Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 15:47:09 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta21 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 195 z 500 << < 192 193 194 195 196 197 198 > >>
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 00:35
Elena po pewnym czasie wpatrywania się w ocean, doszła do pewnych wniosków i postanowiła się nimi podzielić z Lil. Wstała z piasku i podeszła do blondynki.
- Masz rację, miał nas zabrać do naszych czasów! - krzyknęła zirytowana, zupełnie wyleciało jej to z głowy - Musimy go odnaleźć Lil, musimy... I... mam Ci coś do powiedzenia... Pamiętasz ten dzień, kiedy gonił nas czarny dym? Tym dymem jest... Właśnie ten facet w skarpetkach! Przed chwilą widziałam, jak zamienia się w chmurę! Wydaje mi się, że pod tymi skarpetkami kryje się jeszcze większy hardcore, niż sądziłyśmy na początku!



Edytowane przez Amelia dnia 30-10-2010 00:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 00:42
Lil stała w osłupieniu, wpatrując się z niedowierzaniem w Elenę. Przez cały okres wypowiadanych przez nią słów zastanawiała się, kiedy to dziewczyna zacznie się śmiać i powie, że to był żart. Jednakże, gdy skończyła, spojrzała wymownie na Lil i czekała na jej reakcję, będąc zupełnie poważną.
Mężczyzna w skarpetkach dymem? Niemożliwe - powtarzała sobie w duchu, analizując jej wypowiedź.
- To dziwne... Myślisz, że on maczał swoje brudne stopy (ręce) w tych przeskokach w czasie?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 00:46
W tej chwili gdy dotykał jej pośladków, nawet nie poczuł że został draśnięty. Teraz to nie było ważne, najważniejsza była ona. Podniósł ją gwałtownie, by po chwili położyć się delikatnie z nią na trawie. Ona była o góry, zaczął całować ją po szyi, po czym przeszedł do jej piersi, całował na zmianę z lekkim gryzieniem piersi. Ręką robił loczki jej włosami.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 01:13
Elena patrzyła na Lil śmiertelnie poważnie, licząc na to, że potraktuje jej słowa całkiem serio.
- Jestem prawie pewna, że tak. Maczał w tym swoje brudne stopy tak bardzo, że gdybyśmy mu zdjęły spodnie okazałoby się, że łydki i kolana również ma brudne! - stwierdziła stanowczo. - Teraz mamy dwa powody, żeby go odnaleźć. Po pierwsze stopy a po drugie powrót do naszych czasów. Tylko gdzie on mógł pójść? - nic jej nie przychodziło do głowy, zwłaszcza, że słabo znała wyspę - Pojawił się wtedy, gdy zarzynałyśmy dzika. Może takie widoki go zwabiają?



Edytowane przez Amelia dnia 30-10-2010 01:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-10-2010 01:17
Dores kompletnie zapomniała o swoim pierwotnym planie, gdy Edgar zajmował się jej piersiami. Teraz pragnęła JEGO. Odłożyła nóż na trawę, a jej ręka powędrowała w stronę jego rozporka. Najpierw wodziła po nim delikatnie palcami, po czym rozsunęła wprawnym ruchem. Jednocześnie całowała go po twarzy i szeptała do ucha, jak bardzo GO pragnie.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 01:29
Podniecał się coraz bardziej, pomyślał jakie to głupie nyło uganiać się za Jacobem gdy ma taką piękną kobietę pod ręką. A on tego nie dostrzegał wcześniej, ślepy totalnie. Nie chciał pozostać w tyle, rozpiął jej rozporek i pomógł zdjąć spodnie. Palcami jednej ręki dotykał jej majtki(tym razem miała smiley). Zdjął je szybkim ruchem, uznał że tylko będą zawadzać im. Drugą gładził po jej twarzy, takiej gładkiej, takiej słodkiej...
-Jesteś gotowa kochana?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-10-2010 01:34
Dores spojrzała mu w oczy rozszerzonymi z rozkoszy źrenicami. Tak. - wyszeptała mu do ucha i lekko je przygryzła. Następnie przeniosła swoje usta na jego powieki, przeciągając delikatnie wilgotnym wnętrzem wargi po jego skórze.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 01:47
Zaczął w nią wchodzić, najpierw powoli i delikatnie, by po chwili szybciej, coraz szybciej dając jej i sobie wspaniałej rozkoszy. Nie mógł oderwać wzroku od jej twarzy, od jej oczu. Nieświadomie ręką gładził jej pierś, ściskał ją delikatnie. Powoli już dochodził, sapał już coraz głośniej a jej jęki byłyby porównywalne do chóru w operze.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-10-2010 01:58
Dores nie zaznała takiej rozkoszy odkąd... właściwie nigdy takiej nie zaznała. Nie chciała już szukać swojego ojca. Chciała JEGO. Jej wokalne popisy słyszał zapewne cały obóz Innych, który znajdował się nie tak daleko stąd. Obejmując rękami Edgara, nieświadomie rozcinała mu skórę paznokciami, gdy oblała ją fala orgazmu.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 09:21
Bernard tymczasem wyspał się dobrze i szybko ruszył na poszukiwania kogoś kto wie co mają zrobić by powrócić do naszych czasów. Po krótkiej chwili znalazł niedaleko nagą Dores i Edgara w swoich objęciach jak spali. Nie przeszkadzając im we śnie usiadł niedaleko i czekał aż się obudzą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 10:09
Josh kierował się na plażę. Taka bezczynność denerwowała go, zwłaszcza że za chwilę będzie kolejny przeskok, a on musiał porozmawiać z Alpertem. Tymczasem dziewczyny ucinały sobie pogawędkę o brudnych stopach. Niestety chyba musiał przyznać, że tylko Bryan, Leslie i Gigi są w miarę kompetentni. Pierwszy raz na wyspie nie musiał odgarniać gałęzi sprzed oczu w dżungli, bo wszystkie leżały połamane na ziemi. Spojrzał w niebo. Nieprawdopodobne, ale znowu świeciło ostre słońce, a niebo stało się niebieskie. Po dłuższej chwili znalazł się na plaży. Pływające i leżące na piachu części posągu tworzyły okropny obrazek. Szedł brzegiem morza, wypatrując kogokolwiek. Gdzieś minął Veronicę, pomachał jej.
- Nie ma tu nikogo? - spytał dziewczyny.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 11:46
- Może - Lilianne zamyśliła się, przypominając całą sytuację z dzikiem i dymem - Nie! - nagle wykrzyczała, co zwabiło zaskoczone spojrzenie Eleny i przy okazji reszty towarzyszy - My wtedy byłyśmy wysmarowane KRWIĄ dzika! - Lil oznajmiła rudowłosej, prawie, że literując zaakcentowane słowo - Czy domyślasz się już co go zwabiło?
Lilianne w pewnym stopniu śmieszyła ta sytuacja, ale gdy zdała sobie sprawę, że niedługo będzie musiała nastąpić powtórka z kąpieli w krwi, nieco się przeraziła.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 13:17
- Nie... już zaczęłam się martwić, że coś wam się stało. - Rzekła do Josha uśmiechając się blado i dołączając do niego. Fergusson rozglądała się wokoło. Dopiero teraz zauważyła Lilianne i Elenę, które siedziały przy brzegu. - Gdzie reszta?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 13:46
Z krzaków wyszedł brodaty Nicholas i dołączył do reszty.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 14:03
Nie mogłam uwierzyć w to co widziałam. Najpierw jakiś przerażający czarny dym zabił wszystkich na statku, a teraz? Nie potrafiłam ułożyć sobie tego w głowie. Kucnęłam i obserwowałam dalej. Zobaczyłam mężczyznę ubranego na czarno i... Richarda! To na pewno było on, chociaż ten zarost dodawał mu kilku lat. Przerażona tym widokiem natychmiast pobiegłam do dżungli potykając się o jakiś korzeń. Sturlałam się z górki i leżąc patrzyłam na niebo. Nie mogłam się podnieść, nie miałam siły.
- Niech mi ktoś pomoże...- wyjąkałam bardzo cicho. Zdawałam sobie sprawy, że nikt mnie nie słyszy ani nie widzi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 14:23
- Nie mam pojęcia. - wzruszył ramionami. W milczeniu obeszli miejsce niedawnego zdarzenia. Weszli z powrotem do dżungli śladem kolejnych części posągu. Po ominięciu wielkiego krzyża Ankh - części znajdującej się najgłębiej w dżungli zauważyli, że drzewa zniszczone są jeszcze kilkadziesiąt metrów dalej, a z daleka słychać jakieś jęki. Poszli w ich stronę, okazało się, że leży tam Miśka. Miała spuchniętą nogę.
- Co ty tu robisz? - spytał nieufnie, patrząc na nią z góry.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 15:02
Trzymaliśmy się z Leslie trochę na uboczu, podtrzymując się wzajemnie na duchu. W końcu natknęliśmy się na jakąś dziewczyną - chyba tą całą Michelle. Josh odnosił się do niej bardzo nieufnie.
- Chyba trzeba jej pomóc. Ma coś nie tak z nogą...
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 15:04
Bernard tymczasem nadal siedział przy nagich Dores i Edgarze którzy ciągle smacznie spali. Sam wyciągnął więc papaję i zaczął ją jeść.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-10-2010 15:04
Ashley stała ze zdziwieniem i wpatrywała się w Czarną Skałę. W ten właśnie sposób odpowiedziała sobie na kiedyś zadane pytanie, skąd po środku dżungli wziął się statek. Patrzyła się jeszcze przez jakiś czas we wrak, z otwartą buzią, aż w końcu zorientowała się, że może głupio wyglądać. Rozejrzała się, jednak nigdzie nie było Josha. Czyżby sobie tak po prostu odszedł ? Zostawił mnie ? - takie myśli kłębiły się w jej głowie. Nie mogła tego powstrzymać. Ruszyła przed siebie, w głąb dżungli.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 30-10-2010 15:31
Dores nadal spała. Musiała odespać te kilka dni, w czasie których tyle wydarzyło się w jej życiu. Nie zbudziły jej nawet ciepłe promienie słońca padające na jej nagie ciało.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 195 z 500 << < 192 193 194 195 196 197 198 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum