Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:58:46 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 181 z 500 << < 178 179 180 181 182 183 184 > >>
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 23:30
-Czyli to znaczy że... - Ted chwilę się zastanowił, nad tym co to znaczyło. A to znaczyło że Dores nie jest złym człowiekiem z natury, smiley jest taka bo los tak chciał. Gdyby było inaczej, gdyby można było zmienić przeszłość, Dores byłaby normalna. ON czuł coś dziwnego, jakby był... -...że wybrałaś to co uznałaś dla Ciebie najlepsze. Zaraz poszukam liny - rzekł, rozglądając się dookoła siebie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-10-2010 23:34
Dores raczej nie byłaby normalna, ale przynajmniej nie zabijałaby własnej rodziny. Dores lubiła zabijać, ale.... potrzebowała też kogoś, kto by o nią dbał. Dlatego zapewne dawała się czasem komuś wykorzystywać...
Poszukasz liny...? - zapytała z nadzieją, ale i obawą. Nie wiedziała, czy ta lina będzie potrzebna, by ją wyciągnąć, czy związać. Nie miała jednak teraz żadnego wyjścia i musiała zaufać Edgarowi.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 23:37
Znalazł linę, rzucił do dołu, Dores złapała ją a Ted ją wyciągnął. Przyjrzał się jej, w jego oczach była już inna niż wcześniej...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 23:37
Elena obserwowała, jak dziewczyny piją alkohol, zupełnie nie myśląc o tym, że wódka miała służyć do czegoś innego. Gdy zerknęła na Lil, to, co ujrzała w jej oczach przeraziło ją. I to nawet bardzo mocno. Na twarzy Lil malowało się coś w rodzaju... Osłupienia, przerażenia i.... pożądania? Tak, to było zdecydowanie pożądanie!
- Lil, co Ci jest! - zawołała i podbiegła o niej. Złapała ją za ramiona i zaczęła lekko potrząsać.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 27-10-2010 23:43
Dores spojrzała na Edgara. Jakoś dziwnie się jej przyglądał. Zdziwiła się, że wcale nie jest zły na nią teraz. Chciała mu coś jeszcze powiedzieć, ale się powstrzymała. Zamiast tego, zapytała tylko, gdzie zatrzymają się na nocleg.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 23:44
- N-nie wiem - powiedziała przerażona, próbując wsłuchać się w odgłosy własnego umysłu, ale nic do niego już nie dochodziło, poza głosem Eleny, który teraz zdawał jej się być tak podobnym do tego, usłyszanego przed momentem. Może rafalek ma z nią coś wspólnego?
Otrząsnęła się z tej przerażającej wizji i wpatrzyła z szeroko otwartymi oczyma w Elenę.
- Usłyszałam jakby czyjeś myśli, wiadomość myślową... - zwierzyła się koleżance.
W sumie rudowłosa była chyba jedyną osobą na wyspie, której mogła spróbować zaufać. Nawet w takiej kwestii, kiedy normalny człowiek zastanowiłby się czy Lil jest o zdrowych zmysłach.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 27-10-2010 23:47
Liam po kilku godzinach czuwania przy łóżku Effy wyszedł z pokoju by coś przekąsić. Wcześniej musiał zrobić coś na co nie miał najmniejszej ochoty, czyli posprzątać łazienkę z krwi Effy. Gdy już to zrobił zjadł kanapki z masłem orzechowym i wyszedł przed domek aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Przed wyjściem wstąpił do pokoju Lilith by po raz kolejny ukraść z jej torby papierosy, lecz szybko się wycofał, zauważając na jej łóżku mężczyznę, z którym widział jak jakiś czas temu się obściskiwała. - Co do cholery? - pomyślał i wyszedł na dwór. Zostawił uchylone drzwi do domku i usiadł na ławce przed nim.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 23:48
Duch Rafałka pojawił się przed Lil, trzymał w dłoni talię
-To zagramy?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 23:51
- Usłyszałaś czyjeś... myśli? - serce Eleny zaczęło mocniej bić. Od razu przypomniała sobie, że przed chwilą wysyłała do Gigi fale mózgowe. Czy to możliwe... czy to możliwe, że Lil je odebrała? - To byłam ja! Ja wysłałam telepatyczną wiadomość... Miała być przeznaczona dla Gigi, ale widocznie Ty nadajesz na podobnej częstotliwości! - krzyknęła podekscytowana. - Powiedz mi, co usłyszałaś!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 23:54
-Możemy tutaj się zatrzymać, mi to obojętne. To ostatnia nasza wspólna noc. -rzekł martwym głosem, zaczął zbierać drewno by rozpalić ognisko.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 27-10-2010 23:57
/jaki duch rafalka, co to ma być? smiley

Lilith patrzyła z niedowierzaniem w Elenę. Czy to możliwe by nazwała się rafalkiem? Jeszcze raz przetarła oczy, ale Elena nie miała w sobie niczego z tego irytującego osobnika.
- To było niewyraźne. Coś w rodzaju, hm: To ja rafalek, przyszliśmy po ciebie, rozbierzemy cię. Czy to na pewno Twoje myśli? - blondynka przygryzła wargę, ledwo powstrzymując się od śmiechu.
Edytowane przez Gooseberry dnia 27-10-2010 23:58
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-10-2010 00:06
Nick brnął wciąż i nadalsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-10-2010 00:16
-To grajmy w pokera. - krzyknął duch rafałka obok Lil, która go widziała. Za życia nie stał się mężczyzna, zastanawiał się czy po śmierci będzie mógł.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 28-10-2010 00:16
Na słowa Edgara Dores prawie rozpłakała się. Z trudem udało jej się opanować. Zrozumiała, że ojciec porzucił ją tak, jak wcześniej rafalka. Na pewno był on jego prawdziwym synem, tylko oszukał ją. Jej zapewne także będzie się potem wypierał. Usiadła na ziemi, podkuliła nogi pod siebie i w milczeniu czekała, aż Edgar rozpali ognisko.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-10-2010 00:20
Ted rozpalił ognisko, usiadł naprzeciw Dores.
-Chciałabyś coś powiedzieć mi? Obiecuje że nic złego nie zrobię Tobie, nawet jeśli powiesz mi coś nieprzyjemnego... - rzekł Ted patrząc na nią.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-10-2010 00:24
- Coo? - Elena zdębiała, gdy Lil zacytowała jej treść wiadomości - Coś przekręciłaś! Moja słowa brzmiały: "To ja, Elena! Przyszliśmy po Ciebie! Uratujemy Cię!". Ja jestem żadnym Rafałkiem! - powiedziała zdecydowanie. Wtedy uzmysłowiła sobie, że bardzo dawno temu, gdy po raz pierwszy pojawiła się na wyspie, rozmawiała z dzieciakiem o imieniu Rafałek. Dziwne, że od tamtej pory go nie widziała. Nie było sensu jednak się nad tym głowić.
- To teraz na próbę pomyślę o czymś innym, spróbuj odczytać moją wiadomość! - powiedziała i zacisnęła mocno powieki. Lil... - pomyślała - Twój rozporek jest rozpięty...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 28-10-2010 00:26
Dores patrzyła chwilę na Teda, opierając brodę na kolanach. Nie chciałam powiedzieć ci nic nieprzyjemnego. - powiedziała szeptem. Tylko... - zastanawiała się przez chwilę, czy o tym mówić. W końcu jednak zrezygnowała i dokończyła: ... dziękuję, że mnie tam nie zostawiłeś. - Wskazała nieznacznie ruchem głowy na dół.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-10-2010 00:29
Wstał gwałtownie, podszedł do niej.
-Chcesz mi tylko podziękować? A co byś powiedziała swojemu ojcu? - spytał się ON, gdyż był ciekawy. Był też ciekawy jak zareaguje na jego pytanie, które było dość dziwne, nie wiedział czy zrozumiała je...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 28-10-2010 00:33
Dores przestraszyła się reakcji Edgara. Momentalnie przypomniały jej się słowa Papajusa, który śmiał się z tego, że uważa Teda za ojca. Potem przypomniało jej się to uczucie z jaskini, gdy przez moment zdawało jej się COŚ. Otworzyła szeroko oczy ze zdziwienia. A więc... - zaczęła, ale nie wiedziała, co ma dalej odpowiedzieć. Wytłumacz mi, co się dzieje.. Także wstała, nie wiedziała, co on chce zrobić.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-10-2010 00:34
Na początku żadna fala do niej nie doszła. Dopiero, gdy się nienaumyślnie zamyśliła, dotarły do niej niewyraźne sygnały, jakby rozmyte i niezrozumiałe. Układając je sobie dokładnie w głowie w jedną całość, wypowiedziała wreszcie efekt na głos, patrząc się w szeroko otwarte w oczekiwaniu oczy Eleny.
- Mój rafalek był wtedy spięty...
Lil zaczęła się zastanawiać. Czyżby Elena zamiast o Nicholasie marzyła właśnie o tym dzieciaku?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 181 z 500 << < 178 179 180 181 182 183 184 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum