Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:49:07 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 202 z 500 << < 199 200 201 202 203 204 205 > >>
Autor RE: Wyspa
Kot
Użytkownik

Postać:
Cynthia Cuckoo

Postów: 241

NPC

Dodane dnia 31-10-2010 02:32
Felix miauknął z niezadowoleniem i zapamiętał sobie tą okrutną osobę. Już więcej się do niej nie zbliży... Wskoczył w krzaki i hasał przed siebie, szukając jakichś kretów lub myszek, do których przywykł w ogrodzie.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:33


Suzanne zmrużyła lekko oczy i usiadła obok mężczyzny. Miał przyjemny, rockowy głos i regularne rysy twarzy. Włosy lekko przyklejały się do spoconej twarzy.
-Powinni być już niedługo... Zważywszy jednak na fakt, że ulokowani jesteśmy w środku dżungli, poszukiwanie zajmie troszkę więcej czasu. Obstawiam jeszcze około cztery, może pięć godzin.- odpowiedziała mu i skrzyżowała nogi.
-To Twój pasek od gitary został dziś zjedzony?



____
-Tak, te krwotoki z nosa są podłe. Za każdym razem coraz bardziej boli mnie też głowa... Może w stacji medycznej znajdziemy coś, co ukoi ból.- uśmiechnęłam się ciepło. Schyliłam się na moment, by podnieść patyk, na którym mogłabym oprzeć swe ciało i które wyznaczałoby mi ewentualne nierówności terenu. Wtedy usłyszałam jakiś dźwięk- ktoś ewidentnie szedł za nami.
-Masz jakąś broń?- spytałam Jeffreya... Na wszelki wypadek.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:37


- Prawie został. Powstrzymałem go w ostatniej chwili. Ale on gdzieś znikł. Tak jak ten gościu podobny do Johnny'ego Deppa i Charlie. Nie wiem gdzie są... Teraz powinienem stać na scenie w Los Angeles, a siedzę w jakimś lesie... A ty kim jesteś, Su? - powiedział, strojąc w międzyczasie gitarę



Nicholas kroczył za Gigi i Jeffreyem. Przestraszył się, gdy Moser go usłyszał, ale na szczęście nie dostrzegł...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 31-10-2010 02:41
Dores zaś zupełnie nago spacerowała sobie po dżungli, nie wiedząc, w jakim są czasie, bo drzewa zawsze wyglądały tak samo.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 31-10-2010 02:41
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:42

-Ja...- Su zawahała się na moment. -Ja jestem dziennikarką. Zarobię na tej katastrofie kupę kasy, zobaczysz.- zaśmiała się. -Może powinniśmy rano przeszukać wrak samolotu? Mogą tam być przecież radiostacje albo... inne ustrojstwa.

//Jason po katastrofie nie miał czegoś z nogą czasem?





140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:43
Skoro i Gigi coś zauważyła, ewidentnie ktoś za nimi szedł. - Jedynie scyzoryk.. - Szepnąłem macając wierzch kieszeni. Faktycznie znajdował sie tam nożyk, mój wierny towarzysz. Gra w podchody nie miała najmniejszego sensu, stanąłem w końcu, szybkim ruchem chwyciłem scyzoryk i gotowy do ataku warknąłem - Wyłaź kimkolwiek jesteś!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:44
Elena z MP10
- Tak, masz rację. Może wybierzemy się na polowanie? Widziałam w okolicy jakiegoś dzika... - zaproponowała. Obawiała się trochę, że znów przypadnie jej zdejmowanie skóry ze zwierzęcia, przecież tym razem już nie będzie mogła wrzucić go 'przypadkowo' do ogniska. - Ale to już jutro, bo zaczyna się robić ciemno. A tymczasem... Może chcesz batonika? - zapytała Any i wyciągnęła w jej kierunku Apollo. Wcale nie miała ochoty się z nikim dzielić, jednak przecież jej głównym celem było to, żeby rozbitkowie jej zaufali.



Edytowane przez Amelia dnia 31-10-2010 02:44
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:45
//miał ale już jest 2 dni po katastrofie i ma opatrunek tylko już


- Noga mnie boli. Raczej nie będę tam wchodził - zmierzył ją wzrokiem. - Hej, czy ty nie prowadziłaś wywiadu z australijskim zespołem kilka lat temu?



_____________

Nicholas jednak siedział cicho ukryty i się nie ruszał.
Edytowane przez Lion dnia 31-10-2010 02:47
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:49
- Na pewno! - odparła pewnie Sun. - Leciałam z moim mężem, on musi gdzieś tu być... Może też jest nieprzytomny? - łudziła się. Nie dopuszczała do siebie myśli, że on może nie żyć, choć ten scenariusz był bardzo prawdopodobny. Zesmutniała. Wzięła torebkę i wyciągnęła z niej gumkę do włosów. Związała je, bo tak było jej wygodniej. Napotkała spojrzenie blondynki i uśmiechnęła się do niej jak gdyby nigdy nic.

Josh zbliżał się do pylonów Dharmówka. Stopniowo narastała w nim wściekłość, bo był bezradny. Nie mógł zrobić nic, jeżeli nie znajdzie Richarda. Te przeskoki musiały się kiedyś skończyć. Wreszcie zobaczył wielkie słupy i usłyszał charakterystyczne brzęczenie. Ogrodzenie było włączone, ale to nic. Wpisał jakiekolwiek liczby w kodzie, żeby obudzić wroga. O ile system nadal działał, to powinien się uruchomić kod 14-J i tak się stało, bo włączył się jakiś alarm, którego nie znał. Modlił się w duchu, żeby tam byli Inni i Alpert.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:50

- Tak, polowanie to dobry pomysł, możemy się jutro wybrać, chociaż zapewne będziemy wtedy już w LA. - Powiedziała Cortez wysilajac się na uśmiech. Ponownie kucnęła na piasku tyle, że tym razem usiadła bliżej ognia, robiło się zimno. Kiedy Larionova zaproponowała batonika, Ana uśmiechnęła się szczerze. - Chętnie. Gdzie je znalazłaś? - Spytała biorąc do ręki czekoladkę. Odwinęła papierek i zrobiła gryza. Zjadła prawie całego batona, zostawiając troszkę dla Felixa. - Cicicici...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:52
//przecież Su mu zakładała opatrunek smiley Robimy remake tamtej rozmowy? smiley



Suzanne spojrzała na nogę Australijczyka. Istotnie, zawinięta była niedbale w bandaż elastyczny. Ona zrobiłaby to lepiej. Gdy zadał pytanie, dziewczyna parsknęła cichym śmiechem.
-Często prowadzę w Australii wywiady.

___

Nikt nie wychodził. Przestraszyłam się lekko, bo wiedziałam, że ktoś za nami idzie.
-Chodźmy dalej...- szepnęłam, obejmując się rękami. Chciałam już wydostać się z dżungli i znaleźć się w ciepłej, bezpiecznej stacji.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:55

- A mówi ci coś sierpień 2001, koncert zespołu (xxx) w Alice Springs ? smiley


______________
Nick odetchnął z ulgą,bo Gigi nie chciała sprawdzać krzaków.smiley
Edytowane przez Lion dnia 31-10-2010 02:55
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:57
- Jestem pewien, że ktoś tam jest.. - Powiedziałem równie cicho. - Zapewne któryś z agresorów, znam sztuczki naszych. - Dodałem nieco głośniej. - Skoro się ukrywa, nie ma złych zamiarów.. Chodźmy. - Oboje z Gianną ponownie ruszyliśmy. - Gigi, nie wiem czy ktokolwiek Ci to kiedyś mówił, ale masz piękny uśmiech. - Palnąłem ni stąd ni zowąd zmieniając temat. Bazując na avatarze agusi tak właśnie było.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:00


-Czekaj czekaj...- Suzan zamyśliła się. Myślami wróciła do tamtego roku. -Macie takiego przystojnego perkusistę?!- ożywiła się nagle. -No jasne, że tam byłam! To były moje praktyki ze studiów!- zaśmiała się. -Gud tajms!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:04


- Tak... Od tego perkusisty mam koty. To znaczy ja mam jednego który się zgubił gdzieś na wyspie... Nikt go nie widział... a drugiego ma jakiś biolog z Islandii... - zamyślił się Jason.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:05
Elena z MP10
Ta, w LA... Niedługo się już przestaniecie łudzić, że kiedykolwiek skąd odpłyniecie... - pomyślała, cały czas uśmiechając się do Any. Usiadła obok niej nieopodal ogniska. - Miałam je w plecaku. To mój prywatny zapas batoników. Ale w sytuacji, w jakiej się teraz znajdujemy uważam, że wszyscy powinniśmy się dzielić jedzeniem. Jeśli będziesz głodna to mów, chętnie Cię poczęstuję. - Elena aż sama sobie dziwiła, że jest taka dobra. - Ale śliczny kot! Jak się nazywa? - zapytała nagle, gdy kot się zbliżył do Eleny i Any. Nigdy wcześniej go nie widziała na wyspie, musiał należeć do któregoś z rozbitków.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:05
Powoli szłam przed siebie. Po chwili tajemniczy nieznajomy pozostał w tyle i doszłam do wniosku, że był to jakiś duży zwierzak. Robiło się coraz później, a mój organizm powoli zaczynał domagać się pożywienia i snu. Byliśmy jednak coraz bliżej celu, dlatego nie chciałam prosić o dłuższy postój. Gdy mężczyzna odezwał się, oblał mnie malutki rumieniec. Dawno nikt nie powiedział mi komplementu; ba! Od kiedy trafiliśmy na wyspę, nikt nie traktował mnie jak kobiety.
-Hmm, dziękuję.- powiedziałam cicho i szybko zmieniłam temat:
-Powoli będziemy dochodzić do celu wędrówki. W każdej chwili możesz zauważyć drogę, po której jeździły Dharmabusy i placyk, na którym trzeba było wysiąść.


-Brałeś kota do samolotu?!- Suzanne spojrzała na niego wielkimi oczyma, po czym zaśmiała się. -Można je przewozić? Bez kagańca i takie tam?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 31-10-2010 02:07
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Kot
Użytkownik

Postać:
Cynthia Cuckoo

Postów: 241

NPC

Dodane dnia 31-10-2010 02:09
Nagle drogę Jeffreyowi i Gigi przeciął kot, który szukał jedzenia. Kobieta była bliżej niego. Złapał ją za buta jak Anę wcześniej. Poprzednim razem trafił na kolana i teraz może też mu się uda.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:11

- Ukryłem go w bagażu - powiedział Jason. - Bo nie miałem właśnie klatki i kagańca i tych wszystkich papierów, a musiałem lecieć a on leci do Seattle do dziadków moich... Trochę forsy gościowi przy odprawie dałem i Felix znalazł się w samolocie...
Edytowane przez Lion dnia 31-10-2010 02:11
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 31-10-2010 02:14
-Cwane!- skomentowała Su. Ognisko przestało się tlić. W malutkiej jaskini zapadła ciemność. -Późno już, wypada iść spać... Dobrej nocy, Jasonie.- pożegnała się i odeszła kawałek w bok, gdzie kładąc się na twardej ziemi, natychmiast zasnęła.


__
Coś przemknęło obok moich stóp. Na gołych kostkach poczułam coś jakby... futro kota? Wrzasnęłam głośno.


//idem spać, dobranoc smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 202 z 500 << < 199 200 201 202 203 204 205 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum