Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:25:17 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 165 z 500 << < 162 163 164 165 166 167 168 > >>
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:12
- Ja? - wybąknął Bernard ze zdziwioną miną patrząc na dziewczynę - Ja, jestem Bernard - oznajmił stary pryk i już chciał podać jej rękę lecz cofnął ją szybko widząc że wciąż trzyma wiadro od Jacka. - Jestem jednym z mieszkańców tej wyspy. Przebywam tu już ponad 20 lat, a ludzi nie widziałem już od kilku tygodni. A ty kim jesteś młoda kobieto? Co tu robisz i czemu mnie wypytujesz? - zdenerwował się na koniec Bernard badawczo spoglądając na dziewczynę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:15
- Nie pamiętam co tutaj robię, obudziłam się tutaj na plaży- powiedziała kobieta wpatrując się w mężczyznę- Jak to 20 lat...? Chcesz mi powiedzieć, że nie ma stąd wyjścia?! To nie możliwe, ja muszę się stąd uciec!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:16
- Ja wszystko lubię- zaśmiała się, siadając przy stole.
Była ciekawa jak Bryan radzi sobie w kuchni. Chociaż właściwie bardziej interesowała ja sypialnia... ale to już wiedziała.
- Czyj to domek?- spytała nagle.- Może gdzieś tutaj kręci się właściciel, którego tak bezkarnie pozbawiliśmy łóżka, chleba i dachu nad głową?


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:17
- Tak, masz rację, to nieuniknione. Teraz musimy działać razem przeciwko nim... jest nas za mało, ale obawiam się... - Westchnęła. - Obawiam się, że nawet razem nie pokonamy tych nieznajomych... ich jest bardzo wielu. - Spojrzała na Josha i Ashley zastanawiając się czy myślą o tym samym. By zacząć szukać sposobu na ucieczkę z wyspy mimo, że wydaje się to niemożliwe.
Edytowane przez shan dnia 24-10-2010 19:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:19
Spokojnie dziewczyno - powiedział Bernard - jestem tutaj na wyspie bo lubię tu przebywać. Da się stąd odejść ale nie warto. Wyspa i tak Cię przyciągnie z powrotem. Nic na to nie poradzisz i nie ma sensu uciekać. - mówiąc to Bernard dodał po chwili. - Wiesz gdzie może w którym kierunku jest świątynia? - spytał się Bernard mając nadzieję że dziewczyna coś wie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Nieznajomy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 77

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:21
Brunetka stała była już bardzo zniecierpliwiona, po pierwsze dlaczego zwlekali tak długo z decyzją, a po drugie gdzie podziewała się Tamara. Czuła na sobie wzrok Richarda, który ją drażnił.
- Radzę wam szybciej się zastanawiać... nie będę stała tutaj wiecznie- powiedziała
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:23
Mówiłem i gotowałem jednocześnie.
- Nie wiem czyj. Na pewno nie mój... Nie chcę tam za bardzo wracać. Tommy gdzieś zniknął, dziwnie się tam czuję. Może ten był pusty? W sumie nie wszystkie miały lokatorów. Teraz może być nasz. A jak znajdzie się właściciel to zajmiemy jakiś wolny.
W między czasie rozpuściłem odrobinę masła na patelni i pokroiłem boczek w kostkę. Masła może być mało, gdyż mięso ma swój własny tłuszcz. Zacząłem wbijać jajka i całość posoliłem. Jeszcze chwila i będzie gotowe. W międzyczasie przygotowałem talerzyki i jakieś razowe pieczywo. Innego nie znalazłem.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:27
- Mam wrażenie, że tutaj byłam, ale to nie możliwe, bo bym to pamiętała, może to był sen- powiedziałam- Świątynia... jeżeli się nie mylę, bo tak jak mówię nigdy tutaj nie byłam, ale pamiętam chyba ze snów, że do Świątyni musisz iść tamtędy.
Wskazałam mu ręką drogę. Miałam mały mętlik w głowie, bo miałam wrażenie, że byłam tutaj, na tej wyspie, ale z drugiej strony to niemożliwe, ale musiałam się upewnić, jedyny kogo pamiętałam to był...
- Czy jest tutaj jakiś Richard, albo Meadow?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:30
- Może być nasz? Obawiam się, że zaraz wyskoczy jakiś staruszek z dubeltówką i nas pogoni- w tym momencie przypomniał jej się dziarski starzec, pełniący w Dharmie funkcję zaopatrzeniowca, pierwszy człowiek jakiego poznała na Wyspie... A gdyby to była jego chatka? Leslie ledwo wstrzymała śmiech.- Może przeniesiemy się do mnie? Byłam rano, jeszcze nikt nie zajął mojego domku, a ja mam tam rzeczy i w ogóle... Mmm, ale pachnie!- w kuchni czuć było domowy, apetyczny zapach jajecznicy.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:35
- Jasne, myślałem, że Twój domek już ktoś zajął. Po śniadaniu przeniosę do Ciebie swoje rzeczy, nie ma ich za dużo.
Podzieliłem jajecznicę na dwie części i nałożyłem na talerzyki. Podałem gotowe danie Leslie i usiadłem obok ze swą porcją.
- Smacznego.
Czułem się dziwnie. Z jednej strony nic nie mieliśmy, byliśmy w obcej dziczy z garstką prywatnych ubrań, a i to nie za bardzo. Z drugiej strony mieliśmy dom, ubrania, jedzenie, prąd i wodę. Niezależnie od punktu widzenia mieliśmy siebie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:37
- Dobra, no to zgadzamy się, żeby im pomóc? Właściwie to nie mamy wyboru, dopiero potem możemy próbować coś ugrać dla siebie. - westchnął zirytowany niezdecydowaniem kobiet. I pomyśleć, że przed agresorami jeszcze namówienie Dharmy do pomocy...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:40
Nie mamy wyboru. Musimy się zgodzić. Jeśli dharmowcy się nie zgodzą, dla własnego bezpieczeństwa udamy się do Świątyni. Tutaj nie jest bezpiecznie, zresztą sami widzicie - przytaknęła Joshowi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:42
- Tak, zgadzam się... - Powiedziała spuszczając głowę. - Mamy do wyboru to lub śmierć a martwi nie wskóramy nic. - Veronica nie chciała tego robić. Mimo, że nie przepadała za Richardem to był jednym z nich, ale Josh miał rację jeśli chcieli zrobić cokolwiek musieli się zgodzić. Spojrzała w stronę brunetki, która stała na środku Dharmaville w towarzystwie swoich przydupasów.
Edytowane przez shan dnia 24-10-2010 19:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:43
Bernard na dźwięk imion Richard i Meadow oprzytomniał. Obdarzył szybkim i przenikliwym spojrzeniem młodą dziewczynę by bo chwili zaczął sobie przypominać jej twarz. Gdzieś już ją kiedyś widziałem - pomyślał sobie Bernard - Tak to ona, ona łaziła za Meadow. Udaje, że nic nie pamięta? - myślał dalej Bernard patrząc podejrzliwie na dziewczynę. Dalej jednak postanowił grać i oznajmił:

- E Richard? Meadow? Nie, nie słyszałem o nich. Wiesz co? Patrząc na to miejsce gdzie jesteśmy przypomniałem sobie, że Świątynia jest na północ. Idziesz ze mną czy zostajesz tutaj?
- spytał spokojnie Bernard zastanawiając się co zrobić z młodą kobietą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:46
Uśmiechnął się porozumiewawczo do Ashley i odwrócił się. Podszedł do ciemnoskórej kobiety.
- Okej, zgadzamy się. Wyruszymy jutro, bo dzisiaj jest już trochę późno. Gdzie spotkamy się na oddanie Miśki? - spytał, żeby móc wymyślić z grupą jakiś plan. Mieli kilkanaście godzin na przekonanie jak najwięcej Dharmowców. Mało, ale lepsze to niż nic.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:47
- Dziękuję...
Jajecznica była pyszna. Może dlatego, że wyszła spod rąk Bryana? Leslie nie była w stanie obiektywnie ocenić jej smaku. Nawet nie próbowała. To tylko śniadanie... Siedzieli blisko siebie. Stykali się nogami. Długa, damska noga Leslie plus męska, umięśniona noga Bryana.
Należało przejść do rzeczy. Spytać o Nicholasa... Nie była pewna, czy może to zrobić teraz. Licho wie, jak zareaguje Bryan.
Na tej wyspie nie ma na nic czasu. trzeba pędzić. Może jednak zaryzykuję? Ostatnio wychodzi mi to na zdrowie...
Zerknęła na mężczyznę.
- Bryan... jak Nicholas wydostał się z więzienia?


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:52
- Nie zostanę tutaj sama... boję się, muszę wydostać się z tego okropnego miejsca- odpowiedziałam patrząc na mężczyznę. Liczyłam, że pomoże mi on jakoś uwolnić się z tego miejsca.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:55
Jednak o to spytała, to było nieuniknione. Odkąd Nicholas o tym beztrosko wspomniał na plaży, a może też kiedy indziej, wiedziałem, że ten moment nastąpi. Postanowiłem nie kłamać, najwyżej powiem tyle ile mogę, a resztę przemilczę. Zresztą miałem wtedy taki mętlik w głowie, że ciężko samemu mi stwierdzić co jest prawdą. Przełknąłem suche pieczywo.
- To dość skomplikowane, postaram się to wyjaśnić, choć tak do końca nie wiem jak to się stało. Hmm... to dziwne. Ogólnie, gdy siedział w celi tylko ja go pilnowałem. Próbowałem zdobyć jego zaufanie, a on moje. On chciał mnie zmanipulować, a ja jego. Nieustanna gra psychologiczna. I w końcu doszliśmy do czegoś takiego, że ja go wypuszczę, a on mnie wprowadzi w szereg agresorów i zostanę tajnym agentem. Jednak już wtedy wiedziałem, że takie coś ma małe szanse powodzenia i wymyśliłem plan B. W pewnym momencie uświadomiłem sobie, że muszę z niego skorzystać, że nie jestem jebanym Bondem. I wtedy to zrobiłem, wpadłem z nim w ogrodzenie wioski. Nie wiem jak udało mi się uciec. To moja wina, gdybym nie bawił się w herosa, tylko powiedział o tym komuś z DHARMY nie doszłoby do tego.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Nieznajomy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 77

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 19:58
- Wiecie gdzie jest kawałek stopy obok plaży? Tam się spotkamy, ale chcemy kogo od was- powiedziała kobieta patrząc na nich- Chcemy od was jakąś osobę, bo musimy mieć pewność, że przyjdziecie... na przykład ją.
Wskazała na blondynkę o imieniu Veronica.
- Nie zrobimy jej krzywdy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 24-10-2010 20:01
- Nie możecie- wykrzyknął Richard- Jeszcze nie wróciliśmy do swojej strefy czasowej! Wciąż biegamy w czasie, nie zdołałem tego jeszcze opanować! A jeżeli oddacie Michelle to zmienicie bieg przyszłości!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 165 z 500 << < 162 163 164 165 166 167 168 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum