Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 19:21:07 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 208 z 500 << < 205 206 207 208 209 210 211 > >>
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 00:08
Nick zobaczył jak Gigi czule chwyta dłoń Jeffreya i uśmiecha się. Ale zaloty... W ogóle co sobie miejsce wybrali na seks. Już lepiej byłoby w środku lasu - myślał, czekając aż pójdą wzdłuż korytarza.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 00:17
- Niemożliwe - wyjąkała Lil, w osłupieniu przyglądając się skarpetce - Jego grzyby wydają zapach jaj i naftaliny?
Coraz bardziej widziała stopy mężczyzny w garniturze jako zjawisko, jedyne w swoim rodzaju na skalę światową. Gdyby nie to, że skarpetki naprawdę śmierdziały, to grzyby skojarzyłaby z pyszną grzybową, co mogłoby w sumie wydać się normalne w przypadku jej teraźniejszego głodu.
- Umieram z głodu - wyznała, a wtórowało jej przy tym ciche burczenie w brzuchu.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 01-11-2010 00:20
Dores popatrzyła na Faradaya. Zobaczyła, że trzyma jakiś dziwny dziennik. Bez pytania podeszła do niego i wyjęła z jego rąk dziennik. Co tam masz? - zapytała, kartkując zeszyt. Niestety nic z tego nie rozumiała. Zwróciła się do Edgara. Co to ma być?




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 00:33
Faraday natychmiast wyrwał swój notatnik z rąk Dores. Spojrzał na Edgara, któremu już powiedział to co wiedział lecz Dores o tym nie wiedziała. Edgar spojrzał na nich, dotknął Dores i cicho powiedział
-Wybacz, tak musi być, zrozumiesz to, dostaniesz to co pragniesz. A teraz pójdę - powiedział po czym zrobił tak jak mówił. Patrzył z krzaków na to co się miał stać...
-Wiec chcesz wiedzieć jak przerwać podróżowanie w czasie? -spytał się Faraday Dores, patrząc na nią swoim wzrokiem. Już ją oczami rozbierał z tej jej szaty....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 00:40
- Ja też jestem głodna i powtarzam to od dawna! - powiedziała i podeszła do skarpetki. Przecież nie mogła jej tutaj tak zostawić. Zwinęła ją w kulkę i włożyła do kieszeni.
- Mam nadzieję, że ten brud nie przejdzie na moje spodnie, lub na moja nogę... - powiedziała z nadzieją w głosie i ruszyła przed siebie. - Chodź, idziemy dalej, może natrafimy na coś do jedzenia. Na coś innego niż owoce, bo na nie nie mam ochoty... - chętnie zjadłaby batonika, może znajdzie jakiegoś w dżungli?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Dywan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cormac Jonker

Postów: 63

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 00:44
Wyszedłem ze Świątyni i kierowałem się w stronę Czarnej Skały. Musiałem załatwić trochę prochu z dynamitów. Zresztą, zrobiłbym teraz wszystko, byle tylko nie patrzeć na Dogena. Dawno nikt nie irytował mnie tak jak on. Szybko przemierzałem dżunglę, wsłuchując się też w dźwięki przyrody. Obiecałem, że przyniosę na obiad dzika.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 00:46
- Wiem! Chodźmy do Dharmaville! Tam upiekę kolejną pizzę, albo nie, albo tak. Mam z pizzą dobre skojarzenia - powiedziała, mając na myśli swatanie i grę w pokera. Kątem oka zerknęła na Elenę, czy skojarzyła fakty.
Szły dosyć szybko, a z ich brzuchów dobiegał koncert burczenia.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Kot
Użytkownik

Postać:
Cynthia Cuckoo

Postów: 241

NPC

Dodane dnia 01-11-2010 00:49
Po tym jak Felix został porzucony w krzakach pobiegł znów przed siebie przez dżunglę.Był głodny...


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 00:52
Elena skojarzyła fakty, gdy Lil wspomniała o pizzy. Nie powiedziała nic, posłała jej jedynie niewinny uśmieszek i po chwili wspólnie skierowały się w stronę Dharmaville.
- Myślisz, że Dharmaville w ogóle jeszcze istnieje? Mamy 2004 rok, nie wiadomo co zastaniemy, gdy dojdziemy na miejsce... - wypowiedziała to zdanie niezwykle głośno, gdyż burczenie dochodzące z ich brzuchów było tak donośne, że zagłuszało praktycznie wszystkie inne dźwięki.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Dywan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cormac Jonker

Postów: 63

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 01:01
Czarna Skala szybko pojawiła się obok mnie. Szedłem szybko i nawet nie zauważyłem, kiedy zdążyłem przejść taki kawał drogi. Nogi same niosły w dal. Przystanąłem kilkaset metrów od statku i zdębiałem. Dochodziły stamtąd głosy. Zakradłem się tak, żeby nikt mnie nie widział i zobaczyłem grupę nieznajomych ludzi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Kot
Użytkownik

Postać:
Cynthia Cuckoo

Postów: 241

NPC

Dodane dnia 01-11-2010 01:03
Nagle na Elenę wpadł rozpędzony kot. Przestraszył się trochę i stojąc na czterech łapach spojrzał na nią niepewnie.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 01:03
- Chciałaś zakładać zespół, a my tworzymy naturalną muzykę - stwierdziła, wsłuchując się w burczenie ich brzuchów. Po dosyć długiej wędrówce, wreszcie znalazły się przy pylonach. Na ich nieszczęście nie znały aktualnego hasła, ani też nie wiedziały czy w ogóle ogrodzenie jest podłączone.
- Co robimy? Ryzykujemy? - popatrzyła pytająco na Elenę - Rzuć skarpetkę! Taki smród nawet pylony wyczują , jeśli są sprawne!
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 01:08
Veronica otworzyła już usta by zadać kolejne pytanie małej dziewczynce gdy usłyszała za sobą odgłos łamiącej się gałązki.
- Zobaczę co to... - Rzuciła do reszty i chwytając za broń udała się w tamto miejsce. Nie wiedziała po co to zrobiła... chyba po prostu chciała zrobić cokolwiek. Nagle dostrzegła sylwetkę jakiegoś mężczyzny.
- Kim jesteś? - Spytała.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Dywan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cormac Jonker

Postów: 63

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 01:11
Zatrzymałem się. Ktoś mnie namierzył. Pierwszy raz w życiu...
- Przyjacielem. - odpowiedziałem dziewczynie ciepłym głosem. Stała przede mną drżąc ze strachu. Była piękna.
Edytowane przez Dywan dnia 01-11-2010 01:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 01:15
- Przyjacielem? - Spytała niepewnie i cofnęła się o krok. - Rozbiłeś się... się na tej wyspie, tak? Tym samolotem? - Chciała chociaż raz być twarda. Oczywiście jak zwykle z mizernym skutkiem... znowu się bała.
Edytowane przez shan dnia 01-11-2010 01:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 01:17
- Nie wiem co nam instrumenty, skoro wystarczą nam żołądki! - roześmiała się i w tym momencie doszły do ogrodzenia.
- Rzucić skarpetkę? To świetny pomysł! - stwierdziła i wyciągnęła z kieszeni skarpetkę i rzuciła ją z całej siły przed siebie. Skarpetka poleciała i bezpiecznie wylądowała po drugiej stronie. - No cóż... Chyba mamy szczęście! - powiedziała i już miała przejść na drugą stronę, gdy nagle poczuła, że coś futrzastego na nią wpada. Spojrzała w dół i ujrzała ślicznego kotka. - Zobacz, jaki cudowny! - wzięła go na ręce i podeszła bliżej Lil, żeby blondynka też mogła go pogłaskać. - Skąd się tu wziąłeś? Jak się nazywasz? - zaczęła gadać do kota, zupełnie jakby zwierzak mógł odpowiedzieć - Lil, zatrzymajmy go! Będzie naszym kotem!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Dywan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cormac Jonker

Postów: 63

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 01:19
- Można tak powiedzieć - zaśmiałem się. - Co tak śliczna kobieta robi sama w środku dżungli? Może stać Ci się krzywda, wiesz? - spojrzałem na nią leniwym wzrokiem. Kąciki ust lekko uniosły się w górę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Kot
Użytkownik

Postać:
Cynthia Cuckoo

Postów: 241

NPC

Dodane dnia 01-11-2010 01:22
Felixowi wydało się, że ta kobieta będzie dobra dla niego póki co, więc jej nie uciekał. Zaczął się prosić o jedzenie otwierając i zamykając pyszczek i cicho pomiaukującsmiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 01:23
- Nie jestem sama... za tym krzakiem jest kilku innych ludzi... - Wskazała pobliskie zarośla, ale czy oni ją uratują? Nikt z nich nie był agresorem. Jej ludzie rozleźli się we wszystkie strony. - Krzywda? - Spojrzała na niego ze strachem w oczach. - Jak krzywda? - Cofnęła się o krok.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Dywan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cormac Jonker

Postów: 63

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-11-2010 01:28
- No wiesz - chrząknąłem - W dżungli czai się mnóstwo nieznajomych.... każdy może zrobić krzywdę, szczególnie tak bezbronnej dziewczynie jak ty. - widząc jej przerażenie na twarzy dodałem szybko - Żartuję. Jestem całkiem normalny i nie zrobię Ci krzywdy. -...nie dzisiaj- dokończyłem w myślach
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 208 z 500 << < 205 206 207 208 209 210 211 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum