Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 15:45:59 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 166 z 500 << < 163 164 165 166 167 168 169 > >>
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 20:02
Cco ?! Nie, to wykluczone. Chyba was pojebało, że oddamy wam naszego człowieka. Nic z tego. Musicie nam zaufać - rzuciła nagle, stając przed Veronicę. Nie pozwoli im tak po prostu jej zabrać. Już raz ją porwali. Nie po to narażała własne życie, ratując ją, by teraz mogli ją znowu zabrać ze sobą. Gdzieś miała te ich całe przedsięwzięcia, ale Fergusson na pewno nie zabiorą.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 20:03
No to idziemy - spojrzał Bernard na Michelle po czym ruszył w stronę północną gdzie miała znajdować się świątynia. Tak na prawdę jednak Bernard miał nieco inne plany gdyż musiał sprawdzić czy dziewczyna mówiła prawdę o utracie pamięci.

/będę gdzieś za 3 godziny możesmiley/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 20:05
Mówił prawdę? Patrzyła na niego badawczo. Albo był taki twardy, albo rzeczywiście mówił prawdę... w każdym razie nie wyglądał na przestraszonego, a cała ta historyjka wydawała się nawet logiczna. Jednak miała pewne wątpliwości. Nie chciała ich ujawniać. Gra psychologiczna... Spokojnie przerzuciła wzrok z Bryana na jajecznicę. Zjadła wszystko co było na talerzu.
- Doszłoby, doszło. Dharmę nic nie obchodzi. W każdym razie na pewno nie nie my... Odstawiła talerz do zlewu. Wyjęła z lodówki jakiś sok. Nalała Bryanowi i sobie.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Nieznajomy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 77

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 20:06
- To nie wy tutaj ustalacie warunki, nie musi być ona. Ktokolwiek od was, inaczej... nie mamy wyjścia jak was zastrzelić, a nie chcę tego robić. Macie moje słowo, że nikomu nic się nie stanie- powiedziała brunetka mierząc blondynkę wzrokiem- Prawda Richard?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 20:07
"Kawałek stopy?" - Fergusson od razy wyobraziła sobie kawałek ludzkiej, odciętej stopy leżącej w krzakach nieopodal plaży.
Zmuszona była jednak przerwać rozmyślania na ten temat.
Zrobiła wielkie oczy gdy brunetka wskazała na nią.
Miała już coś powiedzieć, ale Ashley wyprzedziła ją. Veronica była jej bardzo wdzięczna.
- Nie idę z wami... - Powiedziała starając się by jej głos zabrzmiał stanowczo... jak zwykle z dość mizernym skutkiem.
Edytowane przez shan dnia 24-10-2010 20:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 20:09
Spojrzałam na mężczyznę, uśmiechnęłam się i poszłam za nim. Był moją jedyną nadzieją, że pomoże mi stąd uciec.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 20:36
Josh wyszedł. Uzmysłowiłam sobie, że ciągle jestem w szlafroku, toteż zrzuciłam go z siebie szybko i nago przemknęłam do szafy. Wciągnęłam na siebie świeżą bieliznę, sukienkę i wygodne tenisówki. Gdy wiązałam lewego buta, ktoś zapukał do drzwi. Czyżby wrócił Josh...? Zbiegłam szybko po schodach, wodząc ręką po barierce i otworzyłam. Nim zdążyłam zorientować się, kto przyszedł w odwiedziny, usłyszałam słowa: To nie wy tutaj ustalacie warunki, nie musi być ona. Ktokolwiek od was, inaczej...
-Ja mogę iść!- krzyknęłam głośno i wyszłam na werandę. Wiało tak bardzo, że rude włosy biegały wokół mojej twarzy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Nieznajomy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 77

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 20:40
Brunetka spojrzała na dziewczynę, która zgłosiła się na ochotniczkę. Musi być bardzo odważna- pomyślała patrząc na nią.
- Zgadzacie się? Jeżeli dopełnicie naszych postulatów ona wróci cała i żywa, nie mamy zamiaru jej zabijać- powiedziała.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 20:54
Veronica spojrzała na nieznajomą a następnie przeniosła swój wzrok na Giannę. Mimo, że Wasikovsky była jedną z nich to przecież nie mogła iść z nieznajomymi. Veronica nigdy nie wybaczyłaby sobie gdyby jej się coś stało. Mimo, że Gigi była z Dharmy nie mogła się posłużyć ślepą by uniknąć pójścia z nimi.... tym bardziej, że ten konflikt Dharmy jeszcze nie dotyczył.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 20:58
- Ale... - zawahał się. Tym sposobem wciągnęliby bezboleśnie Dharmę w sprawę. Gigi mogła być odpowiednią osobą, jeśli dobrze to rozegrają. Oby tylko nic jej się nie stało, bo inaczej będą mieli na pieńku nie tylko z nieznajomymi. - No jeżeli chcesz... Musisz pamiętać, że robisz to na własną odpowiedzialność.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:00
Po chwili z chatki wyszła Gigi, która chyba nie wiedziała, że to Lil do niej zapukała. Zeszła z werandy, zupełnie ją ignorując. Spice stwierdziła, że skoro Gianna gdzieś się wybiera, to nie będzie jej zawracała głowy. Wymknęła się spod drzwi niezauważalnie i dostrzegłszy Elenę, podeszła do niej. Uśmiech sam wpełznął na jej twarz, kiedy ją zobaczyła. Pierwsze co jej się przypomniało, to wczorajszy poker. Trudno było o tym zapomnieć.
- Hej, Elenko! - zagadała, chociaż obok niej stała jakiś kobieta i najwyraźniej z nią rozmawiała.
Edytowane przez Gooseberry dnia 24-10-2010 21:06
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:07
- W takim razie macie czas do jutra do zachodu słońca, pod stopą- powiedziała brunetka patrząc na nich- Zbieramy się!
Krzyknęła do swoich ludzi i podeszła do niewidomej kobiety i wyciągnęła rękę. Równie dobrze mogła ją brutalnie związać, ale dała im słowo.


Cele dla ludzi w Dharmaville:
- Wtajemniczcie Dharmę.
- Możecie się zastanowić czy oddacie Richarda i Miśkę, czy wykombinujecie jakiś plan(tylko bez przesady i super bohaterstwa)



Edytowane przez April dnia 24-10-2010 21:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:11
Kobieta podeszła do mnie i wyciągnęła rękę. Ochoczo złapałam ją w okolicach łokcia i spytałam wesoło:
-No to gdzie idziemy?
Nie wiedzieć czemu, nie bałam się w ogóle. Miałam jakieś dziwne wrażenie, że nawet jeśli tam coś mi się stanie, w Dharmaville nikt nie będzie za mną tęsknił.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:11
/April a cele dla Bernarda?smiley/


Cele dla Bernarda smiley:
- Nie daj im tak łatwo złapać Miśki i nie zabijaj jej. smiley
April.
Edytowane przez April dnia 24-10-2010 21:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Nieznajomy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 77

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:18
- Idziemy na plażę, tam gdzie mamy się spotkać- powiedziała brunetka i razem ze swoimi ludźmi ruszyli w wędrówkę- Jeżeli będziesz potrzebowała odpoczynku, lub też będziesz głodna albo będzie ci się chciało pić mów śmiało, nie jesteśmy tacy straszni walczymy tylko o swoje.
Powiedziała Bree uśmiechając się do dziewczyny chociaż zdawała sobie sprawy, że ta tego nie widzi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:18
Leslie podała mi sok. Chciałem jej dokładniej wytłumaczyć co się wtedy wydarzyło, ale nie umiałem. Po pierwsze było mi wstyd, że Nicholas uciekł, a potem mnie więził, sam nie do końca pamiętam co się stało. Dwukrotne wpadnięcie w barierę chroniącą wioskę równie dobrze mogłoby się skończyć zgonem.
- Nie pamiętam wszystkiego, 2 razy straciłem przytomność. Wiem tylko, że chciałem się zachować jak super agent i dałem się wykiwać. Matematyka nie idzie w parze z takimi umiejętnościami...
Byłoby mi wstyd, bo nie umiałem walczyć, strzelać, knuć, kłamać itd.
Po śniadaniu wyszliśmy a zewnątrz. Miałem przenieść swoje rzeczy do domku Leslie.
Ujrzałem małe zbiegowisko. Jakaś kobieta trzymała Gigi. Pobiegłem tam, aby się czegoś dowiedzieć.
- Gigi, co się dzieje? Co to za ludzie? Czego chcą?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:24
- Hej, Lil! - Elena uśmiechnęła się na widok blondynki. Na jej policzkach pojawił się lekki rumieniec, było jej trochę głupio, że wtedy dała się ponieść emocjom w stołówce... - To jest Laura. - wskazała głową na brunetkę - Wiesz, że ona pochodzi z przyszłości? Właśnie próbuję się dowiedzieć od niej czegoś więcej... I podejrzewam, że Edgar jest jej ojcem!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:26
Nim kompletnie wyszliśmy poza teren Dharmaville, podleciał do nas Bryan.
-Nie wiem co to za ludzie, idę się przekonać. Idź chronić Leslie, niedługo się zobaczymy.- uśmiechnęłam się lekko i z nieznajomymi już przekroczyliśmy słupy ochronne. Mężczyzna został gdzieś w tyle.
-To o co między Wami chodzi? O co walczycie?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 24-10-2010 21:27
Dores nagle zobaczyła w zaroślach postać rafalka. Przez krótką chwilę patrzyła na niego przerażona. Odwróciła się do Tamary i Edgara. Ej! Widzicie go? - -chciała wskazać na dzieciaka, ale ten już zniknął. Był tam! - podbiegła w kierunku, gdzie go wcześniej zobaczyła. Po rafalku nie było jednak ani śladu. Już miała zawrócić, gdy jej wzrok padł na coś czerwonego. Schyliła się i podniosła to. As kier... - powiedziała do siebie szeptem i niespokojnie rozejrzała wokół.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Nieznajomy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 77

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:32
- Na tej wyspie od zarania dziejów jest Jacob, on rządzi tą wyspą, ale to zły człowiek... My chcemy się go pozbyć żeby żyć w harmonii. Tak naprawdę nie chcemy nikogo zabijać tylko on jest naszym celem, ale ci ludzie z którymi walczyliście są strasznie uparci wierzą w niego, a nawet go nie widzieli... to oszust, który dobrze manipuluje ludźmi. Richard jest tak zaślepiony, że wolał zaryzykować życie swojej córki niż mu się sprzeciwić- powiedziała brunetka przemierzając dżunglę, co jakiś czas łamiąc patyki, które pojawiały się na wysokości głowy Gigi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 166 z 500 << < 163 164 165 166 167 168 169 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum