Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 18 2024 17:27:18 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 5 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | Wyspa
Strona 232 z 500 << < 229 230 231 232 233 234 235 > >>
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-11-2010 23:14
- Właśnie w tym celu wszystkich was zbieramy, bo jest ktoś na wyspie... kto chce was zabić. A tak nie może się stać, bo wtedy całkiem zmienicie nasze, współczesne czasy. - zwrócił się numerek do Liama- Mamy na razie niewielką część waszych... Josh Cohen, Ashley Thompson, Veronica Fergusson, Leslie Sandman, Bryan Henderson, Nicholas Furs. Powiedz nam ilu jeszcze ludzi brakuje, może znasz ich nazwiska, byłoby to przydane w odnalezieniu ich...


- Ilu dokładnie, lepiej się zastanów. Nie zrobimy wam krzywdy.



Edytowane przez April dnia 04-11-2010 23:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-11-2010 23:19
-Nie jestem dokładnie pewna....- burknęłam. -co niby chcecie nam zrobić, jak nie krzywdę?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-11-2010 23:21
- Chcemy was sprowadzić do waszych czasów, bo jest na wyspie ktoś kto chce was zabić, przepraszam, że do ciebie mierzyłem, ale pomyślałem, że możesz należeć do ludzi, którzy tutaj na wyspie wyrządzają krzywdę innym ludziom.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-11-2010 23:23
Liam z uwagą przysłuchiwał się wymawianym nazwiskom i z przerażeniem stwierdził, że większości tych osób nie zna. Próbował sobie przypomnieć czy słyszał te imiona podczas wypełniania ankiet po przybyciu na wyspę i później w wiosce, lecz jedynie imiona Leslie, Bryan i Josh wydawały się mu znajome. - Część imion kojarzę, ale nie wszystkie. I brakuje imion kilku osób, z którymi byłem na wyspie w latach 70tych. - Na chwilę się zamyślił i zaczął wymieniać - Nie wspomnieliście o Jeffie, właśnie Effy, Elenie, Lil oraz Gigi. Ale ta ostatnia jest niewidoma, a mówiliście, że kogoś takiego znacie. Jakie w ogóle macie zamiary wobec mnie? Mogę spokojnie iść tam gdzie szedłem?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-11-2010 23:28
- No właśnie nie... żeby sprowadzić was do waszych czasów musimy zebrać was w jednym miejscu, inaczej to się nie uda. Skoro cię znaleźliśmy to dobrze żebyś poszedł z nami, w naszej obecności nic ci się nie stanie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-11-2010 23:33
Lil wybuchnęła głośnym śmiechem, a jej echo rozniosło się po tunelu. W porę zatkała usta dłonią, przypominając sobie, że przecież zbiegły Numerkom. Spojrzała to na Elenę, to na kota.
- W sumie... Czemu nie? - to mówiąc sięgnęła dłonią do części intymnej kota i pomacała, niczym zwierzęcy seksuolog. Wyczuła palcami dwie małe kulki.
- To muszą być jądra. Mikroskopijne, ale jednak - oceniła ze skupioną miną - Chłopczyk - wyszczerzyła się do zdziwionego kota.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-11-2010 23:34
- Tylko wiecie... nie mam zamiaru wracać do moich czasów w takim stanie jakim się teraz znajduję. - wskazał na podarte ubranie, brudne ciało i bose stopy. - Zdaje się, że tam jest moje osiedle. A raczej było? Chodźmy tam, skoro i tak nie odpuścicie mi. Prawda? Nie zamierzacie mi odpuścić?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-11-2010 23:38
- Tylko jest mały problem... tą osadę zajęli ludzie Jacoba i walcz z nami, jeżeli wtargniemy na ich teren to nas zabiją- odparł numerek- Nie odpuścimy ci, bo musimy was sprawdzić do odpowiednich czasów, dla waszego dobra.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-11-2010 23:43
-Suuuper.- powiedziałam cicho, tonem małego dziecka. To były kolejne osoby, którym nie wierzyłam. Zacisnęłam wargi i stałam,a ręce powoli mi opadały z braku sił.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-11-2010 23:45
- Świetnie! - ucieszyła się Elena, widząc, że Lil potraktowała sprawę bardzo poważnie i stanęła na wysokości zadania, wkładając swoją dłoń pod ogon kota.
- No więc, masz jakieś propozycje odnośnie imion? - spytała, ruszając ponownie przed siebie. Z każdą chwilą coraz bardziej zagłębiały się w tunel, a wyjścia wciąż nie było widać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-11-2010 23:45
- Zrobię jak uważacie. W końcu to nie ja jestem z tych czasów i chyba muszę Wam zaufać... - powiedział niechętnie, gdyż najchętniej sam poszedłby do wioski i przekonał się czy to o czym mówią nieznajomi jest prawdą. Na razie jednak wolał przypatrywać się sytuacji i zbytnio się nie wychylać. - Prowadźcie! - ręką wskazał na numerki, zachęcając do tego by w końcu się ruszyć z tego miejsca.


/Kolejnego posta napiszę pewnie sobotnim późnym wieczorem więc niech do tego czasu Liam się trzyma numerków, chyba, że jest inna fabuła to się dostosuję. Dobranoc!/



4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-11-2010 23:47
- To jak pomożesz nam? A właściwie sobie... Naprawdę nie zrobimy wam krzywdy, nie mamy powodu!- zapewniał ją numer- Ilu was tam jest...?


/Dobrze Lincoln, ułatwiłeś mi zadanie, które chcę uczynić. smiley/


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Kot
Użytkownik

Postać:
Cynthia Cuckoo

Postów: 241

NPC

Dodane dnia 04-11-2010 23:48
Felix poczuł się wykorzystany seksualnie przez te istoty, ale nie narzekał na doznania jakie temu towarzyszyły. Zaczął pomiaukiwać głośno i się wiercićsmiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-11-2010 23:51
-Dwójka...- wychrypiałam cicho, czując się przy tym tak podle, jak jeszcze nigdy w życiu.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-11-2010 23:54
- Zatem chodźmy... wejdziesz tam jak gdyby nigdy nic, nie zaczniesz wrzeszczeć, bo znając twoich ludzi zabijecie nas nim zdążymy wam cokolwiek wytłumaczyć. Rozumiem doskonale wasze obawy, bo przecież my równie możemy być źli, ale przekonacie się, że tak nie jest.- powiedział numerek otwierając drzwi do stacji Laska.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-11-2010 00:01
Lil zdziwiła się zachowaniem kota. Był jakby nabuzowany albo podekscytowany czymś. Zaczął się dziwnie kręcić i nienaturalnie pomrukiwać, więc blondynka położyła go na ziemi i spojrzała na swoją rękę, która niedawno dotykała kociego czułego miejsca.
- O kurde, o tym nie pomyślałam - nigdzie nie było dostępu do wody i środków czyszczących, tak też trzymała wysoko podniesioną rękę, jakby na niej spoczywała jakaś zaraza. Chwilę później wpadła na genialny pomysł. Przybliżyła się niepostrzeżenie do Eleny i przejechała brudną ręką po bluzce Eleny, tym sposobem próbując ją oczyścić.
- No co? - zapytała, gdy Elena rzuciła jej groźne spojrzenie - Też musisz mieć jakiś wkład co do wskazywania jego płci - wyszczerzyła do niej zęby.
- Imię, imię... niech pomyślę... - zastanowiła się.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Kot
Użytkownik

Postać:
Cynthia Cuckoo

Postów: 241

NPC

Dodane dnia 05-11-2010 00:05
Nagle Felix usłyszał słowo "imię", a w Australii przyzwyczaił się, że jak poznawał swoich panów to po słowu "imię" często padało "Feliks". Zaczął więc miauczeć coś na zwór słowa "Feli" próbując im podpowiedzieć jakie nosi imięsmiley



Edytowane przez Kot dnia 05-11-2010 00:06
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-11-2010 00:15
-Zastanawiam się, broniliśmy wyspy przed jej przeciwnikami. Torturowaliśmy ludzi, zabijaliśmy bez żadnych skrupułów. To robiliśmy, i nie powiem że kiepsko nam to wychodziło. Może wyspa uznała że to niepotrzebne było? Może źle odczytujemy jej znaki? Dores powiedz coś! - krzyknął Ted z rozpaczą, bo już w końcu stracił wiarę w słuszność jego wyborów...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 05-11-2010 00:20
Dores potakiwała Tedowi głową. Miał rację, zabijanie dobrze im wychodziło, ale było złe. Już otworzyła usta, by mu o tym powiedzieć, gdy jej wzrok padł na coś. Zaparło jej dech w piersiach i nie mogła wydobyć z siebie słowa. Po chwili wyszeptała: To znak! To znaczy, że Wyspa zrozumiała naszą pokorę! - mówiła, wskazując na małą zieloną roślinkę, która zaczęła kiełkować. Nasze ziemniaki puszczają pędy! Musimy złożyć ofiarę wyspie!. To wydarzenie wstrząsnęło nią do głębi bardziej niż którykolwiek z gwałtów....




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-11-2010 00:30
-Tak! Wyspa zrozumiała i nadal jej chce, nasze błędy były zbyt wielkie. Dores, teraz mamy okazję zmienić przeszłość i przyszłość, naszą! Dlatego tutaj jesteśmy, to nasza próba! Te ziemniaki to znak, aż trudno uwierzyć że wcześniej tego nie wiedzieliśmy. Chodź, czas zrobić kolejne dobre uczynki, biorąc pod uwagę to co zrobiliśmy wcześniej to będziemy mieli ręce pełne roboty!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 232 z 500 << < 229 230 231 232 233 234 235 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum