Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:45:31 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 19 z 500 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 16:11
- Dobra, ale pójście za Tobą do Was, to nie to samo co dołączenie do Was. Mam pewne obawy, że na miejscu nie zostanę ciepło przyjęty. Chyba rozumiesz.
Uśmiechnąłem się lekko, w końcu zaczęło mi się układać.
- Musimy czekać, aż się ściemni. Kręci się tutaj mnóstwo pracowników, a nawet nie mamy broni. Nie uda mi się jej pewnie załatwić, mam podejrzenie, że nie do końca mi ufają. Dlatego będziemy musieli upozorować Twoją ucieczkę i porwanie. Co Ty na to?
Coraz bardziej wydawało mi się, że to misja samobójcza. Jaka jest szansa, że mnie przygarną, a nie zabiją? I jaka jest szansa, że potem od nich ucieknę i przekaże wszystko DHARMIE? A co jeśli mi się spodoba i postanowię zostać?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 16:16
- Możemy - Nicholas myślał, że Bryan do nich dojdzie, a potem ucieknie i wszystko rozgada. Na szczęście nie wie o tym, że nie ucieknie...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 16:17
- Czyli zaplanowane. Pozwolisz, że się trochę prześpię. Wieczorem i w nocy musimy być w formie. Też się zdrzemnij.
Ułożyłem się wygodnie na materacu i próbowałem zasnąć.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 16:31
Nicholas cieszył się, że już dziś się stąd wyrwie. Szkoda tylko, że z Dharmowcem. Ale jakoś się go pozbędzie. Popił sobie trochę soku z brzozy, położył różową zasłonę na ziemi i usiadł na niej, aby było mu wygodniej.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 16:53
- "If you going to San Francisco, be sure to wear some flowers in your hair"- zanuciła Leslie, przyglądając się uważnie odbiciu w lustrze. Stał przed nią nowy pracownik stacji Płomień.
Akurat musieli dać do łączności... Jeszcze Benio wpadnie na mój trop- zrobiła przeraźliwie smutną minę, po czym wybuchnęła śmiechem, odsłaniając przy tym idealnie białe zęby. Tak, świetnie sobie poradziła! W Los Angeles czekał na nią wyrok śmieci na biurku jej własnego chłopaka, a ona w najlepsze bawi się w dom na odludnej Wyspie. W dom oraz w kotka i myszkę, bo można tak chyba nazwać walkę z Agresorami.- Płomień ma też dobre strony. Może uda mi się połączyć z rodziną?
W jednej chwili uświadomiła sobie, że jej bliscy zamartwiają się w domu, myśląc, że zapewne zaginęła.
Muszę się z nimi porozumieć!- postanowiła Leslie.
Niestety teraz nie miała ochoty. Nie miała ochoty również na spacery do dalekiego Płomienia. Niewydane płyty Chrisa LeDouxa przestały kusić. Dziewczyna przypomniała sobie o więźniu. Obiecała z nim pogadać... Pośpiesznie zjadła śniadanie, wyjęła z szuflady karty, przeczesała długie włosy, myła zęby i ze świeżym, różowym rumieńcem na twarzy ruszyła do aresztu.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-09-2010 16:53
Lili uciekła z Eleną, więc Jeff nie chciał im przeszkadzać. Przeszedł się do domu po taniego, Dharmowskiego winiacza, usiadł w altance i zaczął powoli popijać. Gdy głowa stała mu się trochę ciężka, przeklinając pod nosem, że znów się podpił, poszedł do domu i usnął na kanapie.

Rano się ogarnął. Strasznie pusto było w pokoju. Dziś wszyscy wracali do pracy, więc został przekazany do celi, aby wynieść nieczystości, które "wyprodukował" Agresor. Gorszej roboty sobie nie mógł wyobrazić, ale cóż - taka zapłata za ratowanie świata. Gdy jednak wszedł do pomieszczenia, podsłuchał kilka słów:

Musimy czekać, aż się ściemni. Kręci się tutaj mnóstwo pracowników, a nawet nie mamy broni.

W tym momencie wszedł, zabrał wiaderko i po cichu wyszedł.

Czyli zaplanowane. Pozwolisz, że się trochę prześpię. Wieczorem i w nocy musimy być w formie. Też się zdrzemnij.


Usłyszał jeszcze.

Poszedł w kierunku budynku szefa ochrony, lecz nikogo tam nie było. Nikt nie wiedział, gdzie jest Howard. A co, jeśli wczoraj okłamał Lili, że to nie jego głowę trzymał ten okrutny agresor...?
Zapukał więc do sąsiadującej 7.
- Halo? Jest tam kto?



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 20-09-2010 16:55
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:06
Nick zdziwił się jakimś gościem który przyszedł do więzienia i zabrał szczątki wiaderka. Pewnie tu sprząta...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:07
Po drodze zauważyła Jeffa. Pamiętała jego twarz. Był wczoraj przy złapanym wrogu.
Dotarła. Powoli zanurzyła się w ciemności więzienia. Nie zauważyła drzemiącego na materacu strażnika. Usiadła wygodnie przed kratami.
- Masz ochotę na partyjkę kart?- zachrypiała, próbując przebić mrok i dotrzeć do twarzy Nicka.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:09
Nicholas przybliżył się do krat.
- Może najpierw się przedstawisz? Jeśli jesteś kolejną niemiłą osobą która chce żebym tu siedział bez powodu i wyciągnąć ze mnie coś, to raczej sobie nie pogramy - powiedział.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:12
Leslie uniosła do góry brew, czego tamten nie mógł widzieć, chyba że obdarzono go kocim wzrokiem.
- Nie mam zwyczaju zdradzać ludziom informacji, których mogą użyć potem, by mnie zniszczyć, ale tym razem zrobię wyjątek- uśmiechnęła się ironicznie.- Leslie Sandman. Tak się nazywam. Nie sądzę, żeby ci to coś mówiło. Nie wiem za co siedzisz i mało mnie to obchodzi. Gramy?- powtórzyła z naciskiem.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:13
- Nie masz z kim grać? Tylko z kimś kto zamiast grać może cię podobno udusić - powiedział.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:14
Elena w najlepsze tarzała się po ziemi, gdy nagle poczuła, że Lil wsadza jej coś do nosa. Doznała lekkiego szoku i przez moment nie wiedziała, co się właśnie wydarzyło. Po chwili sięgnęła ręką do swojego nosa i wyciągnęła z niego ogon dzika. - Bleee! - zawołała i wyrzuciła go w krzaki. Wstała z ziemi i podeszła do butelki wódki, która stała pod drzewem. Okazało się, że było jeszcze całkiem sporo alkoholu. Elena napiła się i podała butelkę Lil.
- Koniec tej zabawy, teraz czas przejść do konkretów! - zawołała z szyderczym uśmieszkiem na twarzy i chwyciła nóż. Podeszła do dzika i wbiła ostrze, rozcinając jego brzuch. Krew się polała a wnętrzności dzika wypłynęły na ziemię. Elena zanurzyła ręce w ranie a później rozsmarowała krew dzika na swojej twarzy.
- Lil, chodź tu i zrób to samo! Będziemy wyglądać jak psychopatki i żaden agresor się do nas nie zbliży, bo będzie się nas bać!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:16
Zaśmiała się krótko.
- Chłopcze, siedzisz za kratami. Nie jesteś chyba ośmiornicą, żeby do mnie sięgnąć?


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:18
- A co, będziemy grać oddaleni o trzy metry? - mówił to, wędrując palcami po kieszeni i szykując sznurek.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:20
Z początku, resztkami świadomości Lil próbowała zebrać myśli by zrozumieć postępowanie Eleny.
- A-ale ten Nicholas śmie-erdzi - wyjąkała, przytrzymując się drzewa by nie upaść - J-jesteś pewna, że to kon-ieczne?
Przyglądała się całemu zabiegowi, jak rudowłosa skrupulatnie smaruje twarz krwią warchlaka. Przetarła oczy, czując że obraz dzika zlewa jej się z Larionovą, która z pasją naciera się czerwoną mazią.
- Ja chyba nie dam rady - wyznała, wąchając swoje zakrwawione od jąder i ogonka ręce. Twarz i tak już była częściowo umorusana przez Elenę i jej atak ryjkiem Nicholasa.
Edytowane przez Gooseberry dnia 20-09-2010 17:22
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:24
- Zagubiony w czasie i przestrzeni?- uśmiechnęła się delikatnie.- Rozumiem, że jest ciemno i nie zdajesz sobie sprawy ze swojego położenia...
Wstała. Wymacała na ścianie włącznik światła i zapaliła. Skrzywiła się na widok śpiącego mężczyzny.
- A więc... teraz widzisz. Siedzisz za kratami. Ledwo przeciśniesz przez nie rękę. Ot, akurat tak jak potrzeba na cele gry- odgarnęła włosy do tyłu.- Grasz?


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:27
Spytała trzeci raz, czy grają. Nie dosięgnie jej ręką. Ale ma jeszcze sok z brzozy w kartonie. Może ją oblać i poplamić jej ubrania.
- Gramy... w co?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:30
Wzruszyła ramionami.
- Zawsze myślała, ze kryminaliści znają się na takich rzeczach, a ty siedzisz w więzieniu, więc chyba jesteś kryminalistą- stłumiła uśmiech. Jej twarz była doskonale spokojna. Jedynie oczy miały lekko kpiący wyraz.


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:31
- Nie dasz rady? - zapytała ze zdziwieniem i spojrzała na Lil, przerywając taplanie się w krwi dzika. -Dobrze, nie będę Cię zmuszać, wiem, że to może być dla Ciebie za wiele... - powiedziała siląc się na powagę. - Chodźmy coś zjeść! - zawołała i udała, że idzie w stronę swojego plecaka. W ostatniej chwili zmieniła kierunek i znalazła się tuż przez Lil. Położyła swoje zakrwawione dłonie na jej twarzy i wysmarowała ją czerwoną, gorącą cieczą. - Wyglądasz cudownie! - zawołała i wybuchnęła dzikim śmiechem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-09-2010 17:34
- Nie jestem kryminalistą, tylko człowiekiem który uciekał w lesie przed ludźmi, którzy do niego strzelali i nie uciekł. Ty chciałaś grać, ty jesteś kobietą, to twoje karty, a ja nie mam pomysłu. Myślę więc, że ty zdecydujesz, w co zagramy - powiedział i napił się soku.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 19 z 500 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum