozumieć i opanować. Myślę, że z tym może być podobnie. Możliwe, że tu pod wyspą są złoża jakiejś substancji i to ona ma takie możliwości: teraz przenoszenie się w czasie, a kiedyś może telekineza, telepatia czy inne takie. I każdy może się nauczy na to wpływać. Teraz już ktoś to potrafi, bo uruchomił przeskoki, ale nie wszyscy się przenieśli, więc niektórzy podświadomie to blokują, ale może wszyscy są do tego zdolni. Mam też drugą teorię. Na wyspie są złoża, ale nie czegoś magicznego tudzież cudownego lecz halucynogennego i chodzimy od jakiegoś czasu w dziwnym letargu...
Może moje teorie były z pogranicza science-fiction, ale wydawały mi się bardzo prawdopodobne.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-10-2010 15:52
Westchnęłam.
-Jaka szkoda, że nie mam pojęcia, o czym mówisz! Nienawidziłam w szkole fizyki..- uśmiechnęłam się. Z kawą w ręku wróciliśmy do salonu, gdzie usiadłam w fotelu, zwijając nogi pod pupę. Całkowicie zmieniając temat, spytałam:
-Czym zajmowałeś się przed przyjazdem na wyspę?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 148 z 500 << < 145 146 147 148 149 150 151 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum