Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 20:23:18 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny00:11:51
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 164 z 500 << < 161 162 163 164 165 166 167 > >>
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 17:05
Bernard tymczasem który znajdował się w papajowym gaju na szczycie wulkanu zadomowił się. Zupełnie nie spieszyło mu się do wykonywania swoich prac przez co utknął na dobre. W końcu jednak po kilku dniach leniuchowania pod papajowym pniem Bernard dostał znak. Śniło mu się że lata. Latał tak sobie i latał aż nagle spadł. To był koniec jego snu lecz gdy się obudził Bernard ujrzał 100 metrów od niego jak z ziemi wyrósł budynek którego wcześniej nie było. Zaciekawiony Bernard udał się do środka tajemniczej budowli...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 17:08
- Ja na twoim miejscu czułbym się jak marionetka. Bałbym się, że ktoś mnie okłamie w sprawach, których nie zobaczę. Nie trafiłaś nigdy na takich 'życzliwych'? A teraz, kiedy tyle się dzieje... Nie jest ci przykro, że nie widzisz emocji na twarzach?
Edytowane przez panda dnia 24-10-2010 17:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 17:12
-Trafiłam niejednokrotnie, ale... co z tego?- zniecierpliwiłam się lekko. -Z każdym takim razem uczę się, komu w tym życiu mogę ufać, a komu nie. I nie jestem marionetką. Nikt mną nie kieruje.- zacisnęłam zęby. -A emocje czuje się w sercu. Można je wyczytać z tonu głosu, uścisku dłoni... Te wasze twarze, których nigdy nie zobaczę, nie są mi na nic potrzebne.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 17:20
- Może i masz rację. A przy okazji... - schylił się i pocałował ją. Miał wyrzuty sumienia kolejny raz, bo Ashley czekała na niego w domku. Gigi całowała inaczej, co nie znaczy gorzej. Na szczęście została jeszcze tylko Leslie. Wstał i usiadł z powrotem na krześle. - Przepraszam, musiałem. Tylko mnie nie policzkuj jak Effy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 17:25
-Ach, to ten zakład?- parsknęłam śmiechem, gdy mężczyzna odczepił swoje usta od moich. Całował beznadziejnie, ale nie powiedziałam mu tego głośno. Kompletnie nie potrafił wpaść w ton z serii "teraz działasz na mnie tylko zmysłami". Ani od niego nie pachniało, ani policzka nie drapały przyjemnie...
-Robię sobie drugą kawę, pijesz?- spytałam, łapiąc za kubek.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 17:29
- Nie, dzięki. - powiedział zniesmaczony. Było mu głupio, nawet nie wiedział dlaczego. W pocałunek nie włożył nic od siebie, bo miał przecież Ashley i dla niej się starał. - Idę na podwórko, może coś się wyjaśniło. - odparł i wyszedł z domku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 18:16
Ashley myjąc naczynia po śniadaniu, usłyszała nieznajome głosy i dziwne szeleszczenie trawy, jakby ktoś się zakradał obok domku. Zakręciła kurek i wyjrzała przez okno. Ten widok ją przeraził, bowiem ujrzała kilku uzbrojonych mężczyzn, skradających się w stronę centrum Dharmaville. Jak oni się tutaj zakradli... ? - przemknęła jej myśl i widok pylonów. Odpowiedziała sobie na to pytanie, że kretyni z Dharmy nie włączyli ogrodzenia. Pospiesznie narzuciła na siebie luźne spodnie, niebieską bluzkę, buty i zaczęła poszukiwania jakiejś broni. Wtedy przemknęła jej myśl o Joshu, do którego celują ze strzelb. Nie myślała, że ten dzień może się potoczyć w taki beznadziejny sposób. Nie znalazła żadnej broni palnej, także włożyła jak zwykle w buta nóż i wyszła na dwór. Nie zwracała uwagi na nieznajomych, stając z grupką dharmowców i agresorów. Ujrzała Veronicę, jedną ze znajomych. Dawno z nią nie rozmawiała, postanowiła naprawić ten błąd. Hej... - rzuciła, lekko się uśmiechając. Zmierzyła wzrokiem brunetkę, jedną z nieznajomych, która wydawała jej się być przywódczynią wrogów. A niedaleko stał także...Richard. Postanowiła nie wtrącać się do rozmowy, przynajmniej na razie. Zaczęła rozglądać się za Joshem, marszcząc brwi ze zdenerwowania, bowiem nie mogła go dojrzeć. Josha tutaj nie było. Zaczęła wyobrażać sobie, że go porwano, jednak odrzuciła od siebie te myśli. Nie zniosłaby rozłąki z nim.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 18:28
Lilianne stwierdziła, że i tak nic nie dowie się z tego całego harmidru, tak też postanowiła kogoś odwiedzić. Wodząc wzrokiem po twarzach, które znajdowały się na placu, wyeliminowała od razu ich domki, po czym nagle dotarło do niej, że nie ma wśród nich Gigi. Przypomniawszy sobie jej przepyszne naleśniki udała się do jej chatki. Zapukała, czekając aż ktoś jej otworzy.
Edytowane przez Gooseberry dnia 24-10-2010 18:32
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 18:29
Doszedł na podwórko. Była tam. Mocniej zabiło mu serce. Objął ją w pasie z tyłu i pocałował ją w policzek nie zważając na to, że wszyscy się gapią. Sytuacja się nie zmieniła, wszyscy nadal czekali na odpowiedź.
- Cześć kochanie. - szepnął jej do ucha. - Smakowało śniadanie?
Edytowane przez panda dnia 24-10-2010 18:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 18:33
Veronica pomachała nieśmiało w stronę Ashley w odpowiedzi na jej: "hej". Nadal stała w miejscu nie za bardzo wiedząc co zrobić i zauważając, że coraz więcej osób się rozchodzi i zachowuje coraz swobodniej w towarzystwie nieznajomych. Coś jednak musieli zrobić bo przecież wiecznie nie będą tak stali tu w towarzystwie tych zamaskowanych ludzi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 18:35
Po chwili usłyszała upragniony głos i dotyk, po którym przeszły jej ciarki. Mimowolnie na jej twarzy pojawił się uśmiech. Było przepyszne. Ale jutro ja robię śniadanie....do łóżka - odpowiedziała. Wtedy zdała sobie sprawę, że jutro może ich tutaj już nie być. Sądząc po dotychczasowych akcjach nieznajomych, nie mieli dobrych zamiarów. Co o tym myślisz ? - spytała po chwili z niepokojem w głosie, spoglądając na wrogów.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 18:41
- Rozmawiałem z nimi. Chcą mieć Alperta i Michelle, nawet nie wiem do czego. Jak ich nie znajdziemy, zginiemy. Ale tak z drugiej strony - agresorzy tak po prostu mają wykonywać czyjeś rozkazy? To trochę śmieszne, nie uważasz? Musimy ustalić jakiś dobry plan, żeby był wilk syty i owca cała... - powiedział głośniej i z powrotem przyciszył głos. - Trzymam cię za słowo, o ile jutro tu będziemy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 18:55
Będziemy...przynajmniej mam taką nadzieję. W tym miejscu odkryłam prawdziwe szczęście i nie chcę go opuszczać - odpowiedziała, głęboko zastanawiając się nad zorganizowaniem jakiegoś wsparcia. Dlaczego Inni siedzą sobie w Świątyni, bezpieczni, zamiast pomóc swoim ludziom ? To samo z Dharmą. Nie pomagają im, tak jakby wyparowali. Richard nie może dostać się w ich ręce. Jest doradcą i tylko on wie, gdzie jest Jacob. A im chodzi o dorwanie Jacoba, poprzez Richarda. Na Michelle nie mamy wpływu. Musimy w jakiś sposób ochronić Richarda...tylko nie wiem jak.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 18:57
Miałam już dość siedzenia w miejscu na plaży. Może ktoś tu na wyspie jeszcze jest?- pomyślałam głośno wzdychając. Wstałam i ruszyłam w stronę dżungli poszukując jakichkolwiek ludzi, którzy by mi pomogli.W ogóle czy tutaj ą jacyś ludzie? Nadzieję warto mieć...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 18:59
Veronica patrzyła po wszystkich. Ashley i Josh rozmawiali o czymś, ale nie miała pewności czy podchodząc do nich nie przerwie im bardziej prywatnej rozmowy. W końcu nie wiedziała czym rozmawiają o zaistniałej sytuacji czy może o na... inny temat. Westchnęła i postanowiła zaryzykować.
- No i.... macie jakieś pomysły, sugestie odnośnie... tego... - Spytała stając obok z założonymi na piersiach rękoma.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:01
Nagle przed Miśką z podziemnych korytarzy wyszedł Bernard który dotarł tu po długiej wędrówce przez wnętrze wulkanu. Cały osmalony i zmęczony spojrzał na dziewczynę z miną smiley by po chwili zapytać:

- Kim jesteś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:05
- Masz rację. - na widok Ver odsunął się od Ashley, bo Fergusson była trochę zmieszana ich czułościami. i podrapał się po głowie. Zaczął wyliczać na palcach. - Załóżmy, że nawet mamy plan, ale gdzie są nasi ludzie? Nie zostało nas dużo. Dores i Teda nie liczę, bo nie wiadomo, czego można się po nich spodziewać. Iebiesukiego nie widziałem bardzo długo, nie wiadomo czy żyje, więc też odpada. Bernard to samo. Dalej, ja, Ashley, Ver, Jeff, Nick. Juliet też gdzieś się po drodze zgubiła. Pięć osób. Powiedzmy sobie szczerze, nie damy rady. Trzeba wtajemniczyć Dharmę, chociaż wcale mi się to nie uśmiecha. Będziemy mieć więcej szans na przeżycie. A plan? Jak tylko odszukamy Miśkę, dajemy ją jako przynętę i zabieramy oboje. Tylko musimy się zjednoczyć, bo tego nie zrobimy sami.
Edytowane przez panda dnia 24-10-2010 19:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:06
- Trochę- odparła z wymijającym uśmiechem.
Położyła rękę na ramieniu Bryana. Przez chwilę w milczeniu patrzyli sobie w oczy.
- To co, śniadanie?


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:07
Przerażona dzierlatka cofnęła się do tyłu, gdy zobaczyła jakiegoś mężczyznę, który był cały osmalony.
- Ja... Beatrycze... a ty kim jesteś i co tutaj robisz? Jak dostałeś się tutaj na wyspę, jesteś jedyny tutaj?- spytała spłoszona brązowowłosa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:09
- Jasne, ale ja dziś robię!
Po tych słowach wyszedłem z łóżka pokazując się przed Leslie w całej okazałości. Gdy zacząłem ubierać się w pozostawione w chaosie ubrania, powiedziałem do niej:
- Mogłaś mnie obudzić zamiast czekać.
Udałem się do kuchni, bez butów i w rozpiętej koszuli odsłaniając nagi, lekko owłosiony tors. Wyjąłem patelnię, jajka i inne takie.
- Lubisz jajecznicę na boczku?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 164 z 500 << < 161 162 163 164 165 166 167 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum