Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:50:47 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 173 z 500 << < 170 171 172 173 174 175 176 > >>
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:07
/ Dobra, załóżmy że mojego posta nie było ;>
- Właśnie, z Alpertem nie będą mieć tak prosto. On się pojawia i znika, a poza tym... Pamiętasz Ashley, jak zobaczyliśmy go w przeskoku? Wyglądał cały czas tak samo, chociaż najprawdopodobniej byliśmy w przeszłości. Ktoś, kogo wybiera Jacob, nie ginie tak od razu. - w czasie, kiedy mówił, złapał Ashley za rękę i trzymali się tak przez cały czas.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:13
Bernard tymczasem leżał na plaży licząc przeskakujące kozy przez płot próbując zasnąć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:15
- Jacob?- odezwała się dotąd milcząca Leslie.- Ciekawe imię. Jak jeden z ojców Izraela. Mój własny ojciec zresztą też tak miał... ma na imię. Kim on jest? Dosyć często powtarzacie jego imię w rozmowach.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:19
Ashley dostała lekkich wypieków na twarzy. Skomentowała ten czyn z ręką lekkim uśmiechem. Tak, masz rację. On jest tutaj od bardzo dawna. Choć na swój wiek wygląda bardzo przyzwoicie. - rzuciła, patrząc przed siebie. Sama nie wiedziała co o tym ma myśleć. Richard skrywa wiele tajemnic. Na Wyspie rozgrywa się jakaś gra pomiędzy Nieznajomymi, a Jacobem. Najgorsze jest jednak to, że to my najwyraźniej jesteśmy pionkami. - powiedziała. Usłyszała pytanie Leslie i stwierdziła, że kobieta jest bardzo religijna. Jacob, to nasz Przywódca, jest tutaj od bardzo dawna. Zawsze działał z ukrycia. Richard jest jedynym człowiekiem na Wyspie, który wie, gdzie można znaleźć Jacoba. - odpowiedziała.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:19
Gdy Elena usłyszała imię Jacob, zaczęła się przysłuchiwać uważniej rozmowie, była ciekawa, czy dowie się czegoś nowego. Wciąż pamiętała słowa Laury, która twierdziła, że Agresorzy wybiją Dharmę i że należy zabić Jacoba...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:27
- Hmm... hmm... działa z ukrycia? Nie chcę się wtrącać do poczynań wielkiego mistrza, ale wydaje mi się, że akurat na tej Wyspie to nie najlepsza technika- powoli czuła jak jej mózg wraca do normy. Starała się nie patrzeć na Bryana.- Mamy dwa wyjścia: oddajemy Richarda albo atakujemy tych całych...- zawahała się- Nieznajomych. Proponowałabym to pierwsze, nie lubię rozlewu krwi- powiedziała, przygryzając od wewnątrz policzek, by pod wpływem wspomnień nie spłonąć niekontrolowanym rumieńcem. Rumieńcem wstydu- ale wy się nie zgadzacie. Musimy więc wysłać kogoś na zwiad, dowiedzieć się ilu ludzi mają tamci. To da nam jakiś punkt wyjścia.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-10-2010 20:32
W chwili gdy Liam powoli nabierał już pewności, że Effy się uspokoiła, ta niespodziewanie wyrwała się z jego ramion i pobiegła przed siebie w stronę łazienki. Mimo, że Norton natychmiast się zerwał za nią, brunetka zdążyła się zatrzasnąć w środku. - Effy, otwórz! Effy! - szarpał energicznie za klamkę, mając wielkie obawy do tego, co może jej strzelić do głowy. Serce zaczęło mu bić coraz szybciej, a ciało przeszyło uczucie niewyobrażalnego gorąca. Brak reakcji Elizabeth na jego słowa, zmusił Liama do wejścia do środka siłą. Cofnął się o jeden krok i zdecydowanym uderzeniem wyważył drzwi do łazienki. Pierwszy widok go przeraził. Na posadzce leżała blada Effy, a po płytkach sączyła się krew. - Boże, Effy... - powiedział jakby ostatkiem sił i kucnał obok niej i chwycił ją za twarz. - Effy, Effy! - powtarzał, próbując złapać z nią kontakt. Nie zastanawiając się długo, wziął ją ręce i nieumiejętnie próbując zatrzymać krwawienie wybiegł z nią z domku. - Pomocy! - zaczął krzyczeć, obracając się na wszystkie strony w celu wypatrzenia kogoś. - Pomocy ku*wa!! - krzyknął ponownie, mając już łzy w oczach.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:35
- No może nie najlepsza, ale działa od niepamiętnych czasów. - zirytował się. - A jeżeli oddamy Richarda, kto skontaktuje się z Jacobem? Przecież nawet nie wiemy, gdzie jest... - zdał sobie sprawę, jak bezradni byli bez Alperta. Nie mogli wykonać żadnego ruchu. Może to był czas, żeby wziąć sprawę w swoje ręce?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:37
Nicholas grał w bierki z jakimś facetem co go nie znał. Lecz nagle. Usłyszał krzyk kogoś. smiley Podbiegł do Liama i Elizabeth. Nie znał ich w ogóle, no a Elizabeth jak ostatni raz mówiła coś przy nim to była groźba śmierci w stronę Juliet. Teraz chyba właśnie się pocięła, więc życie nie jest wysoko w jej systemie wartości. Przypomniał sobie jeszcze, że Liama spotkał jak był powieszony na drzewie po tym jak sam się powiesił. Nicholas stanął obok nich i nie wiedział co robić.
Edytowane przez Lion dnia 26-10-2010 20:40
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:39
- Więc wyślijmy kogoś na zwiad, dowiedzmy się, ilu mają ludzi, jaką broń, czy damy im radę i zacznijmy działać- przewróciła oczami ze zniecierpliwieniem i bezradnością.
Dlaczego ja muszę zawsze matkować Agresorom!?


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:40
- Przecież wiemy, że zwykłymi metodami po prostu nie damy im rady, do tego nie potrzeba zwiadów. Ja raczej myślałem nad tym, żeby dać dwie osoby do obozu tamtych, a resztę schować. Richard pójdzie z tą dwójką i da szczegółowy instruktaż, jak się dostać do Jacoba. A my w tym czasie zrobimy pułapkę i ich tam złapiemy.
Edytowane przez panda dnia 26-10-2010 20:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:46
- A, że tak z ciekawości zapytam: po co Wam ten Jacob? Źle Wam by się żyło bez niego, samodzielnie. Na mój gust powinniście oddać tego całego Alperta i się niczym nie przejmować. Potem wrócimy do wioski i będziemy żyć jak jedna wieka rodzina.
Mój pomysł był chyba zbyt utopijny by był realny.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:47
Gdy Dores zaczęła ssać jego palec, Teda napłynęła wspomnienia, gdy jeszcze był sobą, coś się z nimi działo, nieświadomie Dores zrobiła to, czego nigdy by nie zrobiła....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-10-2010 20:56
Dores skończyła to, co zaczęła. Było jej trochę głupio. Pomimo więc, że było ciemno, zawstydzona odwróciła twarz od Edgara. Wsłuchiwała się w szum wody.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 20:59
Trzymałem się z tyłu grupy. smiley Jednak słysząc Bryana podszedłem bliżej i odpowiedziałem. - Jacob zawsze był z nami.. - Przygryzłem wargę zastanawiając się nad własnymi słowami. Szczerze to faktycznie, zawsze byłem sceptyczny jeśli chodzi o Jacoba, ale teraz wszystko się zmieniało. - Alperta to bym oddał.. Jest niepoważny, a poza tym wydaje mi się, że zabił naszą przywódczynię Meadow...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 21:00
Iebiesuki znużony siedzeniem na drzewie wziął w końcu granat i rzucił w jeden z domków Dharmy. Po chwili nastąpił wybuch i domek stanął w płomieniach. Zadowolony Nabosaka czkał na reakcję ludnosci wioski.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 21:03
A Bernard alej liczył kozy przeskakujące przez płot...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-10-2010 21:03
- Rusz się koleś! - krzyknął do zupełnie obojętnego Nicholasa. - Nie widzisz, że ona umiera? Poszukaj jakiejś apteczki, zawołaj kogoś do ku*wy nędzy! - Liam już nawet nie starał się kontrolować swojego zachowania. Położył bezwładną Effy na ławce i ściskał mocno jej nadgarstki, starając się nie doprowadzić do utraty krwi.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 21:03
Leslie pokręciła głową.
- Co rozumiecie przez "pułapkę"? Schwytacie ich w pułapkę, ale co to niby jest ta święta pułapka?


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 21:06
Nagle jakiś dom obok niego wybuchł i uderzył go kawałek latającego dachu w głowę. Stracił przytomność i niestety nie mógł już pomóc Effy. smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 173 z 500 << < 170 171 172 173 174 175 176 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum