Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 16:27:32 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 214 z 500 << < 211 212 213 214 215 216 217 > >>
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 00:20


Jason se podszedł do Su.
- Coś mi mówi, że nie przybędą po nas tak szybko...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 00:32


-Przybędą szybko.- odpowiedziała szybko dziewczyna, patrząc ciągle w niebo.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 00:34


- Szybko już minęło... - powiedział Jason
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 00:36
smiley




-Szybko to pojęcie dość względne. Daj im jeszcze trochę czasu.- Su spojrzała na mężczyznę i stwierdziła:
-Wczoraj byleś blondynem.




140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 00:39
Gdy mężczyzna przeszukał ją i Lil a następnie zabrał im broń, Elena straciła już nadzieję, że uda im się z tego wyplątać. Posłała Numerkom wrogie spojrzenie i już miała się kierować w stronę wyjścia, gdy nagle na jednego z mężczyzn rzucił się kot, który po wypiciu piwa najwyraźniej stał się odważy niczym lew. Miauczał przeraźliwie, w jego wielkich oczach widać było szaleństwo, a futerko było nastroszone. Zatopił swoje pazury w plecach mężczyzny, a swoje ostre jak szpilki zęby w jego szyi. Krew trysnęła, zalewając zarówno pyszczek kota jak i koszulę mężczyzny. Drugi facet chyba był w szoku, bo w ogóle się nie ruszał, dając szansę Elenie i Lil na znokautowanie go.



Edytowane przez Amelia dnia 02-11-2010 00:40
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 00:42


- Serio?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 00:44
Rzeczywiście, coś w tym piwie musiało być, gdyż w Lil, podobnie jak w kota, wstąpiła jakaś energia, która pozwoliła im z łatwością znokautować dwóch uzbrojonych mężczyzn. Skoczyła na jednego numerka klatkę piersiową, okładając jego twarz pięściami. Gdy stracił przytomność, podobnie jak drugi, którym zajęła się Elena, Lil w biegu pochwyciła Kota i pobiegły na oślep gdzieś przed siebie.
Edytowane przez Gooseberry dnia 02-11-2010 00:45
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 01:15
Z podziwem patrzyła, jak Lil okłada pięściami napastnika. Elena nie musiała się nawet tym drugim facetem za bardzo zajmować, ponieważ po tym, jak Kot przegryzł mu tętnicę szyjną, mężczyzna upadł na ziemię, stracił przytomność i zaczął się wykrwawiać.
- Wynośmy się stąd! - upewniwszy się, że Lil złapała Kota, zaczęła się kierować w stronę wyjścia. Przebiegając przed środek pokoju, Elena poczuła, że coś skrzypi pod jej nogami... Zamiast uciekać gdzie pieprz rośnie, to Elena zatrzymała się i zajęła się odsuwaniem dywanu. Gdy to uczyniła, jej oczom ukazała się... klapa w podłodze. Nie potrafiła się powstrzymać, postanowiła sprawdzić co jest na dole. Sądząc po minie Lil, ona również była tego ciekawa. Obie dziewczyny zeszły po schodach na dół. W piwnicy panował mrok, jednak Elena od razu zauważyła, że pomieszczenie jest wyłożone ładunkami wybuchowymi...
- Chyba jednak powinniśmy skąd wyjść... - powiedziała i już miała zawrócić, gdy nagle zauważyła drzwi na końcu pokoju. Podeszła do nich i ostrożnie je otworzyła. Jej oczom ukazał się mroczny, słabo oświetlony korytarz... Elena nie wiedziała, że jest to tunel prowadzący do Dharmaville.
- Idziemy? - spytała. Wiedziała, że jest to trochę nierozsądne, jednak ciekawość była znacznie większa. Nie musiała nawet namawiać Lil do swojego pomysłu. Gdy znalazły się w korytarzu, Elena zaryglowała drzwi, żeby nikt przypadkiem ich nie mógł śledzić. Spojrzała na Lil, a później na zakrwawionego Kota w jej ramionach i rzekła:
- No to w drogę. - i ruszyły przed siebie. Elena czuła jak serce jej mocniej wali, była dziwnie podekscytowana tym tajemniczym korytarzem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 09:13
Charlotte, która milczała od dłuższego czasu i niewiadomo kim w ogóle była, ja z Leslie, Veronica i przyjaciel wszystkich - tak wyglądała nasza 5 osobowa gromadka, która ruszyła przed siebie. Nagle zobaczyłem, że facet zostaje trochę z tyłu wraz z Veronicą, a potem usłyszałem jego propozycję. Byłem ciekawy jak zachowa się dziewczyna. Oleje nas dla obcego kolesia? Czy naprawdę jesteśmy już jedną grupą, czy jednak DHARMA i Agresorzy nie mogą żyć razem? Odwróciłem się do kobiety i spytałem wprost:
- Wolisz iść z nami czy z nim? Tylko wybierz szybko, bo nas spowalniacie.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 10:20

Charlotte spojrzała na nich trochę nieobecnym wzrokiem. Nie znała nikogo, więc wolała się nie wtrącać tylko zapytała cicho.
- Gdzie my właściwie idziemy...?- szepnęła patrząc na Bryana.



Richard siedząc w kącie zaczął myśleć jak może się stąd wydostać. Chciał porozumieć się z Joshem, ale niestety kobieta uniemożliwiała mu to.
- Chcę rozmawiać z waszym przywódcą... powiem wszystko co chcecie, powiem gdzie jest Jacob- powiedział, a kobieta drgnęła, spojrzała na niego po czym wyszła.- Josh! Zastanów się byłeś tutaj kiedyś? Wiesz jak się stąd wydostać?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 11:31
Kobieta wyszła, nie dając żadnych szans na rozmowę. W pomieszczeniu unosił się zapach stęchlizny. Oparł się o ścianę i zamknął oczy, próbując znaleźć odpowiedź na pytanie Richarda.
- Nie byłem tu nigdy. Naukowcy mówili coś, że budują jakąś stację Drzwi, ale walka z nami chyba im przeszkodziła, a potem były te przeskoki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Richard Alpert
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 399

NPC

Dodane dnia 02-11-2010 11:36
- Nie dobrze... nie dobrze... teraz będę musiał improwizować i wywieść ich w pole. Musisz mi coś obiecać, że nie uciekniesz sam, weźmiesz ze sobą April.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 11:46
Spojrzał pytająco na dziewczynę. Od rozmowy przy pylonach nie odezwała się do niego ani słowem, więc Josh miał wrażenie, że się go boi.
- Dobra, i tak nie mamy innego wyjścia. W końcu też jest Innym, jak ja. - mruknął i przeniósł wzrok na Alperta. - Niby jak zamierzasz nas stąd wyciągnąć? I co potem? Znowu wyląduję w punkcie wyjścia, bez rozwiązanego problemu z czasem... - i bez Ashley, dokończył w myślach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 11:49
Ted odzyskał przytomność, pierwsze co zobaczył to swoją córkę
-Ty żyjesz. Udało mi się, pomógł on. Powiedz mi co się działo, co on Tobie robił przez ten czas? Ja pamiętam przebłyski tego, fragmenty... tam gdzie byłem już nigdy nie chce trafić! On mówił że trzeba natychmiast iść do Orchidei, zanim mnie uwolnił...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 11:59
- Nie!- wrzasnęła April do Richarda- Nie możesz udawać, że pokażesz im gdzie mieszka Jacob! Oni cię później za to zabiją!
Rossum od razu domyśliła się o co chodziło Alpertowi. Zobaczyła zdziwioną minę Josha.
- On chcę się oddać w zamian za nas, powie, że zaprowadzi ich do Jacoba pod warunkiem, że nas wypuści!- wykrzyknęła.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 12:29
Wytężyłem słuch, próbując zlokalizować źródło dźwięku. Byłem agresorem i wszystkie zmysły miałem bardziej wyostrzone niż przecięty człowiek, pare lat życia w dżungli robiło swoje, jednak w walce na słuch z niewidomą, było jasne, że przegram. - Nic nie słyszę.. - Odparłem, bo faktycznie ciężko abym usłyszał ludzi na zewnątrz. - Chodźmy, chcę zobaczyć ten sprzęt. - Mruknąłem i ruszyłem ciągnąc za sobą Giannę. Nasze dłonie nadal były splecione, miała taką delikatną skórę. Cała była delikatna, no dobrze, to jedynie pozory. Faktycznie to była odważniejsza niż niejeden Dharmowiec, miała w sobie coś takiego magicznego.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 12:42
Charlotte w końcu przemówiła, a już się bałem, że jest niemową.
- Wiesz, dokładnie to nie wiem. Chcemy odnaleźć naszych towarzyszy i wrócić do naszej wioski.
Przed oczami stanęły mi wizję tego, co będę tam wyprawiał z Leslie.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 12:46
- Wiesz co, Alpert? - podszedł bliżej. - W przeszłości powiedziałeś nam, że jeśli odddamy ciebie i Miśkę Nieznajomym, nie mamy prawa nazywać się ludźmi Jacoba. A teraz chcesz sam z siebie powiedzieć im, gdzie jest Jacob? Masz dziwną taktykę. Nikt z mojej grupy nie ma pojęcia, gdzie mieszka Jacob, nigdy nam tego nie powiedziałeś, a numerkom powiesz ot tak? April, a może ty wiesz, gdzie mieszka Jacob? - spytał sarkastycznie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 12:50
Bernard tymczasem po tym jak wysadził pół chatki otrząsnął się z wybuchu. Wokół niego znajdowało się tylko kilka papai. Wstał jednak szybko widząc dziwne czułości Edgara i Dores. Po chwili podszedł do nich i zadał pytanie jakby nic się nie stało:

- Gdzie idziemy teraz?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-11-2010 12:51
- Nie powiem im gdzie mieszka, jestem wierny Jacobowi, chcę ich oszukać- powiedział Alpert.
- Richard! Nie możesz! Oni cię zabiją! Ty jedyny wiesz gdzie mieszka ON!- wrzasnęła April, po chwili spoglądnęła na Josha- Nie wiem... nikt nie wie!



- Czy wy przypadkiem nie mówiliście, że... pochodzicie z przeszłości? Jak chcecie tutaj mieszkać skoro to nie wasze czasy?- zapytała.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 214 z 500 << < 211 212 213 214 215 216 217 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum