Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:31:15 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 167 z 500 << < 164 165 166 167 168 169 170 > >>
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:33
Spojrzała na Laurę i kiwnęła głową w jej stronę. Przypomniała sobie sytuację z przyszłości, kiedy to spotkała Joshuę Barnetta.
- Przybyłaś tutaj sama czy z kimś jeszcze? - zapytała zaintrygowana.
Kobieta chyba była zamyślona, dlatego też Lil stwierdziła, że dopiero po chwili uzyska odpowiedź.
- Dlaczego sądzisz, że Edgar jest jej ojcem? - zwróciła się do Eleny i uśmiechnęła pod nosem na widok jej rumieńca - ROZMAWIALIŚCIE coś jeszcze wczoraj czy poszliście spać? - zaakcentowała odpowiednie słowo, zaciskając usta by nie wybuchnąć śmiechem.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:34
Veronica spojrzała po wszystkich. Miała nadzieje, że jej tchórzostwo nie odbije się na Giannie, którą podziwiała za odwagę. Spojrzała na Josha i Ashley, którzy stali obok. Następnie odwróciła swój wzrok i utkwiła go w miejscu w, którym przed chwilą z oczu zniknęła im Gigi i grupa nieznajomych.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:37
Wróciłem pędem do Leslie.
- Gigi mnie uspokajała. Kazała Cię chronić. Musimy dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi.
Ruszyliśmy w poszukiwania kogoś kto orientuje się w sytuacji. Jedna noc bez kontaktu z innymi i już nie wiadomo co się w tej wiosce dzieje... Nagle dostrzegłem Veronicę i innych, więc wraz z Leslie podeszliśmy do nich.
- O co tu chodzi? Czemu Gigi z nimi poszła?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:38
-Jacob?- podrapałam się po skroni. -Słyszałam o nim... Agresorzy, bo tak nazywamy ludzi, którzy aktualnie z nami mieszkają, uważają go za bóstwo. Zupełnie nie rozumiem dlaczego... Jeśli faktycznie koleś jest materialny, nie odwiedził nas ani raz... Zresztą, słowa agresorów wskazują na to, że i oni nigdy go nie poznali.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:42
- Cóż... - Zaczęła zastanawiając się jak odpowiedzieć by nie wyszło, że wepchali Gigi zamiast niej. - Oni chcieli kogoś od nas - mnie dodała w myślach. - Ale ona wybiegła z domku no... i sama się zgłosiła... - Brzmiało to głupio, ale było zgodne z prawdą. Spojrzała na błagalnie na Ashley i Josha by pomogli jej w wyjaśnieniach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:42
- Dobra. Trzeba działać, zostało niewiele czasu. - spojrzał na niebo. Zmrużył oczy od słońca, ale lepiej mu się myślało. Wcale nie podobało mu się, że musi wszystko organizować. W razie czego będzie przecież na niego. Nagle podszedł jakiś facet, chyba grał z nimi w butelkę. Po chwili przypomniał sobie jego imię. - Gigi zaangażowała się w sprawę ważną dla nas wszystkich. Chodzi tu o nasze i wasze życie. Przydałby się komunikat przez radyjko o obowiązkowym spotkaniu. Chcecie czy nie, skończyła się zabawa w robienie badań.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Nieznajomy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 77

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:45
- Oczywiście, że nie poznali, bo Jacob uważa się za bóstwo i sądzi, że nie wszyscy mogą go oglądać, a my chcemy z nim dlatego walczyć i żyć wszyscy w zgodzie- powiedziała do Gigi zastanawiając się na moment- Zróbmy małą przerwę!
Krzyknęła do swoich ludzi, którzy natychmiast zatrzymali się obok źródła.


/Wybaczcie, muszę już iść, bo bardzo wcześnie wstaję, wyniki podam jutro jak tylko wrócę ze szkoły, dobranocsmiley /
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:46
- Ale kim oni są? Gigi coś grozi?
W głowie się nie mieści, że ją puścili. Jest najbardziej bezbronna. Jest kobietą! Powinien iść facet.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:48
Ashley przez chwilkę wpatrywała się w oddalających się nieznajomych wraz z Gigi. Nie znała jej dobrze, zamieniła z nią raptem parę zdań. Jednak w głębi duszy bała się o nią. Z drugiej jednak strony poczuła ulgę, że Veronica nie jest na jej miejscu. Odwróciła się do Josha, wpatrując się w jego oczy i pocałowała go w usta, następnie się do niego przytuliła. Czuła się bezpiecznie, lecz nie zapominała o zadaniu przed jakim stanęli. Muszą przekonać Dharmę, o słuszności ich sprawy. Nie miała pomysłów, jak to zrobić. Po chwili oderwała się od Cohena i zaczęła zerkać na pobliskie twarze, wyczekują jakiś pomysłów.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:52
- Spotkaliśmy ich jakiś czas temu... są do nas od tego czasu wrogo nastawieni i za każdym razem chcą tego samego... - Ucięła nie będąc pewna czy powinna mówić im od razu wszystko. - Obiecali, że zakładnikowi się nic nie stanie. - Dodała.
Edytowane przez shan dnia 24-10-2010 21:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 21:55
- Obiecali?
Tylko tyle byłem z siebie wstanie wydukać. Gigi, była drugą osobą - zaraz po Leslie - w mojej kolejności lubienia. Jak mogli tak bezmyślnie postąpić?
- Czego chcą? Do czego im Gigi?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 22:00
- Bo mają tak samo na nazwisko... Przecież to nie może być przypadek, prawda? - spojrzała na Lil, a zaraz potem na Laurę, która wyglądała, jakby się zawiesiła - Czy rozmawialiśmy? - Elena wyglądała na zdziwioną tym pytaniem. Sądząc po tonie głosu Lil i po jej zachowaniu, chyba nie chodziło o zwykłą konwersację - Nie rozmawialiśmy... Wróciłam do domku i poszłam spać. A Ty... Ekhm... Widziałaś, co się działo w... stołówce? - zapytała w końcu o to, nad czym się zastanawiała od kilku godzin. Jeśli okaże się, że Lil widziała wszystko, Elenie będzie bardzo głupio.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 22:01
Uśmiechnął się do niej szeroko. Lubił takie niespodzianki. Cały czas obejmując Ashley i nie odrywając od niej wzroku, zaczął mówić jakby od niechcenia:
- Bryan, wiesz gdzie można powiedzieć jakiś komunikat, albo coś w tym stylu? - mężczyzna kiwnął głową, zauważył to tylko kątem oka. - No to pójdziesz z Veronicą i nadacie wiadomość, że za dwie minuty obowiązkowe spotkanie dla każdego, kto tylko jest w Dharmówku. Musimy wyruszyć jak najszybciej, a na razie robimy wszystko, żeby tylko nie iść. A od tego przecież zależy życie Gigi. To nie jest tak, że nam na niej nie zależy, Bryan.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 22:02
- Wzięli ją by mieć pewność.... eh... pewność, że dotrzymamy umowy i przyjdziemy na spotkanie... koło stopy. - Dodała cały czas zastanawiając się czy, któryś z jej ludzi w ogóle wie gdzie jest ta stopa.
Wiedziała, że następne pytanie Bryana będzie dotyczyło umowy, ale na razie nie mówiła nic i głupio łudziła się, że o to nie spyta.
- Prowadź Bryan... wszystko zaraz wyjaśnimy... - Rzuciła do mężczyzny nim zdążył zadać następne pytanie.
Edytowane przez shan dnia 24-10-2010 22:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 24-10-2010 22:04
Dores po wizji Rafalka zaczęła się zastanawiać nad jej przyczyną. Czyżby zaczęły pojawiać się pierwsze wyrzuty sumienia? Co by na to powiedział jej ojciec. Ukarałby ją, albo co gorsze, nie chciałby jej znać! Rosier schowała kartę do kieszeni. Będzie jej ona przypominać o zbrodni, jakiej dopuściła się na dziecku.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 22:24
Oczywiście, że widziałam - powiedziała jedynie we własnej głowie, chytrze się uśmiechając.
- Chodzi Ci o twoje majtki, które prześwitywały przez rozpięty rozporek? - udała zdziwienie i zastanowienie - Tak, widziałam je - zachichotała, obserwując jej rumieńce - Zauważyłam, że się sobie spodobaliście. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, jeśli o to pytasz... - dodała, tym razem mówiąc całkiem poważnie.
- To musi być jego córka - dodała, przyglądając jej się badawczo - choć wcale nie jest do niego podobna.
Edytowane przez Gooseberry dnia 24-10-2010 22:26
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 23:07
Ted spojrzał na Tamarę, po chwili na Dores, która wyglądała jakby zobaczyła ducha.
-No Tamaro, pomożemy Tobie, mamy plan by pokonać Jacoba. Najpierw pójdziemy na plażę, coś czuję że powinniśmy tam być. Macie łódki? A, jeszcze jedna rzecz, by pokonać Jacoba będziemy musieli wrócić do wioski, do tamtych wszystkich osób. Oni mogą nam pomóc, nawet nieświadomie... - spytał się jej, po czym czekając na jej odpowiedz znów spojrzał na Dores.
-Wszystko w porządku? Wyglądasz jakbyś miała wyrzuty sumienia. Coś Ciebie gryzie? - spytał się jej, przyglądając się przy okazji odrąbanym częścią ciała martwego już faceta, zastanawiał się co z tym Tomim się dzieje bo go nie widział.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 24-10-2010 23:17
Dores przestraszyła się, że ojciec mógł coś wyczuć. Wszystko w porządku. - powiedziała zbyt szybko, niżby to miało brzmieć normalnie. Nie mogła dopuścić, by coś podejrzewał. Jestem głodna. - powiedziała, by zmienić temat i odsunąć od podejrzenia, jakoby miała jakieś wyrzuty sumienia. W kieszeni nadal jednak czuła kartę do gry, która prawie paliła ją w udo.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 24-10-2010 23:20
Liam podniósł z podłogi swoją koszulkę i pospiesznie nałożył ją na siebie. Zachowanie Effy zmusiło go do szybkiego otrzeźwienia i zajęcia się dziewczyną, która niespodziewanie zaczęła się dziwnie i niepokojąco zachowywać. - Effy, tutaj naprawdę nikogo nie ma. Jestem tylko ja, a nawet gdyby ktoś przyszedł to Cię przed nim obronię. - Gdy Effy się do niego przybliżyła, przytulił ją mocno do siebie i przybliżył twarz do jej ucha, mówiąc - Eff, oddaj mi swój strach, daj zaufanie. Jego oczy momentalnie się zaszkliły. Tak bardzo chciał wiedzieć co ją dręczy, ale nie był w stanie się tego dowiedzieć.



4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-10-2010 23:24
Elena kompletnie osłupiała, gdy Lil wspomniała o majtkach i rozporku. Teraz już nie wiedziała, czy Lil sobie żartuje, czy nie... I czy faktycznie dojrzała tam jakieś majtki, chociaż ich nie było... - Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, nie wiem... - nie chciała się teraz nad tym zastanawiać, najlepiej będzie jak wydarzenia się same potoczą - Nie jest w ogóle podobna! Laura jest ładna, a Edgar jest... hmm... mało urodziwy - mówiąc to wybuchnęła śmiechem - Ale za to mają podobny charakter. Edgar kiedyś uratował moje walizki z płonącego domku, a Laura uratowała mnie, gdy do nas strzelano...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 167 z 500 << < 164 165 166 167 168 169 170 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum