Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 20:23:53 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny00:12:26
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 178 z 500 << < 175 176 177 178 179 180 181 > >>
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-10-2010 17:40
Oczywiście, że wszystko. - zapewniała go Dores. Drugi raz uratowałes mi zycie. Jestem ci coś winna. Dores patrzyła na niego z uwielbieniem. Zastanawiała się też, po co mu trujące papaje. Po raz ostatni rzuciła spojrzenie na maszyne i pomyślała, ze gdyby zamienić nią Bernarda w papaję, spełniłoby się jego największe marzenie.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 18:25
Ted i Dores opuścili stację Papaja, teraz szli przez dżunglę w poszukiwaniu reszty.
-Jesteś pewna? Nie będziesz się mogła cofnąć przez wykonaniem tego zadania które dam, a do tego będziesz miała ograniczony czas na wykonanie go. Zastanów się, obiecuje tylko że nie będzie to łatwe lecz za to będzie przyjemne. No to co? - spytał się, zastanawiał się też co zrobią z Tamarą gdy się wybudzi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-10-2010 18:40
Przyjemne? - Dores spojrzała na ojca z zainteresowaniem. Przyjemne kojarzyło jej się z dwiema rzeczami. Zastawiała się, której z nich będzie to dotyczyło. Powiedz, prosze, co to takiego. - powiedziała przymilnie.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 18:45
-Najpierw się zdecyduj, dopiero potem powiem co to będzie....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 18:53
- Mówiłem ci... - przerwał. Sam nie lubił, jak ktoś powtarzał ciągle 'a nie mówiłem?'. - Nie pójdziemy sami, bo pozostali zaczną nas szukać. Lepiej wracajmy. - powiedział, po czym wstali i zaczęli się kierować w powrotną drogę. W połowie spotkali się z Bryanem i Ashley. - Co wy tu robicie? Dziewczyny nadal nie wróciły?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-10-2010 18:54
Dores się zawahała. Bo przecież naprawdę nie zrobiłaby wszystkiego. Gdyby na przykład kazał jej dogodzić Bernardowi, to by tego nie zrobiła! Pomyślała jednak, że Edgar obiecał jej, że to ma byc przyjemne. W porządku. Zgadzam się! - powiedziała. A co mi tam. - dodała w myślach. Pomyślała także coś jeszcze...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 18:55
Ashley promieniała głupotą.
- A nie uważasz, że skoro usłyszałaś, że one coś kombinują za naszymi plecami, to warto się z tym podzielić z innymi? Może przeszkodzilibyśmy im, albo ich pomysł był świetny i poszlibyśmy razem.
Szliśmy szybko. Nie wiadomo co w międzyczasie dokonały dziewczęta. Trzeba ostrzec szpiegów.
Nagle ich spotkaliśmy.
- Jak się okazało, same wpadł na jakiś pomysł i uciekły, żeby go zrealizować samotnie.
Edytowane przez Umbastyczny dnia 27-10-2010 18:57
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:01
- Najwyraźniej. Mamy wiadomość, z boku na plaży zauważyliśmy też Bernarda z Miśką. - Odpowiedziałem wymieniając znaczące spojrzenie między agresorami, a następnie spojrzałem na Leslie i Bryana. - Michelle, to jej chcą Nieznajomi... - Przygryzłem dolną wargę zastanawiajac się, czy dobrze zrobiłem mówiąc to reszcie. Miałem nadzieję, że Henderson nie krzyknie zaraz "To zaprowadźmy ją do nich"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:04
Skoro jesteś taki mądry, to trzeba było słuchać co się wokół Ciebie wyprawia, a nie kłócił się z innymi o to, kogo poświęcić dla Nieznajomych. Zresztą gdybym tego nie podsłuchała, to byś dalej siedział w dżungli z założonymi rękami i zastanawiał się, czemu dziewczyny tak długo robią siku. Teraz mamy przewagę i możemy zaskoczyć wrogów z dwóch stron. - odpowiedziała, zerkając co chwilę na Bryana. Zachowywał się jak jakiś Przywódca, choć bardzo dużo mu do tego brakowało. Dziewczyny poszły zaatakować Nieznajomych. My musimy im pomóc i zaatakować jednocześnie z nimi. Okrążymy ich i zepchniemy w stronę wody. - powiedziała na przywitanie mężczyznom.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:04
Ted uśmiechnął się, triumfował gdy Dores się zgodziła.O to będzie kara i nagroda zarazem za tego świra. Powiedział jej na ucho, co ma zrobić, dał jej do ręki przygotowaną listę. Czekał teraz na jej reakcję...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:06
- No dobra. A ten Bernard jej pomaga czy więzi ją? I oni zdają sobie sprawę, że wrogowie znajdują się w pobliżu?
Starałem się wymyślić jakiś plan, ale tylko wyobrażałem sobie wykresy funkcji cyklometrycznych. Ashley zignorowałem. No cóż, głupim nie jest ten, kto popełnił jakieś głupstwo, lecz ten, kto nie umie tego głupstwa ukryć.
Edytowane przez Umbastyczny dnia 27-10-2010 19:08
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-10-2010 19:14
Gdy Dores usłyszała, co ma zrobić i spojrzała na kartkę, wypaliła niekontrolowanie: Ty naprawdę jesteś świrem! Dopiero po chwili zorientowała się, że popełniła błąd i z lękiem spojrzała na ojca. Przez myśl jej przeleciało, czy nie lepiej wrócić do podziemnej stacji i zamienić się w papaję.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:16
Leslie szła, stała, nudziła się, rozmyślała, analizowała- robiła wszystko, czego wymagała sytuacja. Z tym, ze cały czas milczała. Dziwiło ją, że Agresorzy zauważyli czy wyczuli jej więź z Bryanem. "Oddałbyś Leslie?"... skąd to pytanie? Blondynka bała się, że w naprawdę krytycznych sytuacjach zawodzą ją zdolności aktorskie. Graniczyło to z niemożliwością. Przecież skrywanie emocji zawsze jej wychodziło, zawsze! Do ostatniej chwili, do ostatniej kropli krwi, do ostatniego wystrzału... Nagle myśl, czy może Myśl- jako że mógł być to początek wielkiego planu, zaświstała w jej umyśle. Wzięła głęboki oddech.
- Gaz usypiający! Nie zmarnowaliście chyba całego na nas?- jej oczy zabłysły figlarnie.- Skąd go wzięliście?


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:20
-Jako że jestem miłym świrem możesz wykreślić 2 nazwiska, zastanów się dobrze które wybrać. - rzekł Ted, który się świetnie bawił. Czuł że powoli się zbliżają, a Tamara nadal była nieprzytomna. To go zaskoczyło, czyżby umarła?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:23
- Bryan, on tam siedzi z nimi jak gdyby nigdy nic. Zajada ziemniaczki. - odparł zirytowany, ale starał się panować nad sobą. Dharma jak tylko dostała zadania chciała ugrać dla siebie jak najwięcej, pokazać, że na pewno są lepsi. - Tak czy inaczej, dziewczyny nie pociągną długo. Mają jakąś broń? Potrafią strzelać do ludzi? - spytał, bo niektórzy, jak Ver mieli wyraźne opory przed likwidowaniem ludzi. Usłyszał pytanie Leslie. - Jest trochę, ale w Czarnej Skale. Na długo nie starczy. W czasie, kiedy będziemy tam szli Elena i Ver zdążą zaatakować. Trzeba je najpierw zabrać.
Edytowane przez panda dnia 27-10-2010 19:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:23
Bernard tymczasem wciąż siedział na plaży. Strasznie mu się nudziło. Nieznajomi byli jacyś cisi i nic nie mówili do Bernard zaś Miśka siedziała tylko i nie wiadomo co robiła. Bernard wyciągnął więc dziennik z plecaka i zaczął w nim coś zapisywać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:26
- Ale byłoby dobrze wiedzieć jakie macie nastawienie do niego i tej Michelle? Mamy im pomóc i ich chronić?
Pytanie o broń mnie zaskoczyło...
- Chyba coś mają, ale nie wiem dokładnie, zniknęły tak nagle...
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-10-2010 19:26
Dores patrzyła to na kartkę, to na Edgara szeroko otwartymi oczami. Powiedziałam, ze moge zrobić coś dla ciebie, na przykład ich zabić. Ale to... - potrząsnęła swoimi lokami. Nagle ogarnęła ją furia. Rzuciła listę na ziemię i zaczęła po niej skakać. Chciałbyś, by Twoja córka się tak zachowywała?! - wykrzyknęła do niego, nadal depcząc kartkę.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:34
- Nie musi być na długo... Uśpimy ich, przeprowadzimy szybką, sprawną akcję, odbijając naszych, a tamtych więżąc... albo coś- dodała i drugi raz w ciągu dnia powstrzymała wypływający na policzki rumieniec.- Podejrzewam, że nie zabiją Eleny i Veroniki, raczej wezmą je jako kolejne zakładniczki, a od nas zażądają większego okupu. Mamy więc trochę czasu- podsumowała.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:35
-TAK, chciałbym bo jestem świrem! Oczywiście będę zawsze patrzył, obserwował Ciebie gdy będziesz TO robiła - odkrzyknął, po chwili się uspokoił, mówił już spokojnym głosem. - Zgodziłaś się, decyzja zapadła. Musisz się z tym pogodzić. To chcesz z kogoś zrezygnować czy wszyscy z tej listy? - zapytał się ponownie, zaczął już sobie wyobrażać...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 178 z 500 << < 175 176 177 178 179 180 181 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum