Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:53:35 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 177 z 500 << < 174 175 176 177 178 179 180 > >>
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 00:55
- Tak, z wódką na pewno będzie łatwiej. Wiesz, nie spodziewałam się, że to co zamierzamy zrobić będzie Cię tak ekscytować. - uśmiechnęła się. Była mile zaskoczona tym, że Laura podziela jej entuzjazm w związku z planowaną rozróbą, bo przecież Elena wciąż myślała, że o to właśnie Laurze chodzi. - Wynagrodzisz? Wiesz, najlepszą nagrodą będzie dla mnie powodzenie naszej misji... - wyszczerzyła zęby - Chciałabym już dojść do Gigi. Ona na nas czeka na plaży.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 08:08
Iebiesuki wysadził trzeci domek przy okazji samemu spadając z drzewa.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 13:05
Słuchałem rozmowy o Michelle w milczeniu. Starałem poukładać sobie to wszystko, ale nie dałem rady. Agresorzy byli wyjątkowi dziwni. Chciałem jakoś ocieplić atmosferę i pocieszyć ich w jakiś sposób. Ogólnie większość z nich lubiłem: choć muszę przyznać, że Nicholas i Josh to wyjątkowe dupki. Popatrzyłem ciepło na Leslie, dzielnie się trzymała w tej trudnej sytuacji.
- Jeffrey, dobra nie jesteś tchórzem, przepraszam. Rzeczywiście Cię tam nie widziałem... Ale Josh tam był! I pozwolił na to. Żeby odnieść sukces musimy działać zespołowo, być jednością. A chyba nie wszyscy tak myślicie. Dla Was ja, Leslie, Gigi czy Elena jesteśmy tylko jakimiś robakami, albo marionetkami i tylko zawadzamy. Niech Ci, którzy jeszcze tego nie zrozumieli, pogodzą się z myślą, że jesteśmy wszyscy na siebie skazani i musimy współpracować. Dlatego byłoby miło, gdybyście nas bardziej wtajemniczyli w te chore rozgrywki... Musimy zorientować się w sytuacji by móc pomóc, działać. Na razie rzucacie nam same ogólniki.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 13:24
- Jeśli myślisz, że dałbym radę sprzeciwić się takiej osobie jak Gigi, chyba za mało ją znasz. Może chciała dać wam, naukowcom przykład, żeby trzymać się w kupie? - westchnął. Długa droga przed nimi, żeby się zrozumieć. - Nie wiemy nic o tych chorych rozgrywkach, jak ty to nazywasz. Mówisz, że jesteście marionetkami. Spójrz na to z innej strony - co mamy powiedzieć my? Nie mieliśmy, ba, dalej nie mamy pojęcia, z kim mamy do czynienia. Nasze mało konkretne informacje dla was nie wynikają z tego, że nie chcemy wam powiedzieć. My praktycznie nic nie wiemy. Nasza praca do tej pory polegała na tym, że byliśmy tylko ludźmi na posyłki. I ta praca dawała efekty. Trudno nam się przystosować do nowej sytuacji, tak jak i wam. Więc w gruncie rzeczy jedziemy na tym samym wózku.
Edytowane przez panda dnia 27-10-2010 13:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 14:09
I tak jesteś dupkiem. No cóż sytuacja była trudna.
- Macie w końcu jakiś porządny pomysł czy będziemy improwizować?
Po chwili namysły dodałem:
- Coś dziewczyny długo nie wracają z tego siku.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 14:18
- Racja. - rzucił i obejrzał się za siebie. - Narazie rzucamy luźne propozycje i nic z nich nie wychodzi. Ja mogę obaczyć, gdzie dokładnie może znajdować się Gigi. Musimy atakować ostrożnie, żeby przypadkiem jej się nie dostało. Ktoś może iść ze mną. Z właściwym planem musimy poczekać, jak obadamy grunt i dziewczyny się znajdą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 27-10-2010 14:39
Bandaże wykonane przez Liama wyglądały bardzo prowizorycznie, lecz okazały się być skuteczne. Effy przez cały czas była nieprzytomna, ale wyglądała jakby lepiej. Oddech był bardziej regularny i nie była już tak blada, jak jeszcze kilkadziesiąt minut temu. Liam po raz kolejny wziął ją na ręce i zaniósł do swojego pokoju. Położył Effy na swoim łóżku i po zdjęciu jej butów przykrył kołdrą. Później poszedł do łazienki i przyniósł miskę z ciepłą wodą, którą zaczął wycierać zakrzepniętą na rękach krew. Starał się nie opuszczać jej na moment, chcąc być przy niej w chwili gdy odzyska przytomność. Przez cały czas zadręczał się myślami co spowodowało, że tak postąpiła.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 14:52
-Ja się na tym nie znam. Może pójdziesz Ty i Jeffrey? Macie w tym wprawę. My tu zaczekamy na dziewczyny, a potem pójdziemy za Wami i gdzieś się zaczaimy...
Pomysł był trywialny niczym podprzestrzeń wektorowa przestrzeni R do kwadratu będąca zbiorem pustym.
Edytowane przez Umbastyczny dnia 27-10-2010 14:52
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 15:21
- Najprostsze plany zawsze najbardziej skuteczne. - burknął i poszedł dalej z Jeffem. Odwrócił się i uśmiechnął się do Ashley, którą musiał zostawić. Szli w milczeniu, nie zostawiając śladów. Lekko skręcili, bo ocean był już przed nimi i chyba minęli stopę. Ukryli się za krzakami. Nieznajomych nie trzeba było długo wypatrywać, zajęli sporą przestrzeń. Na środku było rozpalone ognisko i przy nim siedziała Gigi. Nie była smutna, ale zniecierpliwiona. Nagle zauważył coś jeszcze. Stał tam jeszcze Bernard i Miśka, która wyglądała, jakby urwała się z choinki. Spojrzał zdziwiony na Jeffa, ale ten tylko wzruszył ramionami.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 15:54
Veronica szła w milczeniu. Elena wciąż mocno ją trzymała.
Drzewa rosły już rzadziej a z daleka słychać było szum morza - zbliżały się.
Fergusson znowu nie mogła się wysłowić. Co jakiś czas wydawała z siebie jakieś ciche jęki. W końcu jednak wydusiła z siebie zdanie, którym miała nadzieje przekonać innych do powrotu.
- Ci wszyscy faceci od nich mają takie wielkie spluwy i nigdy nie strzelają ślepakami...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 15:59
Zostaliśmy sami*, faceci poszli na przeszpiegi, a dziewczyny jeszcze nie wróciły.
- Może się zgubiły... Powinniśmy trochę się wrócić i ich poszukać?


//
* kto jest w tej grupie dokładnie?
wiem: Bryan, Leslie, Ashley
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 16:11
- Dobrze wiesz, że sami nie damy im rady.. Najlepiej iść po dynamit do Czarnej Skały to może z godzina drogi stąd w biegu. - Szepnąłem nadal obserwując nieznajomych. Spojrzałem w bok i przed naszymi oczami ukazała się Miśka z Bernardem. - Co oni tutaj robią? Michelle? No to pięknie..
Edytowane przez jazeera dnia 27-10-2010 16:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 16:14
Bernard tymczasem po dobrze przespanej nocy dalej siedział na plaży. Nieznajomi się nim nie interesowali a on sam też nie miał zamiaru nikogo zaczepiać. Siedział więc zajadając ziemniaczki cierpliwie czekając aż coś ciekawego się wydarzy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 16:29
Ashley zanim zdążyła coś powiedzieć, Josha już przy niej nie było. Po raz pierwszy w życiu poczuła strach. Sama nie wiedziała dlaczego, w końcu Josh szedł tylko na przeszpiegi, jednak niepokój nie minął. Spojrzała ostatni raz w miejsce, gdzie zniknęli i usiadła na pobliskim kamieniu. W ciszy postanowiła poczekać na powrót facetów. One nie poszły siku. Zbyt długo to trwa, a takie "sikanie" jest doskonałym pretekstem by zrealizować swoje "tajemne" plany. Poszły na plażę. Podsłuchałam rozmowę Ver i Eleny - odpowiedziała obojętnym głosem.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 16:41
- I mówisz to dopiero teraz? Wspaniale...
Ashley zachowała się jak typowa humanistka.
- W takim razie nasz plan chyba nie wypalił. Nie ma co czekać, prowadź nas powoli na miejsce spotkania. Zatrzymamy się przed nim i Jeffrey z Joshem do nas dołączą.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 16:51
Plan ? Nie mieliśmy żadnego planu. Tak czy inaczej napadlibyśmy Nieznajomych, tylko, że teraz zrobimy to trochę szybciej. Nie ma na co zwlekać. Nawet jakbyś siedział tutaj z miesiąc, nic sensownego byś nie wymyślił. Chodźmy - wstała z miejsca i zaczęła iść w tym samym kierunku co niedawno Josh z Jeffreyem.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 16:52
/// Jest ktoś w tj wiosce Dharmy czy nie? ///
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 16:56
Jest Liam, Elizabeth i chyba jeszcze Nicholas smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michal
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gregory Cooper

Postów: 1484

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 17:03
//Tak szkoda że tylko Lion mi odpisał smiley//
W wiosce chyba nikogo nie było. Zirytowany Iebiesuki postanowił dokonać czegoś jeszcze bardziej drastycznego niż zabicie wszystkich na wyspie: postanowi zniszczyć wyspę! Opuścił więc wioskę i ruszył w kierunku lasku niedaleko plaży.

/ No dziwne to by było jakby Effy po podcięciu żył się do Ciebie odezwała smiley
Edytowane przez Muminka dnia 27-10-2010 17:08
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 17:31
-Zrobisz wszystko co ja powiem? Wszystko? - Ted się dopytywał, bo do jego głowy wpadł genialny pomysł. - Trująca papaja? A to ciekawe - rzekł, po czym wziął plecak i zapakował do niego kilka trujących papai. Dał plecak Dores, bo on sam miał zamiar coś innego wziąć. Sam znalazł ogromny worek i sznur, związał Tamarę i zapakował do worka. Wziął ją na plecy, tak jak Locke(w 3x19?smiley) .
-Idziemy, musimy znaleźć naszych ludzi.- powiedział, on już był gotowy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 177 z 500 << < 174 175 176 177 178 179 180 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum