Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:05:41 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 175 z 500 << < 172 173 174 175 176 177 178 > >>
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 21:53
Ted nie zastanawiał się, skoczył do dziury gdzie wpadł do wody. Wypłynął na powierzchnię, nadal tam leżała nieprzytomna Tamara. Nie zastanawiając wziął ją na plecy, po czym ruszył tunelem, który był akurat oświetlony. Słyszał jakby jakaś maszyna pracowała, zastanawiał się ciągle dokąd on trafi...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:01
Elena się naburmuszyła, bo właściwie nikt oprócz Jeffa nie zwrócił uwagi na jej propozycję. A Elena uważała, że jej plan jest najlepszy. Postanowiła więc nie pytać nikogo o zdanie, tylko zrobić rozróbę jak dotrą na miejsce. To na pewno się uda. Jestem pewna, że Lil mi pomoże... - pomyślała.
- Kto to jest Michelle? - rzuciła pytanie, licząc na to, że ktoś jej odpowie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:02
- Nie byłem przy tym idioto! - Krzyknąłem oburzony prosto w twarz Bryanowi. - Gdybym tam był, to nie puścił bym Gianny! Pomyśl racjonalnie, zdążyłem was polubić jak własnych ludzi, tak, tworzymy teraz jedność z małymi wyjątkami, ale zawsze. Więc nie nazywaj mnie tchórzem! - Warknąłem i zwróciłem się do Josha. - C.. Co? Miśka? Ty.. Żartujesz, prawda?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-10-2010 22:02
Nagle do pomieszczenia wszedł jakiś człowiek ubrany w biały fartuch, z rozwianymi włosami i szaleńczym wzrokiem. Wyglądała na kompletnego świra. Dores patrzyła na niego z lękiem, ale także i pewną ciekawością. Nazywam się Papajus Papayovitch. Nie jestem z tego MP, ale może mnie znasz. - przedstawił się szybko. Dores tylko pokręciła głową, lecz nie wypowiedziała ani słowa. Do tej pory robiłem eksperymenty na papajach. Wynalazłem śmiercionośne papaje. Jestem geniuszem, nie chwaląc się. - mówił nadal szybko. Dores tylko wytrzeszczyła na niego oczy. To było jednak niegodne moich umiejętności, więc przerzuciłem się na znacznie wyższe cele. One pomogą mi zdobyć władze absolutną. Muahahahahaha. - jego śmiech niósł się echem po sali. Dores kompletnie osłupiała.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:16
- Michelle jest... była... eee.... jedną z nas. - Wyjaśniła Veronica Elenie wciąż nie mogąc uwierzyć, że Miśka mogłaby zabić Farese. W końcu nie raz mówiono, że to właśnie Meadow wychowała Michelle... powiedzieć można, że była dla ich byłej przywódczyni jak córka, a ta zabiłaby ją? Niemożliwe.
Edytowane przez shan dnia 26-10-2010 22:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:16
Szedł dobre 20 minut przez korytarz zanim dotarł do drzwi, na których była namalowana Papaja. Stacja Dharmy, ich tajna. Numer był już zadarty, Ted pierwszy raz to zobaczył. Nie wiedział czego się spodziewać. Stał i patrzył na drzwi, gdy nagle usłyszał śmiech jakiegoś wariata. O, ktoś z poczuciem humoru. Tego brakowało na tej wyspie, ciekawe czy lubi niezapowiedzianych gości...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:18
- Nie, nie żartuję. - mruknął i spuścił wzrok. Nie lubił takich sytuacji. Zaraz zaczną się pytania, przesłuchania, podejrzenia, czy aby nie kłamie. Ver i Jeff wymieniali między sobą zdziwione spojrzenia. Miał im coś odpowiedzieć, ale ugryzł się w język bo zdawał sobie sprawę, że mogą być w szoku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-10-2010 22:21
Czego chcesz ode mnie?! - wrzasnęła Dores. Zamiast jej odpowiedzieć Papajus znowu się roześmiał. Po chwili otarł łzy, które poleciały mu ze śmiechu. Dosyć tych żartów! - krzyknął i machnął ręką, jakby się oganiała od wyjątkowo namolnej latającej papai. Jesteś w ciąży. - powiedział do Dores, gmerając coś aparaturze. Ale to nie jest zwykłą ciąża. O ja to już dobrze poznałem! Ale oni mi nie wierzyli i uważali za szaleńca! - pogroził komuś niewidzialnemu palcem. Teraz im pokażę!. Dores z jego paplaniny jednak nadal nic nie rozumiała.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:27
Elena stwierdziła, że Veronica jest jedyną osobą z Agresorów, która odpowiada na jej pytania. Bardzo jej się to spodobało, postanowiła poznać Veronicę bliżej, może ona jej pomoże w rozróbie, którą planowała. Przyspieszyła kroku i chwyciła ją pod ramię, co chyba zaskoczyło Veronicę.
- Cześć. - powiedziała uśmiechając się - To całe kombinowanie i zastanawianie kogo wydać, a kogo nie, nie ma sensu! Proponuję po prostu zacząć do nich strzelać, wystraszyć ich, może kogoś zabić... I odbić Gigi! Co Ty na to, jesteś ze mną? - zachowywała się w ten sposób, jakby Elena i Veronica od dawna były dobrymi znajomymi, a przecież w ogóle się nie znały.



Edytowane przez Amelia dnia 26-10-2010 22:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:35
Słyszał głos, pierwszy raz w życiu lecz od razu uznał tego człowieka za mesjasza. To jest geniusz!, słychać to już w jego głosie, może zaraz go ujrzę i będę mógł poznać wszystkie tajemnice świata? Co za łaska na mnie spłynęła. Podszedł do drzwi, drzwi w kształcie papai, klamka również przypominała papaję. Bernard doznałby orgazmu gdyby był na moim miejscu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:35
Gdy Fergusson rozważała czy Josh mówi prawdę czy też nie, niespodziewanie podbiegła Elena i mocno ją chwyciła.
Veronica wyszczerzyła do niej zęby w ogóle nie wiedząc jak zareagować.
Obejrzała się szukając pomocy u swoich, ale niestety żaden nie patrzył w ich stronę.
- No wiesz... - Zaczęła. - Nas jest kilkoro a ich trochę... no dużo więcej... pomyśl nim zabijemy chociaż jedną osobę... oni wykończą nas wszystkich... i z pewnością w następnej chwili poderżną gardło Gigi... lub po prostu ją zastrzelą. - Szarpnęła się lekko, ale Elena trzymała zbyt mocno. Co gorsza Fergusson obawiała się, że Larinova weźmie to po prostu za znak by skręciły w lewo i jednak zrealizowały po cichu plan.
Edytowane przez shan dnia 26-10-2010 22:41
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:37
- Ciężko mi w to uwierzyć.. - Rzuciłem kompletnie zdezorientowany. Josh nigdy by mnie nie okłamał, dlatego nie było innej możliwości... Westchnąłem głośno i odparłem. - Nie ważne kto to zrobił, tak czy owak widocznie jej się należało. Nie sprawiała się w roli przywódcy, często znikała, zupełnie się nami nie interesowała..
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-10-2010 22:40
Wiesz, co ci powiem? - odezwała się Dores. Jesteś większym świrem od mojego ojca! - wrzasnęła, nieświadoma, że on to może usłyszeć. Ojca? - Papajusa znów opanował histeryczny śmiech. Ojca! A to dobre! - nie mógł się opanować, śmiał się , uderzając dłońmi o uda. Teraz Dores kompletnie nie wiedziała już, o co chodzi.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:44
- A który przywódca tak nie robił? Potem Richard chwilowo robił tak samo, teraz formalnie naszym przywódcą jest Hart, i też nie wiemy, gdzie jest... Może mają tyle spraw u Jacoba, że się nie wyrabiają? Nie, wątpię czy Edgar lub Meadow mieli kontakt z Jacobem. - przerwał rozmyślania. Nie chciał rozmawiać o Miśce. Za mało ją znał. Zaczął z innej beczki. - Nie jesteś czasem trochę zazdrosny o Richarda? Wiesz, spotkania z szefem, najważniejsze zadania to niezła fucha.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:46
- Nie no co ty.. Ja się do tego zupełnie nie nadaję.. - Odparłem całkowicie poważnie i szczerze. - Nie powiem, że chciałbym spotkać Jacoba, ale to co innego. - Dodałem i włożyłem ręce do kieszeni. - A jak tam z Ashley? - Zmieniłem temat.

/raczej już spadam, jestem padnięta.smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:53
formalnie naszym przywódcą jest Hart
smiley zapomniałem o tymsmiley

Ted był zaskoczony, urażony tym że jego córka uważa go świra. Po chwili przypomniał sobie że on jest przywódcą agresorów, a od tamtego czasu ich nie widział. Muszę wrócić, pewnie wpadli w jakieś tarapaty i ja będę musiał ich z nich wyciągnąć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:55
- Fajnie. - pokiwał głową z lekkim, tajemniczym uśmiechem. Cały czas miał swoją dłoń splecioną z dłonią Ashley i czuł się z tym bardzo dobrze. Tylko czekał, aż wrócą do Dharmówka. Bo dla Josha nie było innej opcji, musieli wrócić i koniec. Nawet nie próbował sobie wyobrażać klęski.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 22:59
Elena słuchała Veroniki z jakimś dziwnym uśmieszkiem na twarzy. Na pewno tylko tak mówi, bo reszta Agresorów jest w pobliżu, a oni nie chyba nie pochwalają mojego planu... Jestem przekonana, że chciałaby pójść ze mną... - gdy tylko to pomyślała poczuła, że Veronica ją szarpie. Elena uznała, że to jest znak. Uśmiechnęła się do niej porozumiewawczo i puściła do niej oczko.
- Musimy iść do toalety! Idźcie bez nas, zaraz Was dogonimy! - powiedziała nadzwyczaj głośno. Skinęła jeszcze lekko głową na Lil, dając jej do zrozumienia, żeby poszła za nimi. Po chwili pociągnęła Veronicę w lewo, zagłębiając się w dżunglę. - Dobry wybór! Jestem pewna, że nasz plan się powiedzie. Same odbijemy Gigi! To będzie legendarne! - zawołała podekscytowana. Sama nie wiedziała, skąd u niej się wzięła taka pewność siebie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-10-2010 23:00
Papajus ustawił maszynę i właśnie zamierzał ją włączyć. Nieeeeeeee!!!!!! - krzyczała Dores. Co rooooobisz?????. Papajus odparł zdziwiony, że ona tego nie wie. Muszę wyjąć z ciebie dziecko... twojego ojca, jak to twierdzisz. - prychnął oburzony jej ignorancją. Przykro mi, będziesz musiała umrzeć. - powiedział zupełnie obojętnie.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2010 23:05
Ted chciał wkroczyć do pokoju i przerwać to co się tam dzieje lecz nagle na jego głowę spadła papaja przez co stracił przytomności. Nie wiedział że to był przypadek, że to papaja jakimś cudem przeturlała się z otwartego szybu wentylacyjnego.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 175 z 500 << < 172 173 174 175 176 177 178 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum