Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 18:22:29 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 179 z 500 << < 176 177 178 179 180 181 182 > >>
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:47
- Veronico, my też mamy wielkie spluwy. - stwierdziła, zdejmując plecak i pokazując jej jego zawartość. Znajdował się tam spory zapas broni. Elena wyszczerzyła zęby do dziewczyny. - Kiedyś często chodziłam na polowania, umiem strzelać. - stwierdziła. Z góry założyła, że Veronica jako agresorka, umie bardzo dobrze posługiwać się bronią, więc nawet nie zapytała o jej umiejętności strzeleckie. Po dość długiej wędrówce, w końcu zaczęły się zbliżać do plaży. Elena zatrzymała się na skraju dżungli. Widziała w oddali nieznajomych oraz Gigi, której rudy kolor włosów rzucał się w oczy.
- Jesteście gotowe na masakrę? - zapytała swoich towarzyszek, wciąż przekonana o tym, że uda im się odbić Gigi.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:48
Cudo. Nie dość, że piękna to jeszcze bystra i mądra. Nie taka tępa jak Ashley.
- Świetny pomysł Leslie. Zagazujmy wszystkich, a potem odbijemy naszych. Tylko będzie trochę dźwigania jak będą nieprzytomni. To aż 5 osób.
Miałem na myśli: Gigi, Bernarda, Michelle, Elenę i Veronicę.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-10-2010 19:48
Dores była wściekła. Miała ochotę.... zabić Edgara tak, jak to zrobiła z poprzednim swoim ojcem, który kazał jej robić dokładnie coś takiego samego! Teraz wiedziała, skąd się znali! Podeszła do niego i odepchnęła lekko rękoma. Wciąż patrzyła na niego gniewnie. Teraz przypomniało jej się także, że skoro słyszał "świra", to znaczy, że długo stał pod drzwiami i wcale jej nie ratował. Może zastanawiał się, czy nie pozwolić mi umrzeć! - przeleciało jej przez głowę.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:56
Ted zastanawiał się, nas czym myśli teraz Dores. Czyżby zastanawiała się z kogo zrezygnować? Może chce mnie zabić? Kto wie co w jej głowie siedzi. Patrzył na nią z uśmiechem, podniósł kartkę którą Dores zdeptała .
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 19:56
- Pięć?- powtórzyła Leslie. Poranne emocje już opadły. Mogła spokojnie patrzeć na Bryana. Rozkołysane zmysły ustąpiły rozumowi.
Jeszcze raz postarała się przeanalizować w myślach wcześniejsze rozmowy. "Swoich" było sporo.
- Można chyba jakoś ich ocucić? Zresztą możemy na razie zająć się tylko siłami nieczystymi, a nasze anioły zostawić na plaży- zażartowała, nieco złośliwie. Samowolka firmy Elena i Spółka czyniła jej członkinie raczej małymi demonicami.- Nic im się nie stanie.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 20:06
- Ale istnieje szansa, że je też zagazujemy niechcący. I właśnie zdałem sobie sprawę, że to chyba 6 osób. Była jeszcze taka dziewczyna...
Cały plan był dobry, ale istniało duże ryzyko niepowodzenia.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 20:18
- Idziecie? - zawołał nagle Josh, który był już kilkanaście metrów dalej. Nie zamiarzał się więcej wdawać w jakiekolwiek dyskusje. Tak po prostu nie mogło być. Nie można było tak na pstryknięcie palca się połączyć. Agresorzy lata pracowali na swoją pozycję, a tu nagle przyszła sobie Dharma, która musi we wszystkim być lepsza, mądrzejsza, szybsza. Coraz bardziej chciał spotkania z Jacobem, a nawet nachodziły go wizje takiego spotkania. Uświadomił sobie, że pierwsze co by mu zrobił, to zadałby mu mocny cios w twarz.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 20:19
- Ojej, nic im się nie stanie jak się trochę prześpią na plaży! Posiłki Nieznajomych, a zakładam, że takie są, dojdą późno, bo niby skąd dowiedzą się o kłopotach swoich ludzi? Jeśli wy, Agresorzy- zwróciła się do Josha- posiadacie w pobliżu plaży jakieś kryjówki, więzienia i tym podobne, zaniesiemy tam naszych wrogów. Jeśli nie, pozostaje zdać ich na łaskę oceanu. Zostaniemy na plaży z naszymi, przebudzą się, a wtedy wrócimy do Dharmaville... albo chociaż przeniesiemy ich trochę wgłąb dżungli. Bezpieczniej.
Taak, dużo bezpieczniej.... Leslie zadrżała na myśl o szeptach. Jednakże lepsze szepty niewidzialnych ludzi niż strzał z widzialnej broni- tego była pewna.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 20:25
...umiem strzelać. - Dokończyła Elena. "No, ale ja nie umiem!" Myślała Veronica, która bała się kompromitacji przed ludźmi z Dharmy gdy okaże się, że jej kula zamiast wroga trafi, którąś z nich.... "Uspokój się! To tylko panika!... Jestem za słaba na takie przygody!"
Fergusson, która lekko się trzęsła spojrzała w stronę plaży. Pierwsze co przykuło jej uwagę to wielka kamienna stopa... nigdy jej jeszcze nie widziała a i wśród agresorów nie mówiono o niej za dużo. Druga rzecz to osoby, które towarzyszyły nieznajomym. Prócz Gigi była tam Michelle i Bernard.
- A co ona tutaj robi? - Fergusson zmrużyła oczy tworząc kolejną teorię pt: "Michelle i Bernard nas sprzedali!"
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 20:43
- Jasne, że idziemy. Mam nadzieję, że nie dojdzie do jakiejś potyczki z użyciem broni.
Po pierwsze nie chciałem, żeby komuś coś się stało, a po drugie nie byłem w tym zbyt dobry. Popatrzyłem ze smutkiem i lekkim obrzydzeniem na niesiony przeze mnie karabin.


//panda, serio ludzie z DHARMY chcą być tacy jak uważa Josh? smiley, nie zauważyłem
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 20:53
/no Josh tak uważa, a mnie to lotto, ważne że coś piszemy smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 20:55
// to się dobrał z Ashley smiley

nie no żarcik smiley
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-10-2010 21:26
Dores patrzyła jeszcze chwilę, jak Edgar się uśmiechał. Zacisnęła usta i uderzyła go dłonią w policzek, po czym odwróciła się i szybkim krokiem zaczęła iść przed siebie, nie zważając na gałęzie zarośli, które drapały ją w twarz.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 21:35
Elena dopiero po chwili ujrzała kamienną stopę. Przez chwilę dziwiła się, co taka noga robi na plaży, jednak gdy przypomniała sobie przeskoki w czasie, ten posąg nie wydawał się już taki dziwny.
- Kto to jest? - spytała na myśli Michelle, którą Elena widziała po raz pierwszy w życiu. - Nie powinno jej tu być? - zerknęła na Veronicę, która miała dosyć niewyraźną minę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 21:45
- To jest właśnie TA Michelle. - Wyjaśniła mrużąc oczy i wciąż nie mogąc uwierzyć w to, co widzi. - A ten... - Wskazała na Bernarda. - Jest jednym z nas... dziwne. - Pokręciła głową i zerknęła jeszcze raz na stopę. Co Miśka tam robiła? Czyżby była z nimi od początku? Może to oni kazali jej zabić Meadow - o ile ona to zrobiła - Myśli namnażały się w jej głowie jak szalone. Spojrzała na Elenę.
- Nadal jesteś pewna, że twój plan wypali? Widzisz ilu ich tu jest?
Edytowane przez shan dnia 27-10-2010 21:45
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 21:46
Ted nic nie powiedział, nic nie zrobił by się obronić. Chwilę patrzył jak Dores odchodzi, po krótkiej chwili ruszył za nią,szedł w odległości 20 metrów od niej
-Wiesz co powinnaś teraz zrobić, dałaś słowo. Uratowałem 2 razy Tobie życie, jesteś mi to winna - krzyknął tak głośno, żeby spokojnie usłyszała jego słowa
Edytowane przez Furfon dnia 27-10-2010 21:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-10-2010 21:57
Dores najpierw udawała, że całkiem ogłuchła. Po chwili jednak zmieniła taktykę. Wolałabym umrzeć, niż być Ci TO winna! - krzyknęła, wcale się nie odwracając. Trochę obawiała się, że Edgar jej coś zrobi, jednak udawała, że wcale się nie boi.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 22:01
Ted nadal był spokojny, opanowany. Chciał ją przekonać po dobroci najpierw....
-Dostaniesz prezent gdy wykonasz zadania, a do tego powiem Ci pewien sekret - krzyknął
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-10-2010 22:07
Jaki prezent? - zainteresowała się Dores. Po chwili jednak przywołała się do porządku i zaczęła udawać, że nie interesuje ją żaden prezent od NIEGO. W rzeczywiści nie mogła przestać zastanawiać się, co to za prezent. Nagle ziemia pod nią zapadła się i Rosier wylądowała w wilczym dole, pułapce wykopanej przez jakiegoś mieszkańca wyspy.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 22:12
- A więc to jest ta sławna Michelle... - mruknęła Elena, przyglądają się kobiecie. - Oczywiście, że jestem pewna, że wypali... Musimy tylko... Podejść ich od tyłu. Najlepiej podpalić jakieś drzewo tam, za stopą i odciągnąć uwagę przynajmniej części Nieznajomych... - powiedziała i ruszyła skrajem dżungli w stronę stopy. Jednocześnie starała się wysyłać telepatyczną wiadomość do Gigi. Gigi! - zawołała w myślach. Zmarszczyła brwi i skupiła się na wysyłanej wiadomości najmocniej jak potrafiła - To ja, Elena! Przyszliśmy po Ciebie! Uratujemy Cię!. - miała nadzieję, że rudowłosa potrafi odbierać fale mózgowe i ją usłyszy!



Edytowane przez Amelia dnia 27-10-2010 22:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 179 z 500 << < 176 177 178 179 180 181 182 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum